Yılbaşına çok az bir zaman kaldı. Zorlu bir yılı daha geride bıraktık. Sıkıntılar ve üzüntülerle geçen bir yılın ardından herkesin ümit ettiği yeni yıla güzel başlamak ve öyle devam etmesini sağlamak. Sevdiklerimizin de yeni bir yıla mutlu başlamasını sağlamak için onlara hediyeler alır, yüzlerindeki tebessümü yakalamak isteriz. Size birbirinden güzel, Türkiye’nin en çok satan ve en çok beğenilen yeni yıl hediyelerinden bir liste hazırladık. Ürünlerin bir çoğu aynı gün kargoya verilmekte (bulunduğunuz şehire göre kargo teslimatı 1-2 gün arasındadır), ancak son güne kalmamanızı tavsiye ederiz. Malum, yılbaşı öncesi yoğunluğu, stoğu en önce biten hediyeler en güzel hediyeler oluyor hep.

 

Sevgiliye Yılbaşı Hediyeleri

Yılbaşı YastığıYılbaşı Yastığı: Sevgiliye alınabilecek yeni yıl hediyeleri içerisinde bu yıl en çok tercih edilen hediyelerden biri Yılbaşı Yastığı ürünüdür. Üzerindeki kalp şeklinin içine sevgilinizle beraber çekildiğiniz bir resimi baskılatabilir ve isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Böylece sevgiliniz, her gece yastığa baş koyduğunda gözlerini kapatmadan önce yastığındaki fotoğrafa bakarak, siz yanında olmadığınız zamanlarda bile sizi yanından ayırmamış olacak. Ürünün büyük boy resmi, detaylı açıklamaları ve satın alımı için resime tıklayabilirsiniz.

[divide]

Yılın Sevgilisi PlaketiYılın Sevgilisi Plaketi:
Yılbaşlarının değişmez hediyelerinden biri olan “Yılın Sevgilisi” ödüllerine bir yenisi daha eklendi. Yılın Sevgilisi plaketi kişiye özel olduğu için sevgilinizin ismini üzerine işletebiliyorsunuz. “Yılın Sevgilisi” yerine farklı birşeyler yazdırmak isterseniz, bu da mümkün. Yazdırabileceğiniz yazılar sizin hayal gücünüz ile sınırlı.

[divide]

Meleksin Altın KolyeKalp Çikolatalar Eşliğinde Meleksin Altın Kolye:
Sevgili için çok özel bir hediye; kalp şeklinde kadife kutu içerisinde kalp şeklinde çikolatalar ve melek şeklinde altın kolye. Ürün hakkında bilgi edinmek ve satın almak için resime tıklayabilirsiniz.

 

 

[divide]

ask_dolu_kavanozAşk Dolu Kavanoz:
Yılbaşı için seçilebilecek güzel bir hediyelik. Önümüzdeki 365 gün için her güne denk gelen bir sevgi mesajı bu kavanozun içinde bulunuyor. Sevgilinize 2014 yılının her günü için bir sevgi mesajınızı bu kavanoz ile beraber hediye edebilirsiniz. Sadece yılbaşında değil, son zamanların en çok satan sevgiliye hediye ürünü olan Aşk Dolu Kavanoz hediyesi çok sevilen romantik bir hediye.

 

[divide]

Sevgiliye Yılbaşı HediyesiPeluş Kalp Kutuda İnci Kolye:
Peluş kalp kutu içerisinde, konserve kutusunda bulunan incisi ve kolyesi ile beraber oldukça romantik bir yılbaşı hediyesi. Kutu içerisindeki istiridyenin içinde bulunan inciyi çıkartıp kolye içine yerleştiriyorsunuz.

 

[divide]