UZAKTAKİ SEVGİLİYE HEDİYE

Sevgilinizden ayrı düştünüz. Belki iş, belki okul ya da başka bir sebepten dolayı başka şehirlerde yaşamak zorunda kaldınız. Gözden uzak olanın gönülden de uzak olmayacağını ona kanıtlayın. Uzaktaki sevgiliye hediye göndermek istiyorsanız, sizin için en güzel ve en anlamlı hediyeleri seçtik ve aşağıda listeledik.

En önemlisi de burada listelediğimiz hediyeleri doğrudan alıcısına gönderebiliyorsunuz. Böylelikle hem zamandan, hem de ekstra kargo masrafından kurtuluyorsunuz. Buradaki ürünlerden beğendiğinizi seçin, ürün satışını yapan siteler üzerinde sipariş kısmında alıcı adresini sevgilinizin adresini girin, fatura adresini de kendi adresiniz girin. Böylelikle ürün sevgilinize irsaliye ile ulaşacak, sevgiliniz hediyenin fiyatını göremeyecek (irsaliye üzerinde fiyat bilgisi bulunmuyor), fatura sizin adınıza kesilecek.

Satın aldığınız hediyelik ürüne, hediye paketi yaptırabilir, hediye kartına hediye notunuzu yazdırabilirsiniz. Böylece sadece hediye göndermekle kalmaz, ona olan duygularınızı da yazılı olarak kısaca ifade etme şansına kavuşursunuz. Sevgiliye Hediye Al ekibi olarak bizim tavsiyemiz, hediyenize mutlaka bir not yazdırın. Yazacak hiçbir şey aklınıza gelmiyor ise bile sadece “SENİ SEVİYORUM” ya da “SENİ ÇOK ÖZLEDİM” yazmanız bile hediyenin değerini kat kat arttıracaktır. Uzaktaki sevgili daha duygusal olur, daha endişeli olur. Bundan dolayı özel bir gün olmasa bile (doğum günü, sevgililer günü, ya da yıldönümü) ona özlediğinizi belirten kısa bir not ile minik bir hediye göndermeniz sevginizi perçinleyecektir. Önemli olan para harcamak değil, sadece onu hatırladığınızı gösteren bir eylemde bulunmaktır. Uzaktaki sevgiliye hediye alarak ya da ona bir mektup yazarak (e-posta değil, gerçek bir mektup) iletişiminize fiziksel bir boyut katmak önemlidir. Teknolojinin getirdiği kolaylıkları kullanarak sms, internetten görüntülü konuşma ya da telefon ile görüşme zaten yaptığınızı varsayarak, sanal alemden biraz uzaklaşıp ona fiziksel olarak ulaşmanızı tavsiye ederiz. Mektup yazmak zor iş, el yazım güzel değil, yeterince romantik olamam diyorsanız, aşağıdaki hediyelerden mutlaka birini deneyin:

Uzaktaki Sevgiliye Hediye

Uzaktaki Sevgiliye Hediye

Kişiye özel şişede mesaj nostaljik ve romantik bir hediye. Siz mesajınızı ya da mektubunuzu site üzerindeki form aracılığı ile iletiyorsunuz, kırmızı rulo kağıda yazılıp özel şişesinde içinde deniz kumu ve deniz kabukları ile süslenip kırmızı hediye paketinde sevgilinize ulaştırılıyor. Şişe resimdeki gibi şeffaf, 30 cm yüksekliğinde, mantar tıpası ile kapatılıp, özenle paketleniyor ve böylelikle kargo esnasında şişenin ve içindekilerin başına bir iş gelmiyor. Sevgiliniz ürünü teslim aldığında merak ile kırmızı hediye paketini açacak, içinde şişeden büyük bir heyecan ile kırmızı rulo kağıdı çıkarıp sizin onun için yazdığınız romantik ve özlem dolu satırlarınızı okuyacak. Oldukça romantik ve etkili bir hediye, değil mi?

Uzaktaki Sevgiliye Hediye Saat

Uzaktaki Sevgiliye Hediye Saat

Sevgilisi uzakta olanlar çok iyi bilirler. Zaman hemen geçsin istersiniz, saatler, günler, haftalar hızlı bir şekilde geride kalsın dilersiniz ki, sevdiğinize kavuşabilin. Bu yüzdendir ki sürekli olarak saate bakma ihtiyacı duyarsınız. İşte uzaktaki sevgilinize her saate baktığında sizi ve sizin ona olan aşkınızı tekrar hatırlatacak bir hediye. Kalp şeklinde akrilik malzeme içine yerleştirilmiş saat. Bu hediyenin özelliği, üzerine istediğiniz aşk mesajınızı yazdırıp tamamen kişiye özel hale getirebilmeniz. En altta da tarih ve isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Akrilik malzeme, kristal kadar parlak ve şeffaf, camdan daha dayanıklı, kaliteli bir malzemedir. Böylelikle bu hediye uzun yıllar boyunca saklanabilecek romantik bir hediye, bir dekor, bir saat olarak kalabilir. Üzerine yazılan yazı lazer ile işlendiği için kalıcıdır, silinme tehlikesi yoktur.

Ahşap Duvar Saati Uzaktaki Sevgiliye

Ahşap Duvar Saati Uzaktaki Sevgiliye

Yine uzaktaki sevgili için hazırlanmış özel bir saat, ahşap sevenler için, duvar saati. Sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz, isterseniz “Sensiz geçen zamanın bir anlamı yok” yazısı yerine sizin için daha özel olan bir şeyler de yazdırabilirsiniz. Saatin altına düşmüş gibi gözüken rakamlar, “0” yanınızda olmayınca zamanın sizin için ne kadar anlamsız olduğunu gösteren, saate romantik ve ilginç bir hava katmış. Saatin çapı 30 cm, kalınlığı ise 2cm. Daha detaylı incelemek ve satın almak için resimin üzerine tıklayınız.

Aşk Kavanozu - En Romantik Hediye

Aşk Kavanozu – En Romantik Hediye

Aşk Kavanozu, içinde 365 adet sevgi sözcüğü bulunduran kağıtlardan oluşmaktadır. Sevgilinize her gün onu ne kadar sevdiğinizi söyleyemiyorsanız, aşk kavanozunu ona hediye edin ve her gün uyandığında, kavanozun içinden bir adet sevgi sözcüğünü seçip okusun. Ya da kendinize alın, her gün bir tanesini seçip, sevgilinize mesaj olarak gönderin 😉 Aşk kavanozu çok tutulan bir hediyedir. Sevgiliniz mutlaka memnun kalacaktır. Özellikle de uzakta iseniz.

Uzaktaki Sevgiliye Çikolata Aşk Kulesi

Uzaktaki Sevgiliye Çikolata Aşk Kulesi

Seni Herşeyden Çok Seviyorum Hediye Kulesi, çikolata seven sevgili için oldukça tatlı ve romantik bir hediye. 4 adet kalp şeklinde kutudan oluşuyor, Kutular üzerinde küçükten büyüğe doğru Seni, Herşeyden, Çok, Seviyorum yazmaktadır. Birinci kutuda draje şekerlemeler, ikincisinde kalp şeklinde çikolatalar, üçüncüsünde üzerinde Seni Seviyorum yazan 20 adet aşk çikolataları ve son olarak en büyük kalp kutuda ise 365 adet kalp şeklinde kırmızı kağıtlar bulunmaktadır. Her bir kağıtta birbirinden farklı sevgi sözcükleri barındıran, uzaktaki sevgilinize ona olan hislerinizi anlatmaya yönelik sevgi mesajları mevcuttur. Hem tatlı, hem romantik… Daha ne diyelim.. Resimde görüldüğü üzere kırmızı tül ile hediye paketi yapılıp, gönderilmektedir. Doğrudan sevgilinizin adresini vererek, üzerinde hediye notunuz ile ona ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Detaylar için resmin üzerine tıklayın lütfen.

Uzaktaki Sevgiliye Hediye Sepeti

Uzaktaki Sevgiliye Hediye Sepeti

Uzaktaki sevgili için alınabilecek en güzel hediyelerden biri de hediye sepetidir. İçinde altın kaplama kolyesi, kalp şeklinde çikolataları, seni seviyorum yazılı kırmızı yastığı, 20cm boyunda peluş ayısı, kalp işlemeli kupa bardağı ile çok şık bir hediye sepeti. Tül ile sarılarak, hediye paketi haline getiriliyor. Doğrudan sevgilinize gönderebilir, aranızdaki mesafenin aşkınıza sorun teşkil etmediğini ona bu şirin hediye ile kanıtlayabilirsiniz.

Uzaktaki Sevgiliye Özledim Çikolataları

Uzaktaki Sevgiliye Özledim Çikolataları

Bu çok ilginç çikolatalar eşi benzeri olmayan bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. Peki nedir özelliği? Üzerinde kayıt tuşu bulunan bu kutuda, aşkınıza mesajınızı kendi sesinizi kaydederek iletiyorsunuz. Play tuşuna basıldığında ya da kapağı açıldığında mesajınız çalmaya başlıyor. Sevgiliniz içindeki çikolataları yerken sizin ona söylediklerinizi dinleyecek, duygulanacak ve şaşıracak. Uygun fiyatı ve Türkiye’de tek oluşu ile tercih edilebilir bir hediye.

Uzaktaki Sevgiliye Aşk Şarkısı

Uzaktaki Sevgiliye Aşk Şarkısı

Uzaktaki sevgilinize bir video ile sürpriz yapmak ister misiniz? Yine çok ilginç ve çok romantik bir hediye tanıtıyoruz sizlere. Onlarca insanı video karşısına geçirip, sizin mesajınızı sevgilinize iletmelerini sağlıyorlar. İster onu ne kadar özlediğinizi söylettirin, isterseniz evlilik teklifi yapın, isterseniz özür dileyin, isterseniz onun doğum gününü kutlattırın. Her duruma uyarlanabilir. İncelemek ve örnek videoyu izlemek için resime tıklayın.

 

Uzaktaki Sevgiliye Aşk İlacı

Uzaktaki Sevgiliye Aşk İlacı

Uzaktaki sevgilinize özlem gidermesi için ilaç yollamak ister miydiniz? 🙂 İlaç kutusu şeklindeki bu hediyenin içinde draje şeklinde çikolatalar var. Kutunun üzerine isimlerinizi yazdırabiliyorsunuz. Prospektüs kısmına ise aşkınızın özlemine çare olacak formülü yazıyorsunuz. Prospektüs ve kutu içeriğini incelemek için resime tıklayınız.

Eğer ki sevgiliniz yurtdışında ise ya da siz yurtdışından Türkiye’deki sevgilinize hediye göndermek istiyorsanız http://www.sevgiliyehediyeal.com/yurtdisindan-hediye-gonder bu linkten konu ile ilgili makalemize ulaşabilirsiniz. Hediye kargolama süreci, kargo fiyat bilgileri ve ulaşım süresi ile ilgili detaylara “Yurtdışından Hediye Gönder” isimli yazımızdan ulaşabilirsiniz.