UCUZ SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Sevgililer günü yaklaşıyor ve sevgililer arasında yavaş yavaş hediye alma telaşı başladı. Hele ki birlikte geçirilecek ilk sevgililer günü ise hediye seçimi daha büyük bir önem taşıyor. Peki ne almalı? Genelde şöyle bir düşünce vardır; ucuz olsun, özel olsun, kaliteli olsun. Ancak bu üçünü bir arada bulmak çok da kolay sayılmaz. Özel ve kaliteli ise ucuz olmaz, ucuz ve kaliteli bulabilseniz dahi özel olmaz. Emin olun birçok kişi tarafından bu tür hediyeler çoktan alınmıştır bile, siz bulsanız dahi herkeste olacağı için özel olma anlamını yitirmiş olacaktır. sevgiliyehediyeal.com ekibi olarak size her alanda sevgilinize alabileceğiniz en uygun hediye alternatiflerini sunmaya gayret ediyoruz. Ucuz ve kalite hediye seçeneklerini bir araya topladık ve sizlere sunuyoruz.

Peki nasıl olacak ucuz bir hediye bulmak? Burada bir kaç alternatif var. Bir tanesini mutlaka size göredir.

SİHİRLİ YUMURTA

sihirli yumurta

Sihirli Yumurta; farklı desen ve renklerde olan bu yumurtanın özelliği, üst kısmını kırıp suladığınız zaman filizlenip içinden çıkan fasulye üzerinde “I love You” yazısının belirmesidir. Filizlenme süresi bir hafta – on gün arasıdır. Fiyatı oldukça uygun, birden fazla alınabilir (hem sevgilinize hem kendinize). Ucuz ve ilginç hediye almak isteyenlere öncelikle bu ürünü tavsiye ederiz.

[divide icon=”circle”]

DİLEK FENERİ

dilek-feneriDilek feneri; romantik geceleriniz için, sevgililer günü için, aşkınızın doğum günü için, yıldönümleriniz için kullanıbilecek çok güzel bir ürün. 3 adetten 100 adete kadar farklı rakamlarda paket satın alabiliyorsunuz. Dilek fenerinin içindeki mumu tutuşturuyorsunuz ve içindeki havanın ısınması ile beraber yavaş yavaş göklere süzülmesini izliyorsunuz. Tabi ki fenerinizi elinizden bırakırken sevgiliniz ile beraber dileklerinizi tutuyorsunuz. Düğünlerde, festivallerde, sahil kenarlarında çokça tercih edilen ve kullanılan harika bir ürün. Sayısı çok oldukça görselliği de artıyor. Belirtmekte fayda var, içinde ateş olacağı için mutlaka açık alanlarda ve etrafının geniş olduğu alanlarda kullanılmalıdır. Bu dilek fenerlerinin boyutları 95×85 cmdir.

[divide icon=”circle”]

NİLÜFER SU DİLEK FENERİ

su-dilek-feneri-niluferYukarıdaki dilek fenerinin suda kullanılan versiyonu diyebiliriz bu hediyelik için. Romantik ortamınızda dilek fenerini uçurabileceğiniz bir alan yok ise, Nilüfer Su Dilek Fenerini tavsiye ederiz. Havuzlarda, göllerde, denizde kullanabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde su yok ise önemli değil, bahçede, evin bir köşesinde, her yerde kullanılabilir. 30 x 30 cm büyüklüğünde, bir adet tealight mum ile beraber geliyor (bu mumlar her yerde satıldığı için mumunuz bitince de yenileyip dilek fenerinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

KALBİMİN İNCİSİ ÜRÜNLERİ

kalbimin-incisi-urunleriİnci tanenize özel birbirinden güzel ürünlerden birini onun fotoğrafını ekleyerek ve mesajınızı yazdırarak özel bir hale getirebilirsiniz. Görseldeki resim size özel hazırlandıktan sonra, magnet, beyaz kupa, sihirli kupa, yapboz ya da masa saati üzerine baskılanarak hediyeniz size ulaştırılıyor. Sevgililer günü hediyesi, doğum günü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi olarak ona hem ekonomik hem de kişisel romantik bir hediye alabilirsiniz. Resime tıklayarak diğer modelleri görebilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

 

14 ŞUBAT HATIRASI ÜRÜNLERİ

14-subat-hatirasi-urunleri14 Şubat Hatırası Ürünleri; uygun fiyatlı hediyeler tercih ettiğiniz bir sevgililer günü için alınabilecek en güzel seçeneklerden birisi budur herhalde. Ürün çeşitleri için resime tıklayınız.

[divide icon=”circle”]

KALP KONFETİLER

kalp-konfetilerKalp konfeti romantik bir akşam geçireceklere, sevgilisine romantik bir sürpriz yapmak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Romantizm ve heyecan yaşadığınız anlarda patlatıp, etrafa küçük kalpler saçabilirsiniz. Kalp konfeti ürününün uzunluğu 30 cm’dir. Silindirin alt tarafını gösterilen okun yönünde çevirdiğinizde konfeti patlar ve her tarafa minik ve şirin kalpçikler uçuşur.

[divide icon=”circle”]

KİŞİYE ÖZEL AŞK MELEKLERİ

kisiye-ozel-ask-melekleri-urunleri

Kişiye özel aşk melekleri ürünleri, sevgilinizin ve sizin adınızın ve özel gününüzün tarihini yazdırabildiğiniz, üzerinde melek kanatlı 4 bebek bulunan ortada kalp resimli bir çizimdir. Bu çizimi, beyaz kupa, sihirli kupa, mousepad, yapboz, magnet, masa ve duvar saatleri üzerine baskılatıyorsunuz.

[divide icon=”circle”]

SEVGİLİLERE ÖZEL FOTOĞRAFLI ÜRÜNLER

sevgililere-ozel-fotografli-urunlerSevgililere özel fotoğraflı ürünler, magnetten Amerikan servise, mousepad’den çerçeveye kadar bir çok ürün üzerine baskı yaptırabileceğiniz, fotoğraf ve isim baskılı, kalpli, romantik hediyeler bütünüdür. Hangi ürünlerin üzerine baskı yapıldığını görebilmek için resime tıklayarak ürünün satış sayfasına ulaşabilir ve oradaki ürün çeşitleri kutucuğundan diğer alternatifleri görebilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

KIRMIZI GÜL YAPRAKLARI

kirmizi-gul-yapraklariKırmızı gül yaprakları; kırmızı hediye kutusu içerisinde geliyor ve bir kutuda 100-130 adet arası kuru gül yaprakları mevcut. Romantik anlarda, romantik akşam yemeklerinde yerlere, masaya, yatak üzerine serpebileceğiniz, ortama inanılmaz bir hava katan bu gül yaprakları, gerçeği gibi solmadığı için uzun ömürlüdür ve sürekli kullanılabilir. Uygun fiyatı dolayısıyla bir kutu yeterli gelmez ise daha fazla sipariş verip ortamı gül yapraklarına boğabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

KIRMIZI KALP MESAJ KAĞITLARI

kirmizi-kalp-mesaj-kagitlari

Kırmızı kalp mesaj kağıtları, aşkına küçük notlar, sevgi sözleri iletmek isteyenler için tercih edilebilecek çok güzel romantik bir ürün. 30lu, 50li ve 100 lü paketler halinde alabileceğiniz bu kırmızı kağıtlara isterseniz romantik sözler yazabilir, isterseniz her birine bir harf yazarak onun ismini yazabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

KUŞ TÜYÜ GÜL

kus-tuyu-gulKuş tüyü gül; gerçek kuş tüyünden üretilen bu hediye, 36 ayrı işlemden geçirilip dezenfekte edildikten sonra hazırlanmaktadır. Sapında küçük mesaj kağıtları bulunmaktadır. Gerçek bir gül gibi kokar ve kokusunu en az 2 ay boyunca saklar.

[divide icon=”circle”]

GÜLLERDEN KALP

gullerden-kalp-heart-of-rosesGüllerden kalp; ipek gül yapraklarından oluşan, 100den fazla gül yaprağının bir arada toplanması ile oluşturulmuş kalp şeklindeki kutusunda gelen, romantik gecelerinizde ve birlikte geçireceğiniz akşam yemeklerinde etrafı donatabileceğiniz bir üründür.

[divide icon=”circle”]

KALP SABUN KONFETİLER

kalp-sabun-konfetilerKalp sabun konfetiler; sıcak banyo içine atılınca eriyen ve harika bir köpüklü banyo oluşturan, romantizmi banyoda yaşamak isteyen çiftlere uygun bir üründür. Ürünün diğer resimlerini görmek için yukarıdaki resime tıklayabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

ÖZEL TASARIM AYNALAR

ozel-tasarim-aynalar-catseye-londonCatseye London Handbag Özel tasarım aynalar; birbirinden farklı harika tasarımlara sahip, hanımlara hediye edilebilecek çok güzel bir ayna seçeneğidir. Hem kaliteli, hem uygun fiyatlı, hem de kullanışlı. Diğer modelleri görmek için resime tıklayabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

AŞK ZARLARI

ask-zarlariHeyecanlı geceler, birlikte farklı fanteziler için karanlıkta parlayan aşk zarları ürününü alabilirsiniz. Fiyatı çok uygun. Özelliği ise üzerinde size ne yapacağınızı zarlar üzerinde yazıyor olması. Fosforlu olduğu için karanlıkta parlar ve ışıklarınız kapalı olsa bile zarları oynayabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ MUMLARI

sevgililer-gunu-hediyesi-mumlari

Sevgililer günü hediyesi mumları; kalp şeklinde mumlardan oluşmaktadır. Birkaç farklı versiyonu var. İncelemek için resime tıklayarak ürünün satış sitesine ulaşabilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

KİŞİYE ÖZEL KALP YASTIK

kisiye-ozel-bu-kalp-yastikKişiye özel bu kalp yastıkları; sevgililer için özel hazırlanan bir yastıktır. Kalp şeklinin içine gönderdiğiniz resim basılır ve üzerinde bu kalp senin için çarpıyor yazmaktadır.

[divide icon=”circle”]

 

SEVGİLİ KUPALARI

ayagimi-yerden-kesiyorsun-kupa-bardak

Ayaklarımı yerden kesiyorsun kupa bardak; sizi mutluluktan havalara uçuran sevgilinize hediye edebileceğiniz bir kupa modelidir. Üzerine isimlerinizi yazdırarak ürünü kişiselleştirebiliyorsunuz. Beyaz kupa ve sihirli kupa modelleri mevcut.

[divide icon=”circle”]

YENİ NESİL ÇİM ADAMLAR

cim-adam-kucuk-boyOniki adet modeli bulunan, hepsi birbirinden şirin yeni nesil çim adamlar, sevgilinize hediye edebileceğiniz, onun çalışma masasında şirin bir biblo olarak duracak ve uzayan çimleri ile aynı zamanda masasında minik bir saksı görevi görecek çok güzel ve ucuz bir sevgililer günü hediyesidir.

[divide icon=”circle”]

KALPLİ MELEKLER ÜRÜNLERİ

kalpli-melek-urunleriKalpli Melekler Ürünleri; isimlerinizi ve özel gününüzün tarihini yazdırabileceğiniz, puzzle, kupa ve magnetler gibi ürünlere baskılatabileceğiniz bir hediye alternatifidir.

[divide icon=”circle”]

RUJ ŞEKLİNDE KALEM

ruj-kalem-hediyesiRuj şeklinde kalem. Rujunu yanından ayırmayan hanımlara hediye edebilirsiniz.

[divide icon=”circle”]

MAGNETLİ FOTO ÇERÇEVESİ

antik-stil-magnetli-fotograf-cercevesiAntik Stil Magnetli Fotoğraf Çerçevesi; 12 x 11 cm boyutlarındaki bu çerçeveye güzel bir resminizi takıp aşkınıza hediye edebilirsiniz. Magneti sayesinde buzdolabınıza yapıştırabilir, her zaman onun gözü önünde olmuş olursunuz. Farklı renk seçenekleri mevcut.

[divide icon=”circle”]

SENİ ÇOK SEVİYORUM ÜRÜNLERİ

seni-herseyden-cok-seviyorum-urunleriSeni herşeyden çok seviyorum ürünleri ile sevgilinize kişiye özel ve şirin bir hediye alabilirsiniz. Mousepad, bardakaltlığı, yapboz, kupa vb. ürünlere baskısı yapılmaktadır. Ürünleri ve fiyatlarını görmek için resime tıkladıktan sonra ürün çeşitleri yazan kutuyu açınız.

[divide icon=”circle”]

KALP KİLİDİ KOLYE

sultan-altun-kalp-kilidi-kolyeSultan Altun Kalp Kilidi Kolye; kalbinizin kilidini ona armağan edebileceğiniz bir hediyedir. Fiyatını görünce çok şaşıracaksınız. Bundan daha ucuzu mümkün olamazdı herhalde.

[divide icon=”circle”]

İSME ÖZEL SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ

isme-ozel-sevimli-ayicik-urunleri Yine isme özel hazırlanan, kupa, mousepad, magnet, masasaati, yapboz olarak hazırlatabileceğiniz güzel bir sevgililer günü hediyesi.

[divide icon=”circle”]