Sporcu sevdiklerinize alınabilecek en güzel spor temalı ürünleri ve hediyelikleri burada size tanıtacağız. Spor bazılarımız için bir tutku bir yaşam tarzıdır. Vücut geliştirme, koşu, aerobik, yüzme, trekking, tırmanış ve extreme sporlar… İstedikten sonra herkes için uygun bir spor dalı var. Yaptığı sporu bir yaşam felsefesi olarak benimsemiş, sporla yatıp, sporla kalkan sevdiklerimiz için doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde onlara spor içerikli hediyeler alarak onları sevindirebiliriz. Sporcular yaptıkları spor için çok çaba sarfederler ve tabi ki bu çabalarının sevdikleri tarafından desteklenmesi onlara harika moral kaynağı olacaktır. Başarılı sporcular her zaman ailelerinin ve sevdiklerinin destekleri sayesinde bu kadar başarıya ulaşbildiklerini söylemekteedirler. Öyleyse siz de bir değişiklik yapın ve bu sefer hediye olarak sıradan bir şey yerine sevdiğiniz insanın spor tutkusuna katkıda bulunacak bir hediye seçin. İşte sizlere tavsiye edebileceğimiz birbirinden güzel sporcu hediyeleri:

[divide]

kişiye özel yazılı madalyon

İncele & Satın Al!

Kişiye özel yazılı madalyon hediyesi, sporcu sevgilinize, arkadaşınıza hediye edebileceğiniz üzerine istediğiniz yazıyı yazdırarak kişiselleştirebileceğiniz bir hediyelik. Turnuvalarda ve müsabakalarda birinciye verilen altın madalyayı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Hem de üzerinde onların ismi yazılı bir şekilde. Ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve satın almak için yukarıdaki İncele & Satın Al butonunu tıklayabilirsiniz.

[divide]

kola takılan telefon kılıfı

İncele & Satın Al!

Sık sık koşu yapan sevgilinize, arkadaşınıza alabileceğiniz kola takılan telefon kılıfı, uygun fiyatı, ayarlanabilir olması ve alerji yapmayan neopren kumaştan üretilmesi sebebiyle sporcular tarafından çok tercih edilmektedir. Iphone 4/5, Samsung Galaxy S3 Mini ve S4 Mini uyumlu olan bu telefon kılıfı, aynı zamanda spor yaparken telefonundan müzik dinlemek isteyeler için oldukça cazip bir üründür. Telefon kılıfının ayarlanabilir olması her kola ve her bedene uymasını sağlamaktadır. İster koşu yaparken, ister bisiklet sürerken kullanılabilecek, cebinizde telefonun zıplama ve düşme ihtimallerini ortadan kaldıracak güzel bir ürün.

[divide]

ekstreme sporlara özel iphone kılıfı

İncele & Satın Al!

Ekstreme sporlarla uğraşan Iphone sahibi sevdiklerinize alabileceğiniz bir süper dayanıklı telefon kılıfı. Ürün ile ilgili teknik bilgilere ulaşmak, ürünü incelemek ve satın almak için yukarıdaki butonu kullanabilirsiniz.

[divide]

polaroid aksiyon kameraları

İncele & Satın Al!

Aksiyonlu extreme spor tutkunlarına hediye edilebilecek bir aksiyon kamerası. 20 metreye kadar su geçirmeyen bu kamera darbelere karşı dayanıklı, 720p kayıt yapabiliyor. Bisiklet, serbest dalış, koşu, tırmanma, kayak, rafting vb. bütün sporlarda kullanılabilir. Doğa sporları ile uğraşan sevdiklerinize bu kamerayı hediye ederseniz ne kadar mutlu olacaklarını tahmin bile edemezsiniz. 2 farklı modeli mevcut. Ürünün teknik bilgilerini öğrenmek için yukarıdaki incele butonuna tıklayınız.

[divide]

taşınabilir plates aleti

İncele & Satın Al!

Taşınabilir plates aleti, pilates yapmaktan vazgeçemeyen, nerede olursa olsun spora zaman bulan hanımlara özel, pratik ve rahatça kullanılabilecek uygun fiyatlı bir spor aletidir. Ayrıca ürünle birlikte plates egzersiz cd si de gönderiyorlar. Ürün ile ilgili detaylı bilgiye yukarıdaki incele butonu ile ulaşabilirsiniz.

[divide]

egzersiz spor aleti

İncele & Satın Al!

Sürekli fit kalabilmek için özen gösteren hanımlara alınabilecek güzel bir spor aleti. Karın, sırt, kol ve omuz kaslarını çalıştıran, oldukça başarılı bu aletin spor yapmak için motivasyon arayanlara gerekli isteği sağlayabilleceğini düşünüyoruz.

[divide]

içecek şapkası

İncele & Satın Al!

İçecek şapkaları, yürüyüş yaparken, dans ederken, bilgisayar oyunları oynarken, televizyonda maç izlerken takılabilecek, üzerine koyduğunuz içeceği elinizi kullanmadan içmenizi sağlayan ilginç şapkalardır. Yukarıda bulunan iki adet haznesine cola, bira, su ya da enerji içeceği koyabilirsiniz. Hortumu ile içeceğinizi rahatça içmeniz mümkün. Koruyucu klipsi sayesinde, içeceklerinizi içmediğiniz zamanlarda akmasını engelleyebiliyorsunuz. Farklı renk seçenekleri mevcut. Hem eğlenceli, hem pratik olması sebebiyle çok tercih edilmektedir.

[divide]

su geçirmez telefon kılıfı

İncele & Satın Al!

Su sporları ile yakından ilgilenen sevdiklerinize alınabilecek bir telefon kılıfı. Kulaklık çıkışı olması sebebi ile aynı zamanda size ıslak ortamlarda müzik dinleme keyfi de sağlıyor. Duş alırken, denize girerken ya da havuzda yüzerken kullanılabilir. 15 metre derinliğe kadar su geçirmeme özelliğine sahip. Iphone 4, Iphone 5 ve aynı boyutlardaki tüm telefonlarla uyumludur. Ayrıca kılıf bir adet kol bandı ve bir adet askısı ile beraber gelmektedir.

[divide]

speaker sırt çantası

İncele & Satın Al!

Speaker sırt çantası, doğa yürüyüşleri yapan, kamp yapan sevdiklerinizin hoşuna gidecek bir çanta. Çantanın üstünde bulunan dahili hoparlörleri ile size her yerde müzik keyfi yaşatıyor. Cep telefonu, mp3 player veya radyolara bağlayarak kullanabilirsiniz. Standart kulaklık girişi olan her cihaz ile uyumludur. Hoparlörleri çalıştırmak için ayrıca 2 adet pile ihtiyacınız var.

[divide]

kişiye özel yılın sporcusu kupa

İncele & Satın Al!

Kişiye özel yılın sporcusu kupası, üzerine isim yazdırarak kişiselleştirebildiğiniz güzel bir kupa bardak hediyesidir. Sporcu sevdiklerinize motivasyon amaçlı böyle bir hediye sunabilirsiniz. Üzerindeki baskı uzun ömürlüdür ancak daha uzun süre canlı kalabilmesi için elde yıkanması tavsiye edilmektedir. Ürüne yukarıdaki butondan ulaşabilirsiniz.

[divide]