Yaz aylarında sevgilinize hediye almak için oldukça güzel bir alternatif tişörtler. Özellikle tişört konusunda bu kadar yaratıcı ürünler varken, başka bir hediye aramanıza gerek kalmayacağını düşünüyorum. İşte birbirinden ilginç tişörtler, kesinlikle seveceksiniz.

Sevgilinize alabileceğiniz en ilginç ve en güzel tişörtler:

[divide]

bongo tshirtBongo Tshirt; üzerinde davul resmi olan normal bir tişört gibi gözüküyor ancak hiç görmediğiniz kadar farklı bir tişört. Üzerindeki bongolar dokunmatik ve her vurduğunuz (dokunduğunuz) davul ayrı bir ses çıkartıyor. İçinde pil haznesi ve mini hoparlörleri gizli olan bu tişörtün dilediğiniz zaman pil ve hoparlör kısımlarını sökebilir ve tişörtünüzü yıkayabilirsiniz. Tişört oldukça kaliteli ve %100 pamuktan üretilmiş. Davulların sesini duymak ve tişörtün çalışmasını incelemek için resim üzerine tıklayarak tişörtün videosunu izleyebilirsiniz.

 

[divide]

kaslı adam tişörtüKaslı bir adamın yırtılmış tişörtü arasından görünen göğüs ve karın kasları görüntüsü veren esprili bir tişört. Tişört hediyesi almak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz neşeli bir tişört modeli.

 

 

 

[divide]

bikinili tişörtDikkat çekmeyi seven hanımlar için üretilmiş, biraz cesaret isteyen, ilginç bir tişört modeli. Üzerindeki bikinili kız modeli özellikle deniz kenarında giyilebilecek ilginç bir tişört tasarımı olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

[divide]

gobekli adam tshirtüGöbekli adam teması ile dikkat çekecek, ilginç, komik bir tişört modeli. Siyah ve beyaz renk alternatifleri mevcut. Ürünün satış sayfasına ulaşmak için resime tıklayabilirsiniz. Göbeği şişmanlıktan tişörtü delerek dışarı çıkmış görüntüsü veren neşeli bu tişörtü göbekli ya da göbeksiz olsun farketmez, arkadaşlarınıza, sevgilinize alıp onların yüzünü güldürebilirsiniz.

 

[divide]

hamile tişörtüAnne adaylarına alınabilecek çok güzel bir tişört modeli. Röntgeni çekilmiş görüntüsüne sahip, anne adayının karnında duran gülümseyen bir kız bebek iskeleti gözüken şirin bir hamile tişörtü.

 

 

[divide]ekolayzir-tisort
Teknoloji ve müziği bir arada hissetmek isteyenler için işte karşınızda ekolayzır tişört. Bu tişörtün üzerindeki bir baskı değil, ses sensörleri sayesinde müziği hisseden ve ritme göre ışıkları danseden bir ekolayzır tişört. Son derece havalı ve son derece ilgi çekici! Resmin üzerine tıklayarak ürünün videosunu ve diğer resimlerini görebilir, hatta satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo, taksit seçenekleri ve uygun fiyatıyla bu tişört kaçmaz. Pillerinizi de almayı unutmayın.

[divide]
kablosuz_tisort

Artık heryerden çekeceksiniz! İşte teknolojik bir tişört daha. Wi-Fi tişört sayesinde bulunduğunuz yerde kablosuz bağlantı olup olmadığını cep telefonunuz ya da laptopunuza bakmadan görebileceksiniz. Tişört etrafta wi-fi bulduğu zaman sinyal vermeye başlayacak. Nasıl çalıştığını görmek için resme tıklayarak ürün sayfasından görebileceksiniz.

[divide]

gömlek desenli tişörtGömlek desenli, üzerinde kırmızı çizgili kravatı ve gömlek cebinde kalem duran görüntüsü ile tişört rahatlığını ve kravat takma resmiliğini (!) bir arada bulundurabileceğiniz esprili bir tişört modeli.

 

[divide]

qr_kodlu_tisort

QR Kodlu tişört gördüğünüz gibi sadece karmaşık bir kod ile oluşmuyor aslında. Bu tişörtün esprisi sizin yazdırdığınız yazıyı kod haline dönüştürüyor olması. QR kod okuma yazılımı yüklediğiniz herhangi bir cep telefonu ile kodun fotoğrafını çekerek, tişört içine yazdırdığınız gizli mesajınızın ya da eklediğiniz bir linkin açılmasını sağlayabilirsiniz. Oldukça yaratıcı.

 

[divide]

tencere_yuvarlanmis_kapagini_bulmus_tisort

 

Sevgililer için çok anlamlı bir çift tişört. Erkek için olanın üzerinde Tencere Yuvarlanmış, bayan tişörtünün üzerinde ise Kapağını Bulmuş yazıyor ve tişörtlerin üzerinde tencere ve kapağı resimleri var. Esprili veuuyumlu çiftler için çok güzel bir hediyelik olacaktır.

[divide]

Kişiye Özel Tişörtİsterseniz Tişörtünüzü kendiniz tasarlayabilir. Hiçbir yerde bir benzeri olmayan bir kişisel tişörte sahip olabilirsiniz. Resimdeki gibi iki adet tişört tasarlayıp Sevgiliye Hediye alırken hem kendinize de hediye almış olup, hem de sevgilinizle olan uyumunuzu bu şekilde gösterebilirsiniz.

 

 

 

[divide]

kumaş boyalarıResimdeki tişört resmi sizi yanıltmasın, bu seferki ürünümüz bir tişört değil, tişörtlerinize hayat katabileceğiniz, eski tişörtlerinizi yenileyebileceğiniz, sade tişörtlerinize renk katabileceğiniz kumaş boyaları. Fosforlu, siyah-beyaz, neon görüntülü, graffiti tarzı gibi çeşitleri olan kumaş boyalarını incelemek için resim üzerine tıklayarak ürünün orjinal satış sitesine ulaşabilirsiniz.