SEVGİLİYE SAAT

Sevgiliye saat almaya karar verdiyseniz bunun birkaç avantajı olduğunu belirtmek isteriz. Saat hediyeleri zamanı temsil ettiği için uzaktaki sevgilinize hediye alıyorsanız, kavuşabilmek için zamanın geçmesini dört gözle beklediğinizi simgelemektedir. Saat, sorumluluk hatırlatma, zamanı değerlendirme, güzel vakit geçirme gibi anlamlar taşır. Sevgilinize saat alırken nasıl bir saat tercih edersiniz? Kol saati mi? Duvar saati mi? Yoksa daha farklı bir tercih olarak köstekli cep saati mi? Biz burada hepsinden bahsedeceğiz ve en güzel olanlardan bir kaç tanesini tanıtacağız.

Saat hediye etmenin ne anlama geldiği ile ilgili bir çok farklı fikir mevcut. Olumlu ve olumsuz görüşler olmasına rağmen, sevgilinizin saat hediyesini beğenip beğenmemesi tamamen sizin ne aldığınıza ve ona ne kadar hitap ettiğine bağlı. İşte sevgiliye saat hediye etmek ile ilgili bazı fikirler:

  • Saat hediye almak, bir erkeğin alabileceği en güzel hediyelerden biridir
  • Saat hediye etmek, sevgiliye buluşmaya zamanında gel anlamı taşır.
  • Bazı kültürlerde saat hediye etmek ayrılmayı istediği anlamına gelir (pek mantıklı gelmiyor, kim ayrılmak istediği birine hediye alır ki?)
  • Saat hediyesi, buluşma için özlem duyulduğunu simgeler.
  • Seni çok özledim artık gel anlamındadır.
  • Tüm zamanımı seninle geçirmek istiyorum.
  • Seninle yaşlanmak istiyorum.

Gördüğünüz üzere farklı anlamlara geldiğine dair birçok görüş var. Sevgiliniz aldığı hediyede bir anlam aramıyor ise (yani en azından hediye almanın kötü bir tarafı olabileceğini düşünmüyor ise) ona çok güzel bir saat hediye edebilirsiniz. Zaten aldığı hediyenin altında olumsuz bir anlam arayan sevgili ile öncelikle ilişkiyi gözden geçirmek gerekir. Alınan hediyenin olumsuzluk ifade ettiği düşünülüyor ise zaten, mutlaka aranızda bir iletişim problemi vardır. Neyse gelelim birbirinden ilginç saat modellerine. Öncelikle ne tür bir saat? Duvar saati düşünüyor iseniz aşağıdaki linkten daha önce tanıttığımız sevgiliye duvar saati modellerine ulaşabilirsiniz:

Sevgiliye Duvar Saati

Sevgilinize duvar saati almak istiyorsanız, birbirinden ilginç, birbirinden romantik, birçok duvar saati modelini tanıttığımız eski yazımıza aşağıdaki resme tıklayarak ulaşabilirsiniz. Diğer saat türleri için yazımızın devamına bakabilirsiniz.

sevgiliye duvar saatleri

Cep Saatleri

kişiye özel cep saati siyahSevgiliye hediye edilebilecek, kapaksız, arkasına istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz, içi siyah renkte ve saatin rakamları Roma rakamları ile yazılmış kişiye özel cep saati kolye modeli. Çapı 3 cm olduğu için hem cep saati, hem kolye olarak rahatça kullanılabilecek şık bir cep saati. Zinciri 76 cm uzunluğundadır. Kadife kutusu ve hediye çantası ile birlikte gönderilmektedir.

sevgiliye hediye cep saati taşlı ve mineliHanımlara hediye edilebilecek çok güzel bir cep saati kolye modeli. Ön tarafında siyah mine üzerine gümüş rengi işlemeleri bulunan, tam ortasında zirkon tektaşı bulunan, çok zarif bir cep saati. Arkası düz ve istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz. Saatin çapı 3 cm, zinciri ise 76 cm’dir. Boyuna asılı iken saate bakmak istenildiğinde, saati kendinize doğru çevirmeden, kapağının iç tarafındaki ayna ile doğrudan saati görebiliyorsunuz. Bu saati, sevgilinize, eşinize, nişanlınıza ya da sevgili adayınıza alabilirsiniz. Hiç bir bayanın hayır diyemeyeceği bu taşlarla süslenmiş kolye, aynı zamanda saat görevi görmesi ile işlevini arttırıyor. Kapağı kapalı iken saat olduğunu anlamak ilk bakışta pek mümkün değil. Üzerine yazdırmak istediğiniz mesajın kısa olmasında fayda var. Yazının okunabilir olması ve saatin arka kısmındaki bölüme yazının sığdırılabilmesi için kısa ve öz tutulması gerekiyor.

 

sevgiliye-saat-kisiye-ozel-kostekli-cep-saati-kolyeHem erkeklere hem kadınlara hediye hediye edilebilecek, kişiye özel hazırlanan (istediğiniz yazıyı üzerine lazer ile işletebiliyorsunuz) köstekli cep saati kolye. Evet, aynı zamanda kolye. Sevgiliniz ister cebinde taşısın, ister boynuna assın. Saate her baktığında da sizin ona özel yazdırdığınız yazıyı görsün ve sizi hatırlasın. Bu köstekli cep saati kolye, hediye çantasında ve özel kadife kutusu ile size ulaştırılıyor. Üzerine yazı yazdırılabilmesi dolayısı ile çok özel bir hediye olacaktır. Üreticinin bir de notu var; üzerindeki yazının okunabilir bir boyutta olması için yazdırmak istediğiniz, not ya da mesajınız 10 kelimeden daha fazla olmamalı.

 

sevgiliye cep saati kolyeYine üzerine istediğiniz bir yazıyı (notu) yazdırabileceğiniz, güzel bir köstekli cep saati kolye modeli. Parlak siyah renkteki bu cep saati, zinciri ile beraber size ulaştırılmaktadır. Üsteki modeldeki gibi hediye çantası ve özel kadife kutusu ile geliyor ve sevgiliye hediye edilmeye hazır bir şekilde size ulaştırılıyor. Klasik metal rengi köstekli saatlerin dışına çıkmak için, bu parlak siyah renkli cep saatini tercih edebilirsiniz. Rengi ve yapısı itibarı ile bildiğimiz klasik köstekli cep saatlerine göre biraz daha modern bir görüntüye sahip.

Müzik Temalı – Müzisyenlere / Sanatçılara Cep Saatleri

sevgiliye müzik temalı cep saatiMüzisyen sevgiliye, müzik ile uğraşan sevgiliye, piyano çalan sevgiliye alınabilecek güzel bir sevgiliye saat modelini sizlere tanıtmak istiyoruz. Altın rengindeki bu köstekli cep saatinin ortasında sol anahtarı çizimi bulunmakta. Saatin rakamları ise etrafı piyano tuşeleri ile çevrili bir desene sahip. Altın kaplama bu cep saatinin arkasında kartal kabartması bulunuyor. Saatin çapı 5 cm dir. Zincirinin uzunluğu ise 34 cm. Kurmalı cep saati olduğu için pil içermez, pilsiz çalışmaktadır.

sevgiliye-saat-mozart-cep-saatiSevgiliye Mozart cep saati, 6 cm çapında diğer cep saatlerine göre daha büyük, gümüş renginde oldukça şık duran bir cep saati modelidir. İncelemek ve satın almak için ürün resimi üzerine tıklayarak ürünün satış sayfasında detaylarına ulaşabilirsiniz.

sevgiliye beethoven cep saatiSevgiliye Beethoven cep saati, yukarıdaki Mozart cep saatinin aynısıdır. Saatlerden birinde Beethoven, diğerinde Mozart teması bulunmaktadır. Üstteki resimlerden saatin iç ve dış kısımlarını görebilirsiniz.

 

sevgiliye gitar temalı cep saatiAlışılmış cep saatlerinden farklı olarak, gitar şekli verilmiş ve kapaksız olarak üretilmiş bir cep saati modeli. Saatin zincir uzunluğu 40 cm’dir. 5,5 ve 2,5 cm boyutlarındaki bu cep saati, müzisyen, gitar çalan, gitara merak sarmış, öğrenmek isteyen, sevgili ve arkadaşlara onlara motive sağlamak için alınabilecek hoş bir cep saati modelidir. Kolye olarak da kullanılabilir.

Sevgiliye Kol Saati

Sevgiliye kol saati almak, ona sürekli üzerinde taşıyabileceği bir hediye vermek olacağı için, baktıkça sizi hatırlatacak, baktıkça sevinecek ve mutlu olacak bir hediye sunmuş olmaktır. Aşağıda kadın ve erkek saat modelleri ayrı olarak verilmiştir. Fiyat bilgileri ve detaylı açıklamalar için kol saatlerinin fotoğraflarına tıklayarak hediyelerin satış sayfalarına ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Erkeklere Kol Saatleri

sevgiliye hediye erkek seiko kol saatiSeiko kalitesi ve şıklığı ile erkekler için özel üretilmiş harika bir kol saati modeli. Çok kaliteli bu saati beğenmeyecek erkek yoktur sanırım. Ürün resmine tıklayarak ürünün satış sayfasına ulaşabilir ve alternatif kol saati modellerini de inceleyebilirsiniz.

 

sevgiliye kol saati casioErkek sevgiliye uygun fiyatlı bir saat arayan hanımlara önerebileceğimiz bir saat. Casio kalitesi ile birlikte hem şık hem de oldukça sade bir tasarıma sahip bu saat iyon kaplamadır ve kordunu çeliktir. Mineral camdan üretilmiş, toplam 74 gram ağırlığında ve 3 yıl pil ömrüne sahip. Fiyatı ise oldukça uygun. Ürün resimi üzerine tıklayarak teknik detaylarını fiyat ve satın alma bilgilerini öğrenebilirsiniz.

sevgiliye kameralı kol saatiKameralı kol saati… Evet, çok şık duran bu kol saati aynı zamanda bir video kamera. 8 gb hafızası mevcut. James Bond meraklısı sevgiliye alınabilir 🙂 Kameralı kol saati denilince akla genellikle gizli çekim yapmak gerekir ancak bu tamamen kullanıcısına kalmış bir durum. Kameralı kol saatiniz var diye illa ki gizli çekim yapmak zorunda değilsiniz. Eğlenceli videolar çekebilir, spor faaliyetlerinde de kullanabilirsiniz. Siz yine de dikkat edin. Sevgiliniz bu saati yaramazlık yapmak için kullanmasın.

sevgiliye kol saati çakmaklıSevgiliye hediye kol saati almayı planlıyorsanız ve sigara içen bir sevgiliniz var ise bu saati çok beğenecektir. Normal bir kol saati olmasının yanı sıra, üzerindeki çakmağı ile oldukça sıra dışı aslında. Gazı bittiğinde tekrar doldurulabiliyor. Yan tarafındaki butona bastığınızda çakmak yanıyor. Toplam ağırlığı sadece 80 gr olan bu saat sürekli çakmak kaybedenlere, gittiği yerde çakmağını unutanlara alınabilecek en güzel hediyedir herhalde.

sevgiliye hediye ters saatSıradışı olmayı seven sevgiliye alınabilecek bir kol saati modeli olarak size ters çalışan bu saati önerebiliriz. Saate dikkatle baktığınız zaman rakamların ters yönde olduğunu farkedeceksiniz. Haliyle saat çalışırken de kadran ters yöne dönmektedir. Bu kol saati, sizin saat yönü kavramınızı ortadan kaldıracak. Özelliklerine gelecek olursak 3 metreye kadar su geçirmiyor ve iç kısmı sentetik deri ve kayışı kanvastan imal edilmiş.

 

sevgiliye kol saati binary saatBu da nedir şimdi dediğinizi duyar gibiyim. Bu sıra dışı saat, matematiği seven ya da anlaşılmaz olmayı seven erkeklere alınabilecek bir hediye. Nasıl çalıştığına gelelim. Yan üst tarafta duran butona bastığınızda üzerinde ışıklar yanarak saatin kaç olduğunu gösteriyor. Her rakamın altındaki ışıkları toplayarak saatin kaç olduğunu bulabiliyorsunuz. Üst kısımdaki ışıklar saati, alt kısımdaki ışıklar ise dakikayı gösteriyor. Resimdeki saate bakacak olursak, saat 7:49 ‘u gösteriyor. Farklı bir hediye almak istiyorsanız, ve sevgiliniz sıra dışı ürünlere hayranlık duyuyor ise bu saati çok sevecektir.

 

 

Bayanlara Kol Saatleri

Puma Bayan Kol SaatiSportif bayanlara hediye edilebilecek, açık mavi renkli, Puma marka şık bir sport kol saati. Geçici bir süreliğine indirimdeki bu saati, spor giyinmeyi seven, koşu / jogging yapan, yürüyüş, trekking yapan sevgiliye hediye edebilirsiniz.

 

sevgiliye hediye orient kol saatiOrient marka, PVD altın kaplamalı, deri kayış ve sedef kadranlı, oldukça şık bir bayan kol saati modeli. Oldukça kaliteli bu saati alarak sevgilinizi / eşinizi mutlu edebilirsiniz.

 

bayan sevgiliye kol saati momentusMomentus marka bayan kol saati. Açık mavi renkli ve kenarlarındaki taş işlemeleri ile etkileyici bir görünüme sahip. Ayrıca saatin takvimi de mevcut.

sevgiliye hediye bayan kol saati seikoO’na en iyisini alayım diyenlere tavsiye edebileceğimiz bir saat; Seiko marka, pırlanta taşlar ile döşenmiş, abiye köşeli, kasası ve kordunu çelikten, beyaz renkte kadranı olan süper bir bayan kol saati.