Sevgiliye kupa bardak hediyesi almak için en doğru rehberde olduğunuzu belirterek yazıma başlamak istiyorum. Türkiye’nin en detaylı sevgiliye kupa bardak tanıtımı yazısındasınız. Sevgililer için özel üretilmiş çift kupa bardaklardan, sihirli kupa bardaklara, kişiye özel kupa bardaklardan, beyaz kupa bardaklara kadar en çok sevilen ve satılan modelleri bir araya getirdik. Kupa bardaklar sevgilinizin mutfakta, çalışma masasında, ofisinde her zaman yerini alacak ve her çay, kahve içişinde sizi ona hatırlatacak harika hediyelerdir.

Kupa bardakların elde yıkanması tavsiye edilir. Bunun sebebi bulaşık makinesinin çok sıcak yıkaması ve makine tuzunun baskıyı zamanla soldurmasıdır. Elde yıkanan kupa bardaklar uzun süre netliğini ve canlılığını koruyacaktır.

Sevgiliye Kupa Bardak Hediyeleri

Çiftlere Özel Kupa Bardaklar

kendin tasarla sevgili kupa bardakları

Kendin Tasarla Sevgili Kupa Bardakları

Kendin Tasarla Sevgili Kupa Bardakları

Kendin tasarla sevgili kupa bardakları, iki adet kupa bardağın birleşmesi ile oluşan, baskı tasarımı tamamen size ait olan bir kupa bardak seti. Kupa bardaklardan biri standart silindir şeklinde iken, diğer kupa bardak onu tamamlamak üzere ay görünümünde bir kesime sahiptir. Sevgililer için özel üretilmiş bu kupaların sapları da kalp görünümdedir. Kupaların hem ön yüzüne hem arka yüzüne fotoğraf ekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda istediğiniz yazıyı da üstüne yazdırtabilirsiniz. Kolay tasarım arayüzü sayesinde rahatça fotoğraf ekleyebilir, yazı yazdırabilir ve kupalarınıza çeşitli şekiller (kalp, yıldız vb.) ekleyebilirsiniz.

İncele & Satın Al

sevgiliye kişiye özel kupa hediyesi

Mutlu Çiftlere Özel Sihirli Kupalar

Mutlu Çiftlere Özel Sihirli Kupalar

Birbirine sarılan bu kupalar, üzerinde bir kadın ve bir erkek çöp adam karakterinin birbirine koşuyor görseline sahip. Figürlerin ellerinde kalp şeklinde balonlar mevcut. Oldukça hoş bir görsele sahip. Bu kupalar da sihirli kupalar ve görsel sadece kupaların içine sıcak içecek koyduğunuzda meydana çıkıyor.

İncele & Satın Al

 

çiftlere özel sihirli bardak seti

Çiftlere Özel Sihirli Bardak Seti

Mr ve Mrs Sihirli Kupalar

Yine çiftlere özel üretilmiş harika bir sevgili kupa bardak modeli. 2 adet birbirini tamamlayan kupa bardak var ve birinin üzerinde Mr. diğerinin üzerinde Mrs. yazısı mevcut. Mr. yazısının üzerinde bir erkek sembolü olarak papyon, Mrs. yazısı üzerinde bayan sembolü olarak kelebek bulunmaktadır. Bu kupalarda sihirli kupadır ve görseli sadece bardaklar sıcakken meydana çıkar.

İncele & Satın Al
aşık çiftlere özel sihirli romeo juliet kupası

Aşıklara Özel Romeo Juliet Kupaları

Aşık Çiftlere Özel Romeo Juliet Kupaları

Shakespeare’in ünlü oyunu Romeo ve Juliet’in hikayesini bilmeyen neredeyse yoktur. Sevgilinizle beraber Romeo ve Juliet gibi bir aşk yaşıyorsanız bu kupaları çok seveceksiniz. Kupaların üzerinerinde “SHE IS MY JULIET” ve “HE IS MY ROMEO” yazıları bulunmaktadır. Birbirini tamamlayan iki yarım kupadan oluşan bu sevgiliye kupa bardak seti sihirli kupalardan oluşmaktadır.

İncele & Satın Al
kalpleri birleştiren çiftli kupa bardak

Kalpleri Birleştiren Çiftli Kupa Bardak

Kalpleri Birleştiren Çiftli Sihirli Kupa

Oldukça romantik ve tatlı bir sihirli kupa bardak modeli de bu üzerinde erkek ve kız figürü bulunan, bu figürlerin ellerindeki yarım kalpleri birleştirdikleri kupa modelidir. İki kupayı yanyan getirdiğinizde hem şekil olarak birbirlerini tamamlıyorlar, hem de erkek ve kız figürleri ellerindeki kalp simgesini birleştiriyor. Ayrıca kupanın üst kısmında I love you yazısı mevcut. Bu çiftli kupanın da sihirli kupa olduğunu ve içinde sıcak içecek olmadığı sürece siyah bir görünüme sahip olduğunu vurgulamakta fayda var.

İncele & Satın Al
çiftlere özel sen benim herşeyimsin sihirli kupa

Çiftlere Özel Sen Benim Herşeyimsin Sihirli Kupa

Çiftlere Özel Sen Benim Herşeyimsin Sihirli Kupa

Aşık çiftlerin mutlaka birbirlerine söyledikleri bir sözdür “Sen benim herşeyimsin!”. Sizde sevgilinize bu sözü sürekli söyleyen bir aşıksanız bu kupayı ona aldığınızda çok mutlu olacaktır. Bardaklardan biri sizin için, biri onun için. Kupa bardaklarınızı bir araya getirdiğinizde o sihirli söz tamamlanmış olacak. “Sen Benim Herşeyimsin”. Sevgiliye kupa bardak hediyesi olarak alınabilecek bu ürünlerinde sihirli kupa bardak olduğnu belirtmeden geçmeyelim.

İncele & Satın Al
asik-ciftlere-ozel-love-yazili-sihirli-kupa

Love Yazılı Sihirli Kupa

Aşık Çiftlere Özel Love Yazılı Sihirli Kupa

Yine sevgililere özel üretilmiş çiftli bir sihirli kupa modeli. LOVE yazısını birleştirmeye çalışan bir kadın ve bir erkek çöp figürler ile tasarlanmış hoş bir sevgiliye kupa bardak örneği.

İncele & Satın Al
ciftlere-ozel-aramiza-kara-kediler-bile-giremez-sihirli-kupa

Aramıza Kara Kediler Bile Giremez Sihirli Kupalar

Aramıza Kara Kediler Bile Giremez Sihirli Kupa

Bazı sevgililerin mutlulukları çok kıskanılır ve bu kıskanç insanlar tarafından araları bozulmaya çalışılır. Sizin de etrafınızda böyle insanlar var ise bu kupaları çok seveceksiniz. Onlara aranızda kara kedilere yer olmadığını subliminal mesaj olarak vermek için sevgiliniz ve kendiniz için bu kupa setini alın ve mümkün olduğunda o “kara kedilerin” görebilecekleri şekilde sevgilinizle karşılıklı çaylarınızı, kahvelerinizi yudumlayın.

Bir erkek ve bir dişi kara kedi figürü ile süslenmiş bu kupalarda aynı zamanda kedilerin arkasında yarım kalpler bulunmakta ve kupa bardakları yanyana getirdiğinizde kalpler birleşmiş ve kediler bir araya gelmiş görüntüsü oluşmaktadır.

İncele & Satın Al

 

Sevgiliye Kupa Bardak Hediyesi

Sevgiliye Kupa Bardak Hediyesi

İkili Sevgiliye Hediye Kupa Bardaklar

Çok şirin ve romantik bu kupa bardaklar, kabartmalı love yazısı, kırmızı gülleri ve kalp şeklindeki sapları ile oldukça iyi bir tasarıma sahip. Kupa bardakların birleştiği kısım yuvarlak değil, LOVE yazısının tam birleşmesi için düzdür. Sevgilisi ile birlikte yediği içtiği ayrı gitmeyenlerin seveceği bir hediyelik kupa modelidir. Kupa bardakların uzunluğu 9cm ve genişliği 8cm’dir. Ürünün diğer fotoğraflarını incelemek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

İncele & Satın Al

isme-ozel-ask-kupasi

İsme Özel Aşk Kupası

İsme Özel Aşk Kupası

Biraz önce tanıttığımız kupaların aksine bu ikili kupaların ikisi yarım olarak birbirini tamamlamıyor. Görselde de görebileceğiniz üzere kupalardan biri tam silindir ve diğeri onu tamamlıyor. Yine hoş kız ve erkek figürü ile süslenmiş. Figürler ellerindeki yarım kalpleri birleştiriyorlar. Bu kupa diğerlerinden farklı olarak kişiye özel hazırlanıyor ve üzerine sevgilinizin ve sizin isimleriniz yazılıyor. Yukarıdaki I LOVE YOU yazısı resimle birlikte sabit. Yine kupaların tutamakları kalp şeklinde tasarlanmış. Bu kupanın sihirli kupa olmadığını da belirtelim. Sihirli kupaların resimlerinde saplarının siyah olduğunu görebilisiniz. Böylelikle rahatça ayırt edebilirsiniz. Bazı kupa bardakların her iki versiyonu da bulunmakta ve ürün ekranında size seçim imkanı sunulmaktadır. Sihirli kupalar, genelllikle beyaz kupalardan birkaç TL daha pahalı olmaktadır.

İncele & Satın Al

ellerimiz-ayrilmasin-2li-kupa-seti

Ellerimiz Ayrılmasın 2li Kupa Seti

Bir erkek ve bir kadın ellerinin birbirine uzandığı ve küçük bir kırmızı kalbi birleştirdiği güzel bir kişiye özel kupa modeli. Sevgilinizin ve sizin adınız yazılıyor ve tamamen size özel bir kupa seti ortaya çıkıyor. Ayrıca el resimlerinin üzerinde “Ellerimiz Hiç Ayrılmasın” yazısı mevcut.

İncele & Satın Al

Çift Hayvanlı Kişiye Özel Kupa Bardaklar

Aşağıda görmüş olduğunuz bu kupa bardaklar, iki farklı ayı modeli, bir koala modeli ve bir baykuş modeline sahip beyaz kupa bardaklardır. Kupa bardakların ortak özelliği kişiye özel olması, erkek ve dişi şirin hayvancıkların altına isimlerinizin yazılabilmesidir. Her bir ürünü incelemek ve satın almak için resimlerinin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

ciftlere-ozel-sonsuzluk-kupa-bardak

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Bardak

Çiftlere Özel Sonsuzluk Kupa Seti

Sevgiliye kupa bardak hediyeleri içerisinde en derin mesaj vereni bu olsa gerek. Onu sonsuza kadar seveceğinize ve sonsuza kadar birlikte olacağınıza işaret eden bu kupa seti, sevgilinize büyük bir aşk ile sevilmenin mutluluğunu tattıracak. Üzerine sevgilinizin adını, sizin adınızı ve kısa notunuzu ve tarihi yazdırabildiğiniz harika bir sevgiliye kupa bardak hediyesi seçeneği.

 

İncele & Satın Al
kalp-avi-kupa-seti

Kalp Avı Kupa Seti

Kalp Avı Kupa Seti

Sevgilinizin kalbini çaldığınızı gösteren şirin görselli bir kupa seti. Erkek figür elinde bir olta ile diğer kupa bardağa, yani kızın olduğu kupa bardağa uzanıyor. Kızın kalplerinden yakalayıp, kendi kovasına dolduruyor. Üzerine isimleriniz yazılarak kişiye özel kupa haline getiriliyor. Çok sevimli ve romantik bu sevgiliye kupa bardak seçeneği sevgilinizden tam not alacağa benziyor.

İncele & Satın Al

 

 

 

Kişiye Özel Kupa Bardaklar

100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

100 Dilde Seni Seviyorum Kupa Bardak

Sevgiliye kupa bardak hediyesi olarak 100 dilde seni seviyorum kupa bardağı alabilirsiniz. Kişiye özel kupa bardaklar içerisinde en ilginç olanlarından biri bu kupa bardaktır herhalde. Her dilde “seni seviyorum” yazısı var ve kupanın ortasında sevgilinizin adı soyadı yazıyor. Bu kupa bardakların 2 ayrı modeli var. Bir tanesi kırmızı renkte kupa ve beyaz renkte yazılar diğeri ise tam tersi olarak beyaz renkte kupa ve kırmızı renkte yazılara sahip. Sevginizi göstermenin ve ne kadar çok sevdiğinizi söylemenin ilginç bir yolu. Ezberiniz kuvvetliyse bu 100 dilde söylenişi ezberlemenizi ve sevgilinize sık sık herhangi birini söylemenizi öneririz. O da kupa bardağı üzerinde hangi dilde söylediğinizi bulmaya çalışabilir.

İncele & Satın Al
kisiye-ozel-tek-fotograf-baskili-kupa-bardak

Tek Fotoğraflı Kupa Bardak

Tek Fotolu Kupa Bardak

Sevgiliye kupa bardak hediyesi olarak sade bir şey istiyorsanız bu kupa bardak yardımınıza koşacaktır. Kupa bardağın üzerine sizin gönderdiğiniz bir resim basılıyor. Herhangi bir yazı ya da başka birşey yok. Tabi hazırladığınız resime siz yazı yazdıysanız o ayrı. Kendi tasarımımı kendim yaparım diyorsanız, hazırladığınız fotoyu / çizimi bu kupa bardağın üzerine bastırtabilirsiniz.

 

İncele & Satın Al
Kişiye Özel Sıcak Kalp Kupa Bardak

Kişiye Özel Sıcak Kalp Kupa Bardak

Kişiye Özel Dikkat Çok Sıcak Kupa

Aşkınızda en az çayınız kadar sıcak mı? Üzerinde dikkat çok sıcaktır yazıyor. Bu hem kupa içerisindeki çayınız hem de sevgilinize verdiğiniz kalbiniz için geçerli olmalı. Kupa bardak görselindeki kalp içine sizin ve sevgilinizin isimlerini yazdırıyorsunuz. Sıcak kalbinizin sevgilinizin çayı kadar sıcak olduğunu ona gösteriyorsunuz.

 

İncele & Satın Al
Bugün Çok Güzelsin Kupa Bardak

Bugün Çok Güzelsin Kupa Bardak

Bugün Çok Güzelsin Kupa Bardak

Sevgiliye kupa bardak hediye etmeyi düşünüyorsanız bundan güzeli var mı ki? Sevgiliniz her sabah kahvesini içerken ona hediye ettiğiniz bu kupa bardak üzerindeki “Günaydın … Bugün Yine Çok Güzelsin” yazısını görecek ve güne mutlu başlayacak.

 

İncele & Satın Al
İki İsimli Baykuş Kupa

İki İsimli Baykuş Kupa

İki İsimli Baykuş Kupa

Üzerinde şirin baykuş çizimleri olan bu kupa bardağa sevgilinizin ve sizin isminiz kalpler içerisine yazılıyor.

İncele & Satın Al
Kalbimin Tek Sahibi Kupa Bardak

Kalbimin Tek Sahibi Kupa Bardak

Kalbimin Tek Sahibi Kupa Bardak

Kalbinizin tek sahibine sevgiliye kupa bardak hediyesi olarak sunabileceğiniz bu hediyelik sizin ve sevgilinizin resmi eklenerek hazırlanıyor. Kupa bardağın resminin iki tane olduğuna bakmayın sadece bir ürün gönderiliyor, ikinci resim kupanın diğer yüzünü görebilmeniz için.

İncele & Satın Al
kisiye-ozel-ask-kusu-urunleri

Kişiye Özel Aşk Kuşu Kupa

Kişiye Özel Aşk Kuşu Kupa

Aşk kuşlarına özel hazırlanan isim ve fotoğraflı kişiye özel kupa bardak seçeneği.

İncele & Satın Al
Sevgililere Özel 2016 Yılbaşı Kupa

Sevgililere Özel 2016 Yılbaşı Kupa

Sevgililere Özel 2016 Yılbaşı Kupa

Sevgiliye yeni yıl hediyesi olarak alınabilecek kişiye özel kupa bardak seçeneği. İsimleriniz ve fotoğraflarınız ile hazırlanıyor.

 

İncele & Satın Al
Mutlu Çiftler Kupa Bardak

Mutlu Çiftler Kupa Bardak

Mutlu Çiftler Kupa Bardak

 

İncele & Satın Al

 

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Kupa Bardak

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Kupa Bardak

Seni Bu Kadar Çok Seviyorum Kupa Bardak

 

 

İncele & Satın Al

 

Kişiye Özel Film Şeridi Ürünler

Kişiye Özel Film Şeridi Ürünler

Kişiye Özel Film Şeridi Ürünler

İncele & Satın Al