SEVGİLİYE IPHONE AKSESUARLARI

Sevgilinizin çok sevdiği ve sizinle görüşmek için elinden düşüremediği Iphone’u için özel bir aksesuar hediye edebilirsiniz. Yaratıcı zekaların ürünü olan birbirinden güzel Iphone aksesuarları, her Iphone kullanıcısına hitap edecek düzeyde çeşitliliğe sahip. Komik, duygusal, romantik, teknolojik, fantastik ve eğlenceli olarak kategorilendirebileceğimiz yüzlerce Iphone aksesuarlarından en güzellerini sizler için derledik. Bu Iphone aksesuarlarını üreten ve akıl eden insanlara saygılarımızı sunuyoruz. O kadar ilginç aksesuarlar var ki, Iphone’u olmayan insanları da Iphone almaya teşvik ediyorlar 🙂 Buyrun en güzel ve en ilginç Iphone aksesuarlarına:

 

Sevgiliye Iphone Şarjlı Kılıf

sevgiliye iphone şarjlı kılıf

Sevgiliye Iphone Şarjlı Kılıf

Sürekli şarjı bittiği için ulaşamadığınız sevgilinize iphone şarjlı kılıf ürününü alabilirsiniz. Kılıfın içindeki yedek batarya sayesinde Iphone’un şarjı bitmeye yakın tek tuşla doldurabiliyorsunuz. Hem telefonu çizilmelere karşı korumuş oluyorsunuz, hem de tam ihtiyacınız olduğu anda şarj bitmesi derdinden kurtuluyorsunuz. Sevgilinizi gittiği her yere şarj aletini götürme derdinden kurtarıyorsunuz, telefonu kapanmayacağı için de kendinizi huzurlu hissedip, istediğiniz zaman sevgilinize ulaşabiliyorsunuz.

Suya Dayanıklı Hoparlörlü Iphone Kılıfı

suya dayanıklı iphone kılıfı

Suya Dayanıklı Iphone Kılıfı

Telefonlarımızdan müzik dinlemeyi hepimiz çok seviyoruz. Hele ki bir de deniz kenarında, havuzbaşında, duşta, ya da romantik bir yağmurlu yürüyüş esnasında olursa.. Ancak akıllı telefonlarımızın korkulu rüyası olan su damlalarına karşı koruyamadığımız için bir çoğumuz telefonlarımızı suyun öldürücü gücüne teslim edip, yüksek tamir ücretlerine ya da yeni bir telefon masrafına katlanmak zorunda kalıyoruz. Suya dayanıklı hoparlörlü Iphone kılıfı, hem müzik keyfimizi katlıyor, çünkü dahili hoparlörü ile telefonun sesini yükseltiyor, hem de suya karşı korumalı yapısı ile suyun bol olduğu ortamlarda telefonumuzu koruyor. Ön kısmındaki şeffaf kısım, dokunmatik ekranı kullanbilmemize imkan sağlıyor. Suya dayanıklı Iphone kılıfı ile konuşma yapabilir, ses kaydı gerçekleştirebilirsiniz. Kumanda pili diye tabir ettiğimiz AAA piller ile çalışıyor. Özellikle romantik ortamlarda telefonunuzdan müzik çalmak için, sevgilinizle başbaşa sevdiğiniz şarkıları dinleyebilmeniz için tasarlanmış güzel bir Iphone aksesuarı. Iphone dediğimize bakmayın, hemen hemen her akıllı telefona, Android telefonlara, Ipod’lara, MP3 ve MP4 playerlara uygun.

Iphone Kablosuz Hoparlör

Iphone kablosuz hoparlör

Iphone Kablosuz Hoparlör

Iphone’u olan sevgiliye hediye olarak ona güzel bir harici hoparlör hediye edebilirsiniz. Peki nedir bu Iphone aksesuarının özelliği? Near Field Audio (NearFA) özelliğini kullanan bu hoparlör ile ne kabloya ne de bluetooth’a ihtiyacınız yok. Resimdeki gibi telefonu cihazın üzerine koyduğunuzda sesi inanılmaz bir şekilde güçlendiriyor. Örnek videoyu görmek için resim üzerine tıklayarak ürünün satış sayfasındaki videosunu izleyebilirsiniz. Kalem pil ile çalışıyor ve yaklaşık 15 saat kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. İsterseniz Micro USB bağlantısı ile de kullanabilirsiniz. Sadece Iphone değil, Android sistemli telefonlarla da mükemmel uyumlu bir cihaz. Telefonundan müzik dinlemeyi seven sevgiliniz için güzel bir sevgiliye hediye seçeneği.

Iphone Objektifi

iphone objektif seti

Iphone Objektif Seti

İnanılmaz bir Iphone seti, Iphone’unuzu profesyonel bir fotoğraf makinesine çevirmek için herşey bu sette mevcut. Paketin içinde lens, lens temizleyici, tripod, tripod kıskacı ve taşıma çantası mevcut. Gelen lens ile beraber 246 metre uzaklığa kadar fotoğraf çekebileceksiniz. Fotoğraf çekmeyi seven sevgiliye güzel bir Iphone aksesuarı hediyesi olacaktır.

Iphone 4 Masaüstü Telefonu

iphone 4 masaüstü telefonu

Iphone 4 Masaüstü Telefonu

Çoook ilginç bir Iphone aksesuarı ile karşı karşıyayız. Iphone 4’ü bildiğimiz sabit telefona dönüştüren enteresan bir aparat. Bu Iphone aksesuarının tek özelliği telefonu sabit masaüstü telefona dönüştürmesi değil. Ahize kullanarak hem telefonun yaydığı radyasyonu kendinizden uzak tutmuş oluyorsunuz, hem de telefon ile konuşurken, telefonun mail, sms, internet gibi diğer özelliklerini kullanma imkanına sahip oluyorsunuz. Fiyatı bir süredir indirimde ve oldukça uygun.

Iphone Temalı Cam Küllük

iphone temalı cam küllük

Iphone Temalı Cam Küllük

Aslında bu ürün bir IPhone aksesuarı değil, sadece Iphone temalı bir ürün. Aynı anda 2 bağımlılığı olanlara hediye edilebilecek bir ürün. Ne bağımlılığı mı? Tabi ki Iphone ve sigara bağımlılı. Evet resimde görüldüğü üzere bu bir cam küllük, Iphone görüntülü. Sigara bağımlılığı olmadan da, sadece Iphone bağımlılığı olan biri için de hediye olarak tercih edilebilir. O kadar hoş duruyor ki, küllük olarak kullanmak yerine, evinizin vitrininde ya da işyerindeki masanızda bir aksesuar olarak da kullanılabilir.

Iphone Buzdolabı Magnetleri

Iphone buzdolabı magnetleri

Iphone Buzdolabı Magnetleri

Bu da bir Iphone aksesuarı değil, Iphone temalı bir ürün ancak Iphone kullanıcılarının çok beğeneceği bir ürün. Iphone ikonları şeklinde buzdolabı magnetleri. Her biri 2 cm x 2 cm boyutlarında toplam 18 adet magnetten oluşan bu ürün, her biri birinden farklı Iphone ikonları şeklinde. Buzdolabı üzerine not tutturmak, buzdolabınızı Iphone görünümüne çevirmek için güzel bir ürün, güzel bir hediyelik.

Sevgiliye Iphone Ahizesi – Retro

sevgiliye iphone ahizesi retro

Sevgiliye Iphone Ahizesi Retro

Sevgiliye alınabilecek güzel bir Iphone aksesuarı daha… Retro Iphone ahizesi, eski tarzı özleyenler, ya da klasiklerden vazgeçemeyenler için… Hem şık ve esprili bir duruşu var, hem de konuşurken telefonu direkt olarak kulağınıza dayamadığınız için uzun süreli konuşmalarda cep telefonunun size vereceği zararı büyük ölçüde engellemiş olacak. Farklı renk seçenekleri ve modelleri mevcut. Resime tıklayarak diğer ürünleri görebilirsiniz.

 

Iphone JackPot Slotu

iphone jackpot slotu

Iphone Jackpot Slotu

Evet…. Yok artık diyeceksiniz.. Iphone sevdalıları, her türlü ilginç, sıradışı Iphone aksesuarlarını alma şansına sahipler. Iphone’u ağırlıklı olarak eğlence amaçlı kullananlar için tasarlanmış. Türkiye’de jackpot oynayabileceğiniz bir yer olmadığına göre, bu iş için de Iphone’unuzu kullanabilirsiniz.

Iphone 5 Boyun Askısı

iphone 5 boyun askısı

Iphone 5 Boyun Askısı

Iphone 5 ve 5S için tasarlanmış, siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut olan, oldukça sağlam Iphone 5 boyun askıları, sizi telefonunuzu kaybetme korkusundan, sürekli bir elinizi meşgul etme sıkıntısından kurtarıyor. Yolda müzik dinlerken, koşarken kullanılabilir.

iphone vantilatörü

Iphone Vantilatörü

Iphone vantilatörü sıcak yaz günleri için tasarlanmış, gerçekten serinlik veren, yani laf olsun diye değil, amacına uygun üretilmiş bir Iphone aksesuarı. Sadece siyah rengi mevcut bu Iphone aksesuarını, Ipod Touch 1-2-3, Iphone 3G,3GS,4 ve 4S ile kullanabilirsiniz. Her işinizi gören Iphone’un bir serinletmediği kalmıştı zaten! Şaka bir yana, sıcak havalarda gerçekten sizi rahatlatacak bir Iphone aksesuarı.. İster kendinize, ister sevdiklerinize… Bu ürün için tek ihtiyacınız olan şey, bir Iphone 😉

İlginç Iphone Telefon Tutucuları

Akıllı telefonlar için vazgeçilmez birer aksesuar haline gelen telefon tutucular, sıradan ürünleri kullanmaktan bıkanlar ve ilginç hediyeler almak isteyenler için birbirinden farklı tasarımlarda üretilip, hayal gücünün sınırlarını zorlayan tasarımları ile karşımıza çıkıyorlar. İşte en ilginç Iphone telefon tutucuları (bir çoğu Iphone için tasarlanmış olsa da hemen hemen bütün akıllı telefonlara uygundurlar):

ipompa iphone tutucu

Ipompa Iphone Tutucu

Ipompa, Iphone telefon tutucular içinde en beğenilen ve en çok satılan model olarak karşımıza çıkıyor. Bildiğimiz tuvalet pompası görünümünde, vakumlu bir şekilde telefona yapıştırıp kullanabileceğiniz, telefonu dik ya da yatay olarak tutup, müzik dinlerken, video izlerken, herhangi bir uygulamayı kullanırken size kolaylık sağlayan çok güzel bir aparat. Kim bilebilirdi ki, minyatür bir tuvalet pompası telefonlarımızın en sevilen aksesuarı haline gelecek!… Esprili ürünlerden hoşlanan sevgilinize hediye edebilirsiniz. İsmini her ne kadar Iphone telefonlar özenerek almış olsa da, I-pompa (ya da orijinal adıyla Iplunge), boyutları ne olursa olsun tüm akıllı telefonlarda kullanabileceğiniz, telefonu ne marka ve boyda olursa olsun sevgilinize hediye edebileceğiniz bir aksesuardır.

imag imagnet iphone tutucu

Imag Imagnet Iphone Tutucu

Imag, ya da diğer adıyla Imagnet, mıknatıs görünümlü, iki ucunda güçlü vantuzlar bulunan, basit ama akıllıca tasarlanmış bir Iphone tutucu. Sadece Iphone’lar için değil, laptopunuzun kablolarını bir arada tutmak için de kullanabileceğiniz bir aksesuar.

Iphone sakız telefon tutucu

Iphone Sakız Telefon Tutucu

Istuck Bubble Gum Stand, eğlenceli Iphone aksesuar tasarımlarından biri daha olarak karşımıza çıkıyor. Çiğnenmiş sakız görüntüsünde olan bu telefon standı, sanki telefonunuzu dik tutan bir telefon tutucu değil de, telefonunuz ile masa arasında yapışıp kalmış bir sakız şekline sahip. Ayakkabımızın altına dahi yapıştığında bizi çileden çıkaran çiğnenmiş sakızların, o çok değerli telefonlarımızın arkasında sinir bozucu olacağını düşünebilirsiniz, ancak oldukça şirin görünümü ve yapış yapış! olmaması sebebiyle, ilginç ve sıradışı ürün kullanmayı seven insanların tercih edeceği çok güzel bir telefon standı olduğunu düşünüyoruz.

El şeklinde telefon tutucu

El Şeklinde Telefon Tutucu

El telefon tutucu, mouselarımızın buton üzerine geldiğinde aldığı el şekline benzeyen, telefonunuz elinizde değilken bile, elde! tutulmasını sağlayan, yaratıcı ve esprili bir telefon standı olarak karşımıza çıkıyor. Arkasındaki vantuzları sayesinde her türlü düz zemine yapıştırabileceğiniz El Telefon Standı, sadece cep telefonlarında değil, farklı alanlarda da aksesuar olarak kullanılabilir. Laptopunuzun arkasında, ya da masaüstü bilgisayarınızın monitörünün kenarında, hatırlatıcı olarak (hani şu eskiden insanların birşeyleri unutmamak için parmağına ip bağlaması tarzında) kullanılabilir.

eller yukarı iphone standı

Eller Yukarı Iphone Standı

Tuhaf Iphone standlarını tanıtmaya devam ediyoruz. Pistol görünümde, yine ucu vantuzlu bir Iphone standı. Sloganı da, eller yerine Iphone’ları kaldırın gibi birşey 🙂 İncelemek, diğer resimleri görmek ve satın almak için resimlerin üzerine tıklayıp ürünlerin satış sayfalarına ulaşabilirsiniz.

ingiliz anahtarı iphone tutucu

İngiliz Anahtarı Iphone Tutucu

İlginç Iphone aksesuarlarının ardı arkası kesilmiyor. İngiliz anahtarı şeklinde I-wrench Iphone standı karşınızda. Iphone, ipod, diğer akıllı telefonlar için kullanabileceğiniz, tamir işlerinden hoşlanan ya da meslek olarak yapan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bir akıllı telefon standı. Ürünün diğer resimlerini görmek, incelemek ve satın almak için resime tıklayabilirsiniz.

trafik kukası şeklinde iphone standı

Trafik Kukası Şeklinde Iphone Standı

Trafik kukası şeklinde tasarlanmış altı vantuzlu ve arada kulaklık kablosunu tutturabileceğiniz bir kısıma sahip Iphone standı ile hem kulaklık kablosunun ekranın önüne sürekli gelmesini engellemiş olacaksınız hem de ilginç tasarımı ile bu kuka stand telefonunuza farklı bir hava katacak.

Iphone Kılıfları

Sadece Iphone aksesuarları değil, Iphone kılıfları da gerçekten birbirinden ilginç ve yaratıcı. Buyrun en ilgincinden sevgiliye alınabilecek Iphone kılıfları:

iphone 4s melek kanatlı kılıf

Iphone 4s Melek Kanatlı Kılıf

Biricik meleğinize alabileceğiniz, en güzel sevgiliye iphone aksesuarları arasında birinciliği alabilecek bir ürün. Farklı renk seçenekleri mevcut. Hem Iphone’u koruyabilmek için harika bir kılıf, hem de kanatları açarak Iphone standı haline getirebileceğiniz, çok işlevli bir Iphone tutucu. Iphone tutucular/akıllı telefon tutucuları, telefonunuzdan internete girerken, film izlerken, müzik dinlerken, herhangi bir programı kullanırken size telefonu sabitleme imkanı vererek, sürekli elinizde tutmak zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Hem şık bir kılıf, hem Iphone tutucu olarak, çok işlevli ürünleri sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyoruz. Kırmızı, sarı, pembe, mavi ve beyaz renkleri mevcut.

iphone baloncuklu kılıf

Iphone Baloncuklu Kılıf

Bir çok kişi şu havalı ambalaj baloncukları görünce dayanamaz patlatmaya başlar. Bitirene kadar da duramaz. Sizin de bu alışkanlığa sahip bir sevgiliniz var ise ona iphone hediyesi olarak baloncuklu iphone kılıfı satın alabilirsiniz. Bu kılıfın baloncukları hiç bitmeyecek.

iphone kilifi fotoğraf makinesi

Iphone Kılıfı Fotoğraf Makinesi

Iphone’u ile bol bol fotoğraf çeken sevgilinize hediye edebileceğiniz, hoş bir Iphone kılıfı. Vintage fotoğraf makinesi görüntüsü ile, uzaktan bakan biri fotoğrafı bir Iphone ile değil de, bir fotoğraf makinesi ile çekildiğini zannedeceğine eminiz.

iphone sert kapak önlü arkalı macedonia

Iphone Sert Kapat Önlü Arkalı Macedonia

İlginç tasarımlı bir Iphone kılıfı daha… Bu ürün 2 ayrı kapaktan oluşuyor. Arka taraftaki sabit, ön taraftaki ise, arkaya monte edilebiliyor, kullanmadığınız zamanlarda, örneğin cebinizde taşırken ya da masada sabit bıraktığınızda, ön kapak yerinde mevcut kalıyor. Arama geldiğinde, ürün görselinde görüldüğü üzere, kapak takılıyken dahi Iphone’unuzu tuş kilidinden çıkarabilir ve arayanları görebilir ve aramalara ön kapağı çıkarmadan cevap verebilirsiniz. Kapak sert ve sağlam, delikli yapısı, Iphone’unuzun ısınmasını engelliyor. Iphone 4 ve Iphone 4S e uygun olarak üretilmiş. Fiyatı da oldukça uygun.

holografik resimli iphone kılıfı

Holografik Resimli Iphone Kılıfı

Holografik resimli Iphone kılıfı, müzik ve fotoğraf temalı farklı versiyonlara sahip. Resimde görmüş olduğunuz kaset versiyonu, farklı açılardan baktıkça hareket ediyormuş ya da şekil değiştiriyormuş görüntüsü veriyor. Yani eğlenceli ve dikkat çekici bir Iphone kılıfı!

hard disk iphone kılıfı

Hard Disk Iphone Kılıfı

Bir notebook harddiski görüntüsüne sahip ilginç bir kılıf. Resmen telefonu kamufle etmek için üretilmiş 🙂 İlk bakışta bunun bir Iphone olduğunu algılayamıyorsunuz, çünkü harddisk şekli barkodundan yazılarına kadar çok detaylı işlenmiş.

iphone kilif KIRIGAMI

Iphone Kılıf KIRIGAMI

Sevgiliye hediye olarak alınabilecek, hanımların çok hoşuna gidecek hem kaliteli, hem de şık bir iphone kılıfı. Paket içeriğinde 2 adet ön cam için, 1 adet arka için koruyucu folyo, resimde görülen kapak ve microfiber bez mevcut. Ürünün diğer renklerini ve ürün tanıtım videosunu görmek, ürünü yakından incelemek için resim üzerine tıklayabilirsiniz.

Iphone 4 ilaç kutusu kılıf

Iphone 4 İlaç Kutusu Kılıf

Iphone sahibi eczacı ya da doktor sevgiliye alınabilecek bir hediye. Üzerindeki ilaç resimi oldukça gerçekçi, ilk bakışta 3 boyutlu gibi gözüküyor ancak kılıf üzerinde baskı resim bulunmaktadır. Zaten 3 boyutlu olsa, bu kılıfla Iphone’u kullanmak bir hayli zor olurdu herhalde…

Iphone 5s kumaş kılıf

Iphone 5s Kumaş Kılıf

Iphone 5 ve Iphone 5S için uygun, kumaştan bir kılıf ve kılıfla beraber gelen koruyucu film… 8 farklı renk ve kumaş seçeneği mevcut. Farklı ancak sade bir Iphone kılıfı arayanlar için uygun. Özellikle sevgiliye hediye olarak alınacaksa tercih edilebilir.