Gittikçe monotonlaşan evden-işe ya da okuldan-işe yaşam tarzımız yüzünden sahip olduklarımızdan da çabuk sıkılır olduk. Monotonlaşan hayatlarımıza renk getirebilmek adına artık hepimiz sıradan şeyler yerine ilginç ve farklı şeyler aramaya başladık. Dinlediğimiz müziklerden, izlediğimiz dizilere kadar, yediğimiz yiyeceklerden giydiğimiz giysilere kadar herşeyin sıradışı olanı kabul görmeye başladı. Kendimize ya da sevdiklerimize birşey alırken, farklı ve özel olmasına dikkat ediyoruz. Farklı olmayı seven insanlara hediye almak isteyenler için, özellikle sevgilisine ilginç hediyeler arayanlar için, araştırdık ve sevgiliye alınabilecek en ilginç ürünleri Sevgiliye İlginç Ürünler başlığı altında topladık. İşte size en ilginç hediyeler:[divide]kütük yastık

İlk gördüğünüzde sert ve pürüzlü gibi gözüken bu şey aslında yumuşacık bir yastık. “Kütük gibi uyuyan” sevgiliniz için güzel bir hediye olabilir. 🙂 Gerçekçi görünümü ile evin salonunda, oturma odasında ya da yatak odasında oldukça dekoratif görünecek ve ihtiyaç duyduğunuzda yumuşacık ve rahatlık sunan yapısıyla başınızın altında görevini yerine getirecek. Bu yastığın diğer resimlerini görmek ve açıklamalarını incelemek için resimin üzerine tıklayın.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerTutumsuz ve hesabını bilmeyen bir sevgiliniz var ise onu kırmadan, dolaylı yoldan ekonomi yapması gerektiğini anlatacak şirin bir hediye. Bu şirinler temalı üründe, şirinin arkasında bir bozuk para yuvası var. Yani bu şirin aslında bildiğimiz bir kumbara. Evde hoş bir biblo olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda elinize geçtikçe bozuklukları içine atabileceğiniz bir kumbara. Sevgiliye ilginç hediyeler

[divide]kişiye özel harfli sütlü çikolata

Bu sütlü çikolatalar lezzetli olduğu kadar anlamlı da. Sevgilinize istediğiniz notunuzu çikolata üzerine yazdırarak, hem nefis bir çikolata hem de aşkınızın ilanını hediye etmiş olursunuz. Sevgiliye ilginç hediyeler kategorisinde en sevilen hediye kuşkusuz Kişiye Özel Hazırlanan Sütlü Harfli Çikolata hediyesidir. Sevgiliden özür dilemek, sevgililer gününü kutlamak, yıldönümünü kutlamak, aşkınızı itiraf etmek ya da teşekkür etmek için tercih edilebilecek süper bir hediyelik.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerİlginç ürünlere ilgi duyan, sıra dışı ve aynı zamanda bilimsel içerik taşıyan bir hediye seven sevgiliniz var ise bu ilginç kutu çok ilginizi çekecek. Resimde gördüğünüz içinde özel mavi ve şeffaf jel içeren bir karınca yuvası. İçindeki jel Nasa tarafından geliştirilmiş ve böceklerin düşük yerçekimli bir bölgede nasıl davranacaklarını araştırmak için üretilmiş. Besin değeri de olan bu jel, içindeki canlıları aynı zamanda besliyor da. Siz bu karınca yuvasını aldığınızda içinde herhangi bir canlı olmadan size ulaşıyor. Siz birkaç karınca toplayıp içine atıyorsunuz. Ve sonrasını sadece izlemek kalıyor. Karıncaların açtığı tünelleri izliyorsunuz ve onların yeni yuvalarını kurmalarını gözlemleyebiliyorsunuz. Harika değil mi!

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerKarikatürleri seven ve düzenli takip eden sevgiliye alınabilecek süper telefon kılıfları, karikatür resimli sihirli kupalar, mouse padler, yapbozlar ve bardak altlıkları. O kadar çok çeşit var ki, seçmekte zorlanacağınıza eminiz. Yandaki resime tıklayarak karikatür temalı bütün ürünleri görebilirsiniz.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerKalem çevirme konusunda siz de benim gibi başarısız iseniz bu ilginç hediyeyi çok beğeneceğinizi düşünüyorum. Arka kısmındaki parmak yuvası sayesinde, artık kaleminizi düşürmeden rahatça çevirebileceksiniz. Gereksiz bir hediye gibi gözükse de, kabul edin, can sıkıntısına bire bir.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerTıpalı kupalar. İlk bakışta ne işe yaradığı pek belli olmasa da aslında kendine özel eşyalarını paylaşmayı sevmeyenler için süper bir ürün. Hele ki işyerinizde kullanıyorsanız. Kalabalık ofislerde çalışanlar çoğu zaman bu problemle karşı karşıya kalırlar. Biri sizin haberiniz yokken sizin bardağınızı alır, kullanır, belki de yıkamadan bile öylece bırakıverir ofisin mutfağına. Kupasını kimse ile paylaşmak istemeyenler için üretilmiş bir ürün, Sevgiliye İlginç Hediyeler içerisinde en çok tercih edileni aynı zamanda. Uygun fiyatı ve akıllı konsepti ile çok sevilen bir ürün. Kupanızı bırakırken tıpasını yanınıza alıyorsunuz ve siz yokken kimse kupanızı kullanamıyor.

[divide]

kişiye özel en iyi twitter profiliTwitter profilli kişiye özel Twitter Sertifikası. Twitter’dan çıkmayan sevgiliye alınabilecek en ilginç hediye. Kişiye özel hazırlanan bu sertifikalar için, bir resim (Twitter’daki resimi koymanız tavsiyedir) ve hediye edilecek arkadaşın ya da sevgilinin ismini giriyorsunuz. Verdiğiniz bilgiler ile sertifikayı hazırlayıp kargoya veriyorlar. Tamamen kişiye özel olması, beğenilecek bir hediye olmasının garantisi gibi. 2 çift alıp, hem sevgilinize, hem kendinize hazırlatabilirsiniz. Eğer aynı ürünün Facebook versiyonunu isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerÖlü gibi yorgun yastıkları. Üzerindeki gerçekçi baskısı ile espirili çiftler için süper yastıklar. Ürünün yatarken nasıl gözüktüğünü görebilmek için yandaki resme tıklayıp ürün açıklamasındaki diğer resimleri inceleyebilirsiniz.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerBu anahtar görünümlü anahtarlık özel bir amaca hizmet ediyor aslında. Anahtarın ucuna dikkatli baktığınızda bunun bir şişe açacağı olduğunu farkedebilirsiniz. Uygun fiyatından dolayı ucuz bir hediye arıyorsanız bu ürün işinizi görecektir.

[divide]

sevgiliye ilginç hediyelerAtari görünümlü alarmlı saat. Erkek arkadaşına hediye almak isteyenler için süper bir seçim. Hangi genç erkek atari oyunlarını sevmez ki? Nostaljik oyunları özleyenler için, atari temalı alarmlı saat. Tavsiye edilir.