Sevgiliye hediye alırken tek bir hediye ile yetinmeyi düşünmeyenler ve daha fazlası sunmak isteyenler için sevgiliye hediye sepetleri seçeneklerini burada listeliyoruz. Hediye sepeti alırken en uygun hediye sepetine karar vermek; en çok hediyeyi vermek değil, en uyumlu ve en etkileyici hediyeleri bir araya toplamış bir hediye sepetine karar vermek olmalıdır. Oyuncaklar, peluş ayılar, çikolatalar, çiçekler, mumlar hediye sepetlerinin değişmez içeriklerindendir. Sevgiliye hediye sepeti almak, hediye sepetine karar vermek kolaydır aslında. Tek bir hediye aldığınız zaman, ona hitap etmiyor olması durumunda hediyenize çok da sevinemeyecektir. Ancak hediye sepetleri her insanın seveceği ürünler içerdiği için, -örnek vermek gerekirse çikolata ve şekerlemeler, kokulu mumlar genellikle herkes tarafından sevilir- ona alacağınız hediye sepeti içerisinde sevdiği, kullanacağı, mutlu olacağı birşeyler mutlaka olacaktır.

Hediye Sepetleri Hangi Durumlarda Alınır?

Hediye sepetleri çoğunlukla kutlamalarda, doğum günlerinde, yılbaşı hediyesi olarak ve tebrik hediyesi olarak tercih edilmektedir. Herhangi bir sınırlama olmadığı gibi, her özel güne, her türlü kutlamaya alınabilir türde hediye sepetleri mevcuttur. Aşağıdaki tavsiyeler üzerinden size en uygun olanına karar verebilirsiniz.

Sevgiliye Hediye Sepeti Nasıl Olmalıdır?

Sevgiliye hediye sepeti alırken dikkat edilmesi gereken nokta, hediye sepetinin romantik ve sevgi yüklü olmasıdır. Kalp şeklinde hediye paketleri, kırmızı ve kokulu mumlar, aşk sözleri içeren romantik kağıtlar ve buna benzer bir çok hediyeyi içinde barındırabilmelidir. Tabi ki bir de klasikleşmiş olan peluş ayıcıklar vazgeçilmezlerdendir. Romantik hediyenin yanı sıra, onu şımartacak, onu çocukluğuna geri döndürecek bir hediye sepeti olmalıdır.

 

 

Sevgiliye Hediye Sepetleri:

Ayıcıklı Romantik Bayan Hediye Sepeti:

sevgiliye_hediye_sepeti_ayicikli_romantikAyıcıklı romantik bayan hediye sepeti, üzerinde ayı biblosu bulunan cam kap içersindeki kokulu mumu, üzerinde ayıcık bulunan mor lavanta kesesi, ayıcıklı kavanoz içerisinde bulunan çikolatalı şekerlemeleri ve pembe oyuncak ayısı ile beraber pembe tül ile sarılı hediye sepetinin içine yerleştirilerek sunuluyor. Oyuncakları, ayıcıkları ve pembe rengi seven sevgiliye alınabilecek güzel bir hediye sepeti seçeneği.

 

Sevgilime 365 Gün Aşk Dolu Çanta:

sevgiliye_hediye_sepeti_sevgilime_365_gunDeri ciltli kırmızı bir kutu içerisine konmuş olan 365 adet kalp şeklinde kırmızı kağıtlara yazılmış birbirinden farklı 365 sevgi sözü içerenbu hediye sepeti, elinde I love you yazan bir kalp taşıyan sevimli ayıcıkla beraber kırmızı kutusuna konulmuş bir şekilde sevgiliye hediye sepeti olarak hazırlanılıyor. Yılın her gününe bir adet düşen bu sevgi sözcüklerini, sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi sadece özel günlerinizde değil, her gün hatırlatmak için verebilirsiniz.

Sevimli Ayıcığın Seni Seviyorum Mesajı:

sevgiliye_hediye_sepeti_sevimli_ayicigin_mesajiÜzerlerinde seni seviyorum yazan, kalpli mum, sabun, lolipop, dolgu çikolatalar bulunan, gül yapraklarıyla süslenmiş, seni seviyorum yazan kadife kalp yastığı, seni seviyorum yazısı taşıyan bir kurdele taşıyan ayıcığı ile beraber metal kutusuna sığdırılan ve tüllerse süslenen bu sevgiliye hediye sepeti oldukça ilgi çekici duruyor.

Kalbimin İçi Hediye Sepeti:

sevgiliye_hediye_sepeti_kalbimin_iciKırmızı hediye kutusunun içinde 2 adet kalp çikolatası, kırmızı yapay gülü ve 30 adet sevgi mesajı içeren kalp şeklindeki kağıtları ile romantik hediye sepeti arayanlara tavsiye edebileceğimiz, fiyatı çok uygun, hızlı gönderilen, hem de aşk dolu bir hediye sepeti seçeneği.

 

İçimden Geldi Seni Çok Seviyorum Hediye Kutusu:

sevgiliye_hediye_sepeti_icimden_geldiHerhangi bir özel günü beklemeksizin, ona sadece sürpriz yapmak ve onu şaşırtmak/sevindirmek için böyle bir hediye sepeti tercih edebilirsiniz. Peki ne var bu hediye sepetinin içinde? Üzerinde 100 adet “seni seviyorum çünkü” ile başlayan aşk sözcükleri içeren kağıtlar, “Seni bu kadar çok seviyorum” baskılı aşk kurabiyesi, siyah deri kutusu (üzerinde love kalp işlemesi var). Şık deri kutusu tüller ile süslenip güzel bir sevgiliye hediye sepeti haline getiriliyor.

 

Seni Seviyorum Çünkü Mesaj Kutusu – Gümüş Kolyeli:

sevgiliye_hediye_sepeti_kolyeli_seni_seviyorumYukarıdaki hediye sepetine benzeyen ancak ayrıca içinde gümüş kolye bulunan bir hediye sepeti. 100 adet “seni seviyorum çünkü” kalp kağıtları, 1 adet kalp şeklinde çikolatası ve 925 ayar gümüş kolyesi ile birlikte sevgilinize alabileceğiniz hediye sepeti kırmızı kalp şeklinde kutuda paketlenerek size ulaştırılıyor.

 

Aşkımıza Ayılar Şahit Hediye Sepeti:

sevgiliye_hediye_sepeti_askimiza_ayilar_sahitAşkımıza ayılar şahit hediye sepeti, ayıcıkları çok seven sevgiliye hediye edilebilecek, 2 ayısı, seni seviyorum yazan kırmızı kalbi, kalp şeklinde bir şişeye doldurulmuş şekerleri, ve sizin gönderdiğiniz bir mektubu taşıyacak. Ürünü sipariş verdiğiniz ekranda yazmak istediğiniz mesajı da ekliyorsunuz ve sizin için mesajınız/mektubunuz kırmızı kağıda basılarak hediye sepetinin içine ekleniyor. Kişiye özel bir sevgiliye hediye sepeti almak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz bir ürün. Özür dilemek, teşekkür etmek, sevginizi kağıda dökmek, içinizdekileri paylaşmak ya da sadece sevgi sözcükleri yazıp eklemek, tamamen sizin isteğinize kalmış.

 

Sıcacık Aşk Dolu Çanta:

sevgiliye_hediye_sepeti_ask_dolu_cantaİçinde neler var? El yapımı keçe bir ayıcık, seni seviyorum yazılı polar yastık, kırmızı termos bardak, kalp çubuk süsü. Sevgilinizin içini ısıtmak için hazırlanmış bir hediye sepeti. Kırmızı tüllerle süslenip, resimdeki gibi çantasına yerleştirilerek sizlere ulaştırılıyor.