SEVGİLİYE HEDİYE

Sevgiliye hediye almak… Öncelikle sevgiliden bahsedelim. İnsanın doğasında vardır sevmek, aşık olmak, özlemek, hissedebilmek… Bir gün biri çıkar karşımıza. Bazen ilk bakışta, bazen de zamanla birşeyler hissetmeye başlarız. Hep onu düşünür, hep onu arar oluruz. Sonra farkederiz ki o da aynı duygular içerisinde. Bir aşk başlar, yeni bir hayat başlamış gibi. Birbirimizi keşfederiz, aynı fikirde olduğumuz ve fikir ayrılığı yaşadığımız düşüncelerimiz olur. Ama her koşulda birbirimizi tamamladığımızı fark ederiz. Sevgili, bir insanın diğer yarısıdır, zıtlıkları ve aynılıkları ile birlikte. Onun düşüncelerini okuyabilmektir, bazen gözlerinden, bazen duruşundan. Onun mutluluğu bizim mutluluğumuz olur. Kendimize alacaklarımızdan önce ona alacaklarımızı düşünür oluruz. Sevgiliye hediye seçerken bundandır zor karar verişimiz. Beğenmesini isteriz, mutlu olmasını. Ona ne alacağımıza karar verebilmek için arkadaşlarımızdan, dostlarımızdan yardım alırız bazen. Fikir almak isteriz. Sevgiliyehediyeal.com size hediye seçiminde bir arkadaş, bir dost olmayı görev bilir, size en güzel sevgiliye hediye fikirlerini sunar, karar vermenize yardımcı olur.

Belki bir haftadır sevgilisiniz, belki bir yıldır, belki de on yıldır evlisiniz. Hediye tavsiyelerimiz içinde mutlaka size göre bir hediye bulabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi hediye firmalarından en güzel sevgiliye hediye ürünlerini inceledik ve sizin için burada listeledik. Ucuzundan pahalısına, komik olanından romantik olanına, ilginç olanından kişiye özel olanlarına kadar en güzel hediyelik eşyaları burada inceleyebilirsiniz.

Sevgiliye İlginç Hediyeler

Melek Sevgilime Hediye Kulesisevgiliye hediye

Biricik meleğinize alınabilecek güzel bir hediye sepeti. 4 adet kalp şeklinde kutudan oluşuyor. En alttaki en büyük kalp kutu içerisinde 8 ayar altın melek kolye, melek yüzlü sevgiliniz için kırmızı bir ayna, iki adet kalp şeklinde çikolata mevcut. 3. kutuda kalp şeklinde güzel bir mum bulunmakta. 2. kutuda ise üzerinde seni seviyorum yazan çikolatalar bulunuyor. En küçük kutu içerisinde ise çikolatalı badem şekerler bulunmaktadır.

 

Aşk Dolu Kavanozsevgiliye hediye

Sevgiliye hediye alınırken, düşünülecek konulardan bir tanesi almak istediğiniz hediye onun bir ihtiyacına mı yönelik olacak yoksa sadece romantik bir hediye mi olacak? Aşk kavanozu, içinde 365 adet sevgi sözcüğü içeren farklı bir hediye. Yılın her gününe bir adet mesaj düşünüyor. Onu her gün düşündüğünüzü vurgulamak için alınabilecek bir hediye. Her gün kavanoz içinden bir adet kağıt çekerek sizin ona olan aşkınızı hatırlatmak amacıyla yapılmış romantik bir hediye.

 

Kişiye Özel İsim Yazılı Deri Cüzdan
sevgiliye hediye cüzdan

Gerçek deriden üretilmiş bu harika cüzdan, üzerine lazer ile isim soyisim yazılarak hazırlanıyor. Erkeklere alınabilecek güzel bir sevgiliye hediye modeli olarak tercih edilebilir. Kişiselleştirilebilir olması, kaliteli malzemeden üretilmiş ve her erkeğe hitap edebilecek bir seçim olması dolayısı ile erkek sevgiliye hediye bulmakta zorlanan hanımlara öncelikli tavsiyemiz kişiye özel isim yazılı cüzdan modellerini incelemeleridir.

Kişiye Özel Şişede Mesajsevgiliye hediye şişede mesaj

Sevgilisine mesajını hediye ile iletmek isteyen okurlarımıza tavsiye edebileceğimiz çok güzel bir fikrin ürünü bir hediyelik. Sevgilinize iletmek istediğiniz mesajı satın alma ekranındaki kutucuğa yazıyorsunuz. Onlar da bu kısa mektubunuzu kırmızı rulo kağıda yazıp, deniz kumu, deniz kabukları ile birlikte mantar tıpalı bir şişeye ekleyip güzelce hediye paketi yaparak sevgilinize ulaştırıyorlar. Uzaktaki sevgiliye hediye olarak da sıkça tercih edilen bu hediyeyi, sevgilinize söylemekte zorlandığınız sözlerinizi yazıya dökerek iletmek için de satın alabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Tek Taş Yüzük Ödülüsevgiliye hediye tek taş ödülü

Tek taş yüzük ödülü, evlenme teklifi yapma hazırlığında olanlar tarafından tercih edilebilecek ilginç bir ürün. Ürün ismi sizi yanıltmasın, bu bir tektaş yüzük değil, tektaş yüzük şeklinde hazırlanmış ödüldür, üzerindeki plakaya istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Evlenmeyi düşündüğünüz sevgilinize hediye olarak tektaş almadan önce bu ürün ile niyetinizin ciddiyetini göstermiş ve böylelikle onu teklifinize hazırlamış olursunuz.

 

100 Dilde Seni Seviyorum Kavanozusevgiliye hediye 100 dilde seni seviyorum

Ona 100 farklı dilde seni seviyorum demenin (ya da demeyi öğretmenin 🙂 ) yolu bu kavanozdan geçiyor. İçerisinde 100 farklı kırmızı kağıt üzerinde 100 farklı dile ait “seni seviyorum” yazısı bulunan bu kavanoz ona olan sevginizi daima hatırlaması için güzel bir armağan olacaktır. Sevgilinize hediyeyi veriyorken bir kaç dilde onu sevdiğinizi söylemeyi unutmayın. Örnekler için resime tıklayıp ürünün açıklama yazısını inceleyebilirsiniz.

 

Aşkıbiyotiksevgiliye hediye aşkıbiyotik

Aşkıbiyotik ilaç kutusu şeklinde hazırlanmış, kutusunun üzerinde sevgilinizin ve sizin isimleriniz yazan, prospektüsü yerine sizin aşk mesajlarınızı yazabileceğiniz, ilaçlar yerine şekerlerle gelen çok güzel bir sevgiliye hediye fikridir. Aşkınızın ilacı olacak bu hediye, şekerleri ile sevgilinizi mutlu edecek ve prospektüsüne yazacağınız aşk dolu mesajınız ile de romantizmi doruklara ulaştıracak.

Kısmetimsin Merhemsevgiliye hediye kısmetimsin merhem

İşin ucunda aşk oldu mu, yaratıcılık sınır tanımıyor. Merhem şeklinde kutusu ve tüpü ile içi çikolata dolu bu sevgiliye hediye modelinin üzerine isim yazdırarak kişiselleştirebiliyorsunuz. Sevgilinize de çikolatayı afiyetle yemek kalıyor.

 

Sevgiliye Hediye Takılar

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolyesevgiliye hediye pırlanta kalp kolye

Altın kalpli melek sevgiliye bundan daha güzel hediye ne olabilir ki? 0,02 karat pırlantası bulunan, 14 ayar altınla kaplanmış şık bir sevgiliye hediye modeli. Ürün orjinal kutusunda gönderilmektedir. Altın sertifikalıdır. Fiyatlar ve detaylı inceleme için resime tıklayarak ürünün satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Divas Pırlanta İki Kalp Kolyesevgiliye hediye iki kalp kolye

Divas Pırlanta İki Kalp Kolye, iki kalbin birleşimi simgeleyen, sevdiğinize hediye olarak kalbinizi verdiğinizi vurgulayan 0,01 karat pırlantalı ve gümüş üzerine 14 ayar altın kaplama bir sevgiliye hediye seçeneğidir.

 

My Name Is – Aşkım Kolye sevgiliye hediye aşkım kolye

Siz de sevgilisine ismi yerine sadece aşkım diyerek hitap edenlerdenseniz bu altın kolyeyi sevgilinize hediye edebilirsiniz. Kolyenin orta kısmında “aşkım” yazmakta. Biraz kenarında ise aşkınızı sonsuza dek sürdürmek istediğinizi simgeleyen sonsuzluk işareti bulunmakta. Bu kolye aşkınıza çok yakışacak.

My Name Is – İki İsimli Kalp Kolye
sevgiliye hediye iki isimli kolye

Bu kolye üzerine sevgilinizin ve sizin isminiz yazılıyor, ortada hoş bir kalp şekli ile süsleniyor. Sevgiliye hediye alırken, onun ve sizin isminizi bir arada barındıran romantik bir hediye tercihiniz olacak ise, böyle şık bir kolyeyi kaçırmayın. 14 ayar altın ile kaplı, 42 cm zinciri ile beraber, hoş kutusunda ve sertifikası ile beraber size ulaştırılıyor. İsme özel olduğu için 4 gün gibi bir hazırlık süreci var. Özel bir gün için sipariş verecekseniz süreci göz önüne almanızı tavsiye ederiz.

Divas Pırlanta Kalp Bileklik sevgiliye hediye pırlanta bileklik

Bu kategoride hep kolyelerden bahsettik, biraz da bilekliklere bakalım. Kalp şeklinde altın kaplama ve üzerinde 0,03 karatlık pırlantası bulunan bu bileklik, sevgilinizin koluna çok yakışacak.

My Name Is – Harfli Şahmeransevgiliye hediye harfli şahmeran

Üzerine istediğiniz bir harfi yazdırabileceğiniz bu şahmeran, yüzük ile bilekliği birleştirebileceğiniz bir kombinasyon yaratıyor. 14 ayar altın kaplı gümüşten yapılma bu şahmerana kendinizin ya da sevgilinizin isminin başharfini yazdırarak ona sunabileceğiniz güzel bir sevgiliye hediye modeli olacaktır.

 

Sevgiliye Romantik Hediyeler

 

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti
sevgiliye hediye ömür boyu elele yastık

2 adet elyaf dolgulu yastıktan oluşan isme özel hazırlanan bir yastık seti. 2 farklı modeli bulunuyor. Evli modeli (resimde görülen) gelin damat temalı, sevgili modeli ise ellerinde çiçek tutan kadın-erkek temalı (bu modeli görmek için resim üzerine tıklayarak ürünün satış sayfasındaki diğer resimlere bakabilirsiniz). İsterseniz sevgilinizin ve sizin isimlerinizi üzerine yazdırabilirsiniz, isterseniz her yastığa bir kelime olacak şekilde başka bir söz yazdırabilirsiniz.

Romantik Sevgililere Hediye Kutusu
romantik sevgiliye hediye kutusu

Pembelerle bezenmiş bu hediye kutusu içerisinde pembe ayıcığı, kalp şeklinde sabunu, su küresi, frambuaz kokulu drajeleri ve yapay gül yaprakları ile hazırlanmaktadır. Pembe kutu deriden yapılmıştır. Cici sevgiliye romantik bir hediye modeli arayanlara özel.

Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Ürünleri
sevgiliye hediye aşkımız solmasın ürünleri

Mousepad’ler, Amerikan Servisler, beyaz kupa ve sihirli kupa seçenekleri bulunan bu hediyeliğin en güzel tarafı tamamen kişiselleştirilebiliyor olması. Resim ekleyebiliyorsunuz, istediğiniz yazıyı ve isimlerinizi de yazdırabiliyorsunuz. Satış sayfasından satın almak istediğiniz ürünü seçebilir, aynı ekrandan her ürün için fiyatı öğrenebilirsiniz.

 

Textposter
sevgiliye hediye textposter

Bu ilginç tablo, göndereceğiniz bir fotoğraftan ve fotoğrafı oluşturacak kelimelerden meydana geliyor. Yazdığınız metin fotoğrafın kendini oluşturacak. Kısa bir metin yazmanız durumunda fotoğraf tamamlanana kadar tekrar ediliyor.

Sevgiliye Seksi Hediyeler

 

Yaramaz Sevgili Fiyongu
sevgiliye hediye yaramaz sevgili fiyongu

Erkek sevgiliye hediye vermek isteyen ancak hediyenin çok çok özel olmasını isteyen bayanlar için tasarlanmış farklı bir hediyelik. Ürünün videosunu izlemek için resime tıklayarak satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Şeker Erkek Stringi
sevgiliye hediye şeker erkek stringi

Şeker erkek stringi oldukça yaramaz bir hediye. String tamamen minik şekerlerden oluşuyor. Kullanmak sizin hayal gücünüze kalıyor. Stringin ip kısmı lastik olduğu için her bedene uygun üretilmiş.

Sevgililer Gününe Özel Fantezi Kutusu
sevgiliye hediye fantezi kutusu

Sevgilinizle/eşinizle beraber harika geceler yaşayabileceğiniz bir hediye sepeti. İçinde birçok fantezi ürünü bir arada. Ürünleri detaylı incelemek için resime tıklayabilirsiniz.

Kama Poker
sevgiliye hediye kama poker

Böylesi bir pokeri ilk defa gördüğünüze eminiz. Poker oynamayı bilmiyorsanız da sorun değil. Bu bildiğiniz pokerden biraz farklı. Kaybetmekten keyif alacağınız bir poker oyunu. İyi eğlenceler!