SEVGİLİYE EN ROMANTİK 10 HEDİYE

Bazı kadınlar aksini söylese bile her kadın romantik erkeklerden hoşlanır. Ona özel olduğunu hissettirebilecek, sadece sözleri ile değil, davranışları, beden dili ve yaratıcı eylemleri ile kadınına verdiği değeri belli edebilecek erkek romantik erkek sıfatını kazanabilir. Romantik bir erkek, bir kadın gibi düşünebilmeli, bir kadının ne istediğini bilmelidir. Yağmurlu bir günde birlikte kısa bir yürüyüş, beklenmedik zamanlarda kulağa fısıldanan aşk sözcükleri gibi… Dahası, evde herhangi bir yere yapıştırılmış ya da kitaplarının arasına sıkıştırılmış küçük notlara yazılı romantik sözler bırakmak, yeteneğiniz var ise onun için bir resim yapmak, şiir yazmak ya da şarkı söylemek, onun sevdiğiniz jestlerini, hareketlerini ona göstermek, onu niye sevdiğinizi sebepleri ile birlikte anlatabilmek… Onun için yemek pişirebilmek, bir kek ya da pasta yapmak… Hatta birlikte yemek yapmak… Bulunduğunuz şehirde günbatımını en güzel izleyebileceğiniz tepeyi ya da sahil kenarını bulup, sıradan bir günde, nereye gittiğinizi söylemeden, onu günbatımını izlemeye götürmek… Buluştuğunuz zamanlarda ona çikolata ya da şeker getirmek… Ve bunlar gibi birçok romantik şeyler yapabilirsiniz.

Romantik bir erkek olmak zor gibi gözükse de, üzerinde biraz kafa yorunca, onu mutlu edebilmek adına yapılabilecek o kadar çok şey var ki… Yakın zamanda sizler için en romantik davranışların listesini çıkaracağımız bir makale ile size daha fazla fikir sunmayı planlıyoruz. Sizin de yaptığınız ya da aklınıza gelen romantik davranışlar var ise lütfen aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşın.

Sevgilinizi mutlu etmenin yollarından birisi de ona romantik bir hediye almak. Romantik erkekler hangi hediyeleri tercih ediyor diye araştırdık ve Sevgiliye Alınabilecek En Romantik 10 Hediye nedir sırası ile listeledik. İşte en çok tercih edilen 10 romantik hediye listesi: (Hediyelerin resimlerine tıklayarak satış sitelerine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz)

10 – ADINI KALBİME YAZDIM AKRİLİK KALP

Adını Kalbime Yazdım Akrilik Kalp

Adını Kalbime Yazdım Akrilik Kalp

Üst tarafta güzel bir gül motifinin altında “Kaderimde Adın, Kalbimde Aşkın Yazılı” yazısı, onun da altında sevgilinizin adı yazılı bu kalp şeklindeki dekor hediye, kalbinizin sahibine hediye edebileceğiniz harika romantik bir hediyelik. Benzer şekilde akrilik kalp üzerine istediğiniz mesajı yazdırmak isterseniz, içinde saat bulunan akrilik kalp hediyesini Uzaktaki Sevgiliye Hediye yazımızdan inceleyebilirsiniz.

9- SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM ÜRÜNLERİ

En romantik hediyeler - seni herşeyden çok seviyorum

En romantik hediyeler – seni herşeyden çok seviyorum

Üzerinde seni herşeyden çok seviyorum yazılı kupa bardak, duvar saati, buzdolabı magneti, puzzle ya da mousepad ürünlerinden birini tercih edebilirsiniz. Altına isimlerinizi yazdırıp kişiye özel bir hale getirebiliyorsunuz. Ürün çeşitlerini incelemek için resim üzerine tıklayın.

8- GÜZELLER GÜZELİ SEVGİLİME HEDİYE SEPETİ

En Romantik Hediye - Güzeller Güzeli Sevgilime

En Romantik Hediye – Güzeller Güzeli Sevgilime

Güzeller güzeline, içinde şık bir ayna tarak seti, kalp şeklinde mumu, çikolataları, peluş ayısı, 30 adet sevgi mesajı barındıran kalp şeklinde kağıtlar ile romantik mi romantik bir hediye sepeti verebilirsiniz.

 

7- KİŞİYE ÖZEL SÜTLÜ HARF ÇİKOLATA

En romantik Hediye - Kişiye Özel Çikolata

En romantik Hediye – Kişiye Özel Çikolata

Sevgilinize mesajınızı çikolata üzerine yazdırmaya ne dersiniz? Toplam 33 karakterlik (her bir satıra 11 karakter- 3 satır) mesajınızı çikolata harflere yazdırıyorsunuz. Hem tatlı, hem romantik.

6- SEVGİLİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ YASTIK

En romantik hediye film şeridi yastık

En romantik hediye film şeridi yastık

Sevgilinize tamamen kişiye özel, sevgi dolu romantik bir yastık hediye etmek ister miydiniz? 5 adet romantik fotoğrafınız üst taraftaki film şeridine basılıyor, altına istediğiniz tarihi ve mesajınızı yazdırıyorsunuz. Alt taraftaki kalpler içerisine ise sizin ve sevgilinizin isimleri yazılıyor. Sevgiliniz bu yastığı romantik bir anı olarak saklayabilir ya da her gece yatarken başını koyup, gözlerini kapatmadan önce o 5 adet romantik fotoğrafınıza bakıp aşkınız ile rüyaya dalabilir.

5- GERÇEK İNCİLİ GÜMÜŞ KOLYE

En romantik hediyeler - incili gümüş kolye

En romantik hediyeler – incili gümüş kolye

Peluş kalp kutu, kırmızı ya da siyah kadife kutu seçenekleri içerisinden birini seçip, istiridye içinde gerçek inci barındıran bu kolye “inci tanenize” verilebilecek çok güzel ve romantik bir hediye. Zinciri ve kolye ucu 925 ayar gümüşten üretilmiş. Özel konserve şeklindeki kutusundan istiridyeyi alıp, istiridye içinden inciyi çıkartıyorsunuz ve kolyenin ucuna yerleştiriyorsunuz.

4- 130 PARÇA KİŞİYE ÖZEL FOTO BASKILI PUZZLE

En romantik hediye - resimli puzzle

En romantik hediye – resimli puzzle

Birlikte çekildiğiniz en güzel resimi gönderiyorsuz, puzzle haline getirip çok şık kadife kalp kutu içinde size kargoluyorlar. Puzzle 130 parçadan oluşuyor. Yapboz yapmayı seven bir sevgiliniz var ise, size özel bir resimi birleştirmek onu çok mutlu edecektir.

3- KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

Kalp Fotoğraf Çerçevesi

Kalp Fotoğraf Çerçevesi

Kalp fotoğraf çerçevesi ya da orjinal adıyla Heart Photo Frame, 60cm x 60 cm boyutlarında, gümüş renginde kaliteli bir ahşap çerçeve. Her biri 5 cm boyutlarında olmak üzere 43 fotoğraf yerleştirebiliyorsunuz. En romantik anlarınızda çektiğiniz fotoğrafları, ilk çekildiğiniz fotoğrafı, birlikte geçirdiğiniz güzel günlerdeki fotoğraflarınızı 5cm x 5 cm boyunda çıkartıp çerçeve içine yerleştirebilirsiniz ve ona müthiş bir sürpriz yapabilirsiniz. Birlikte fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız ve herkesin yaptığı gibi fotoğraflarınız sadece dijital ortamda saklanıyorsa, artık fotoğraflarınızı bilgisayar/telefon ekranlarınızdan çıkarıp bir arada tutabileceğiniz harika bir çerçeveniz olmalı.

2- SENİ HERŞEYDEN ÇOK SEVİYORUM HEDİYE KULESİ

En Romantik 10 Hediye

Aşk Kulesi

Seni herşeyden çok seviyorum aşk kulesi, kalp şeklindeki dört adet kırmızı kutu ve içlerinde draje çikolalar, kalp şeklinde çikolatalar, ambalajında seni seviyorum yazan çikolatalar ve her birinde sevgi sözcükleri yazan 365 adet kalp şeklindeki kartlardan oluşuyor. Çikolataları, kalp şeklinde kutuları, kağıtları ile beraber tam bir romantik hediye bombası… Son zamanların en çok satan ve en beğenilen romantik hediyelerinden biri.

1- AŞK DOLU KAVANOZ

Aşk Kavanozu - En Romantik Hediye

Aşk Kavanozu – En Romantik Hediye

Bir kavanoz düşünün, içinde 365 adet ayrı sevgi mesajı barındıran kağıtlar var, 1 yıl boyunca her güne 1 adet kağıt düşüyor ve sevgiliniz her gün bir tanesini seçip sizden günlük sevgi dozajını almış oluyor 🙂 Çok tutulan bu aşk dolu kavanoz sevgisini her gün hatırlatmak isteyenler için vazgeçilmez bir hediye olarak birinci sırayı alıyor.

 

Sevgiliye En Romantik 10 Hediye listemiz bu kadar. Sizin de romantik fikirleriniz, tavsiyeleriniz var ise aşağıdaki yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.