SEVGİLİYE DUVAR SAATİ

Zaman hepimiz için çok önemlidir. Bazı anlar olur zaman hiç geçsin istemeyiz, bazı anlar olur günlerin hemen geçmesini bekleriz. Özellikle de sevdiğimizden ayrı kaldığımız zamanlar bizim için en sıkıntı veren, en çabuk geçmesini istediğimiz zamanlardır. Telefon, internet ve mesajlar ile iletişimimizi koparmıyor olsak da, yanında olup ona dokunamamak, kokusunu hissedememek bize üzüntü verir, hasret çektirir. Onu unutmadığımızı göstermek için hediyeler göndeririz. Zamanın çabuk geçmesini istediğimiz bu ayrı geçen günlerde en güzel hediyelerden biri sevgiliye duvar saati almaktır. Günleri, haftaları ve hatta ayları geride bırakmak saatleri saymakla başlar. Uzakta olsun, olmasın, sevgilinize odası için, evi için ya da mutfağı için güzel bir duvar saati almak istiyorsanız, Türkiye’deki en güzel duvar saatlerini, sevgiliye alınabilecek en romantik, en duygusal, en kişisel duvar saatlerini sizin için bir araya getirip burada listeledik. Bunların içinde resim ve yazı baskılatabileceğiniz, üzerine siz ve sevgiliniz için özel olan bir tarihi yazdırabileceğiniz (çıkma yıldönümü, evlilik yıldönümü, tekrar kavuşma gününüz vs.), birbirinden hoş resimlere, romantik temalara sahip, cam, plastik, akrilik ya da ahşap malzemeden üretilmiş en güzel saatler mevcuttur.

Yeni evli çiftlere ev hediyesi olarak da, güzel ve romantik bir duvar saati tercih edebilirsiniz. Ya da eşiniz için romantik bir duvar saati hazırlatıp, evinizin en güzel köşesinde, saate her baktığınızda aşkınızı ve mutluluğunuzu anlatan bu duvar saati ile, mutluluğunuzu gölgelemeye çalışan olumsuz olayları zamanın akışı içinde yok edip, geriye sadece huzur ve sevgi dolu anılarınızı bırakarak, mutluluk dolu bir ömürü beraber doldurabilirsiniz.

Buyrun, sevgiliye alınabilecek en güzel duvar saatleri:

Kalbim Seninle Atıyor Cam Duvar Saati kalbim seninle atıyor cam duvar saati

Oldukça şık bir tasarıma sahip, saatin 1’den 6’ya kadar olan kısımı yarım kırmızı kalp şeklinde işlenmiş, 6’dan 12’ye kadar olan kısımı ise, kalp şeklini tamamlayan rakamlar ile oluşturulmuş ve alt sağ köşesinde mesaj ve isim yazdırabileceğiniz kısımı ile tamamen kişiye özel hazırlanabiliyor. Şık, romantik ve kişiye özel bir cam duvar saati arıyorsanız, ilk tavsiyemiz bu saat olacaktır.

Kişiye Özel I Love You Duvar Saati

kişiye özel i love you duvar saatiSaatin ön yüzeyi parlak HDF malzemeden yapılmış, romantik bir resminizi baskılatabileceğiniz ve üzerine tarih, bay ve bayan isimlerini yazdırabileceğiniz şirin ve kişiye özel bir duvar saati. Sevgiliniz/eşiniz bu saati çok beğenecek.

Aşıklara Özel Doğum Günü Duvar Saati

aşıklara özel doğum günü duvar saatiSevgiliye doğum gününde alınabilecek çok güzel bir duvar saaati. İsim ve mesaj yazdırarak özelleştirebiliyorsunuz.

Kişiye Özel Aşkını Göster Duvar Saati

kişiye özel aşkını göster duvar saatiSevgiliye duvar saati olarak alınabilecek, isimlerinizi ve mesajınızı yazdırabildiğiniz harika bir hediyelik saat. Saatin alt kısmında isimleriniz yazılıyor, orta kısımda kalbin içerisine istediğiniz mesajınızı yazdırıyorsunuz.

Kişiye Özel Ahşap Kare Duvar Saati

kişiye özel ahşap kare duvar saatiSaat üzerine isimlerinizi lazer işleme tekniği ile yazdırabileceğiniz harika bir ahşap duvar saati. Tasarımı oldukça güzel ve isimlerinizin bir kalp ile birleştirilmesi saati romantik bir havaya büründürmüş. Sadece sevgililer için değil, yeni evlenen arkadaşlarınıza ev hediyesi olarak da alabileceğiniz bir duvar saati.

Çifte Kumrulara Özel Duvar Saati

çifte kumrulara özel duvar saatiAşıklara alınabilecek en güzel duvar saatlerinden biri, kişiye özel hazırlanan çifte kumrular duvar saati.

Kişiye Özel Fotoğraf Ve Mesaj Baskılı Duvar Saati

kişiye özel fotoğraf ve mesaj baskılı duvar saatiİstediğiniz fotoğrafınızı ve mesajınızı bastırarak, tamamen kendi isteğinize göre hazırlayabileceğiniz bir duvar saati. Sevgiliye alınabilecek, birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğraf ve aranızda bir anlamı olan kısa bir yazı ya da mesaj ile süsleyebileceğiniz güzel bir sevgiliye duvar saati seçeneği.

Sevgiliye Özel Kalp Şeklinde Duvar Saati

sevgiliye özel kalp duvar saatiRomantik ve aşk dolu bir duvar saati isteyenler için kalp şeklinde tasarlanmış, ortasında kanatlar içinde kalp barındıran tasarımı ve üzerine kendi mesajınızı yazdırarak kişiselleştirebildiğiniz güzel bir duvar saati. Saatin ortalama çapı 27 cm. Sevgiliye doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi ya da yıldönümü hediyesi olarak tercih edilebilecek bir hediyelik.

Evlilik Duvar Saati Kişiye Özel

evlilik duvar saati kişiye özel

Sevgiliye Sosyal Medya Duvar Saati

sevgiliye sosyal medya duvar saatiSosyal medyada aşırı zaman geçiren sevgiliye zamanın farkına varması, ve size daha fazla zaman ayırması için alınabilecek enteresan bir hediye. Kişiselleştirilebilir olması (isim yazdırabiliyorsunuz) ve ilginç tasarımı ile tercih edilen bir duvar saati hediyesi olabilir.

Sevgiliye Kama Sutra Duvar Saati

sevgiliye kamasutra duvar saatiÇılgın ve ateşli sevgililer için tasarlanmış bir sevgiliye duvar saati seçeneği ile karşınızdayız. Her bir saat için ayrı olmak üzere toplam 12 kamasutra pozisyonunu barındıran, cinsel hayatına heyecan katmak isteyen çiftler için uygun, saatine göre heyecan yaşamak isteyen eşlerin tercih ettiği bir duvar saati. Hem esprili, hem erotik bir saat.

Sevgiliye Özel Kalp Şeklinde Duvar Saati

sevgiliye özel kalp şeklinde duvar saati

Yeni Evlilere Özel Ahşap Duvar Saati

yeni evlilere özel ahşap duvar saatiYeni evli çiftlere alınabilecek çok güzel bir duvar saati. Resimde görüldüğü üzere şirin bir tasarıma sahip, evli çiftin isimlerini ve evlilik tarihlerini yazdırabileceğiniz, ömürlük bir hediye.

Sevgililere Özel Ahşap Duvar Saati

sevgiliye özel ahşap duvar saatiÜzerine tarih ve isimlerinizi yazdırabileceğiniz, ahşap ve romantik bir duvar saati modeli daha…

Sevgiliye 12 Fotoğraf Rakamlı Duvar Saati

sevgiliye 12 fotoğraf rakamlı duvar saatiHer saat için bir fotoğraf ekleyebileceğiniz ilginç bir tasarıma sahip sevgiliye duvar saati hediyesi modeli.

Sevgiliye Kol Saati Şeklinde Duvar Saati

sevgiliye kol saati şeklinde duvar saatiSevgiliniz sıra dışı hediyelerden hoşlanıyorsa, saat tercihinizi, ona romantik bir duvar saati almak yerine, kol saati şeklinde kocaman bir duvar saati hediye ederek kullanabilirsiniz. Yüksekliği 93 cm ve eni 19 cm olan oldukça büyük boyutlara sahip bir saat tasarımı. Siyah ve beyaz renklerden sevgilinizin odasına en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Sevgiliye Özel Sonsuz Aşk Saati

sevgiliye özel sonsuz aşk saatiKişiye özel, isimlerinizi barındıran, şirin mi şirin bir duvar saati. Aşkını sonsuza kadar sürdürmek isteyenler için tasarlanmış, sevgiliye özel sonsuz aşk duvar saati…

Sevgiliye Tava Duvar Saati

sevgiliye tava duvar saatiSize birbirinden güzel yemekler hazırlayan eşinizin/sevgilinizin mutfağı için alabileceğiniz hoş ve enteresan bir görünüme sahip duvar saati. İçinde pişmiş yumurta bulunan tava görünümündeki bu saat, mutfakta çok zaman geçiren sevgilinizin, mutfağı için harika bir dekor olacak.

Sevgiliye Optik İllüzyon Duvar Saati

sevgiliye optik illüzyon duvar saatiSevgilinizi hipnotize edecek bir saat. Şaka bir yana, baktıkça içine doğru gidiyormuş hissi veren, farklı ve ilginç tasarımlı ürünlerden hoşlanan sevgilinize hediye edebileceğiniz bir sevgiliye duvar saati modeli.

Sevgiliye Özel Cam Duvar Saati

sevgiliye özel cam duvar saatiHer bir saatin yanında kırmızı kalp bulunan, ortada yuvarlak şekilde resim bastırabileceğiniz ve resimin etrafına isimlerinizi ve mesajınızı yazdırabileceğiniz çok özel ve kişisel hazırlanabilen bir cam duvar saati modeli.

Sevgiliye Özel Tarihli Ve Mesajlı Duvar Saati

sevgiliye özel mesajlı ve tarihli duvar saatiHoş çizimli tasarımı ve isimlerinizi, mesajınızı ve sizin için özel olan bir tarihi (sevgilinizin doğum günü, yıldönümünüz ya da sevgililer günü gibi) yazdırabilmeniz ile tamamen kişiselleştirilebilen çok güzel bir sevgiliye duvar saati seçeneği.

Yıldönümü Cam Duvar Saati

yıldönümü cam duvar saatiYıldönümünüzde eşinize hediye alabileceğiniz, birlikte geçen zamanlarınızın değerini hatırlamak için, dahası gelecekte birlikte geçireceğiniz zamanları planlamak için kullanabileceğiniz, güllerle süslenmiş, isimlerinizin, mesajınızın ve yıldönümü tarihinizin yazılı olduğu çok güzel bir duvar saati.