SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Sevgilinizin doğum gününe az bir zaman kaldı. Bir hediye arayışı içine girdiniz. Sadece hediye yetmez, ona güzel bir doğum günü mesajı da iletmelisiniz. Sevgilinize doğum günü hediyesini henüz seçemediyseniz Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi linki üzerinden bir fikir alabilirsiniz. Sitemizde tanıttığımız hediyeleri, hediye paketi ile doğrudan sevgilinize gönderebilirsiniz, hediye paketinin üzerindeki hediye notuna yazacağınız kısa bir mesaj ile onu daha da mutlu edebilirsiniz. İster hediye notu olarak hediye paketine ekleyin, ister cep telefonundan mesaj ile iletin, doğum günü mesajı olarak ne yazacağınıza karar vermediyseniz en güzel “Sevgiliye Doğum Günü Mesajları” nı sizin için listeledik:

-Bugün doğum günün olduğu için farklı ve özel olduğunu mu sanıyorsun sen? Oysa sen benim için sadece bugün değil her gün farklı ve özelsin İyi ki varsın

-Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

-Ne aradıysam bil ki sende bulmuşum. Senden öncesi yoktu seninle var olmuşum. Sende bütün özlemler, sende bütün gelecek. Beni bende arama, ben artık sen olmuşum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

-Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim biricik aşkımsın, mutlu yıllar.

-Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

-Sen çatlayan dudağımda bir damla su, içimdeki yaşama tutkusu, avuçlarıma düsen kar tanesi. Sen! Sevgilim, sevdiğim, taptığım, her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun bir tanem…

-Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

-Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun aşkım!

-Sen doğdun çünkü kaderimsin! Sen doğdun çünkü nefesimsin! Sen doğdun ve yalnız benimsin! İyi ki doğdun bir tanem!

-Doğum günün kutlu olsun bana tüm bu güzellikleri yaşatan varlık…

-En değerlim iyi doğmuşsun seviyorum seni.

-Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler… Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum. İyi ki doğdun..

-Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin herşeyim. Seni çok seviyorum.

-Sen benim günışığımsın. Mutlu yıllar!

-Dünyada essiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatinin bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

-Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

-Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun…

-Sevgi sevilen kişiye bir armağandır. Kabul edilip edilmemesi önemli değildir. Önemli olan duyguların ifade edilmesidir. Doğum Günün Kutlu Olsun.

-Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım!

-Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. Mutlu yıllar.

-Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

-Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi… Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi… Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi… Doğum günün kutlu olsun canım…

-Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

UZAKTAKİ SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

-Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda seninle, bundan sonraki doğum günlerini beraber geçirmek dileğiyle.

-Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun birtanem.

-Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olması. Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara…