Sevgiliye Doğum Günü HediyesiSevgiliye doğum günü hediyesi ne almalı? Sevgilinizin doğum gününe birkaç gün kaldı. Sizi bir telaş sardı. Çünkü hala hediye seçmediniz. Sevgiliye doğum günü hediyesi seçmek için en uygun yer internet. Ancak internetten seçtiğiniz hediye ya zamanında yetişmezse? Kargosu geç kalırsa? Sevgilinize alabileceğiniz doğum günü hediyeleri için verdiğimiz tavsiyelerin tamamı aynı gün kargolanmaktadır. Eğer yaşadığınız bölge kargo firmaları için mobil bölge değilse bir iş gününde, İstanbul’a olan uzaklığınız 600 Km’den fazla ise 2 iş gününde almış olduğunuz hediye adresinize ulaşacaktır. Biz aynı gün kargoya verilen ürünleri burada size tanıtıyoruz. Siz yine de ürünün açıklamasında “Aynı Gün Kargo” ibaresinin olup olmadığını kontrol edin. Nadiren de olsa bazı ürünler o gün stokta kalmayabiliyor.

İnsanlar için en özel günlerden biridir doğum günleri. Birçok insan bunu egoist algılanmamak için dışarıya pek belli etmez ancak hepimizin en duygusal olduğu günlerden biridir doğum günlerimiz. Sadece bize özel olmasından dolayı, hatırlanmak, tebrik edilmek ve hediye almak isteriz. Tabi ki hediye almak istediğimiz kişilerde öncelik eşimiz, nişanlımız ya da sevgilimizdir. Sevgilinizin sizin doğum gününüzü unuttuğunu ya da sadece geçiştirmek için bir hediye aldığını düşünün. Kalbiniz kırılacaktır. Size yeterince değer vermediğini düşünmeye başlarsınız. İşte burada empati yaptığımız üzere, eğer sevgilimizin doğum gününü hakettiğince kutlayamazsak aynı şeyleri sevgilimiz bizim için hissedecektir. Sevgiliye doğum günü hediyesi alma vakti geldiyse, yapacak birşey yok, pamuk eller cebe 🙂 Şaka bir yana, hediye seçimi için vaktiniz kısıtlıysa ve alacağınız hediyenin kalitesine güvenemiyorsanız, buradaki ürünlerden biri sizi memnun edecektir. Aşağıdaki hediyelerin tamamı müşterileri tarafından tam not almış, aynı gün kargoya verilerek zamanında teslim edilmiş, sevgilinizin beğenmesi garanti hediyelerdir.

Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Tavsiyeleri

Hayat Seninle Güzel Ahşap Foto

Ahşap üzerine yakarak resminizin işlendiği bu hediyeyi, sevgiliniz ile beraber çekildiğiniz bir fotoğrafınız ile oluşturabilir ve harika bir doğum günü hediyesi haline getirebilirsiniz. Ayrıca üzerine isimlerinizi, notunuzu ve doğum günü tarihini de yazdırabildiğizi belirtmekte fayda var. Yaklaşık büyüklüğü bir A4 kağıdı boyundadır ve size hazırlanan bu hediye ile birlikte duvara asma ve masaya koyma aparatlarını da gönderiyorlar. Hem çok güzel bir sevgiliye doğum günü hediyesi hem de evde çok güzel bir anı olarak kalacaktır.

 

 

 

 

 

 

[divide]

Kişiye Özel Manyetik Kum Saati

Sevgililer birbirlerinden ayrı kaldıklarında tekrar kavuşabilmek için zamanın çabuk geçmesini isterler. Sevgilinizin doğum gününde onun yanında olamıyorsanız, ona böyle bir hediye postalayabilirsiniz. Kişiye özel manyetik kum saati uzaktaki sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alıp gönderilebilecek bir hediyelik. Uzaktayken de onu düşündüğünüzü, onsuz yapamadığınızı bu hediye ile ona ifade edebilirsiniz. Üzerinde yazan “Sensiz Geçen Zamanın Anlamı Yok” yazısını isterseniz değiştirebilirsiniz. Bu hoş hediyelik kum saati, içindeki siyah metal kumların alt kısma düşmesi ile ilginç bir görüntü oluşturmaktadır. Kum saatinin altında bulunan mıktanıs, düşen metal kumlara şekil kazandırmakta.

 

 

 

 

[divide]

Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolatalar

Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak çikolata hediye edebilirsiniz. Ama bu bildiğiniz çikolatalardan değil. Kırmızı kalp kutu içierisinde, üzerinde fotoğraflarınızın basılı olduğu çok romantik bir çikolata. Sevgilinizin kalbine giden yolu çikolatalar ile açmak, ona böyle romantik ve tatlı bir hediye vermek çok hoş olurdu. Bu çikolataların hepsini yemeyip en az iki tanesini de hatıra olarak saklamanızı tavsiye ederiz. 16’lı,24’lü ve 32’li seçenekleri var. Ayrıca üzerindeki “Seni Seviyorum” yazısını da değiştirebilirsiniz. Ürünün kırmızı kalp kutusunu ve diğer detaylarını incelemek için resime tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

[divide]

Kişiye Özel Deri Cüzdan

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz bu deri cüzdan son zamanların en çok sevilen ve satın alınan hediyeliklerinden biridir. Üzerine baş harf ve isim soyisim yazdırabiliyorsunuz. Her erkek böyle bir cüzdan hediyesinden mutlu olacaktır. Kahverengi ve siyah olmak üzere iki farklı rengi mevcut. Ürünün diğer detayları, içinin fotoğrafı ve diğer renktekilerini görmek için resime tıklayıp hediyenin satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

[divide]

Kişiye Özel Kalp Resimli Yastık

Biricik sevgilinizi doğum gününde böyle romantik ve kişiye özel bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Üzerine isimlerinizi, sevgilinizin doğum tarihini yazdırabilir ve en romantik resimleriniz ile bu şık yastığı süsleyebilirsiniz. Sevgiliniz bu yastığı kanepesinde kullanabilir ya da yatak odasında yatağının en güzel yerine yerleştirebilir. Yastık elyaf dolgulu ve yumuşacıktır.

 

 

 

 

 

 

[divide]

Zirkon Taşlı Kar Tanesi Kalp Kolye

Sevgiliye doğum gününde hediye olarak şık bir kalp kolye çok uygun bir hediye olacaktır. Kalp şeklinin kenarında kar tanesi ve zirkon taşlarla süslenmiş bu gümüş kolye, zinciri, gümüş silme bezi ve kadife hediye kutusu ile birlikte size gönderiliyor. Sevgiliniz bu kalp kolye ile mest olacak ve çok mutlu bir doğum günü geçirecektir.

[divide]

Kişiye Özel Şişede Mesaj

Bazen sevgilimizle konuşurken, ona sevgimizi anlatırken kendimizi tam olarak ifade edemeyiz. Heyecanlı anlarda, birkaç cümleyi bir araya toplayıp o aklımızda olan ancak dilimize düşmeyen kelimeleri bir türlü söyleyemeyiz. İşte bu hediye, hem bunu yazılı olarak yapmamızı sağlayacak hem de ona çok harika bir doğum günü hediyesi sunmamıza olanak verecektir. Sevgilimize söylemek istediğimiz romantik, duygulu, sevgi yüklü sözlerimizi güzelce yazıp hazırladıktan sonra, hediye sayfasındaki ilgili yere kopyalayın ve gerisini onlara bırakın. Mesajınızı kırmızı romantik mektup kağıdına bastıracaklar ve bunu rulo halinde resimde gördüğünüz cam şişe içerisine yerleştirecekler. Cam şişe içerisinde deniz kumu ve deniz kabuklarının da olduğunu belirtmekte fayda var.

 

 

 

 

 

[divide]

Kişiye Özel Gömlek

Erkek sevgiliye doğum günü hediyesi olarak harika bir gömlek hediye edebilirsiniz. Bu gömleğin yakasına isim yazdırabiliyorsunuz. Aynı zamanda gömleğin manşetine baş harflerinizi yazdırabilirsiniz. Sevgiliniz işyerinde gömlek giymek zorunda ise bu gömlek onun en sevdiği çalışma gömleği olacaktır.

 

 

 

 

 

 

[divide]

Hayat Seninle Güzel Akrilik Ödül

Sevgilimize doğum gününde, doğduğu ve hayatımıza girdiği için teşekkür etmek isteriz. İşte bu akrilik kalp ödül sevgilinize teşekkür edebilmek için, onunla birlikte olduğunuzun sizi ne kadar mutlu ettiğini dışa vurabilmeniz için harika bir hediyelik. Akrilik kalp şeklindeki ödülün üzerinde “Hayat Seninle Çok Daha Güzel” yazısı mevcut. Siz ürünü sipariş verirken sizin ve sevgilinizin isimlerini ve hediye doğum günü tarihini yazıyorsunuz. Böylece kişiye özel harika bir doğum günü hediyesi ortaya çıkıyor. Akrilik ödül üzerine yazılar lazer ile yazılıyor.

 

 

 

 

 

[divide]

 

 

 

 

sevgiliye_dogum_gunu_hediyesi_365_gun

Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak alınabilecek oldukça romantik ve farklı bir hediye. Aşk kutusu 365 gün sevgi mesajları isimli bu ürün özel kalp şeklindeki peluş kutusunun içerisinde her güne özel, toplamda 365 adet aşk mesajı içeren kartlara sahiptir. İçindeki mesajlardan bazı örneklere bakmak ve ürünün büyük resimlerini görmek için üstteki resime tıklayarak ürün sayfasına gidebilirsiniz.

[divide]

sevgiliye_dogum_gunu_hediyesi_inci_kolyeSevgiliye Doğum Günü Hediyesi İnci Kolye; İnci tanenize gerçek inci tanesi ile ona ne kadar değerli olduğunu hissettirin. Gerçek istiridye içindeki inciyi konservesini açtıktan sonra çıkartıp paket içindeki kolyenin içine yerleştiriyorsunuz. Bir incinin oluşması için uzun yıllar gerekmektedir. O yüzden inciler çok değerlidir. Uygun fiyatı, farklı sunumu ve romantik yapısıyla güzel bir doğum günü hediyesi olabilir sevgiliniz için. Kırmızı ve siyah kadife kutu seçeneklerinin yanında kırmızı peluş kalp kutu içerinde de sipariş verebiliyorsunuz. Ayrıntılara yukarıdaki resime tıklayarak ulaşabilirsiniz.

[divide]

seni_herseyden_cok_seviyorum_ask_kulesiDünyanın en tatlı sevgilisine verilebilecek en tatlı doğum günü hediyesi “Seni Herşeyden Çok Seviyorum Çikolata Kulesi”dir. 4 adet kalp şeklinde farklı boylardaki kutulardan oluşmaktadır. Kutuların üzerinde “Seni, Herşeyden, Çok, Seviyorum” yazmaktadır. İlk kutuda renkli draje çikolatalar, ikincisinde 8 adet kalp şeklinde çikolata, üçüncüsünde 20 adet üzerinde Seni Seviyorum yazan çikolata ve sonuncusunda yılın her gününe bir tane denk gelecek şekilde 365 adet sevgi mesajı bulunmaktadır. Parlak jelatini ile ambalajlanıp, hediye edilmeye hazır bir şekilde gönderilmektedir.

[divide]

 

sevgiliye_dogum_gunu_hediyesi_selfie_yastikSelfie çekmeyi seven sevgiliye alınabilecek bir doğum günü hediyesi. Cep telefonundan çekip size gönderdiği selfieleri bir araya toplayın ve ona doğum günü hediyesi olarak bu güzel yastığı armağan edin. Beyaz, kırmızı ve siyah renkleri mevcut. Sevgilinizin en sevdiği rengi tercih edin. Elyafı ile beraber gönderilen bu yastık 40 x 40 cm boyutlarına sahip. Sevgilinize beraber çekildiğiniz selfieleri doğum günü hediyesi olarak verin. Emin olun bu yastığı çok sevecek.

[divide]

sevgiliye_ozel_dogum_gunu_takvimiSevgilinize doğum gününde alabileceğiniz bir hediye de Doğum Günü Takvimidir. Peki nedir bu hediye? Sevgilinizin adını yazıp, doğum tarihini ay gün yıl olarak veriyorsunuz ve sevgilinizin doğum tarihinde gelişen olayları, bir takım ilginç bilgileri ve o tarihten bu güne geçen ay hafta gün saat dakika bilgilerini, doğduğu günün popüler şarkılarını, başbakanını, o günün gazete başlıklarını, aynı gün doğan ünlülerin isimlerini, burcuna ait özellikleri gibi birçok enteresan bilgiyi kırmızı rulo kağıda yazdırıp, özel kırmızı kutusunda size teslim ediyorlar. Oldukça uygun fiyatlı, aynı gün hazırlanması ile hızlı teslimatı ve ilginç bilgiler içermesi ile tercih edilebilecek bir doğum günü hediyesi.

[divide]

sevgiliye_hediye_cuzdanHanımlar sizleri de unutmadık tabi. Erkek arkadaşınıza alabileceğiniz kişiye özel hazırlanan çok güzel bir hediyemiz var. Sevgilinizin ismini üzerine lazer ile yazdırabileceğiniz deri bir cüzdan. Farklı renklerde seçenekleri var, üzerine yazdırmak istediğiniz yazının fontunu bile seçebiliyorsunuz. Oldukça kaliteli bu cüzdan üzerinde sevgilinizin adını barındıracak ve bu hediye erkek arkadaşınızın hiçbir zaman yanından ayıramayacağı bir hediye olacak.

[divide]

ask_kavanozu_365_gunEn çok tercih edilen sevgiliye doğum günü hediyelerinden biri Aşk Kavanozu 365 Gün Sevgi Sözleri ürünüdür. Her güne özel bir sevgi mesajı içeren kartlardan oluşmaktadır. Aşkını bir gün değil her gün hatırlatmak isteyenler için güzel bir hediye seçeneği. Dikkat! Yüksek dozda sevgi barındırmaktadır.

[divide]

sevgiliye_dogum_gunu_hediyesi_seni_seviyorum_kupaKişiye özel olarak hazırlanan bu kupa sihirli kupa (sihirli kupalar, sadece içine sıcak içecek döküldüğü zaman içinde gizli olan resmi ortaya çıkarırlar), parkta oturan iki sevgili teması içermektedir. “Seni Çok Seviyorum Aşkım” yazan yere istediğiniz yazıyı yazdırabilirsiniz. Tabi ki altına sizin ve sevgilinizin adı yazılıyor. Hem uygun fiyatlı, hem ilginç, hem de kişiye özel bir sevgiliye doğum günü hediyesi almak isteyenlere tavsiyemizdir.

[divide]

100_dilde_dogum_gunun_kutlu_olsunOna doğum günün kutlu olsun demenin 100 farklı dili. Doğum Günün Kutlu Olsun hediyesi, hem de 100 ayrı dilde, 100 ayrı kalp şeklinde kartlara yazılmış kutlama kavanozu. Mesajlardan bazı dillerde örnekler görmek için resime tıklayıp ürün açıklama sayfasına gidebilirsiniz. Aynı gün kargoya verilmekle beraber, İstanbul içine kurye ile aynı gün teslimat mevcut. Son dakikaya kalanlar için önemli bir avantaj bu. 🙂

 

 

 

 

 

[divide]

kisiye_ozel_makyaj_aynasiUygun fiyatı, kişiye özel oluşu (onun ismini aynanın üzerine işletin), kırmızı rengi ile her hanımın doğum günü hediyesi olarak almayı seveceği harika bir hediyelik ayna. Sevgiliye doğum günü hediyesi.

[divide]

sevgiliye_dogum_gunu_hediyesi_mousepadKişiye özel hazırlanan bu doğum günü hediyesine isim, tarih ve kısa bir mesaj yazdırabiliyorsunuz. Sevgilinizin resmi üzerine baskılanıyor. Masaüstü bilgisayarında çok vakit geçiren sevgiliye alınabilecek güzel bir doğum günü hediyesi olarak bu kişiye özel fotoğraflı doğum günü mousepad ürününü tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

[divide]