Sevgiliye Çikolata Hediyesi

Sevgiliye çikolata hediye etmek, onu çok sevindirecek ve mutlu edecek bir davranış olacaktır. Çikolatayı sevmeyen insan neredeyse yoktur. Erkek ya da kadın, kimse kolay kolay güzel bir çikolataya hayır diyemez. Hele bir de güzelce süslenmiş ve hediyelik hale getirilmiş ise. Çikolataların bu kadar çok sevilmesinin bir çok nedeni var. Öncelikle çikolatalar endorfin salgılamamızı sağladığı için çikolata yemek bize mutluluk verir. Kan şekerini düşürür, stres ve endişeyi azaltır, kısacası rahatlamamızı sağlar. Aynı zamanda çikolata güzel bir afrodizyaktır, cinsel gücü ve cinsel isteği arttırır. Bu kadar faydası varken kim çikolataya hayır diyebilir ki? Haydi sevgiliye çikolata hediyesi bulalım…

Sevgilinize güzel bir sürpriz yapmak için ona çikolata buketi yaptırabilirsiniz. Bu konuda hizmet veren bir çok firma bulunmaktadır. Farklı tasarımlara ve farklı tatlara sahip çikolata sepetleri, çikolata buketleri ve kişiye özel çikolata paketlerinden en çok hoşunuza gideni seçebilir ve güzel bir hediye notu ile doğrudan sevgilinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çikolata kadar mutluluk verecek başka bir hediye bulabileceğinizi düşünmüyoruz. Tek taş yüzük hariç tabi ki 😉
sevgiliye çikolata hediyesi

Hangi Durumlarda Ve Kimlere Çikolata Alınır?

Sadece sevgilinize değil, iş arkadaşlarınıza, patronunuza, çalışanlarınıza, ailenizden birine ya da yakın arkadaşlarınıza da özel günleri için çikolata hediye edebilirsiniz. Piyasada her duruma özel olarak hazırlanmış çikolata çeşitleri bulmak mümkün. Hangi durumlarda ve hangi özel günlerde çikolata hediye edebiliriz? İşte bunlardan bazıları;

 • Doğum günleri
 • Evlilik yıldönümleri
 • Özür dileme hediyeleri
 • Geçmiş olsun dilekleri
 • Hayırlı olsun
 • Tebrik ederim
 • Hoşgeldin bebek
 • Yeni yıl hediyesi
 • Sevgililer günü
 • Sevgiliye hediye (herhangi bir özel günü beklemeksizin)
 • Terfi hediyesi
 • İşyeri açılışı hediyesi
 • Nişan-düğün hediyesi
 • Bayram ziyaretleri
 • Anneler günü
 • Babalar günü
 • Öğretmenler günü
 • Kadınlar günü

Bir hediye almanız gerektiğinde ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz çikolata her türlü özel gün ve özel durum için kurtarıcı hediye olacaktır.

Gördüğünüz üzere güzel bir çikolata sepeti yaptırmak için fazlaca özel gün mevcut. Ve mutlaka daha fazlası da var. Biz burada en çok tercih edilen günleri belirttik.

Hediyelik Çikolata Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye olarak çikolata almayı düşünüyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken konu çikolataların kaliteli ve taze olmasıdır. Peki özellikle internet üzerinden sipariş vereceksek çikolataların tazeliğini nasıl tespit edebiliriz? İnternet üzerinden herhangi bir gıda ürünü alırken, aldığımız firmanın isim yapmış ve büyük bir firma olması oldukça önemlidir. Öncelikle büyük firmalar, tazelik konusuna çok dikkat ederler, çünkü bu konuda gelecek şikayetler ya da memnuniyetsizlikler büyük firmaları ciddi oranda etkileyecektir. İnsanlarımız gıda konusunda çok hassas ve genellikle olumsuz değerlendirmeler, olumlu değerlendirmelerden daha dikkatli takip edilmektedir.

Satış ciroları ve günlük satış adetleri yüksek olan ve internetten yoğun bir şekilde satış yapan çikolata firmaları zaten sürekli olarak siparişleri yetiştirmeye çalıştıkları için bu firmalarda beklemiş çikolata bulma ihtimaliniz genelde pek yoktur. Türkiye’nin en güvenilir çikolata satış yapan firmalarından en güzel çikolata alternatiflerini sizler için derleyip aşağıda beğeninize sunduk.

Hediyelik Çikolata Çeşitleri

Alacağınız kişiye ve alacağınız özel günlere göre çikolata çeşitleri değişmektedir ve çeşit sayısı oldukça fazladır. Üzerinde harflerle yazı yazdırabileceğiniz çikolatalar, kalp kutular içinde gelen romantik çikolatalar, çikolata hediye sepetleri, üzerine isim ve resim baskıları yaptırabileceğiniz ambalajları ve kutuları olan kişiye özel çikolatalar ve bayram, düğün gibi özel günlerde hediye edilebilecek kare/dikdörtgen kutular içinde sunulan kişiye özel çikolatalar.

Aşağıdaki çikolata çeşitlerinin üzerlerine tıklayarak satış sitesine ulaşabilir, fiyat bilgisi, detaylı inceleme ve satın alma yapabilirsiniz.

Sevgiliye Çikolatalar

kalp kutuda fotoğraflı çikolatalar

Kalp Kutuda Fotolu Çikolatalar

Sevimli Ayıcık Aşk Çikolataları

Sevimli Ayıcık Aşk Çikolataları

Sevgiliye Hediye Pinkdarling Çikolata

Sevgiliye Hediye Pinkdarling

Beyaz Çikolatalı Kekler My Love

Beyaz Çikolatalı Kekler

Doğum Günü Hediyesi Pretty Days

Doğum Günü Pretty Days

kisiye_ozel_hazirlanan_sutlu_harf_cikolata_33_karakter

Kişiye Özel Sütlü Harf Çikolata

sevgililer-gunu-hediyesi-love-roseheart

Sevgililer Günü Roseheart

sevgiliye-ozel-metal-kutuda-cikolatali-bonbonlar

Sevgiliye Çikolatalı Bonbonlar

sevimli-ayilarin-cikolatali-hediye-kovasi

Sevimli Ayıların Çikolatalı Hediye Kovası

 

 

 

 

Doğum Günü Çikolataları ve Pastaları

Doğum gününde sevdiklerinize harika bir pasta hediye edebilirsiniz. Sevdikleriniz sizden uzakta ise, siz onlara gidemiyorsanız bile hediye olarak harika bir doğum günü pastası ile sevdiklerinizin doğum gününe süper bir sürpriz yapabilirsiniz. Aşağıdaki resime tıklayarak birbirinden güzel doğum günü pastası modellerine ulaşabilirsiniz. Lezzetli hediye şubelerine yakın olan yerlere (35 km’ye kadar) ücretsiz teslim yapıyor. Daha uzak mesafelerde ek kargo ücretleri olabilir. Firmanın gönderim alanları ve diğer gönderim bilgileri için ürün açıklamaları sayfasındaki teslimat şartları yazılı kısımı okumanızı tavsiye ederiz.

 

Doğum Günü Hediyesi Pasta

Doğum Günü Modellerini Görmek İçin Resme Tıklayın!

Özür Dileme

Sevgilinizin ya da sevdiğiniz bir insanın kalbini mi kırdınız? Özür dilemek için için ona tatlı bir şeyler sunmak iyi bir fikir olacaktır. Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım diye boşuna dememişler. Çikolata yemek insanlara mutluluk verir ve stresi, siniri alır. Bu durumda birinden özür dilemek için alınabilecek en güzel hediye herhalde bir kutu çikolata ya da bol çikolatalı bir pasta olacaktır. Öyle sıradan pastalardan da değil. Lezzetli buket sitesi üzerinde bir çok harika tasarımlara sahip pasta buketleri var. Aşağıdaki resime tıklayarak diğer sevgiliye çikolata hediyesi modellerine ulaşabilirsiniz.

Lezzetli Buket

Lezzetli Buket

 

 

Tebrik

Başarıları her zaman desteklemek gerekir. Sevdiklerinizi tebrik etmek için onlara çikolata buketleri gönderebilirsiniz. Bir açılışa, bir törene, mezuniyet kutlamasına, yeni iş tebriği için ya da herhangi bir başarıyı kutlamak için en güzel tebrik hediyesi güzel hazırlanmış ve özenle tasarlanmış bir tebrik pastası olacaktır.

Tebrik Çikolataları Modelleri

Tebrik Çikolataları Modelleri

Kişiye Özel Tebrik Çikolatası

Kişiye Özel Tebrik Çikolatası