Sevgiliye Alarmlı Saat Hediyesi

Haftanın en az beş günü sabahın köründe kalkmak zorunda olduğumuz bu hayatta, alarmlı saat hediyesi anlamlı bir hediye olacaktır. Sevgilimizi erken kalkmaktan kurtaramıyor olabiliriz ama en azından onun erken kalkmasına yardım ederek, geç kalma derdinden kurtarmış olabiliriz. Sevgiliye alarmlı saat almak ilk başta absürt gibi gözükse de, aşağıda listelediğimiz birbirinden ilginç ve farklı alarmlı saat modellerini görünce aslında güzel bir hediyelik olduğunu fark edeceksiniz. Sadece sevgiliye değil, doğum günü hediyesi olarak iş arkadaşlarına ve okul arkadaşlarına da alınabilecek güzel bir hediyedir. Ne de olsa hepimiz erken kalkmak zorundayız ve hepimizin alarmlı bir saate ihtiyacı var. Cep telefonları bırakın telefon olarak görevlerini yerine getirsin. İlginç bir alarmlı saat, sabah kalkma işini daha katlanılabilir bir durum haline getirebilir. Alarm çalınca kaçmaya başlayan tekerlekli bir saat, ya da pervanesini fırlatarak siz onu tekrar yerine takmadıkça susmaya niyeti olmayan ve sizi uyandırmakta kararlı bir alarmlı saat hediye alacağınız kişinin sabahını daha heyecanlı hale getirebilir. Bu yüzden alarmlı bir saat ister sevgilinize, ister bir arkadaşınıza ya da kardeşinize alınabilecek harika bir hediye çeşididir.

 

Roket Alarm Saat

Roket Alarm Saat

İncele & Satın Al

Rocket Alarm Clock

İlk tanıtmak istediğimiz alarm saat modeli “Rocket Alarm Clock” adındaki bu çılgın alarmlı saat. Uykusu çok ağır kişileri uyandırabilmek için tasarlanmış, alarm çalmaya başladığında üstündeki roketi fırlatan ve siz roketi tekrar yerine oturtana kadar susmayan bir alarmlı saat modeli. Alarm saati geldiğinde İngilizce olarak 10’dan geriye doğru sayıyor ve siz bu süre içinde saatin düğmesine basmazsanız roketini fırlatıyor. Roket fırladıktan sonra siz tekrar yerine oturtana kadar alarm çalmaya devam edecek. Hadi gelin de tekrar uykuya dalın 🙂 Fırlatılan roket kısmı 18 cm uzunluğunda ve başlığı yumuşaktır. Yumuşak olması sebebi ile uykunuz sırasında kafanıza sert bir darbe yeme olasılığınız kalmıyor. Uyanmakta zorlanan, işe ya da okula geç kalan sevdiklerinize bu ilginç alarm saati hediyesini alarak onların daha düzenli bir hayata sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Rocket Alarm Saatin nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Atari Alarm Saat

Atari Alarm Saat

İncele & Satın Al

Atari Alarm Saat

Bir zamanların meşhur Atari’leri. Çocukluğunu ve gençliğini bu makinelerin başında geçiren ve o günlerini hala özlemle anmakta olan sevdiklerinize bu alarmlı saati hediye edebilirsiniz. Atari salonlarındaki oyun makinelerinin küçük bir versiyonu olan bu alarmlı saatte tabi ki bir Atari oyunu yok. Ama alarm saati Atari oyunlarının sesi olarak sabahları kulaklarınızda çınlayacak. Saatin ve alarmın ayarlarını önündeki oyun kolları ile kolayca yapabiliyorsunuz. Ekran kısmında LCD panelde saati gösteriyor. Yüksekliği 15 cm olan bu alarm saat yatak odanızda hem güzel bir dekor, hem de sabahları o eski özlediğimiz Atari oyunlarının cıııvvv cıııvvv sesleri ile sizi uyandıran nostalji yüklü bir saatçik olacaktır. Sevdiklerinize “doğum günü hediyesi” olarak tercih edebilirsiniz.

 

 

 

Titreşimli Alarm Saat

Titreşimli Alarm Saat

İncele & Satın Al

Titreşimli Alarm Saat

Şimdiye kadar tavsiye ettiğimiz saatler gürültüsü ile sizi ısrarla uyandırmaya çalışan alarm saat modelleriydi. Peki ya siz uyanırken etrafınızdakileri rahatsız etmek istemiyorsanız? Sizinle aynı odada yatanları uyandırmadan ve rahatsız etmeden sadece size özel bir alarmlı saat olabilir mi? Kalabalık bir ortamda uyumak zorunda kalıyorsanız mutlaka böyle bir alarm saate ihtiyaç duymuşsunuzdur. Ya da odada sizden erken kalkan biri varsa, onun böyle bir saate sahip olmasını istemişsinizdir. İşte o alarm saat burada! Gürültüsüz bir şekilde uyanmanın yöntemi keşfedildi. Bu titreşimli alarm saat yatarken kolunuza takılan ya da yastığınızın altına yerleştirebileceğiniz bir saat. Alarm saati geldiğinde bangır bangır bağırmak yerine sizi titreşimi ile uyandırıyor. LED ekranı ile karanlıkta saati rahatça görebiliyorsunuz. Her ihtimale karşı sesli uyandırma özelliği de mevcut.

 

Alarmlı Saatlı Güzellik Aynası

Alarmlı Saatlı Güzellik Aynası

İncele & Satın Al

Alarmlı Saat Mini Güzellik Aynası

Sevgiliye hediye olarak alınabilecek güzel bir alarmlı saat modeli. Hem ayna, hem alarmlı saat. Yatak odasında ya da ofiste kullanılabilir. Saat hediyesi alırken aynı zamanda bir ayna da hediye etmiş olacaksınız. Üzerindeki saat siz sadece düğmesine bastığınız zaman görüntüleniyor. Diğer zamanlarda bildiğiniz ayna! Hem farklı hem yaratıcı bir alarmlı saat modeli.

Gizli Ajan Alarm Saat

Gizli Ajan Alarm Saat

İncele & Satın Al

Gizli Ajan Alarm Saati

Sabahları silah zoru ile uyandırılmak bu olsa gerek 🙂 Bu alarm saat modeli silah şeklinde ve tetiğine bastığınız zaman namlusundan saati duvara yansıtıyor. Yastığın altına koyuyorsunuz ve ayarladığınız saatte titreşim ile sizi uyandırıyor. Hem akıllı bir tasarım, hem de eğlenceli bir alarmlı saat modeli. Ürünü detaylı incelemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Sesli Araba Lastiği Alarm Saati

Sesli Araba Lastiği Alarm Saati

İncele & Satın Al

Sesli Araba Lastiği Alarm Saati

Araba tutkunlarına, yarış meraklılarına doğum günü hediyesi olarak alınabilecek harika bir alarm saat modeli. Araba lastiği şeklinde olmasının yanı sıra, alarmı çalış şekli bir hayli ilginç. Saatte 180 km ile giden bir arabanın çıkarttığı sesi alarm sesi olarak çalıyor. Aynı zamanda alarm çalarken saatin üzerindeki lastik dönmeye başlıyor.

 

 

 

 

Parmak Dans Alarm Saati

Parmak Dans Alarm Saati

İncele & Satın Al

Parmak Dans Alarm Saati

Buyrun size acayip mi acayip bir alarm saati modeli daha… Hani şu oyun salonlarında olan, dans makineleri var ya, ışığı yanan kareye ayağınızla basıp dans ettiğiniz. Bu da onun minyatürü ve tabi ki ayak yerine sadece el parmaklarınızla kullanabildiğiniz ilginç bir model. Bu saatin alarmı sadece dansı doğru bir şekilde yaptığınızda susuyor. Eğlenceli bir şekilde uyanmanın bir yolu diyelim. Bu ilginç alarm saati aynı zamanda ışıklı olması dolayısı ile gece rahatlıkla saati görebileceğiniz şekilde tasarlanmış.

 

 

 

 

Gong Alarm Saat

Gong Alarm Saat

İncele & Satın Al

Gong Alarm Saati

Bu çalar saat, gong sesi ile sizi uyandırıyor. Resimde gördüğünüz küçük adam, alarm saati geldiğinde üç defa gonga vuruyor. Eğer durdurmazsanız, alarm moduna geçiyor ve bas bas bağırmaya başlıyor. Sabahları zor uyanan sevdiklerinize bu saati hediye edebilir ve onları başlarında gong çalan saatle sabahları uyanmak zorunda bırakabilirsiniz. Gong çalan adamı izlemek için aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz.

 

Dinamit Çalar Saat

Dinamit Çalar Saat

İncele & Satın Al

Dinamit Çalar Saat

Hayatında aksiyon isteyenlere özel, acayip mi acayip bir çalar saat modeli. Filmlerden yakinen tanıdığımız zaman ayarlı dinamit şeklinde üretilmiş bir çalar saat modeli. Bu saatin üzerinde 7 adet dinamit lokumu bulunuyor. Ortasında ise devreleri açıkta duran bir dijital sayaç var. Tabi ki bunlar sadece görsel. Saatin alarmını durdurabilmek için üzerindeki üç kabloyu iptal etmeniz gerekiyor. Aşağıdaki videoda kabloyu kestiklerine bakmayın, sadece bağlantı yerlerinden çıkarmanız yeterli (gaza gelip kabloyu kesmeyin, yoksa bir sonraki gün alarmsız kalırsınız 🙂 ). Aksiyon sever arkadaşlara ya da sevgiliye hediye edilebilecek eğlenceli bir alarm saat modeli. İnanılmaz ilgi çeken bir ürün. Tavsiye ederiz.

 

 

Koşucu Alarm Saat

Koşucu Alarm Saat

İncele & Satın Al

Koşucu Alarm Saat

Bir enteresan saat modeli de işte bu. Alarm zamanı geldiğinde hem ötüyor hem de deli gibi sağa sola kaçıyor. Siz onu yakalayıp düğmesine basana kadar da susmuyor. Yani sizi uyandırması garanti. Uykucu sevgiliye hediye olarak tercih edilebilir. Siyah, beyaz, pembe, sarı ve kırmızı gibi renkleri mevcut. Alarm sesi olarak robotsu bir ses çıkartıyor ve aynı zamanda sürekli olarak farklı yönlere kaçmayı ihmal etmiyor. Aşağıdaki videoya bu alarm saatin oldukça hoş hazırlanmış tanıtım filmini izleyebilirsiniz.

 

Striptizci Çalar Saat

Striptizci Çalar Saat

İncele & Satın Al

Striptizci Çalar Saat

Seksi bir hatun her sabah direk dansı yaparak sizi uyandırsa nasıl olurdu? Tamam gerçeği yok ama bu alarm saat direk dansı yapan sarışın hatunu ile sizi daha heyecanlı bir şekilde güne başlatabilir. Alarm çalmaya başladığında striptizci kız müzik eşliğinde direğin etrafında dönmeye başlıyor. Aşağıdaki videodan saatin nasıl çalıştığını görebilirsiniz (videoda saatin sesi kısık çıkmış ancak oldukça yüksek şekilde ötmektedir).