SEVGİLİME NE HEDİYE ALSAM?

sevgilime ne hediye alsamSevgilinizin doğum günü yaklaşıyor ya da yıldönümünüze çok az bir zaman kaldı. Bir telaş sardı sizi. Sevgilime ne hediye alsam? Eskiden hediye bulmak çok daha zordu. Neyseki artık istediğimiz hediyeyi bulabilmek için mağaza mağaza dolaşmak zorunda değiliz. İnternetin günden güne gelişmesiyle beraber, hediye sektörü de oldukça yol kat etti. Uygun fiyatı ve bir günde teslim edilmesiyle artık hediyelerimizi fiziksel mağazalarda değil, internette arar olduk. Tabi dertlerimiz bitmiş değil, şimdi bu kadar site ve bu kadar çok ürün içinde hangisine karar vereceğiz? Hangisi güvenilir? Ya zamanında teslim edilmezse? Ya istediğimiz gibi çıkmazsa? Bu tür sorunlarla karşılaşmamanız için Sevgiliye Hediye Al ekibi olarak, bütün hediyeleri ve satıcılarını inceleyip içlerinde en güvenilir ve en iyi çalışan firmaların ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Sevgilime ne hediye alsam diye düşünürken, insanların en çok sıkıntı yaptıkları konu “ya beğenmezse” düşüncesidir. İlla ki herkes her hediyeyi sevmeyebilir. Bu durumda sevgilinizi iyi analiz etmeniz gerekir. Size tavsiye ettiğimiz hediyeler genellikle en çok beğenilen ve en çok rağbet gören ürünlerdir. Alacağınız hediye esprili, romantik, kişiye özel, sadece süs amaçlı ya da gündelik kullanıma yönelik ihtiyaç bir ürün olabilir. Biz her türden ürünleri belli kategoriler altında toplayıp, içlerinden en iyilerini size tavsiye olarak sunuyoruz. Sevgilinizin yapısına, beğenilerine göre ürün seçimi sizin kararınıza kalıyor. Tavsiye ettiğimiz ürünlerin satıcılarını da inceleyerek, gönderim süresi, hizmet kalitesi, müşteri odaklılık gibi bir çok alanda sadece içlerinden en iyilerinin ürünlerini sizlere tanıtıyoruz.

Beğenip satın aldığınız ürünler hakkında sitemizde yorum yapabilirsiniz. Sizin de tavsiyeleriniz ile hediye bulmakta zorluk çeken takipçilerimizi ne hediye alsam düşüncesinden kurtarabilirsiniz. En güzel hediyeler sizlerin olsun.

ROMANTİK HEDİYELER

Kalbimden Gelen Mesaj

Sevgilime ne hediye alsam diye düşenen aşıklara ilk tavsiyemiz “Kalbimden Gelen Mesaj” hediye sepetidir. Kırmızı kalp şeklindeki bu hediye sepetinin içi romantik hediyelikler ile dolu. Bakalım neler varmış… Kalp şeklinde cam şişe içerisinde kırmızı kalp drajeler, üzerinde Seni Seviyorum yazılı kare çikolatalardan 2 adet, ve kırmızı rulo kağıt. Bu hediyenin esprisi bu kırmızı rulo kağıtta saklı. Kağıt üzerine yazmak istediğiniz mesajı giriyorsunuz ve ürün bu kırmızı kağıda yazılan mesajınızla tamamen kişiselleştiriliyor ve daha da romantik bir hal alıyor. İster aşk mektubunuzu yazın, ister aşk itirafınızı, isterseniz de ona sözlerle söylemediğiniz hislerinizi kağıda dökün. Oldukça şık ve romantik kutusu ve içeriği ile sevgiliye hediye olarak alınabilecek harika bir romantik hediye sepetidir “Kalbimden Gelen Mesaj” hediyesi.

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kalbimin İçi Hediye Sepeti

Sevgilime ne hediye alsam da onu etkilesem mi diyorsunuz? Bir kadını derinden etkileyecek 3 şey nedir? Çiçekler, çikolatalar ve aşk sözleri. Kalbimin için hediye sepetinde bu üçü de mevcut. Kalp kutular içerisinde gelen 2 adet kalp şeklinde çikolata, yapay çiçekler ve içerisinde onu mutlu edecek 30 adet sevgi sözcüğü. Bu aşk sözcükleri kırmızı kalp şeklindeki kağıtların üzerine notlar şeklinde yazılmış ve bu kırmızı kalp kağıtlar hediye kutusunun içine serpiştirilmiş. Bütün bu romantik hediyeler, kırmızı bir kutu içerisinde size geliyor. Size de kalan şey, romantik bir ortamda bu hediyeyi ona en duygusal haliniz ve en yoğun hislerinizle teslim etmek. Kalbimin içi hediye sepeti, uygun fiyatı ve romantik duruşu ile sevgiliye hediye edilebilecek oldukça uygun bir hediyeliktir.

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kalpli Ahşap Defter

Kalpli Ahşap Defter, oldukça ilginç bir romantik hediye seçeneği. Çünkü bu defter gerçekten tamamen ahşaptan yapılmış. Ahşap görüntülü defterlerden değil yani. Ayrıca bir özelliği de kişiye özel hazırlanıyor olması. Resimde gördüğünüz bu defterin kalp çiziminin ortasına sizin ve sevgilinizin isimleri işlenir. En altına da sizin için önemli olan bir tarihi giriyorsunuz (ilişkinizin başladığı tarih, evlenme tarihiniz ya da hediyeyi aldığınız özel günün tarihi). Yaklaşık 100 yapraklı bu defter ayrıca kalemi ile birlikte geliyor. Saman kağıttan yaprakları ve geri dönüşümlü kalemi ile tam bir doğa dostu. Fiyatı da oldukça uygun. Eşinize, nişanlınıza, sevgilinize hediye olarak alınabilecek, hem kullanışlı, hem romantik, hem de kişiye özel bir ürün. Doğayı ve doğal ürünleri seven sevgilinize “ne hediye alsam” sorunuzun cevabı kişiye özel romantik kalpli ahşap defter olmalıdır.

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kırmızı Kalp Mesaj Kağıtları

Özel kırmızı kutusu içerisinde 30luk, 50lik ve 100lük mesaj kağıtları seçeneklerinden birini tercih edebiliyorsunuz. Mesaj kağıtları kalp şeklinde ve boş olarak geliyor. Sevgilinize aşk mesajları yazarak ona bu kalp kağıtları hediye edebilirsiniz. Ya da aldığınız başka bir hediyeyi daha da romantikleştirmek için üzerine el yazınızla sevgi sözcükleri doldurduğunuz bu mesaj kağıtlarını hediyenin içine serpiştirebilirsiniz. Sevgilinize ufak sürprizler yapmak için de kullanabilirsiniz. Örneğin, üzerine sevgi sözcükleri yazdığınız bu kağıtları onun çantasına, montunun cebine, kitaplarının arasına yerleştirebilirsiniz. Hiçbirinin yerini söylemezsiniz ve o her bulduğu mesaj kağıdı için hem şaşırır hem mutlu olur. Görüldüğü üzere kullanım alanı çok geniş. Romantik sürprizler yapmak için birebir. Yapacağınız sürprizler hayal gücünüze, yaratıcılığınıza ve biraz da araştırmalarınıza bağlı. Sağolsun Google amca bu konuda size çok yardımcı olacaktır.

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kişiye Özel Aşk Posteri

Bu devirde artık aşkınız dağlara taşlara yazmaya gerek yok. İlla ki bir yere yazmak isterseniz, kişiye özel aşk posterini size tavsiye ederiz. Sevgiliye hediye edilebilecek, ucuz, küçük ama etkili bir hediye seçeneği. Bu postere 3 satırlık kısıma istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. İsimlerinizi, sizin için önemli olan bir tarihi ve mekanı yazdırabilirsiniz. Ayrıca kalp içindeki kısma sizin gönderdiğiniz romantik bir resim basılıyor. Kişiye özel hazırlanan bu sevgiliye hediye posteri, onun çok hoşuna gidecek. Ürünün mat ve parlak selefonlu olmak üzere iki ayrı versiyonu var.

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kişiye Özel Dekoratif Kalpli Ayna

Bu ayna üzerine sevgilinizin ve sizin isimlerinizi yazdırabilir ve kişiye özel dekoratif bir hediyeliğe sahip olabilirsiniz. İki adet kalp şeklinin birleşiminden oluşan bu ayna üzerinde isimleriniz kesilerek oluşturuluyor. Ayrıca farklı boylarda kesilmiş hoş küçük kalpler de ayrı bir güzellik katıyor bu aynalara. Romantik bir ev hediyesi almak isteyenlere tavsiyemiz eşlerine ya da sevgililerine bu aynayı hediye etmeleridir.

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Kişiye Özel Foto Baskılı Puzzle

Bu oldukça hoş sevgiliye hediye ürünü gönderdiğiniz bir adet fotoğrafın puzzle üzerine baskılanması ile oluşuyor. Kırmızı kalp kutuda size parçaları karışık olarak ulaşan bu hediyeyi sevgiliniz birleştirirken çok mutlu olacak. Bu hediyede dikkat edilmesi gereken nokta, seçeceğiniz fotoğraftır. Birlikte çekildiğiniz romantik ve mutlu bir fotoğrafınızı puzzle haline getirmeniz bu hediyenin değerini çok daha arttıracaktır. 130 parçadan oluşan bu puzzle’ı birleştirme işini sevgilinize bırakın ve o parçaları birleştirmekle uğraşırken onu izlemeyi unutmayın.

 

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Çikolata

Kadınlar çikolataya bayılırlar. Çikolata hediyesini biraz da romantikleştirmek isterseniz size tavsiyemiz kişiye özel fotoğraflı çikolata olacaktır. Birlikte çekildiğiniz bir fotoğrafı hediyeyi sipariş ederken sisteme yüklüyorsunuz, onlarda bu fotoyu kalp şeklinde her bir çikolata ambalajının üstüne basıyorlar. Ayrıca fotoğrafların altında “Seni Seviyorum” yazısı mevcut. İsterseniz bu yazıyı da özelleştirebilir ve istediğinizi yazdırabilirsiniz. Ancak yazı ekleyeceğiniz alan dar olduğu için 20 karakter ile sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var. Mabel marka çikolatalar kesinlikle taze ve oldukça lezzetli. Tavsiye ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Mesajlı Aşık Peluşlar

Birbirine sarılmış iki peluş tavşanın aralarında tuttukları mesaj kağıdı ile ulaşan bu hediyeye siz istediğinizi yazdırıyorsunuz. Kırmızı rulo kağıda aşk mektubunuzu yazabilir, ilan-ı aşk edebilir ya da evlilik teklifinizi bu mektup ile yapabilirsiniz. Özür dileme hediyesi olarak da kullanılabilir. Özür mektubunuzu taşıyan bu tavşancıklar sevgilinizin kalbini yumuşatacaktır. Oldukça romantik ve etkili bir hediye. Hediyeyi daha etkili kılmak için mektubunuzu özenle ve duygu yüklü hazırlamanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Bu çok satan ve çok sevilen bir hediye sepetidir. Seni herşeyden çok seviyorum aşk kulesi, 4 adet farklı boyuttaki kalp şekilli kutudan oluşmaktadır. Kutularda, drajeler, çikolatalar, 365 adet sevgi sözü içeren kırmızı kalp kağıtlar (yılın her günü için bir adet) bulunmaktadır. Bütün bu kutular kırmızı tül ile süslenerek sarılmakta ve kule halinde alıcısına gönderilmektedir. Çikolata ve şekerlemeleri seven sevgilinize bundan iyi bir hediye düşünülemezdi. Hediyesini alınca çikolatalarını yerden mutluluktan ayakları yerden kesilecek ve romantik kalp kağıtlardaki notları okurken bir o kadar da duygulanacaktır. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünmeyin, aşk kulesi alın.

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

 

 

Seni Seviyorum Çünkü ..

Seni seviyorum çünkü bir sürü nedenim var sözleri adındaki bu hediyelik ürünü, onu neden sevdiğinize yanıt verecek 100 adet romantik kalp kağıda sahip. Her bir kırmızı kalp kağıtta farklı yanıtlar bulunmakta. Her kadın, ne kadar sevildiğini ve neden sevildiğini duymak ister. Bu kağıtlar sizin yerinize ona bu cevapları verecek. Bu hediyeyi alıp kendinize saklayabilir ve (cevapları ezberleyip) sürekli beni neden seviyorsun diyen sevgilinize her defasında farklı bir yanıt verip onu şaşırtmanıza yardımcı olabilir.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Sevgili Tişörtleri

Bazen bas bas bağırmak istersiniz, ben onu seviyorum diye. İşte bu tişörtler sizin yerinize bağıracaktır. Üstünde koca koca harflerle “I ♥ …” yazan bu tişörtlerde erkek tişörtünün üstüne bayanın, bayan tişörtünün üstüne erkeğin adını yazdırıyorsunuz. Sonra sevgilinizle kolkola girip aşkınızı bütün dünyaya tişörtleriniz aracılığı ile haykırıyorsunuz 🙂 Sevgilime ne hediye alsam diye düşünürken hem ona hem kendinize bir hediye bulmuş oldunuz.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Sevimli Ayıcığın Dolu Dolu Seni Seviyorum Mesajı

Sevgilinize hediye olarak dopdolu bir hediye sepeti sunmayı planlıyorsanız size tavsiyemiz, sevimli ayıcığın dolu dolu seni seviyorum mesajı isimli ürünüdür. Özel metal bir kutuda gelen bu hediye sepetinin içinde; boynunda seni seviyorum yazan sevimli bir ayıcık, “seni seviyorum” baskılı kadife kalp yastık, seni seviyorum yazılı mum, sabun ve lolipop, dolgu çikolatalar ve gül yaprakları bulunmaktadır. Ayrıca ürün hediye paketi olarak kırmızı tüle sarılarak size ulaştırılıyor. Şirin ve romantik hediyelerden hoşlanan sevgiliye alınabilecek harika bir hediye sepeti.