Sevgililer gününe az bir zaman kaldı. Hediye telaşı çoktan başladı bile. Sevgililer gününde erkeklerin hediye bulması kolaydır. Bütün hediyelik eşya satan firmalar, ağırlıklı olarak hanımlara yönelik ürünler ürettikleri için beylerin seçim yapması kolaylaşır. Hiç bir hediyeye karar veremez ise bu özel günü bir demet çiçekle bile atlatabilir. Hanımlar ise bu özel gün için hediye seçerken genellikle klasik hediyelere yönelmek ya da kendi hediyelerini kendileri yapmak zorunda kalırlar. Aslında sevgililer günü için erkeklere alınabilecek o kadar çok özel ve farklı hediye var ki. İnternet sayesinde artık hediye seçmek de kolay hale geldi. Saatlerce mağaza mağaza dolaşmaktansa bir kaç tık ile yüzlerce ürün gezebiliyoruz. Biz de Türkiye’nin en iyi hediyelik eşya satan mağazalarından güzel bir derleme yaptık ve sevgililer gününde erkeklere alınabilecek en iyi 10 hediyeyi sizler için listeledik.

SEVGİLİLERE ÖZEL ÇAY BARDAĞI SETİ

Sevgililere Özel Çay Bardağı

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

 

Sevgilisi ile beraber çay içmeyi sevenlere özel, harika bir çay bardağı seti. İki adet çay bardağı ve çay tabakları ile birlikte gelen bu bardaklara kendinizin ve sevgilinizin adını yazdırabiliyorsunuz. Kalp figürü altına yazılan isimleriniz lazer teknolojisi ile bardaklara işleniyor ve hiçbir zaman solma ya da silinme gibi bir problem ile karşılaşmıyorsunuz. Sevgilisi ile çay simit keyfi yaşamayı ihmal etmeyenlere tavsiye edebileceğimiz bir kişiye özel hazırlanan bir sevgililer günü hediyeliği. Satıcı firmanın sayfasında da belirtildiği üzere simit pakete dahil değil 🙂 Bu üründen iki adet sipariş ederek toplam 4 adet çay bardağına sahip olabilirsiniz. İkisinde sizin, ikisinde sevgilinizin adı olacaktır.

 

SEVGİLİ TİŞÖRTLERİ (ROMEO – JULIET)

sevgili-tisortleri-siyah-forma

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

 

Futbol düşkünü bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri formadır. Ancak erkeğiniz futbolla fazla haşır neşir olup sizi ihmal ediyorsa ona kendinizi daha sık hatırlatmak için böyle bir tişört alabilirsiniz. Hem erkek hem bayan tişörtü bir arada olan bu sette istediğiniz isimleri ve numarayı yazdırmanız mümkün. Tişörtler birinci sınıf penye ve %100 pamukludur. Ürün satın alma ekranında isimleri ve numaraları yazabileceğiniz, tişört bedenlerini seçebileceğiniz menüler bulunmaktadır.

KİŞİYE ÖZEL GRANİT TAŞ ÇERÇEVE

Kişiye Özel Granit Taş Çerçeve

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

 

Doğal bir taş üzerine sevgilinizle beraber çektirdiğiniz romantik bir resminizi baskılatabilir ve ona harika bir sevgililer günü hediyesi olarak sunabilirsiniz. 18cm x 13cm boyutlarında, kendi ayaklığı ile beraber gelen, eklediğiniz resimi parlak yüzey üzerine kaliteli bir baskı ile taşa işleyen bir hediyelik. Bu ürün aynı gün hazırlanıp kargoya verilmektedir. Anıları canlı tutabilmek için tercih edilebilecek bir hediye seçeneği olduğunu düşünüyoruz.

KİŞİYE ÖZEL AŞK SERTİFİKASI

Kişiye Özel Aşk Sertifikası

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Bu sevgililer gününde ona farklı bir hediye vermek, ve aynı zamanda bu güzel beraberliğiniz için erkeğinize teşekkür etmek istiyorsanız ona bu sertifikayı hediye edebilirsiniz. Ürüne yazdırmak istediğiniz notunuzu, tarihi ve isimlerinizi ekleyip harika bir aşk sertifikası haline getirebiliyorsunuz. Ürün çerçevelenerek size ulaştırılıyor.

YARAMAZ SEVGİLİ FİYONGU

Yaramaz Sevgili Fiyongu

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Ona benden daha iyi bir hediye mi olur diyen yaramazlık yapmayı seven hanımların sevgililerine alabilecekleri bir hediye. Bu hediye fiyongu ile kendinizi hediye paketi haline getirip sevgilinize hediye edebilirsiniz. Ürün resmine tıklayarak ürün satış sayfasına ulaşabilir ve ürünün diğer resimlerine ve videosuna bakabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI DERİ CÜZDAN

Kişiye Özel Deri Cüzdan

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Bir erkeğin en önemli aksesuarlarından birisi cüzdanıdır. Ona kaliteli ve deri bir cüzdan almak güzel bir sevgililer günü hediyesi fikri olabilir. Hele bir de bu cüzdan kişiye özel hazırlanan, onun adını içeren bir cüzdan olursa çok daha etkili olur.Cüzdanın ortasında isminin baş harfi büyük şekilde yazılmış ve büyük harfin altında adı soyadı bulunuyor. İsterseniz isim soyisim yerine sizin ve onun ismini yanyana yazdırabilirsiniz. Kendi adına hazırlanmış bir cüzdan mutlaka ki her erkeğin hoşuna gidecektir. Artık cüzdanını cebinden çıkarırken daha bir havalı davranacaktır, buna emin olabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL NAKIŞLI GÖMLEK

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Gömlek erkeklere alınabilecek klasik hediyelerden biridir. Ama ona aldığınız gömleğin üzerinde özel nakışlar var ise bambaşka olur. Göğüs kısmında cebin üzerinde ve manşet kısmına baş harferinizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca yakanın iç kısımına kısa bir mesaj da yazdırabiliyorsunuz, örneğin “Dünyanın En Yakışıklısına…”. Gömleğin beyaz, siyah ve mavi seçenekleri mevcut.

ÖMÜR BOYU EL ELE YASTIK SETİ

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Bir yastıkta kocayalım demenin farklı bir yolu da ona sevgililer gününde bir “sonsuza kadar el ele yastık seti” almak olacaktır. Bu yastıklar da kişiye özel hazırlanan ürünlerdir ve üzerine isimlerinizi yazdırabilirsiniz. Ayrıca yastık setinin iki ayrı modeli mevcut. Bir tanesi sevgili yastık seti, diğeri ise evli yastı seti modelidir.

RÜZGARDA SÖNMEYEN İSME ÖZEL METAL ÇAKMAK

Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Çakmak

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Sigara içen sevgiliye, sevgililer gününde alınabilecek güzel bir hediye kişiye özel çakmak olacaktır. Bu çakmağın üzerine lazer ile isimlerinizin baş harflerini kazıyabilirsiniz. Sevgilinize bu çakmağı hediye olarak alacaksanız, çakmağın boş olarak gönderildiğini unutmamanızı tavsiye ederiz. Kargoların yanıcı maddeleri taşımamasından dolayı çakmak size gazsız olarak gönderilecektir. Sevgilinize hediye etmeden önce bir çakmakçıda doldurmanız gerekecektir.

KİŞİYE ÖZEL INSTAGRAM YASTIK

Kişiye Özel Instagram Yastık

İNCELEMEK VE SATIN ALMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

Instagram fotoğraflarınızı bu yastıkta bir araya getirerek sevgilinize hediye edebilirsiniz. Ya da sevgilinize özel çekildiğiniz fotoğrafları, beraber çekildiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek ona bu yastığın üzerinde hediye edebilirsiniz. Toplamda 8 adet resim ekleyebilirsiniz. Yastığın beyaz, siyah ve kırmızı renk seçenekleri mevcut.