Hediye seçmek sizin için zor ise, emin olun bunların içerisinde en zor olanı “Sevgililer Günü Hediyesi” seçmektir. Zor beğenen bir sevgiliniz var ise durumunuz daha da çetin demektir. Artık klasikleşmiş hediyeler olan parfüm ya da standart (kişiye özel olmayan) biblo tarzı hediyelik ürünlerden alırsanız, sevgilinizin pek memnun kalmayacağını bilmenizi isteriz. Eğer eşinize sevgililer günü hediyesi alıyorsanız sakın olaki mutfak robotu vb. ev işlerinde yardımcı olacak bir ürünü hediye olarak almayın. Hediye alıyorsanız anlamını yitirmemeli, hediye aldığınız kişiye hitap eden, onun gururunu okşayan, sevgisini kazanmanızı sağlayacak birşey olmalı. Adı üstünde Sevgililer Günü, “sevginizi belirten bir hediye olmalı. Örneğin kalp şeklinde çikolata, üzerinde aşkınız anlatan sözleri içeren bir kupa, ya da sevgilinizin ve sizin adını içeren herhangi bir özel hediye. Daha iyi bir fikir olması açısından aşağıdaki hediyeleri incelemenizi tavsiye ederiz.

[divide]

aşk dolu sevgililer günü hediyesiSevgilinize Özel Hediye seti aşk dolu, çok özel bir hediyedir. Sıradan hediyeler artık size yeterli gelmiyorsa işte size sıradışı ve romantizm dolu bir hediye. Kuş tüyünden oluşan bir Kırmızı Gül, kalp şeklinde kesilmiş akrilik malzemeden ve üzerinde mesajınızı barındıran saydam kristali, iki adet kalp şeklinde çikolata, istediğiniz şiiri yazdırabileceğiniz kırmızı rulo mesaj kağıdı ile sevgilinizi size tekrar aşık edecek süper bir hediye.

[divide]

 

Sevgililer Gününe Özel Yılın Sevgilisi SertifikasıSevgilisine olan aşkını belgelemek isteyenler için yapılmış bir hediye. Hem esprili hem romantik bu ürüne sizin ve sevgilinizin ismini yazdırıyorsunuz, sadece sevgililer gününde değil, yılın herhangi bir zamanında sevgilinize hediye edebileceğiniz, ona olan sevgilinizi sertifika haline getirip sunabileceğiniz oldukça etkili bir hediye.

 

[divide]

Aşk Kavanozu - En Romantik HediyeYılın her günü için ayrı bir mesaj. Bu kavanoz içersinde aşkınızı anlatacak 365 adet kırmızı renkli kalp mesaj kağıtlarına yazılmış aşk sözleri bulunmaktadır. Birbirinden etkileyici aşk sözleri ile aşkınız bir güne değil, yılın her gününe yayılmış olacak. Sevgililer gününü bir gün değil her gün yaşatmak isteyenler için düşünülmüş bir hediye. Aynı gün kargoya veriliyor. Kırmızı hediye paketi içerisinde gönderilen romantik bir hediye.

 

 

[divide]

kişiye özel isim ve mesajlı sihirli kupaÇay – Kahve düşkünü sevgilinize bundan daha iyi bir Sevgililer Günü Hediyesi alamazsınız. Sihirli Kupa olmasından dolayı sadece sıcak su ile temasında üzerindeki yazıları gösterecektir. Kupa üzerine Sevgilinizin ve kendinizin isimlerini yazdırabilir, sevgilinize yazdığınız bir şiiri ya da sevgi dolu sözlerinizi kupanın üzerine ekletebilirsiniz. Her çay – kahve içişinde sizin sözlerinizi kupa üzerinde görecektir.

 

[divide]

Kişiye Özel I Love You Duvar Saati Üzerinde el ele tutuşan çöp adam ve kız arkadaşı resmi bulunan oldukça şirin bir saat. Sizin ve sevgilinizin ismini üzerine yazdırıyorsunuz. I love you yazısı standart. Aşkını zamana işlemek isteyenler için düşünülmüş güzel bir hediye. Kişiye özel olması, bu hediyeyi çok daha cazip kılıyor.