Sevgililer Günü hediyesi şüphesiz en zor karar verilen hediye seçimidir. Ya beğenmezse korkusu, onun verdiği hediye karşısında benimki sönüksa düşüncesi hediyenin pahalı olanına yöneltir bizi. Doğru hediyeye karar verir ve doğru şekilde sunabilirseniz (iyi bir hediye paketinde, güzel bir hediye notu ile beraber ve romantik bir ortamda) aslında hediyenin bedelinin çok da önemi yoktur. Herkes bütçesinin elverdiğince hediye alabilmeli ve böylece hediye alma işi işkence olmaktan çıkmalı.

Bu yazımızda size en uygun sevgililer günü hediyesi nasıl seçilir, en beğenilen hediyeler hangileridir, hediyemizi nasıl sunmalıyız konularında paylaşımda bulunacağız. Öncelikle sevgililer günü hediyesi kesinlikle romantik bir hediye olmalı. Aşk temalı, içinde kalp olan, kırmızı renkli bir hediye (ya da en azından kırmızı bir hediye paketinde sunulan) her zaman daha etkili olmaktadır. Hediye seçimine geçmeden önce hediyeyi nasıl sunabiliriz, buna bir bakalım:

Sevgililer Günü Hediyesinin Sunumu:

14 Şubat geldi çattı… Birazdan sevgilinizle / nişanlınızla / eşinizle bulaşacaksınız. Hediyeniz elinizde. Hediyeyi nasıl sunduğunuz, ne aldığınız kadar önemli. İster el yapımı bir hediye olsun, ister hazır bir hediye, mutlaka üzerinde bir notunuz olsun. Aşkınızı anlatan, sevgisinden dolayı ona teşekkür ettiğiniz, ya da kısa bir şiir içeren bir hediye notunuz hediye paketinin üzerinde olsun. Hediyeyi verirken mutlaka başbaşa ve romantik bir hava içinde olmaya dikkat edin. Gözlerinin içine bakın, onu ne kadar çok sevdiğinizi ılık bir ses tonunda söyleyin ve üzerinde tek bir kırmızı gül ile hediyenizi ona verin. Ve dünyalar onun olsun =)

Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi:

Hediye almak konusunda erkekler daha şanslıdır. Çünkü piyasadaki hediyeler çoğunlukla hanımlara yönelik üretilir ve seçim yapılabilecek hediye alternatifi çoktur. Hediye almak için vaktiniz dar ise bile, bir buket çiçek, bir kutu çikolata, bir oyuncak ayı ya da kalpli bir peluş bulup durumu geçiştirebilirsiniz. Ancak hanımlar için sevgililerine hediye bulmak bu kadar kolay değildir. Erkeğine sevgililer günü hediyesi bulabilmek için daha fazla zamana ihtiyaçları vardır. İşte bir erkeğe alınabilecek sevgililer günü hediyeleri:

Sevgililer Günü HediyesiCüzdan hediyesi klasik bir hediye gibi görünse de buradaki hediye kişiye özel bir hediye olmasından dolayı kesinlikle sevilecek bir hediyedir. Üzerinde isminin yazdığı bir cüzdan her erkeğin hoşuna gidecektir. Farklı renk seçeneklerine ile sevgilinize en uygun cüzdanı seçip üzerine onun adını soyadını ve büyük bir şekilde isminin başharfini lazer ile yazdırabiliyorsunuz.

 

[divide]

Kişiye Özel ÇakmakSevdiğiniz adam sigara içiyor ve siz onu bu alışkanlığından vazgeçiremediyseniz, durumu değiştiremediğinize göre kabullenip ona isme özel bir çakmak alabilirsiniz. Belki her sigara yaktığında, çakmağı gördükçe sizin söylediklerinizi hatırlar ve zamanla bu baskı onu sigaradan vazgeçirebilir 🙂 Özel kutusunda gelen ve üzerine sevgilinizin başharflerini kazıtabileceğiniz, rüzgarda sönmeyen bu çakmak, onun elinde oldukça şık duracak. Not: Güvenlik sebebiyle çakmak kargoya içinde gaz olmadan teslim edilmektedir. Çakmağı alınca bir çakmakçıda dolum yaptırın, sevgililer gününde boş çakmak hediye edip gününüz berbat olmasın 🙂

[divide]

Sevgililer Günü Hediyesi Nakışlı GömlekKişiye özel gömlekler, erkeklerin en çok hoşuna giden ve sürekli kullanabildikleri hediyelerden biridir. Manşetlerine, cebinin üzerine baş harflerini yazdırabildiğiniz, yakasının içine de ona özel bir yazı yazdırabildiğiniz müthiş bir sevgililer günü hediyesi. Siyah, mavi ve beyaz renkli seçenekleri mevcut. İsterseniz ekstra seçeneklerden, deri şık kutulardan birini seçip hediyenizi o kutu içerisinde de sunabilirsiniz.

 

[divide]

Sevgililer Günü Duvar SaatiÜzerinde sizin ve sevgilinizin ismi yazan, istediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz çok güzel bir kişiselleştirilmiş sevgililer günü hediyesi. Sevgiliniz duvarına assın ve her saate baktığında sizi hatırlasın 🙂 27 cm çapında, MDF üzerine subliminasyon baskı ile hazırlanan bu duvar saati sevgiliniz için güzel bir hediye olacaktır.

 

 

 

Bayana Sevgililer Günü Hediyesi:

Ve beyler, kalbinizi çalan bu hanım için alınabilecek, en güzel, en romantik, en çekici Sevgililer Günü Hediyelerini sizin için listeliyoruz:

Sevgililer Günü Hediyesi İnci KolyeGerçek ve doğal olması, romantikliği sebebiyle çok tercih edilen bir sevgililer günü hediyesi. Peluş kalp şeklindeki kutusunun içinde, kolyesi ve (konserve kutusunun içindeki incili) istiridyesi ile çok hoş bir hediye. Sevgiliniz istiridyenin içindeki inciyi çıkartıp kolyenin içindeki yuvasına yerleştiriyor ve işte gerçek bir inci kolye artık onun ellerinde. Hem ekonomik, hem romantik bir hediye.

 

 

[divide]

Sevgililer Günü Aşkınızı Ağaçlara Kazıyınİlginç bir sevgililer günü hediyesi arayanlar için işte fırsat, hem de doğaya hiç bir zarar vermeden. Siz sevgilinizin ismini ve sizin isminizi veriyorsunuz, bir de tarih yazıyorsunuz. Bu bilgiler resimdeki gibi hazırlanıp çerçevelenip size ya da sevgilinize ulaştırılıyor. Bu ürün resim olarak oluşturulduğu için hem hiç bir ağaca zarar vermemiş oluyorsunuz, hem de nostaljik aşkını ağaçlara kazıma romantikliğini sevgilinize hissettirmiş oluyorsunuz. Oldukça gerçekçi hazırlandığı için çerçeveyi görenler, bunun gerçek bir ağaç fotoğrafı olduğunu düşünecekler.

[divide]

Sevgililer Günü Hediyesi Seni Seviyorum ÇikolatalarıÇikolata seven sevgiliye çok tatlı bir hediye <3 Her biri üzerinde seni seviyorum yazan, özel kurdelalı kutusu içinde 16 ya da 25 li seçenekleri ile alabileceğiniz güzel bir sevgililer günü hediyesi…

 

[divide]

Sevgililer Günü Hediyesi Hayat Seninle GüzelSevgililer günü için alınabilecek masaüstü bir ürün arayanlar için parlak akrilikten üretilmiş, kalp şeklinde hoş bir hediyelik. Onun masasının üzerinde, evinde salon vitrininde saklayabileceği, baktıkça sizi ve aşkınız hatırlayacağı şık ve sade bir hediye. Yazısı kesinlikle silinmez, akrilik malzemeden yapıldığı için sağlam ve uzun yıllar saklanabilecek bir ürün. Hediye paketi yaptırıp gönderebileceğiniz bu üründe kargo ücreti de ödemiyorsunuz.

 

[divide]

Sevgililer Günü Hediyesi Aşk Dolu SepetSevgiliniz ayıcıklı, kalpli peluşlardan hoşlanıyorsa bu hediye sepeti onu çok mutlu edecek. Kadife kalp şeklinde yastığı, boynunda “Seni Seviyorum” yazılı ayıcığı, içindeki gül yaprakları, mumu, sabunu, dolgulu çikolataları ve lolipopu ile sevgilinizin içindeki küçük şirin kızı sevindirebilirsiniz. Özel metal kutusunda ve kutu tüle sarılarak hazırlanıp size ulaştırılıyor. Bu hediye bu yılın en güzel sevgililer günü hediyesi olmaya aday…

 

[divide]

Sevgililer Günü Aşk KavanozuSon zamanların en beğenilen ve en çok tercih edilen sevgililer günü hediyesi Aşk Kavanozu – 365 sevgi mesajı kavanozu. Ona sevginizi sadece özel günlerde değil 365 gün boyunca göstermenin yolu. Çünkü bu kavanozda her gün için 1 adet sevgi mesajı bulunuyor.