Sevgili Yastıkları

Sevgili Yastıkları

Romantik hediye denilince akla bir çok seçenek geliyor. Peluşlar, yüzükler, çiçekler, çikolatalar ve kişiye özel hazırlanan eşyalar. Sevgililer, evli çiftler eğer birbirlerine sürekli hediye almayı alışkanlık haline getirmişler ise mutlaka bu bahsettiğimiz hediyelerden birbirlerine almışlardır. Peki siz hiç sevdiğinize yastık aldınız mı? Yastık bir hediye fikri olarak ilk başlarda kulağa tuhaf gelse de, sizlere tanıtacağımız sevgili yastıkları modellerini gördüğünüzde kesinlikle sevgilinize (eşinize) bu yastıklardan almak isteyeceksiniz.

İnsanların zamanının neredeyse üçte birini (ortalama 8 saat) uyuyarak geçirdiğini göz önüne alırsak, yastıkların üzerinde bol bol vakit geçirdiğimiz eşyalar olduğunun farkına varırız. Tabi ki bu süre uyuyarak geçtiği için yastığınızı çok dikkate almıyor olabilirsiniz. Ancak duruma bir de şöyle bakalım: Sevgiliniz sizin hediye ettiğiniz yastık ile uyuyor ve uyku arasında gözünü açtığında üzerine en sevdiğiniz, en romantik fotonuzun baskısı olan yastığını görüyor ve mutlu bir şekilde, yüzünde hafif bir tebessümle resminize baktıktan sonra uykusuna devam ediyor. Hediye seçiminizin oldukça hoş, romantik ve yerinde olduğunun kararına bu şekilde varabilirsiniz.

Sevgili yastıkları, onlarca çeşidi olan, romantik, esprili ve kişiye özel seçenekleri bulunan güzel bir hediye türüdür. Evli çiftler için de tercih edilme oranı yüksek bir hediyeliktir. Sevgilinize özel tek bir yastık alabileceğiniz gibi, erkek ve bayan için çift üretilmiş (Mr. ve Mrs. ya da Kral ve Kraliçe gibi) yastık seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

Neden Yastık Hediyesi:

Yastıklar, seçiminize göre romantik, duygusal, esprili veya seksi bir imge olarak hediye edilebilir. Bir yastıkta kocayın sözünü önemsediğinizi doğrularcasına eşinizle yastığınızı paylaştığınızı hissettirmek, ona sevginizin sonsuz olduğunu vurgulamak için yastık hediyesi alabilirsiniz. Kişiye özel yastık modellerinin eğlenceli alternatiflerinden birini seçebilir ya da istediğiniz yastığı özelleştirme seçenekleri ile kendiniz tasarlayabilirsiniz.

Ruh İkizi - Ruh Öküzü

Ruh İkizi – Ruh Öküzü

Ruh İkizi – Ruh Öküzü İkili Yastık

Esprili, eğlenceli çiftler için yastık seti. Erkeğinizin bazen öküzlükler yaptığını ama yine de onu sevdiğinizi göstermenin güzel bir yolu. Ruh ikizi- Ruh Öküzü İkili Yastık Seti, yatak odanızda esprili tavrınızı göstermek için harika bir hediyedir. Ruh ikizi zannettiğiniz eşinizin ruh öküzü olduğunu gösteren komik yastık takımı. 2 adet yastıktan oluşuyor, her bir yastık 45x27x10 cm ebatına sahip. Elyaf dolgulu yumuşacık yastık seti.

İncele & Satın Al

 

Başım Ağrıyor İkili Yastık Seti

Başım Ağrıyor İkili Yastık Seti

Başım Ağrıyor İkili Yastık Seti

Başım Ağrıyor İkili Yastık Seti, geceleri sık sık eşinizden başım ağrıyor sözünü duyanlardan iseniz tam sizin için seçilmiş bir yastık hediyesidir. Bundan sonra eşiniz size başım ağrıyor dediğinde, yastığınızı gösterip, ilacın bende, aşk iksirim seni iyileştirecek diyerek onu baş ağrısından uzaklaştırabilirsiniz 🙂 Bu esprili yastığa ayrıca resimde görülen yazıların yerine istediğinizi yazdırabilirsiniz. Böylece kişiye özel bir yastık setiniz olacak. Bu yastık seti iki adet yastıktan oluşmaktadır.

 

İncele & Satın Al

 

Çiftlere Özel Mr. ve Mrs. Yastık

Çiftlere Özel Mr. ve Mrs. Yastık

Çiftlere Özel Mr. ve Mrs. Yastık

Eşler için tasarlanmış, kişiye özel hazırlanan, üzerine sizin ve eşinizin isimlerini yazdırabileceğiniz bir sevgiliye yastık seçeneği. Kalpler ve Mr. / Mrs. yazıları ile süslenmiş bu yastıkların üzerine sizin ve eşinizin adını baskılatıyorsunuz. İsterseniz her iki yastık üzerine de soyisiminizi yazdırarak Bay ve Bayan (soyisiminiz) şeklinde havalı yastıklara sahip olabilirsiniz. Elyaf dolgulu, saten kumaş üzerine baskı ile hazırlanan bu yastıkların boyutları 45x27x10 cm ‘dir.

 

İncele & Satın Al

 

Kişiye Özel Foto Yastık

Kişiye Özel Foto Yastık

Sevgili Yastıkları Kişiye Özel Foto Yastık

Sevgili Yastıkları kişiye özel foto yastık, istediğiniz fotoğrafınızı göndererek yastık üzerine baskılatabileceğiniz bir modeldir. Süblimasyon tekniği ile basılan fotoğrafınız yıkamaya dayanıklı bir şekilde yastık üzerine baskılanmaktadır. 70’e 50 cm boyutlarındaki bu elyaf yastık standart nevresim yastığı boyutlarındadır. Göndereceğiniz fotoğrafın net ve yüksek çözünürlükte olması yastık üzerinde resimin net çıkması için önemlidir.

İncele & Satın Al
Nerdesin Aşkım - Burdayım Aşkım

Nerdesin Aşkım – Burdayım Aşkım

Nerdesin Aşkım 2’li Yastık Seti

Sevgilisi yanında iken bile özleyenlere özel, esprili nerdesin aşkım yastık seti. Sevgili yastıklarından bir tanesinde nerdesin aşkım, diğerinde ise burdayım aşkım yazan ve her bir harfi kırmızı kalpler içine yerleştirilmiş şekilde dizayn edilmiş bu yastıklar sevgilinizin çok hoşuna gidecek. Sevgili yastıkları içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir. Yumuşak elyaftan hazırlanmış dikdörtgen şeklindeki 2 adet yastıktan oluşan bu set ile dillerden düşmeyen meşhur repliği yatağınıza taşıyabilirsiniz. Aşağıdaki butona tıklayarak ürünün satın alma sayfasına gidebilir ve ürünü incelip satın alabilirsiniz.

İncele & Satın Al