Aşk Kulesinin Resimlerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz

Bir hediye düşünün… İçinde şekerler, çikolatalar, kalp kutular, kırmızı kalp kağıtlara yazılmış sevgi sözcükleri birlikte. Hepsi kırmızı tüle sarılarak paketlenmiş kocaman bir hediye. Ne kadar romantik değil mi? İşte böyle bir hediye artık var. Seni her şeyden çok seviyorum aşk kulesi isimli bu hediyelik, sevgilisini tatlıya ve aşka boğmak isteyenler için tasarlanmış. 4 ayrı kırmızı kalp kutu içerisine yerleştirilmiş olan hediyeler ile, her kalp kutuyu açtığında sevgilinizin yüzünde ayrı bir gülümseme belirecektir.

Aşk Kulesi’nin İçinde Neler Var?

Seni her şeyden çok seviyorum aşk kulesi 4 ayrı kalp kutu ile hazırlanmış. Kalp kutular üzerindeki yazılar küçükten büyüğe doğru “Seni Her Şeyden Çok Seviyorum” Yazısını oluşturmaktadır. En küçük kutudan başlayalım:

1. Kutu: Üzerinde “Seni” yazan bu kırmızı kalp kutunun içerisinde karışık renklerde draje çikolatalar bulunuyor. Tatlı bombalaması başladı bile 🙂 İlk kutu en küçük kutu olup, 8x9x4 cm boyutlarındadır. Sevgiliniz birinci kutuyu açtı, drajelerin tadına baktı ve sevinçle ikinci kutuya yöneldi.

2. Kutu: Kalp içinde kalp olur mu? Bu hediye ile oluyor. İkinci kalp kutunun içinde 10 adet kalp şeklinde çikolata var. Hepsi folyosu içinde yenmeye hazır bekliyor. Sevgiliniz bir tanesinin tadına baktı ve ikinci kutuyu kaldırıp, altındaki üçüncü kutuya yöneldi. Bu arada ikinci kutu 9x11x4 cm boyutlarında ve üzerinde “Herşeyden” yazıyor.

3. Kutu: Çikolata bombalamasına devam. Üçüncü kutu içerisinde her birinin ambalajında “Seni Seviyorum” yazan 10 adet daha çikolata var. Bu çikolatalar kare şeklinde. 11x13x5 cm genişliğinde bir kalp kutu içerisindeler. Bu kutunun üzerinde “Çok” yazıyor.

4. Kutu: Geldik dördüncü ve son kutumuza. Bu kutuda çikolata yok artık. Sevgilinize daha fazla çikolata yedirmenizi tavsiye etmiyoruz. Bu kalp kutunun üzerinde “Seviyorum” yazıyor ve kutu içerisinde 365 adet kalp şeklinde kırmızı kağıtlar bulunuyor. Her bir kağıt üstünde farklı bir sevgi sözü yazıyor. 365 adet olduğuna göre hediye sizi bir sene idare eder 🙂 En büyük kutumuz 15x17x6 cm boyutlarında.

Bu dört kalp kutu üst üste konuyor ve kırmızı tül süsü ile paketleniyor. İsterseniz hediyeyi aldığınız yerden bir de hediye notu ekleterek, sevgilinize iletmek istediğiniz romantik bir cümlenizi, ya da onu ne kadar sevdiğinizi notun üstüne yazdırabilirsiniz.

Seni herşeyden çok seviyorum aşk kulesi hediyesinin bütün resimlerini yukarıda ileri geri kaydırma tuşları ile görebilirsiniz. Bu hediyelik son zamanların en çok satılan ve en çok sevilen romantik hediye, sevgiliye hediye türüdür. Çikolataların mutluluk verdiği biliniyor. Bu kadar çikolata bombası ile sevgilinizin uzun süre yüzünden gülücük eksik olmayacaktır. Ayrıca son kutu içerisinde gelen 365 adet sevgi sözcüğü ona söylemek istediğiniz bütün sevgi sözcüklerini sizin yerinize iletmiş olacaktır. Bu hediyeliği alabileceğiniz online internet sitelerine aşağıdaki butonlardan ulaşabilirsiniz:

Seni Her Şeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi

Fiyat bilgisi ve satın alma için:

Buldumbuldum