Romantik hediyelerle işim olmaz, bana eğlenceli şeyler lazım diyorsanız, Türkiye’de satılan en eğlenceli şaka hediyelerini sizin için bir araya getirdik. Can dostunuza veya haylaz sevgilinize hediye edebileceğiniz birbirinden güzel, eğlenceli, komik ve tehlikeli! hediyeler içinden mutlaka size uygun bir tanesi vardır.

[divide]
hayaletli_aynaŞaka hediyeleri içinde kesinlikle birinci sırada olan mükemmel bir ürün. Hayaletli Ayna! Peki nedir bu ayna? İlk bakışta gotik çerçeveli sıradan bir ayna gibi dursa da aslında bu ayna üstünde ses ve görüntü sensörleri olan ve hareketi algılayarak çalışan bir elektronik ayna. Arkadaşınız ya da sevgiliniz aynada kendine bakmak istediğinde bir anda aynada bir hayalet silüeti beliriyor ve size sadece çığlıkları duyup kahkaha atmak kalıyor. 32’ye 25 cm boyutlarında, üzerinde iskelet figürleri bulunan bronz bir ayna. Gelmiş geçmiş en yaratıcı şaka ürünü. Dikkat edin alıngan arkadaşlarınız bu acımasız şakanızdan sonra size küsmesin 🙂 Ürünün büyük resimleri ve detaylı açıklaması için resme tıklayın.

[divide]

ucan-maymunUçan maymun oldukça eğlenceli bir peluş oyuncak. Diğer peluşlardan farkı iki parmağınıza sapan şeklinde maymunun ellerini geçirerek aynı bir sapandan taş atar gibi maymunu fırlatıyorsunuz ve maymun büyük bir sürat ile ses de çıkararak Süpermen misali uçuyor. İşyerinizde ya da okulunuzda sessizliği hakim olduğu bir anda uçan maymunun önünüzden fırladığını düşünün. Önce maymun sonra kahkahalar havada uçuşacaktır.

[divide]su-fışkırtan-kamera

Sulu yaz şakası yapmak isteyenler için süper bir ürün. Dikkat bu fotoğraf makinesi fotoğraf çekmez, su fışkırtır. Uygun fiyatı ile hakkettiğinin çok üstünde size eğlence sunacağı garantidir. Bol sulu eğlenceler.

 

[divide]

100_dolar_tuvalet_kagidiDolar çok değer kaybetti! Süper esprili bir hediyelik ürün daha! 100 dolar işlemeli tuvalet kağıdı ile parayı sizin köleniz haline getirin. Bu tuvalet kağıdı ile sildikçe silesiniz gelecek. Paranın ne önemi var diyorsanız, bu ürünü kesinlikle beğeneceksiniz.

 

[divide]