Bir hata yaptınız ve sevdiğinizin kalbini kırdınız. Üzülmeyin, her hatanın bir telafisi vardır. Ona güzel bir özür dileme hediyesi vererek gönlünü alabilirsiniz. Birbirinden güzel özür hediyeleri onu ne kadar sevdiğinizi kanıtlayacak ve sevgilinizi size biraz daha yaklaştıracak. Hepimizin pişmanlıkları, keşke böyle yapmasaydım dediğimiz anları vardır. Vicdanımız bizi rahatsız eder, sevdiğimizi üzdüğümüz için sıkıntısını çekeriz. Önemli olan gurur yapmadan, biriciğimizi daha fazla üzmeden, onun gönlünü almak ve mutluluğumuzu bozmadan ilişkimizi devam ettirebilmektir. Toz pembe bir ilişki masallarda bile mümkün olmuyor. Yaşanan engeller, olumsuzluklar aşıldıkça sevgiler perçinleniyor, sorunlarla başa çıkıldıkça hayat deneyim sağlıyor. Doğru bir şekilde olumsuzlukları telafi etmek, kendinizi affettirebilmek, yaşattığınız üzüntünün eksi olmaktan çıkıp, ilişkiniz için bir artıya dönmesine sebep olacaktır. Duruma uygun hoş bir hediye, içinde özür mesajınızı içeren bir hediye kartı ile beraber, sizin kurtarıcınız olacaktır. Peki ne almalıyız? Buyrun size Türkiye’nin en güzel, en beğenilen özür dileme hediyeleri:

En çok tercih edilen özür dileme hediyeleri:

özür dileme sonsuzluk bileklik

Kişiye Özel Sonsuzluk Bileklik

Kişiye Özel Sonsuz Aşk Bilekliği:

Çok sevdiğiniz sevgilinizin kalbini kıracak bir harekette bulundunuz ve kendinizi affettirmek istiyorsunuz. Sonsuza kadar birlikte olmak istediğiniz sevgilinize kendinizi affettirmenin yolu güzel bir hediyeden geçer. Bunun için en uygun hediye de Kişiye Özel Sonsuz Aşk bilekliğidir. Sonsuzluk işaretinin bir tarafına kendi isminizi, diğer tarafına sevgilinizin ismini yazdırıyorsunuz. 925 ayar gümüş olan bu hediyelik altın kaplamadır. Hediyenin diğer resimlerini görmek, açıklamalarını incelemek ve satın almak için ürün resminin üzerine ya da BURAYA tıklayın.

 

 

kendini affettirme hediyesi

Kendini Affettirme Hediyesi – Cüzdan

Kişiye Özel Bayan Deri Cüzdan

Sevgilinizden özür dilemek için ona üzerinde ismi yazan güzel ve kaliteli bir deri cüzdan hediye edebilirsiniz. Gerçek deriden yapılmış, dikişleri sağlam, kaliteli ve dayanıklı bu cüzdan üzerinde bozuk para bölümü, kağıt para bölümü, kredi kartları ve kimlikler için bölümler mevcut. Ayrıca cüzdan kendi özel kutusunda ulaştırılmakta. .

 

 

özür dileme hediyeleri

özür dileme hediyeleri

Ona kendinizi affettirebilmek için birbirinden güzel kek çiçekleri, çiçek meyve sepetleri ve çikolatalardan bir seçim yapabilirsiniz. Bir çok farklı çikolata-kek alternatifi arasından mutlaka size uygun bir tanesini seçip, kendinizi affettirmeyi garanti altına almış olursunuz. İster süslü bir çiçek demeti, ister resimdeki gibi kalp şeklinde, isterseniz vazo içerisinde sunulan birbirinden güzel meyve çiçekleri beğenin, sonrasında size sadece onun gözlerindeki ışıltıyı izlemek kalsın…

 

 

özür dilerim çikolatası

Özür Dilerim Çikolatası

Yüzlerce çikolata, kek, meyve sepeti ve şekerleme alternatifi içerisinden seçim yapmak ve sevgilinize en uygununu bulmak için resime tıklayarak en lezzetli özür dileme hediyeleri çikolatalarına ulaşabilirsiniz.

 

kişiye özel eşeklik ettim özür hediyeleri

İncelemek ve Satın Almak İçin Resime TIKLAYIN

Kişiye Özel Eşeklik Ettim Ürünleri:

Kendini affettirmenin en güzel yolu, hatanızı kabul etmekle başlar. Hepimiz zaman zaman “eşeklikler” yapıyoruz. Önemli olan özür dilemeyi ve gönül almayı bilmektir. Kişiye özel eşeklik ettim ürünleri, çok çeşidi olması (magnetler, mousepadler, yapbozlar, duvar saati, masa saati, beyaz kupa ve sihirli kupa) ve şirin bir eşek resminin konuşma balonunu kendi özürünüz ile doldurabiliyor olmanız dolayısıyla çok tercih edilen bir “özür dileme hediyesi“dir.

 

 

 

 

Sevgiliye Özel Özür Bestesi:

Eşi benzeri olmayan bir özür dileme yöntemi ile kendinizi affettirmek istemez misiniz? Üzdüğünüz, kalbini kırdığınız sevgiliniz adına bestelenmiş özür bestesi kendinizi affetirmenin en güzel yolu olacaktır. Onu belki de mutluluk gözyaşlarına boğacak, sizi ne kadar çok sevdiğini bir kez daha anlamasını sağlayacak ve sizin hatalarını affettirebilme ve özür dileyebilme büyüklüğünüz karşısında saygı duyacaktır. Siz sadece sevgilinizin ismini veriyorsunuz, onlarda sevgilinize özel beni affet şarkısını besteleyip size ulaştırıyorlar. Özür bestesini BURADAN inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Kalp kutularda sevgiliye aşk kulesi

Kalp kutularda sevgiliye aşk kulesi

Seni Herşeyden Çok Seviyorum Aşk Kulesi:

Sevgilinize kendinizi affettirmek için ona aşk kulesi alabilirsiniz. Farklı boylardaki kırmızı kalp kutular içerisinde bademli drajeler, seni seviyorum yazılı çikolatalar, kalp şeklinde çikolatalar ve 365 adet sevgi notu içeren kalp şeklinde kırmızı kağıtlardan oluşan bu hediye onu ne kadar sevdiğinizi gösterecek, hediye notu kartına yazacağınız güzel bir özür mesajı onun kalbini tekrar fethedecek. Unutmayın, çikolatalar insanların stresini ve üzüntüsünü azaltır. Bir yandan kutudan çıkan çikolataları yerken, bir yandan hediye kartı üzerindeki özür notunuzu okuyup, size haksızlık ettiğini düşünmeye başlayacak ve sizi kısa sürede affedecektir.

 

sevgiliye hediye sepeti

Sevgiliye Hediye Sepeti

Sevimli Ayıcık Aşk Sandığı Hediye Sepeti:

Kucağında kalp yastığı bulunan bir ayıcık, sandık içerisinde 5 adet kocaman kalp çikolatalar ve rulo kağıda sarılı mesajınız ile ona özür mesajınızı okuturken, çikolatalarla ruhunu yumuşatabilir, kendinizi affettirmek adına büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz.

 

 

pırlanta melek kanatlı kalp kolye

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye

Pırlanta Melek Kanatlı Kalp Kolye:

Fazla söze gerek yok. Kendinizi affettirmek için böyle bir hediye kesinlikle size olumlu geri dönüş sağlayacaktır. 0,02 ct pırlanta, 14 ayar altın kaplama gümüş. Hem çok şık, hem de fiyatı uygun. Altın kalpli meleğinize kendinizi affettirin….

 

 

Ahşap Duvar Saati Uzaktaki Sevgiliye

Ahşap Duvar Saati Uzaktaki Sevgiliye

Sensiz Geçen Zamanın Anlamı Yok Ahşap Duvar Saati:

Onsuz yaşayamadığınızı anladığınızda, sevgilinize gönderebileceğiniz kişiye özel hazırlanan, çok anlamlı bir ahşap duvar saati. Ahşap saatin üzerindeki rakamların dökülmüş görünümü ile yaratıcı bir fikirle tasarlanmış etkileyeci bir görünüme sahip bu saati detaylı incelemek ve satın almak için resmi üzerine tıklayabilir ve ürün satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

 

Özür Dileme Hediye Sepeti

Özür Dileme Hediye Sepeti

Özür dileme hediye sepeti, kalbini kırdığınız sevgilinizeden özür dilemek için alabileceğiniz en uygun özür dileme hediyeleri seçeneklerinden biridir. Winnie The Pooh’un sevimli eşeği ve içinde çikolataları ile birlikte tül ile süslendikten sonra size ulaştırılıyor. Eşeklik ettim, beni affet demek için oldukça uygun bir hediye. Şirin ve üzgün eşekcik sizin duygularınıza tercüman olacak ve sevgilinizin içinde olduğunuz üzgün durumu görüp, özrünüzü kabul etmesine yardımcı olacaktır.

 

özür dilerim kupa

Özür Dilerim Kupa

Üzgün olduğumuzu belirtmek, özür dileyebilme erdemini gösterebilmek bazen bize zor gelmektedir. Bunu sadece sözle ifade etmek yerine, ona böyle ufak bir hediye alarak, duygularımızı yansıtmasını sağlayabilir ve özrümüzü daha etkili hale getirebiliriz.

 

 

Kişiye Özel Özür Dileme Aşk Romanı

Kişiye Özel Özür Dileme Aşk Romanı

Ondan öyle bir özür dileyin ki sizi affetmemesi imkansız olsun. Size tanıttığımız özür dileme hediyeleri arasında işte bu hediyelik tam da böyle birşey. Ona özrünüzü anlatan bir roman yazıp verin! Hem de kolayca. Sizden istenilen birkaç bilgiyi sunun ve kitap sizin adınıza hazırlansın. Kitabın yazarı siz olacaksınız (en azından kitabın üstünde böyle yazacak). 10 farklı tasarımdan istediğinizi seçebilirsiniz. Bu kitap tam 130 sayfa. Kitabın kapağında sizin fotoğrafınız bulunacak, kitap ismi ve arka kapak metni sizin istediğiniz şekilde yazılacak. Siz sadece zamanı, mekanı, isimlerinizi gireceksiniz ve bütün kitap buna göre hazırlanacak. Ve bu kitap aşkınızı anlatacak. İNANILMAZ BİR HEDİYE… Resime tıklayarak hediyenin detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

 

kisiye-ozel-fotografli-cikolata

Özür Dileme Çikolatası

Çikolatanın mutluluk verdiğini artık hepimiz biliyoruz. Üzdüğünüz birini tekrar mutlu etmenizi kolaylaştıracak bir hediyedir ona güzel bir çikolata almak. Bu çikolataların ambalajı üzerine “Özür Dilerim” yazısı yazdırabilirsiniz ve kalp içine ekleyeceğiniz güzel bir resim ile gönül almaya birebir. Ürünü incelemek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.

 

beni affet hediyeleri

Beni Affet Hediyeleri

Oldukça etkili bir af hediyesidir. Özür dileme hediyeleri içerisinde en etkililerinden biridir diyebiliriz 🙂 Gül şeklindeki tektaş yüzük, özel gül yüzük kutusu içerisinde geliyor. 925 ayar gümüş yüzüktür. Üstelik yüzük içerisine isim ve tarih yazdırabiliyorsunuz.

 

 

özür hediyesi çok pişmanım sevgilim

Özür hediyesi Çok Pişmanım Sevgilim

Çok Pişmanım Sevdiğim Özür Hediyesi:

Hediye sepeti içindeki Güllüoğlu ya da Malatya Pazarı marka pişmaniye ile pişmanlığınızı gösterin. Hediye sepetinin içinde I love you baskılı kutu içinde şekerlemeler mevcut. Kalp şeklinde çift görünümüne sahip nakışlı el havlusu, kalp ışıklı zincir ile hoş bir kutuda paketlenip kırmızı tüle sarılarak gönderiliyor. Doğrudan sevgilinizin adresine ‘özür notunuzu’ da içine ekleterek gönderebilir ve kendinizi ona affettirebilirsiniz.

sevgiliye hediye sepeti özür dilerim sevdiceğim

Özür Dilerim Sevdiceğim

Sevgiliye Hediye Sepeti Özür Dilerim, Beni Affet Sevdiceğim:

Özür dilerim beni affet hediye paketi ismi ile bulabileceğiniz bu ürün içerisinde maskot ayıcık, beni affet çikolataları, beni affet temalı kadife resim albümü, resim eklenebilen bardak altlığı, kalp şeklinde tealight’ı ile kalp desenli kutusu içerisinde hediye paketi olarak temin edebileceğiniz oldukça şirin bir özür dileme hediyeleri alternatifidir.