Kötü kedi Şerafettin ÜrünleriKötü Kedi Şerafettin hayranları uzun zamandır bekledikleri animasyon filmine yakın zamanda kavuşacaklar. Fragmanı yayınlanan ve 05 Şubat 2016’da gösterime girecek olan Kötü Kedi Şerafettin, bir çok açıdan Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip.

Kötü Kedi Şerafettin Kimdir?

Kötü Kedi Şerafettin, karikatürist Bülent Üstün’ün beslediği ve 1996 yılında kaybettiği kedisidir. Aynı sene kedisinin anısına aynı isimli karikatür kahramanı oluşturan Bülent Üstün, L-Manyak dergisinde Kötü Kedi Şerafettin’i yayınlar. Okurlar tarafından çok sevilen bu çılgın kedi, neredeyse 10 yıldır ününü korumaktadır.

Kötü Kedi Şerafettin’in Hikayesi Nedir?

Kötü Kedi Şerafettin, İstanbul Cihangir’de yaşayan belalı bir kediciktir. Babası Tonguç ile birlikte yaşayan, yarı insan yarı kedi olan Şero’nun başından bir çok olay geçmekte. Şerafettin’in yakın zamanda sinemalarda yerini alacak olan animasyon filminin hikayesi ise resmi film sitesine göre şöyle:

Sefahati meşhur, marazı bol Beyoğlu’nda geçen bir İstanbul serüveni! Alelade bir Mart sabahı, kahramanların en tersosu, kedilerin en fenası Kötü Kedi Şerafettin, kadim yancıları Fare Rıza ve Martı Rıfkı ile akşama mangal hazırlığı yapmaktadır. Ne var ki evdeki hesap çarşıya uymaz… Şero, aynı gün, babası Tonguç tarafından evden kovulacağı, bir dizi düşmanının saldırısına uğrayacağı, hayatında ilk kez aşık olacağı, baba olduğunu öğrense de kabullenemeyeceği gibi, mangal planları da bu “ufak aksiliklerle” altüst olacaktır.
Çözüm Rıza’dan gelir: bundan böyle hayvan değil insan gibi düşünmeleri gerekmektedir. İşte bu, o meşum gecenin ve bir oğulun babaya dönüşmesinin hararetli, hareketli, kavgalı dövüşlü, kahkaha ve gözyaşı ile bezeli inanılmaz hikâyesidir. Bülent Üstün’ün yazıp çizdiği kült çizgi roman dizisinden, Türkiye’nin en büyük animasyon stüdyosu Anima İstanbul’un yapımıyla perdeye uyarlanan Kötü Kedi Şerafettin, yetişkinler için bir animasyon filmi.
Ama ne film!

Şerafettin hayranları büyük bir heyecanla filmin çıkmasını beklerken, biz de sizlere Şerafettin’in resmi ürünlerini bir araya getirerek sunmak istedik. Aşağıda listelemiş olduğumuz Kötü Kedi Şerafettin ürünlerini kendiniz ya da Şero hayranı sevdikleriniz için alabilirsiniz. Tişörtler, atletler, kupa bardaklar, telefon kılıfları, yastıklar, saatler, çakmaklar, buzdolabı magnetleri ve posterler gibi bir çok official Şerafettin ürünleri bulunmakta.

Kötü Kedi Şero

Kupa Bardaklar

Şerafettin’in hediyelik kupa bardakları çok hoşunuza gidecek. Aşağıdaki resimlere tıklayarak kupaların büyük fotoğrafını görüntüleyebilirsiniz. Bu kupa bardakları detaylı incelemek ve satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

http://hediye.link/serafettin-kupa

Diğer Kötü Kedi Şerafettin Ürünleri

İşte diğer Şero ürünleri, her bir resim üzerine tıklayarak o kategorideki bütün ürünlere ulaşabilirsiniz.

kotu-kedi-serafettin-agresif-hdf-magnet

Kötü Kedi Şerafettin Magnetleri

Şero’nun magnetleri buzdolabınıza çok yakışacak. 8×8 cm boyutlarındaki bu HDF magnetlerin 7 farklı versiyonu var. Yukarıdaki resimdeki bunlardan sadece biri. Resim üzerine tıklayarak diğer magnetlere ulaşabilirsiniz.

Kötü Kedi Şerafettin Tişörtleri

Kötü Kedi Şerafettin Tişörtleri

Şu anda 101 adet farklı Şerafettin tişörtü mevcut. Farklı renklerde, farklı çizimlerde, uzun kol-kısa kol, bisiklet yaka ve V yaka olmak üzere birçok Şero tişörtü bulunmakta. Mavi, beyaz, sarı, bordo, siyah renklerde tişörtler var. Tişörtlerin bay, bayan ve çocuk modelleri mevcut. Oldukça kaliteli malzemeden üretilmiş, hepsi lisanslı Şerafettin tişörtleri. Hepsini incelemek için resime tıklayınız.

Kötü Kedi Şero Bebek Zıbını

Kötü Kedi Şero Bebek Zıbını

Bebek zıbını ve bebek önlüğü olarak toplam 26 farklı baskılı bebek ürünü mevcut. Modelleri incelemek için yukarıdaki zıbına tıklamanız yeterli.

Kötü Kedi Şero Duvar Saatleri

Kötü Kedi Şero Duvar Saatleri

Şerafettin’in duvar saatleri modellerini incelemek ve satın almak için yukardaki resme tıklayınız.

Şerafettin Mutfak Önlükleri

Şerafettin Mutfak Önlükleri

kotu-kedi-serafettin-dil-cikariyor-bebek-onlugu

Kötü Kedi Şero Dil Çıkarıyor Bebek Önlüğü

 

kotu-kedi-serafettin-doverim-iphone-55s-kiliflari

Şero Telefon Kılıfları (Iphone & Samsung)

Kötü kedimizin Iphone ve Samsung modellerine uyumlu toplamda 71 farklı telefon kılıfı mevcut.

 

kotu-kedi-serafettin-isyankar-bayan-kare-yaka-atlet

Şerafettin Baskılı Atletler

 

kotu-kedi-serafettin-isyankar-yastik

Şerafettin Yastıkları

 

kotu-kedi-serafettin-kopek-olduren-cakmak

Şero Baskılı Çakmak Modelleri

kotu-kedi-serafettin-sokakta-kanvas-canta

Şero Kanvas Çantalar

 

 

Kötü Kedi Şero Masa Saatleri

Kötü Kedi Şero Masa Saatleri

 

kotu-kedi-serafettin-uyuz-kanvas-tablo

Şero Kanvas Tablolar