KİŞİYE ÖZEL IPHONE KILIFI

Sevgilinizin Iphone’u var ise ona birbirinden güzel kişiselleştirilmiş Iphone kılıflarından birini alabilirsiniz. Cep telefonu denilince dünyada genel olarak Iphone başı çekiyor. Her yeni çıkan modeli, sipariş kuyrukları, satış rekorları ve yanında birçok tartışma getiriyor. Seveni de var, sevmeyeni de. Ancak kabul edelim Iphone’un havası bir başka oluyor! İster kendinize, ister sevgilinize, ya da Iphonu olan bir arkadaşınıza bir Iphone kılıfı hediye etmek isterseniz size Türkiye’de bulabileceğiniz en güzel kişisel Iphone kılıflarını bu yazımızda tanıtıyor olacağız. Belirtmekte fayda var, bu kılıflardan bazıları Samsung telefon için olan versiyonları da var, Samsung kılıflarını başka bir yazıda anlatacağımız için burada yer vermedik ancak resimlere tıklayarak, ürün sayfasına ulaşıp, beğendiğiniz kılıfın diğer telefonlar için uygun versiyonlarının olup olmadığına bakabilirsiniz. İşte birbirinden güzel Kişiye Özel Iphone Kılıfları:

 

Kişiye Özel Resimli Iphone Kılıfı

Kişiye Özel Resimli Iphone KılıfıEğer sevgiliniz size Iphone almış ise birlikte çekildiğiniz romantik bir fotoğrafı kılıfa bastırarak siz de ona bir jest yapabilirsiniz. Iphone 4, 4s ya da Iphone 5 için bir kılıf oluşturabilir, rengini seçip, istediğiniz fotoğrafı göndererek tamamen size özel bir telefon kılıfına sahip olabilirsiniz.

Kişiye Özel Leopar Desenli Iphone Kılıfı

Kişiye Özel Leopar Telefon KılıfıLeopar desenli çantası, şapkası ya da kıyafeti olan sevgilinize alabileceğiniz çok güzel bir iphone kılıfı. Üzerine istediğiniz isimi yazdırabiliyorsunuz, altın rengi plaket üzerine yazılmış görüntüsü ile leopar deseni üzerinde gayet şık duruyor. Ürün tüylü değildir, subliminasyon tekliği ile leopar deseni kılıf üzerine basılmıştır. Ve tabi ki bu kılıfın üretiminde hiçbir leopar zarar görmemiştir. Şaka bir yana, yeri gelmişken hatırlatalım, sitemiz üzerinde hiç bir şekilde doğaya ve hayvanlara zarar vererek üretilmiş bir ürünün tanıtımını yapmıyoruz.

Kişiye Özel Sinema Klaketi İphone Kılıfı

Kişiye Özel Sinema Klaketi Iphone Kılıfı

Esprili ve şık bir iphone kılıfı. Bazen siz de hayatınızın bir film hikayesi gibi geçtiğini düşünüyorsanız, bu Iphone kılıfını beğeneceksiniz. Üzerindeki yazıları tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz, ayrıca siyah ve beyaz renk seçenekleri mevcut. Kendi hayatının yönetmeni olmak isteyenler için güzel bir ürün/hediye.

Erdil Yaşaroğlu Seni Aslanlar Gibi Seviyorum Iphone Kılıfı

Seni Aslanlar Gibi Seviyorum Iphone KılıfıErdil Yaşaroğlu karikatürü temalı, üzerinde “Seni aslanlar gibi seviyorum” yazısı altına sevgilinizin ismini yazdırabiliyorsunuz. Eğlenceli ve esprili bir kılıf…

Erdil Yaşaroğlu Seni Öküzler Gibi Seviyorum Iphone Kılıfı

Erdil Yaşaroğlu Seni Öküzler Gibi Seviyorum Iphone KılıfıErdil Yaşaroğlu’nun “Seni öküzler gibi seviyorum” temalı iphone kılıfları, sevgilisi tarafından tatlı öküz yaftası yemiş erkeklerin durumu kabullenerek olayı esprili bir şekilde dışa vurması sonucu tercih edilen bir sevgiliye hediye ürünüdür 🙂

 

Yiğit Özgür Seni Deliler Gibi Seviyorum Kişiye Özel Iphone Kılıfı

Yiğit Özgür Deliler Gibi Seviyorum Iphone KılıfıYiğit Özgür’ün harika karikatürlerinden birini kişiye özel bir iphone kılıfı olarak hazırlatabilirsiniz. Konuşma balonu içine istediğiniz yazıyı yazdırabiliyorsunuz. Ne yazacağınız sizin hayal gücünüze ve espri anlayışınıza kalmış. Sadece Iphone kılıfı olarak değil, isterseniz bu ürünü masa saati, buzdolabı magneti, yapboz, bardak altlığı, mousepad ya da kupa bardak üzerine de hazırlatabilirsiniz.

Iphone 4 Yeteneğini Göster Kılıf

Yeteneğini Göster Iphone 4 KılıfKendi kılıfınızı kendiniz çizebilirsiniz. Bu ürün maalesef sadece Iphone 4 için mevcut. Ürün ile birlikte kalemi, silici solüsyonu ve özel bezi geliyor. İstediğiniz resimi, yazıyı kapak üzerine çiziyorsunuz ve istediğiniz zaman solüsyonu sayesinde silip, yeni birşeyler yapabiliyorsunuz. Iphone 4’ü olan ve çizim yeteneğine güvenenler için alınabilecek güzel bir hediye.

İşlemeli Iphone Kılıfı

İşlemeli Iphone KılıfıÇok ilginç ve eşi benzerine pek rastlanmayan türden kişiye özel bir iphone kılıfı. El işi ile hazırlayabileceğiniz, istediğiniz desenleri oluşturabileceğiniz etamin denilen nakış yöntemi ile hazırlanan bir kılıf. Ancak gözünüzü korkutmasın yapmak, hazırlamak oldukça basit. İstediğiniz deseni nasıl oluşturabileceğinizi görmek için resime tıklayarak ürünün orjinal sitesine ulaşıp oradan inceleyebilirsiniz. Kendi etamin şablonunuzu nasıl oluşturacağınız orada detaylı bir şekilde anlatılmış. İşlemeli Iphone Kılıfı (Cross Stitch Case), Iphone 4 ve 4S için uygundur. Mavi, Yeşil, Turuncu ve Siyah renkleri mevcut. 4 çeşit renk iplik ve iğne pakete dahil.