Kişiye Özel Gömlek

2

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri onun adına hazırlanmış şık bir gömlektir. Kişiye Özel Gömlek seçenekleri, farklı renkleri, uygun fiyatları ve kişiye özel hazırlanması ile onu kalbinden vuracak bir hediye olacaktır. Beyaz, mavi ve siyah renklere sahip Frenzy ya da Theorie marka gömleklerden seçim yapabilir ve manşetlerine ve gömlek cebinin üzerine isminin baş harflerini, yakasına da ona özel kısa bir sözcüğü işletebilirsiniz.

kisiye ozel gomlek 150x150 Kişiye Özel Gömlek Kişiye özel gömlekler, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işlemeleri yapılıp, özel hediye kutusunda, hediye notunuz da içine dahil edilerek hazırlanır. Üstelik aynı gün kargoya verilir. Son zamanlarda erkekler için en çok tercih edilen hediyelerin başında gelmektedir kişiye özel gömlek seçenekleri. Hediye aldığınız erkek ister sevgiliniz olsun, ister babanız, belki de sadece bir arkadaşınız, gömleğin üzerinde onun baş harflerinin işlenmiş olması her erkeğin olduğu gibi onun da egosuna dokunup onu gururlandıracaktır.

 

Ancak yine de sadece gömlek yetmez, ben içinde gömlek olan bir hediye sepeti almak isterim derseniz kisiye ozel gomlek 150x150 Kişiye Özel Gömlekkişiye özel hazırlanan hediye sepeti ürününü tercih edebilirsiniz. Resime tıklayarak sepetin içeriğine ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Hediye paketinin içeriğine dahil olan ürünler; gerçek deri kartlık, ahşap anahtarlık, Axe marka deodorant ve tabiki kişiye özel gömlek. Bütün bu ürünler bir araya toplanılıp hasır sepetinin içinde kurdela ile bağlandıktan sonra güzel bir hediye sepeti halinde sunulmaktadır.

 

 

 

kisiye ozel nakisli gomlek 150x150 Kişiye Özel GömlekKişiye Özel Nakışlı Gömlek, Erkeklere Özel Gömlekler, Sevgililer gününde alınabilecek gömlek hediyeleri, Sevgiliye Özel Gömlek, İsme Özel Gömlek, Erkekler için hediyeler… Erkeklere doğum günü hediyeleri, kocaya alınacak hediyeler, kocaya yıldönümü hediyesi.. Kişiye özel hazırlanan gömlekler..

 

 

 

 

 

2 comments to Kişiye Özel Gömlek

Cevap yaz.

HTML etiketleri ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yandex.Metrica