İsim Yazılı Gömlek

İncele & Satın Al

Şık giyinmeyi seven erkekler için alınabilecek en güzel hediye ona özel hazırlanmış isim yazılı gömlek olacaktır. Kaliteli bir marka tarafından üretilmiş ve isminin (ya da isimlerinizin) baş harfleri üzerine nakışlanmış olarak hazırlanan bir gömlek gerçekten etkileyici bir hediye tercihidir. Bu yazımızda sizlere gömlek beden seçimi, gömlek kalitesi ve kişiye özel gömlek tercih etmenin öneminden bahsedeceğiz. Ayrıca isme özel gömlek satışı yapan alışveriş sitelerini tavsiye edeceğiz.

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Gömlek

 

Gömlek Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hediye olarak gömlek almayı düşünüyorsanız, gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı kriterlerden size bahsetmek istiyoruz. Bir gömleği kaliteli yapan ilk unsur kumaşının kalitesidir, ikincisi ise bedene olan uyumudur. Gömlek bedene tam oturmalıdır. Ne beden üzerinden dökülecek kadar bol olmalı, ne de vücut hatlarını belli edecek kadar dar olmalıdır.

Gömleği gösteren yakası ve manşetleridir. İyi tasarlanmış bir gömlek yakası, cekete uyum sağlamalıdır. Gömlek alacağınız kişi sakin huylu biri ise geniş yakalı, sert bir kişiliğe sahip ise keskin ve yüksek yakalı bir gömlek tercih edebilirsiniz.

Hediye Gömlek İçin Beden Tablosu

Hediye olarak gömlek alacağınız kişiye doğru bedeni nasıl seçebilirsiniz? Hediye alacağınız kişinin beden ölçülerini bilmeniz gerekiyor. Boy, bel, göğüs gibi ölçüleri bilmiyor olsanız da, en azından S, M, L, XL gibi standart beden ölçülerini biliyor olmanız işinizi kolaylaştıracaktır. Gömleği internet üzerinden sipariş verecekseniz, sipariş vereceğiniz sitede ölçü tablosunun olmasına dikkat edin. Aşağıda size tavsiye ettiğimiz kişiye özel gömlek modellerinin satış sayfasında beden ölçü tabloları bulunmaktadır.

Kime Gömlek Hediye Edilir?

Doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde sevgiliye hediye olarak, babalar gününde ve doğum gününde babaya hediye olarak tercih edilebilir. Nişanlınıza, kocanıza ya da sizin için değerli olan herhangi bir erkeğe doğum günü hediyesi olarak alınabilir. Erkeklere sevgililer günü hediyesi olarak sıkça tercih edilen bir üründür. Özellikle ofis ortamında çalışan, işe takım elbise ya da gömlek pantolon kombinasyonu ile giden sevdiğiniz erkeklere gömlek hediyesi alabilirsiniz. Sürekli kullanabileceği bir hediye olur. Ayrıca isme özel gömlek tercih ederseniz, kişisel bir hediye olacağı için çok daha beğeni kazanacaktır.

Kişiye Özel Gömlek

Sevdiğiniz bir erkeğe hediye seçerken, kişiye özel bir hediye seçmeniz her zaman hediyeye artı puan katacaktır. Her erkek kendini özel hissetmek ister, kendi adını taşıyan şeylerden hoşlanır. İsminin baş harfleri yazılı bir gömlek onun için çok özel bir hediye olacaktır. Size tavsiye ettiğimiz gömlekler, baskı ile değil nakış ile üzerine yazılan gömlek modelleridir. Nakış ile işlendiği için bu gömleklerin üzerindeki yazıların yıkama ile solması ya da silinmesi mümkün değildir.

Neden İsme Özel Gömlek?

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri onun adına hazırlanmış şık bir gömlektir. Kişiye Özel Gömlek seçenekleri, farklı renkleri, kaliteli markaları ve kişiye özel hazırlanması ile onu kalbinden vuracak bir hediye olacaktır. Beyaz, mavi ve siyah renklere sahip kaliteli marka gömleklerden seçim yapabilir ve manşetlerine ve gömlek cebinin üzerine isminin baş harflerini, yakasına da ona özel kısa bir sözcüğü işletebilirsiniz.

Kişiye özel gömlekler, sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda işlemeleri yapılıp, özel hediye kutusunda, hediye notunuz da içine dahil edilerek hazırlanır. Hızlı bir şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Son zamanlarda erkekler için en çok tercih edilen hediyelerin başında gelmektedir kişiye özel gömlek seçenekleri. Hediye aldığınız erkek ister sevgiliniz olsun, ister babanız, belki de sadece bir arkadaşınız, gömleğin üzerinde onun baş harflerinin işlenmiş olması her erkeğin olduğu gibi onun da egosuna dokunup onu gururlandıracaktır.

Kişiye Özel Gömlek Modelleri

Aşağıda size tanıtacağımız isme özel gömlek modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz. İncele butonuna basarak ürünlere ulaşabilirsiniz. Belirttiğimiz fiyatlarda satıcı firmalar tarafından zamanla değişiklik yapılabilir. Farklılık olması durumunda satış yapan site üzerindeki fiyatlar geçerlidir (fiyat farklılığı fark ederseniz aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz).

Kişiye Özel Mesaj Nakışlı Gömlek (Hediyefabrikası)

 

Kişiye Özel Mesaj Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Mesaj Nakışlı Gömlek

İncele & Satın Al

Yakasına istediğiniz bir yazı ve manşetine isminin baş harflerini yazdırabileceğiniz bu gömlek Theorie markadır. S, M, L ve XL bedenleri mevcuttur. Beden tablosunu satış sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Yazı yakanın iç kısmına yazılmaktadır. Bu kısıma hediye alacağınız erkeğin adını soyadını yazdırabilirsiniz. Ya da ona iletmek istediğiniz kısa bir sevgi mesajını yazdırabilirsiniz. Gömleğin sol kolunun manşet kısmına ise hediye aldığınız kişinin isminin baş harflerini yazdırabilirsiniz. Gömleğin fiyatı nakışlı yazılar dahil 69,90 TL’dir.

 

 

 

 

 

 

Kişiye Özel Erkek Gömlek

Kişiye Özel Erkek Gömlek

Kişiye Özel Erkek Gömlek

Tisho sitesi üzerinden alabileceğiniz bu gömleğin iki ayrı renk seçeneği bulunmakta. Siyah ya da beyaz olarak tercihinizi yapabilirsiniz. XS’ten XXL’e kadar gömlek bedenleri mevcut. Bu gömleklerde de yakaya ve manşete yazı yazdırılabiliyor. Gömlek iki iş günü içinde kargoya veriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

D’S Damat marka gömlekler üzerine nakış yapılıyor. Yakaya, manşete ve gömlek cebi üzerine işleme yapıyorlar. Üç ayrı renk seçeneği mevcut (mavi, beyaz, siyah). Her bir gömleğin 4 ayrı bedeni var. Ürün satış sayfasında renk ve beden seçimi yapabilir ve gömleğe nakışlanacak yazıları sayfadaki kutucuklara yazabilirsiniz. İstanbul içinde bazı bölgelere kurye ile aynı gün teslim seçeneği mevcut. Hediye olayını son güne bırakanlar için büyük bir kurtarıcı olacaktır. Detayları ürün sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Gömlek Çantası

Gömlek Çantası

Gömlek Çantası

Ancak yine de sadece gömlek yetmez, ben bunun yanında bir şeyler daha hediye edeyim derseniz size yandaki özel gömlek çantasını tavsiye ederiz. Özellikle sık sık iş seyahatlerine giden beylere alınabilecek ve onlar için kurtarıcı olacak bir çözüm. Bu gömlek çantasının özelliği, dışının sert olması ve gömleklerin şekline göre dizayn edilmiş olması (yaka kısmı kabarık). İçinden çıkan gömlek katlama aparatı ile gömlek katlandıktan sonra çantanın içine yerleştiriliyor ve nereye gidilirse gidilsin, bavul ne kadar dolu olursa olsun, gömlek kırışmadan çıkartılıp giyilebiliyor. Fiyatı biraz tuzlu, ama sık sık iş seyahatleri ve toplantıları yapanların kesinlikle çok memnun olacakları bir hediye olacaktır.