Kişiye Özel Doğum Günü Takvim HediyesiKişiye özel doğum günü takvimi, basit ancak en ilginç doğum günü hediyelerinden biridir. Doğum günlerimiz özeldir, bir çoğumuz doğduğumuz gün neler olmuş merak ederiz. Kim benimle aynı tarihte doğmuş, acaba ben doğduğum gün ekmek kaç paraymış, ben doğduğumda en popüler şarkı hangisiymiş gibi acayip soruların cevaplarını kişiye özel doğum günü takvimi ile öğrenebilirsiniz. Eğer bu güne kadar böyle acayip soruları kendinize sormadıysanız artık aklınıza soktuk bile. İtiraf edin, artık siz de doğum gününüzde neler oldu, o tarihlerde dünya nasıldı, merak etmeye başladınız bile. Aşağıda belirttiğimiz link ile hediyeyi satın almasanız bile ücretsiz olarak doğum günü bilgilerinizi sorgulatabilir ve sonuçlarını görebilirsiniz. Bu ilginç bilgileri yakın tarihte doğum günü olan bir sevdiğinize hediye haline getirtebilir ve onun bu ilginç bilgilerden mahrum kalmamasını sağlayabilirsiniz.

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi İçinde Hangi Bilgiler Var?

 • Aynı tarihlerde kimler doğdu ve öldü?
 • Ayın şekli nasıldı?
 • Ekmek kaç paraydı?
 • O ay doğan ve sizinle aynı burçta olan ünlüler.
 • Hürriyet gazetesinin o günkü ilk sayfası
 • Rolling Stone ve Time dergilerinin doğduğunuz tarihteki baskısı
 • Doğduğunuz gün dünyada olup bitenler.
 • Doğum tarihinizin hicri takvime göre karşılığı.
 • Doğduğunuzdan itibaren bu güne kadar geçen gün, ay, saat, dakika ve saniye sayısı.
 • Burç taşınız ve doğum tarihine göre kader sayınız.
 • Burcunuza göre çiçeğiniz.
 • Doğduğunuz tarihte dolar ve mark kurları, asgari ücretin tutarı.
 • Dünya ve Türkiye ortalamalarına göre kalan yaklaşık ömrünüz.
 • Burcunuza ve doğum tarihine göre karakteriniz vb.. bilgiler.

Kişiye özel doğum günü takvimi içerisindeki bilgilerin tamamını görmek için buraya tıklayıp doğum günü tarihini girin. Bu bilgiler kağıda basıldığı zaman yaklaşık 5-6 sayfa kadar tutmaktadır.

Doğum Günü Takvimi Nasıl Hazırlanıyor?

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Kişiye Özel Doğum Günü Takvimi

Doğum günü takvimi için size gereken bilgiler sadece doğum günü hediyesi olarak alacağınız kişinin adı ve doğum tarihidir. Ürün satış sayfasında gerekli bilgileri doldurup siparişi veriyorsunuz. Ortalama 2 iş günü içinde siparişiniz hazırlanarak kargoya veriliyor (gün içinde erken saatte verirseniz muhtemelen aynı gün kargoya verilecektir, detaylar için ürün satışını yapan firmalarla doğrudan iletişim kurmanız daha doğru olacaktır). Ayrıca kurye ile aynı gün teslim seçeneği de bulunmakta (sadece İstanbul için). Takvim bilgileri kırmızı rulo kağıda yazılıyor ve kurdele ile bağlanarak kırmızı kutusunda teslim edilmeye hazır bir hale geliyor. Ürünün kutulu halini yandaki resimden görebilirsiniz. Daha romantik, daha etkileyici olsun diyorsanız (sevgiliye hediye olarak doğum günü takvimi alacaksanız) ona bu hediyeyi kalp kutuda hediye edebilirsiniz. Kalp kutudaki doğum günü takvimine buradan ulaşabilirsiniz. İki ürün arasında kutudan dolayı bir kaç TL’lik bir fark var. Tercih sizin.

Doğum günü takviminde bilgilerin hazırlanacağı günü “sipariş notu” kısmında doğum günü ile aynı şekilde olmasını istediğinizi belirtebilirsiniz. Örneğin, 22 Nisan’da doğum günü var ve siz hediyeyi 17 Nisan’da sipariş veriyorsunuz. Sipariş notuna doğum gününden itibaren hazırlanmasını istiyorum diye belirterek hediyenin 22 Nisan tarihinde hazırlanmış gibi tarihlerinin ayarlanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece takvim üzerindeki bugüne kadar geçen sürelere ait rakamlar doğum günü tarihine uygun bir şekilde hazırlanmış olacaktır.

Doğum Günü Takvimi satın alma linki:

Buldumbuldum