KİŞİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYELERİ

Doğum günleri insanların kendilerini özel hissettikleri, duygusal oldukları, her ne kadar belli etmek istemeseler de hatırlanmak istedikleri ve hatırlanmaktan mutluluk duydukları günlerdir. Bazılarımız hayatımızdan bir yılı daha geride bıraktığı için üzülürken, bazılarımız yeni yaşımıza umut dolu ve yeni başlangıçlar ile başlayarak doğum günümüzü geçiririz. Sevgilimize, arkadaşlarımıza, ailemize doğum günü hediyesi alırken daha çok kişiye özel doğum günü hediyeleri ürünlerini tercih etmeliyiz. Doğum günü sahibinin adını taşıyan eşya ya da aksesuar, doğum günü sahibinin adına yazılmış özel bir mesaj içeren bir hediyelik oldukça uygun olacaktır. Doğum günü hediyesi için çok alternatif var, hem de tahmininizden çok daha fazla. Biz en çok beğendiklerimizi, en çok satılanları ve doğum günü çocuklarının en çok beğendikleri bazı hediyelikleri burada size tanıtacağız.

 

KİŞİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ TAKVİMİ

Kişiye Özel Doğum Günü TakvimiBir çoğumuz ilginç istatistiklere ve bilgilere meraklıdır. Peki doğum gününüzde (gün, ay ve yıl olarak – tam tarihinde yani!) dünyada ve ülkemizde neler olmuş bilmek ister miydiniz? Kişiye özel doğum günü takvimi tam olarak bunu sağlıyor. Doğum günü sahibinin adını soyadını ve doğum tarihini yazıyorsunuz, doğduğu tarihten bu yana kadar kaç ay, gün, saat, dakika ve hatta saniye geçmiş bunu yazıyor. Doğum gününde Hürriyet gazetesinin ilk sayfası, Time ve Rolling Stones gibi dergilerin kapakları, aynı gün doğanlar ve ölenler, ekmek kaç paraydı, Dolar ne kadardı, asgari ücret ne kadardı gibi bir sürü enteresan bilgi özel kırmızı kağıda basılarak hediye haline getiriliyor. Özel kırmızı hediye kutusunda paketlenip doğum günü sahibine ulaştırılıyor. Doğum günü takvimindeki diğer bilgiler;
doğum tarihinizin hicri takvimdeki karşılığı,
tahmini olarak ana rahmine düşme tarihi,
burcunuza ait özel taşınız,
uyumlu olduğunuz burçlar,
burcunuza göre size özel çiçeğiniz,
sizinle aynı burçta olan ünlüler,
doğduğunuz tarihteki cumhurbaşkanı ve başbakanın kimler olduğu,
sezonun şampiyon takımı ve gol kralı,
ayın görünüşü ve o tarihte olan önemli olaylar,
sizin yaşınızın bazı hayvanlardaki yaş karşılığı vs.

İlginç bilgiler içerdiği için doğum günü sahibinin çok beğeneceği bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sizin alacağınız tarzda bir hediye değil ise (en azından daha hacimli bir hediye almak istiyorsanız), ister doğum günü sahibinin, isterseniz kendinizin doğum günü takvimine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilir ve bu enteresan bilgilere hediyeyi almadan da ÜCRETSİZ olarak ulaşabilirsiniz.

 

KİŞİYE ÖZEL ŞİŞEDE MESAJ

Kişiye Özel Şişede Mesaj Doğum GünüSevgilinizin doğum günü ise, ya da çok yakın ve özel bir arkadaşınızın doğum günü ise ona söylemek isteyip de söyleyemediğiniz şeyler var ise Kişiye Özel Şişede Mesaj ürününü hediye edebilirsiniz. Ona yazacağınız notunuz ya da mektubunuz, kırmızı rulo kağıda basılarak cam şişe içerisine yerleştiriliyor. Bu şişenin içine deniz kumu, deniz kabukları da eklenip mantar tıpa ile kapatılıyor. Özel kırmızı kutuda hediye paketi yapılıp gönderiliyor. Hem hediye, hem mesaj vermenin romantik ve egzotik bir yolu. Hediyenin diğer resimlerini ve açıklamalarını görmek, inceleyip satın almak için resime tıklayabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL KARAKALEM PORTRE

Kişiye Özel Karakalem Portre Doğum Günü

Doğum günü sahibinin yüksek çözünürlüklü ve net çekilmiş bir fotoğrafını gönderiyorsunuz, karakalem çizim portresi yapılıp doğum günü sahibinin adresine gönderiliyor. Hediyenin hazırlanma süresi 7 günü buluyor, 1-2 gün de kargo için hesap ederek, henüz doğum gününe vaktiniz var ise tercih edilebilecek çok güzel ve tamamen “kişiye özel” bir hediye.

SEVGİLİYE DOĞUM GÜNÜ ŞEKERLERİ

Sevgiliye Doğum Günü ŞekerleriSevgiliye doğum günü şekerleri , en tatlınız için verilebilecek harika bir hediye. Şekerlemelerin üzerinde 7 farklı doğum günü mesajı bulunuyor. Bu mesajlar; “Bugün günlerden sensin”, “İyi ki doğdun aşkım”, “Nice mutlu senelere sevgilim”, “Nice güzel günlere her şeyim”, “İyi ki benimsin sevdiceğim”, “İyi ki benimlesin bitanem”, “Nice sağlıklı yıllara hayatım”.
6 farklı şeker türünden istediklerinizi seçiyorsunuz ve bu mesajlar içlerinde karışık olarak geliyor. Toplamda yaklaşık 90 adet şeker bu özel kırmızı kutu içinde size ulaştırılıyor.

KİŞİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ MAGNET, KUPA VE MOUSE PAD’LER

Kişiye Özel Doğum Günü Hediyeleri

Kişiye özel doğum günü ürünleri, resimdeki gibi hazırlanan, doğum günü sahibinin resimin ortasına bastırabileceğiniz, altına ismini ve yukarıya tarihi yazdırabileceğiniz bir hediye. Hazırlanan resimi ister kupa bardak üzerine, ister mouse pad üzerine, isterseniz de buzdolabı magnetleri üzerine yaptırabiliyorsunuz. Mavi ve mor renk seçenekleri mevcut. Ürünler üzerinde baskıların nasıl durduğunu görmek, diğer resimleri incelemek ve satın almak için resime tıklayınız.

KİŞİYE ÖZEL BALONLU DOĞUM GÜNÜ ÜRÜNLERİ

Kişiye Özel Doğum Günü ÜrünleriYine bir yukarıda anlattığımız ürün gibi, resim ve yazı ekletip hazırlatabileceğiniz, beyaz kupa, sihirli kupa, mousepad ya da buzdolabı magnetleri olarak satın alabileceğiniz güzel bir kişiye özel doğum günü hediyesi. Bu üründe alt kısıma ayrıca istediğiniz bir kısa mesajı da yazdırabiliyorsunuz. Fiyatları oldukça uygun.

KİŞİYE ÖZEL 3 BOYUTLU KARİKATÜR

Kişiye Özel 3 Boyutlu Doğum Günü HediyesiKavak ağacına pastel uygulanarak tamamen el yapımı, dünyada ilk olarak yapılan harika bir hediye. Fiyatı biraz yüksek gelebilir ancak tamamen el yapımı ve tamamen kişiye özel bir ürün olduğunu unutmamak gerek. Sevgilinize ya da yakın bir dostunuza hediye ediyorsanız, iki kişilik seçeneği de mevcut, birlikte çekilmiş ya da ayrı ayrı iki fotoğrafınızı göndererek, kişiye özel 3 boyutlu karikatürünüzü hazırlatabilirsiniz. El işçiliği gerektirdiği ve kişiye özel hazırlandığı için hazırlanması 5 işgününü buluyor, doğum günü hediyesi için alacaksanız kargo sürecini de göz önüne alarak erken sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

KİŞİYE ÖZEL PURO KÜLLÜĞÜ

Kişiye Özel Puro Küllüğü Doğum günü hediyesi alacağınız kişi puro içiyor ise ona bu şık kişiye özel doğum günü küllüğünü alabilirsiniz. Üzerine doğum günü sahibinin adını soyadını yazdırıyorsunuz. O havalı havalı purosunu içerken, gösterişli küllüğü ile de karizmasını konuşturacaktır. Ürünün satış sitesine resime tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL DOĞUM GÜNÜ HEDİYESİ – OYUN CANAVARI

Kişiye Özel Doğum Günü Oyun Canavarı HediyesiKişiye özel doğum günü almak istediğiniz kişi bir oyun canavarı ise bu hediye tam ona göre. Üst tarafta doğum günü sahibinin ismi yazıyor, yan taraflarda da Mutlu Seneler, Oyun Canavarı yazıları mevcut (isterseniz siz farklı birşey de yazdırabilirsiniz). Doğum günü sahibinin yaşını oyun skoru şeklinde yazmışlar. Beyaz kupa, sihirli kupa, HDF Çerçeve, mouse pad olarak hazırlatabiliyorsunuz. Özellikle HDF çerçeve versiyonunu tavsiye ederiz.

KİŞİYE ÖZEL İSİM YAZILI BATTANİYE

Kişiye Özel İsim Yazılı BattaniyeKişiye özel doğum günü hediyesi olarak alınabilecek harika ve eşine benzerine az rastlanabilen bir hediye. Özellikle sevgilisine ya da eşine almak isteyenlere tavsiye edebileceğimiz bir ürün. İsimler baskı olarak değil, örgü olarak yapılmaktadır. Bu da isimlerinizin hiçbir zaman silinmeyeceği ve solmayacağı manasına gelir. Kırmızı rengi, üzerindeki kalp şekilleri ile çok hoş ve çok özel bir hediye.