Kişiye özel cüzdan, sevdiklerinize alınabilecek oldukça güzel bir hediyedir. Her zaman yanında taşıyabileceği, isme özel olması ile hediye sahibinin gözünde değeri kat kat artan güzel bir üründür. Cüzdan sahibinin üzerinde ismi yazması, ürünü sadece kişiye özel kılmaz, aynı zamanda kaybolması durumunda, üzerinde isim olması dolayısıyla, sahibine ulaştırılmasını da kolaylaştırır. Tabi ki cüzdanı bulan kişinin iyi niyetli biri olduğunu varsayarsak… Kişiye özel cüzdan seçenekleri arasında en çok beğenilen ve tercih eden birkaç tanesini aşağıda sizin için listeledik. Ürünlerin resimlerine tıklayarak detaylı bilgi, daha fazla ürün resimi ve ürünü satın alabileceğiniz bağlantılara ulaşabilirsiniz.

[divide]

kişiye özel cüzdan

Kişiye özel bayan cüzdanı, ona verebileceğiniz kişiye özel hediyeler içinde, farklı renk seçenekleri ve onun isminin üstünde olması ile, hediye paketinde ulaşan harika bir hediye olarak karşımıza çıkıyor. 7 farklı renk seçeneği ile ona en uygun rengi seçerek mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevgilinize, eşinize ya da annenize alabileceğiniz, mutlu etme oranı %100 olan harika bir hediye 🙂

 

[divide]kisiye_ozel_cuzdan

İster kendinize, ister eşinize ya da annenize alabileceğiniz harika bir cüzdan daha. İsminizin baş harfi cüzdanın ortasında büyük bir şekilde yer almaktadır. İsminiz ve baş harfi lazer tekniği ile işlendiği için herhangi bir şekilde zamanla silinmesi söz konusu değildir. Cüzdan kaliteli ve yıllarca kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış. 16 kartvizit, 2 file göz, fermuarlı bozuk para gözü ve bir adet kağıt para gözü ile işinizi fazlasıyla görebilecek süper bir cüzdan.

 

[divide]kişiye özel deri hediye seti

Tek cüzdan kesmez, kişiye özel bir set bana daha uygun gelir diyorsanız, gerçek deriden üretilmiş özel kutusu içerisinde cüzdan ve kemer ve anahtarlıktan ibaret iki farklı setten oluşan Kişiye Özel Deri Hediye Seti tam size göre. Ürün üzerine isim, soyisim ve ismin baş harfini yazdırabiliyorsunuz. Kaliteli Zenga marka bu ürün, gerçek dana derisinden üretilmiş, çok sağlam ve tercih edilebilir bir ürün.

[divide]kişiye özel bayan cüzdanı

Bayanlar için bir tane daha kişiye özel cüzdan, oldukça şık, göz alıcı renkleri ve hoş yazı karakteri ile ilginizi çekecek, her kıyafete uyacak hoş bir seçenek. Diğer renk seçeneklerini görmek için resim üzerine tıklayarak ürünün detaylı açıklamalarına ulaşabilirsiniz.

 

 

[divide]kişiye özel isim ve tarih yazılı cüzdan
Bu kredi kartlık üzerine isminizin başharflerinin yanı sıra tarih de yazdırabiliyorsunuz. Üzerinde tarih yazması dolayısıyla, doğum günlerinde, evlilik yıldönümlerinde, sevgililer günü gibi özel günlerde tercih edilebilecek etkili bir hediye. 10 kredi kartı koyabileceğiniz, 10×8.5 cm ebatında deri kredi kartlık.

 

 

[divide]dolar şeklinde cüzdan

Dolar şeklinde cüzdan, her ne kadar kişiye özel olarak hazırlanmasa da, ilginç tasarımı ile çok tercih edilen bir model olduğu için, listemize ekledik.

 

 

[divide]Dilenci cüzdan

Klasik deri cüzdanlar bana göre değil, espirili ilginç birşey olsun derseniz, dilenci cüzdanı oldukça hoşunuza gidecek. Eski bardak görünümünde, cüzdan olduğu pek de belli olmayan enteresan bir ürün. Bu ürün kişiye özel değil ancak farklı bir hediye arayanlar için oldukça kişisel sayılır. Espirili ürünleri seven sevgiliniz için ya da kendiniz için tercih edebileceğiniz, güzel bir ürün.