kişiye özel çakmak hediyesi

Kişiye Özel Çakmak

Sigara içenlerin sabit aksesuarlarıdır çakmaklar. Sigara içen sevgilinizi bu kötü alışkanlığından vazgeçiremiyorsanız, kabullenmekten başka çare yok. Doğum gününde ona kişiye özel çakmak hediyesi alabilirsiniz. Alacağınız bu çakmağı kişiye özel çakmak olarak tercih etmenin bir kaç püf noktası var. Çakmakla beraber ona bir mesaj(!) verebilirsiniz. Sigarasını her yaktığında kendine zarar verdiğini hatırlatacak bir not ya da resim çakmağın üzerine ekletebilirsiniz. Bir farklı yöntem de ona sevgi dolu mesajınızı çakmağa işletebilirsiniz. Böylece her sigara yaktığında çakmağın üzerinde sizin ona olan mesajınızı görecek ve belki de bir süre sonra sözünüzü dinlemeye karar verip sigaradan uzaklaşacaktır. Sizin sevginize karşılık bir fedakarlık yapmak zorunda olduğunu hissedecek ve bu alışkanlığından vazgeçmek için girişimde bulunacaktır.

Belki de siz de sigara içiyorsunuz ve onu bu alışkanlığından vazgeçirmek gibi bir niyetiniz yok. Yine de kişiye özel çakmak hediyesi sizin için geçerli. Ona esprili bir çakmak hazırlayabilir ya da hazır olan baskılı çakmak modellerinden onu yansıtacak bir tanesini seçerek, güzel bir hediye modeli tercih etmiş olursunuz. Aşağıda kişiye özel çakmak oluşturabileceğiniz ve satın alabileceğiniz bir kaç örnek mevcut.

Neden Kişiye Özel Çakmak Tercih Etmeli?

Kişiye özel çakmak tercih etmenin en önemli sebeplerinden birisi de çakmak tırtıklayıcılarından kurtulmaktır. Dünyanın en kolay kaybolan eşyasıdır çakmak. Arkadaşlarınızla masada oturup sigaranızı içersiniz ve birkaç dakika sonra bir bakarsınız çakmak yerinde yok!.. Çoğu zaman bir arkadaşınız o çakmağı sahiplenir, ya farkında olmadan cebine atar, ya da kendi çakmağı olduğunu zannettiği için alır götürür. Kişiye özel çakmak sahibi iseniz, bu tehlikeden büyük oranda uzak olursunuz. Öncelikle çakmak kişiye özel olduğu için sahibinin adını üzerinde yazıyor olabilir, ya da üzerinde fotoğraf baskısı olabilir. Başkasının adının üzerinde yazılı olduğu bir çakmağı kimse sahiplenmeyecektir. Yanlışlıkla almışım deme şansı da pek yok gibi! Bu durumda çakmağımız güvende gözüküyor 🙂 .

kaybolan-cakmak

Kaybolması Garanti Olan Çakmak!

Değerli bir çakmağı saklamak ve kaybetmeden uzun süre taşıyabilmek daha kolaydır. Marketlerde satılan 1-2 TL’lik çakmaklar, genelde ya başkalarının elinde kaybolur ya da son bıraktığınız yerde unutulur gider. Ama size özel hazırlanmış kaliteli ve isim yazılı / resim baskılı bir çakmak asla bir yerde unutulmaz. Değerli olduğu için işiniz bitince çantanıza, cebinize hemen yerleştirirsiniz. Çoğu zaman bunu farkında olmadan yaparsınız. Hani bir deyiş vardır ya (sanırım bir İngiliz atasözü), “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” diye. Bu durumun bir benzeri çakmak için geçerli. Çünkü ucuz ve sıradan bir çakmak aldığınızda o çakmak kesinlikle kaybolur! Ancak kişiye özel çakmak aldıysanız, uzun süre sizinle olacağına emin olabilirsiniz.

Kime Kişiye Özel Çakmak Hediye Edilir?

Tabi ki öncelikle böyle bir hediyeyi hak edenler, sigara içenlerdir. Her ne kadar sigaranın kötü bir alışkanlık ve sağlığa zararlı olduğunu bilsek de, sevdiklerimizi bu alışkanlıklarından vazgeçiremiyorsak yapacak fazla birşey yok. Peki sigara içmeyene çakmak hediye edilir mi? Tabi ki edilir. Sigara içmediği halde çakmak taşıyan insanların sayısı tahmininizden çok daha fazla. Ayrıca çakmak yanında taşınacak diye bir zorunlulukta yok, pekala mutfakta kullanmak üzere de kişiye özel çakmak hediyesi alınabilir. Doğa gezilerini seven, doğa yürüyüşlerine çıkan insanlara da çakmak hediye edebilirsiniz. Doğada, dağ yürüyüşlerinde çakmak en önemli araçlardan biridir. Kamp yapanlar, trekking ile uğraşanlar mutlaka ateş yakacaklardır ve bunun için bir çakmağa ihtiyaçları olacaktır.

Kişiye özel çakmak modelleri:

Kişiye Özel İsim Yazılı Zippo Çakmak

Kişiye Özel İsim Yazılı Zippo Çakmak

Kişiye Özel İsim Yazılı Zippo Çakmak

Orijinal zippo çakmağın ününü bilmeyen yoktur. Bir de bu zippo çakmağı kişiye özel çakmak haline getirirseniz, süper bir hediye olur. İşte tam bunun için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Orijinal Zippo çakmağın üzerine hediye edeceğiniz kişinin adını soyadını yazdırıyorsunuz. Bu orijinal zippo çakmak, ömür boyu garantilidir. Fitili ve çakmak taşını sonradan değiştirebiliyorsunuz. Zippo çakmaklar gaz ile değil benzin ile çalışırlar. Kargo kuralları gereği bu çakmağı size boş olarak gönderiyorlar, bir çakmakçıda doldurtmanız gerekecektir. Hediye olarak alıyorsanız, bu konuya dikkat etmekte fayda var, boş çakmak hediye etmek pek hoş olmayacaktır. Son olarak, bu çakmağın üzerine yazılan yazının lazer ile yazıldığını ve kalıcı olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca bu üründe şu anda ücretsiz ve aynı gün kargo kampanyası bulunmakta.

İncelemek ve satın almak için BURAYA tıklayın.

Kişiye Özel Çakmak (Kendin Tasarla)

kişiye özel çakmak

Kişiye Özel Çakmak Tasarlamak

Kendiniz tasarlayabileceğiniz, yazı, fotoğraf ve hazır şekillerle süsleyebileceğiniz bir çakmak modeli. Sevgilinizin adını yazdırabilir, beraber bir fotoğrafınızı bastırabilir ya da esprili bir resim oluşturarak çakmak üzerine bastırabilirsiniz. Çakmağı tasarlamak oldukça kolay. Buradaki ÜRÜN TASARLAMA ekranında öncelikle ürünü çakmak olarak seçip, daha sonra (eğer istiyorsanız) tasarım şekillerinden birini ekleyebilirsiniz. Fotoğraf eklemek için “Fotoğraf Ekle”, yazı eklemek için “Yazı Ekle” butonuna tıklayıp, istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca sayfa içerisinde “Nasıl Yapılır” yazan yerden videolu anlatım ile de kolayca tasarlamayı öğrenebilirsiniz. Yazı fonları ve hazır tasarım çeşitliliği oldukça fazla, bu da rahatça istediğiz türde bir tasarım oluşturmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Kişiye Özel Kalem Çakmak Seti

kişiye özel kalem çakmak seti

Kalem Çakmak Seti

Bu kalem ve çakmak seti kişiye özel olarak hazırlanıyor. Hem kalemlerin hem çakmağın üzerine belirttiğiniz isim yazılıyor. Hediyelik kutusunda set olarak size ulaştırılıyor. Kutusu ve içeriği oldukça şık ve etkileyici. Kırmızı, lacivert ve siyah renk olmak üzere 3 ayrı modeli var. Buradan SATIN alabilirsiniz.

Kişiye Özel Metal Çakmak

kişiye özel metal çakmak

Kişiye Özel Metal Çakmak

Üzerine pantograf tekniği ile isim ve soyisim yazılabilen bu çakmağı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Kişiye özel zippo çakmak pahalı geliyorsa, uygun fiyatlı alternatifi olarak bunu size önerebiliriz. Parlak gümüş rengindeki bu çakmağın boyu 6 cm’dir. Diğer fotoğraflarını görmek, detaylı incelemek ve satın almak için BURAYA tıklayınız.

Kişiye Özel İsim Tarih Yazılı Çakmak

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Çakmak

Kişiye Özel İsim ve Tarih Yazılı Çakmak

Rüzgarda sönmeyen bu şık çakmağın üzerine isim ve tarih yazdırabiliyorsunuz. Bu çakmağın üzerindeki desen ve yazı pantograf makinesi ile yazılmakta. Çakmağı BURADAN satın alabilirsiniz.