En sevilen karikatürleri ve karikatür kahramanlarını yanından ayırmak istemeyenler için karikatürler baskılı ürünler satışa sunuldu. Bir efsane haline gelen karikatür kahramanlarını artık telefonlarımızın kılıflarında, kupa bardaklarda, masa saatlerinde, duvar saatlerinde, mousepad’ler üzerinde ya da bardak altlığı olarak görmek mümkün. İşte size karikatüristler ve onların karikatürlerinden derlenmiş karikatür hediyeler:

KÖTÜ KEDİ ŞERAFETTİN KARİKATÜR HEDİYELERİ:

Kötü Kedi Şerafettin, diğer adıyla Şero, birbirinden güzel lisanslı ürünleriyle sevenlerine bir çok hediyelik sunuyor. Ünlü karikatürist Bülent Üstün’ün yarattığı Kötü Kedi Şerafettin karakteri bir çok kişi tarafından ilgi ile takip edilmektedir. Yakın zamanda animasyon filmi de sinemalarda yerini alacak. Şerafettin’in farklı çizimlerinden oluşturulan baskılı ürünler arasında, tişörtler, çakmaklar, duvar saatleri, bebek önlükleri, cep telefonu arka kapakları, yastıklar, tablolar, bez torbalar ve kupa bardaklar gibi bir çok ürün mevcut. Yüzlerce çeşit Kötü Kedi Şerafettin ürünlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Örnek olması açısından bir kaç ürünün resmini aşağıda görebilirsiniz:

[images_grid auto_slide=”no” auto_duration=”1″ cols=”three” lightbox=”yes” source=”media: 2132,2140,2139,2138,2137,2136,2135,2134,2133″][/images_grid]

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

SELÇUM ERDEM KARİKATÜR HEDİYELERİ:

Türkiye’nin en sevilen karikatüristlerinden olan Selçuk Erdem’in karikatürlerinin üzerinde bulunduğu ürünlerden sevgilinize ya da arkadaşlarınıza güzel bir hediye seçebilirsiniz. Ünlü “Ayıyı Öp” karikatürünün kişiselleştirilebilen versiyonu da bu ürünler arasında mevcut. Yani almak istediğiniz ürünün üzerine hediye edeceğiniz kişinin (ya da kendinizin) adını yazdırabiliyorsunuz. Beğeneceğiniz diğer karikatür ürünleri olarak “Ressam Gergedan”, “Uçan Kaplumbağa”, “Leyla ile Mecnun”, “Bi Gülme Geliyo”, “Dönerse Senindir”, “Kaplumbağa Terbiyecisi”, “At, Bebişim, Silah” örnek verebiliriz. Sol taraftaki resime tıklayarak ulaşacağınız bütün ürünler lisanslı orjinal Selçuk Erdem ürünleridir.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

ERDİL YAŞAROĞLU KARİKATÜR HEDİYE ÜRÜNLERİ:

Erdil Yaşaroğluna ait bir çok çizimin ve karikatürün yer aldığı bu mağazada birbirinden eğlenceli ürünlere göz atmak için yan taraftaki resime tıklayabilirsiniz. Tavuk Volkan, Vampir Tavşan, DJ İnek, Seni Öküzler Gibi Seviyorum ve Seni Ayılar Gibi Seviyorum karikatürlerinin baskılı ürünleri bulunmaktadır. Ürünlerin tamamı lisanslı ve Erdil Yaşaroğlu tarafından çizilmiştir. Baskılı tişörtler, çakmaklar, bebek önlükleri, sweat shirt’ler, mutfak önlükleri, duvar saatleri ve telefon kılıfları gibi bir çok ürün mevcut.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

OTİSABİ KARİKATÜR HEDİYE ÜRÜNLERİ:

Otisabi, kadın erkek ilişkilerinde uzmanlaşmış, kadınların dilinden anlayan bir karikatür kahramanıdır. Yılmaz Aslantürk’ün kaleminden çıkan Otisabi’nin oldukça yüksek sayıda takipçisi mevcut. Siz de bir Otisabi hayranı iseniz, Otisabi’nin karikatür ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

SAMİ KARİKATÜR HEDİYE ÜRÜNLERİ:

Düz Adam Sami, vurdumduymaz hali, gerçekçi sözleri ile okuyucularını kendine hayran bırakan ilginç bir karakterdir. Sami karikatür karakteri, Cihan Ceylan tarafından yaratılmıştır. Sami tam anlamıyla bir internet fenomenidir. Sosyal medyayı sık kullanan biriyseniz, mutlaka Sami karikatürlerine denk gelmişsinizdir. Sami’nin lisanslı hediyelik ürünlerini incelemenizi tavsiye ederiz. Kendinize alabilir ya da Sami hayranı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Sitede 100’den fazla Düz Adam Sami ürünü bulunmaktadır. Sami ürünlerine ulaşmak için resime tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

SNOOPY KARİKATÜR HEDİYE ÜRÜNLERİ:

Yıllardan beri popülerliğini yitirmeyen Snoopy karikatür ve çizgi film kahramanıdır. Charlie ve Snoopy’in maceraları bir çok kişi tarafından takip edilmiştir. Snoopy karikatür hediye ürünleri, Snoopy hayranlarının kesinlikle beğeneceği hediyeliklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

[divide style=”dots” icon=”circle”]

GARFIELD KARİKATÜR HEDİYELERİ:

Bu sevimli kediyi tanımayan ya da sevmeyenimiz var mı ki? Yıllardır en sevilen karikatür ve çizgi film karakterlerinin başında gelir. Tembel ve uyuşuk hali, olayları ve sahibini farklı algılaması ile bizi eğlendiren Garfield şimdi lisanslı hediyelik ürünleri ile dikkat çekiyor. Garfield’ın komik, eğlenceli, miskin hallerinin çizimleri ile süslenmiş yüzlerce ürüne Garfield’ın resmine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Garfield hayranı sevdiklerinize içlerinden güzel bir hediye seçeceğinizi umuyoruz.

[divide style=”dots” icon=”circle”]

PENGUEN DERGİSİ KARİKATÜR ÜRÜNLERİ:

Penguen dergisinin o birbirinden güzel karikatürleri ve karikatür kahramanları artık baskılı ürünler ile sizlere ulaşıyor. Penguen defterleri, bez çantaları, posterleri, Penguen kitap ayraçları, kupa bardakları ve takvimleri tercihlerinden birini seçerek Penguen okuyucusu sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.