İSME ÖZEL KALEM

Bir kalem hediyesi çok tercih edilen, klasik hediye türlerinin başında gelir. Kime kalem hediyesi alınır? Masabaşı çalışan, gününü ofiste evraklar ile geçiren tanıdıklarımıza, sürekli onay ve imzalarla çalışmak zorunda olan sevdiklerimize, doktorlara, öğretmenlere, memurlara, okul arkadaşlarımıza, sevgilimize, eşimize, dostumuza, babamıza, annemize, kardeşimize… Herkese hediye olarak kalem alabiliriz. Çünkü hepimizin ihtiyacıdır kalemler. Bir imza atmanız gerekir, bir form doldurmanız gerekir, bir not almanız gerekir, her daim kaleme ihtiyacımız olabilir. Bundan dolayıdır ki, kalem hediyeleri genellikle sevilir ve kullanılır. Bir çok hediye gibi alınıp bir köşeye konulduktan sonra unutulmaz. Tabi burada hangi kalemi aldığınızın önemi çok büyük. Birçok hediye de olduğu gibi, kalem hediyelerinde de artık en çok tercih edilenler kişiye özel hazırlanan, isme özel kalemlerdir. Artık çoğu firma, saygın müşterilerine bir sürü kalitesiz kalem vermek yerine, promosyon kalem olarak, az sayıda ancak kaliteli ve kişiye özel kalemler hediye ediyorlar. Kişiye özel kalemler daha değerli olduğu için daha uzun ömürlü oluyor.

Neden İsme Özel Kalemler?

İster kendinize, ister bir sevdiğinize hediye olarak alıyor olun, isme özel bir kalem seçmek her zaman daha etkilidir. Nedenlerini sıralayalım… Öncelikle insanoğlunun egosu yüksektir, kendini anlatan, kendini gösteren şeylerden her zaman haz alır. Bu bir kalem dahi olsa… Üzerinde kendi ismi, ünvanı yazan bir kalem hediyesine kimse hayır demez. Sadece bu kadar da değil. Bir insanın günlük hayatında kaybettiği ya da başkasına kaptırdığı eşyaları arasında sanırım birinci sırayı kalemler ve çakmaklar paylaşmaktadır. Çakmak hediyesi sadece sigara içenlere cazip geleceği için biz burada kaleme odaklanmaya devam edelim (başka bir yazımızda kişiye özel çakmakları inceleyip, onu da burada paylaşabiliriz). Üzerinde isminizin yazdığı bir kalem ne kadar güzel olursa olsun başkası tarafından el konulmayacaktır. Eğer birisi kaleminizi sizden habersiz almaya niyetliyse, sizin isminizin üzerinde yazılı olduğu bir kalem onu anında ifşa edecektir. Zaten kim başkasının ismini yazan bir kalemi taşır ve kullanır ki? Bu kişinin hayranları varsa ayrı tabi ki =). Bir faydası daha, kişiye özel hazırlanan bir kalemi, okul ya da ofis gibi bilindiğiniz bir yerde düşürseniz, kaybetseniz bile bulan kişi tarafından size geri gelecektir.

Sevgiliye İsme Özel Kalem

Belki ilk bakışta romantik bir hediye gibi gelmeyebilir, ancak işini sürekli kalemlerle yapmak zorunda olan bir sevgiliniz var ise, ona çok güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Adının isme özel kalem olması, bu kaleme sadece isim yazdırabileceğiniz anlamına gelmez. Sadece sizin ona hitap ettiğiniz bir sevgi sözcüğünüzü, ona taktığınız şirin bir lakabı, aşkınızı anlatan bir iki kelimeyi, bu kalemler üzerine yazdırarak da güzel bir hediye yaratabilirsiniz.

İsme Özel Kalem Modelleri

isme-ozel-kutulu-kalem

İsme Özel Kutulu Kalem

Bu kalemi ilk sırada tanıtmak istedik çünkü, hem kalem üzerinde hem güzel kutusu üzerinde isminizin yazıyor olması ve uygun fiyatı bu kalemi ilk sıraya taşıdı. Rengi standart, kutusu ahşaptan yapılmış, kalemi tükenmez kalemdir. Ürüne yazılacak ismi ilgili kutucuğa yazdıktan sonra sepete ekle butonuna tıklayın ve bir sonraki ekranda hediye paketi seçimini işaretleyin. İşte sevdiklerinize hediye edebileceğiniz harika bir kişiye özel kalem almak bu kadar basit.

steelpen-marka-isim-yazilabilen-ikili-kalem-seti

Steelpen Marka İsim Yazılabilen İkili Kalem Seti

Biri versatil, biri tükenmez olmak üzere iki adet kalemden ve özel deri kutusundan oluşan muhteşem bir kişiye özel kalem seti. Her iki kalem üzerine de belirttiğiniz isim yazılıyor. Ürüne ulaşmak için resime tıklayıp, ürünün satış sitesine ulaşabilirsiniz.

isme-ozel-deri-kutulu-ikili-kalem-seti

İsme Özel Deri Kutulu İkili Kalem Seti

Deri desenli kutusu içerisinde ikili isme özel hazırlanan kalemleri ile mevki sahibi insanlara hediye edilebilecek, gerçekten çok kaliteli bir kalem hediyesi. İçinde iki adet roller tükenmez kalem mevcut. Kalemlere isimler pantograf tekniği ile yazılıyor. Yani yazılar tamamen kalıcıdır. Çok klas bir hediye arayanlara tavsiyemizdir.

kisiye-ozel-kalem-kartvizitlik-ve-ayna-seti

Kişiye Özel Kalem Kartvizitlik ve Ayna Seti

Çalışan hanımlara hediye edilebilecek çok güzel bir set. Kalem, ayna ve kartvizitlikten oluşuyor, belirttiğiniz mesaj ya da isim her birinin üzerine işleniyor. İsimler lazer tekniği ile yazılıyor. Aynı ürünün beyaz rengi de mevcut. Resime tıklayarak ürünü satış sitesi üzerinde detaylı inceleyebilirsiniz. Sevgiliye özel kalem arayanlara tavsiye edilir.

isme özel kalem seti

İsme Özel Kalem Seti

Biri dolma kalem, biri tükenmez kalem olmak üzere iki kalemden oluşan üzerine isim yazdırabileceğiniz ve resimde görüldüğü üzere kutusu ile gelen bir isme özel kalem seti.

isme-ozel-kalem

İsime Özel Kalem

Kaliteli kişiye özel kalemlerden devam ediyoruz, deri kutusu içinde iki adet parlak satine desenli tükenmez ve roller kalemden oluşuyor. Deri kutusu siyah renkte ve oldukça kaliteli. Yazılar pantograf tekniği ile kalemler üzerine yazılmaktadır.

Kişiye Özel Kalem ve Anahtarlık Seti

Deri Kutulu Kişiye Özel Kalem Seti

Deri kutulu kişiye özel kalem seti ve anahtarlık; diğerlerinden farklı olarak anahtarlığa da sahip, yine kaliteli bir deri kutu içerisinde ve iki adet kalemden oluşuyor.

kisiye-ozel-tekli-kalemlik

Kişiye Özel Tekli Kalemlik

Bu seferki ürünümüz bir kalem değil, kişiye özel bir kalemlik. Üzerine resim ya da logo baskılatabiliyorsunuz. Alt kısmına da isminiz yazılıyor. İsme özel kristal kalemlik, masabaşı çalışan sevdiklerinize hediye edilebilecek çok şık bir ofis hediyesi.

hat-yazili-kesme-agac-kalemlik-isimlik

Hat Yazılı Kesme Ağaç Kalemlik İsimlik

Kesme ağaç üzerine hat yazılı olarak hazırlanan şık bir kalemlik. 30 x 13 cm boyutlarında, çalışma masalarına hava katacak kişisel bir hediye. Belirtmekte fayda var, bu ürün sadece kalemlik, ürüne herhangi bir kalem dahil değil.

hat-yazili-deri-kalem

Hat Yazılı Deri Kalem

Hat yazılı deri kalem. Kalemin boyu 24 cm dir. 10 karakter uzunluğuna kadar istediğiniz bir isimi hat sanatı ile üzerine yazdırabilirsiniz.

isme-ozel-tukenmez-kalem

İsme Özel Tükenmez Kalem

Silindir şeklinde kutu içinde gelen, hem kutusu hem tükenmez kalemi deri ve gri metalden oluşan bir kişiye özel kalem seçeneği.

isme-ozel-kutulu-deri-kilifli-kalem-seti

İsme Özel Kutulu Deri Kılıflı Kalem Seti

Uygun fiyatlı, ikili, deri kutulu, kalem seti.

kisiye-ozel-ahsap-kutulu-kalem

Kişiye Özel Ahşap Kutulu Kalem

Hem ahşap kutusu, hem de kalem kişiye özel olarak hazırlanıyor. Mavi ve kahverengi renk seçenekleri mevcut. Kalem mavi tükenmez kalemdir. Öğretmenler günü, babalar günü gibi özel günlerde tercih edilebilir.

kisiye-ozel-tekli-kalem-seti

Kişiye Özel Tekli Kalem Seti

Hem şık olsun, hem fiyatı uygun olsun diyorsanız kişiye özel bu kalemi incelemenizi tavsiye ederiz.

kisiye-ozel-tukenmez-ve-roller-kalem-seti

Kişiye Özel Tükenmez ve Roller Kalem Seti

Kişiye özel roller ve tükenmez kalemden oluşan bir set daha. İncelemek ve diğer resimlerini görmek için kişiye özel kalemin resimine tıklayınız.

deri-kutulu-isme-ozel-tukenmez-ve-roller-kalem-seti

Deri Kutulu İsme Özel Tükenmez ve Roller Kalem Seti

Deri kutulu isme özel tükenmez ve roller kalem seti. Yazılacak isim maksimum 16 karakter olmalıdır.

isme özel tek kalem

İsme Özel Tek Kalem

Daha sade, kutusuz bir kişiye özel kalem tercih edenlere bu kalemi öneriyoruz. Kırmızı, yeşil ve siyah renk seçenekleri mevcut. Belirttiğiniz isim yazılıyor. Sade olduğu için fiyatı da uygun.

isme-ozel-steel-pen-kalem

İsme Özel Steel Pen Kalem

İsme özel steel pen kalem seti -1 Özellikle bayanlara, iş kadınlarına özel nazik, şık duruşlu harika bir kalem seti. Ürünün diğer resimleri için yukarıdaki resime tıklayıp ürünün satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

isme özel steel pen kalem seti 2

İsme Özel Steel Pen Kalem Seti 2

İsme özel steel pen kalem seti -2. Bayanlara kalem hediyesi almak isteyenlere tavsiye edeceğimiz, zarif ve diğerlerine göre daha küçük bir ölçüde olan bu kalem seti şık deri kutusu ile oldukça göz alıcı. Kalemler koyu mavi renkte ve kalemlerin ucu, arkası ve tokası kromdur. Kalemlerden biri tükenmez, diğeri versatil kurşun kalemdir. Masabaşı çalışan hanımlara, doktor, öğretmen, memur hanımlara hediye edilebilir.

isme-ozel-metal-kalem-deri-tup-icinde

İsme Özel Metal Kalem Deri Tüp İçinde

Eşe, sevgiliye hediye olarak kişiye özel bir kalem hediye etmek istiyorsanız deri tüp kutusu içindeki bu kalem size tavsiyemizdir. Hem kalemi hem kutusu deri, aksesuarlara uyumlu rengi ile, çantalara ve masalara çok yakışacak bir isme özel kalem seçeneği.

isme özel kalem ikili set

İsme Özel Kalem İkili Seti

Kutusu kalemden çok daha ilgi çeken, tükenmez ve roller kalemli güzel bir kişiye özel kalem alternatifi. Ürünün diğer resimlerini görmek için yukarıdaki resime tıklayınız.

doktorlara-ozel-isikli-isimli-kalem

Doktorlara Özel Işıklı İsimli Kalem

Özellikle doktorlara hediye alınabilecek, hem kişiye özel kalem, hem bir ışık kaynağı. Kadife kılıfı ile beraber gelen, bir tarafı tükenmez kalem, diğer tarafı fener olan bir kişiye özel kalem hediyeliği.

ogretmenler-gunu-kalem-seti2

Öğretmenler Günü Kalem Seti

Ürünün adı öğretmenler günü hediye seti olsa da sadece öğretmenlere değil, masa başı ve ofiste çalışan, evrak işi bol olan insanlara da hediye edilebilecek süper bir kişiye özel set. Setin içinde neler var? Bir adet kalem, bir adet oldukça şık zarf açacağı ve bir adet anahtarlık. Bu sette ürünlerin üzerine isimlerinin baş harflerini yazdırabiliyorsunuz. Kendi kutusunda gönderiliyor. Güzel bir kişiye özel hediyelik alternatifi.