Ofis çalışanları günlerinin büyük bir bölümünü ofislerinde geçirmektedir. Öyle ki, evde uyku ile geçen saatleri saymazsak, ofisimizde geçirdiğimiz zaman evimizdekinden daha fazla olmaktadır. Hal böyle olunca, ofisleri biraz renklendirmek, daha yaşanılabilir bir yer haline getirmek için bazı aksesuarlar kullanırız. Biblolar, peluş oyuncaklar, ilginç ofis malzemeleri ve benzeri ürünler… Kendiniz için ya da ofis arkadaşlarınız için alabileceğiniz ilginç ofis hediyeleri seçeneklerini bir araya getirdik ve foto galeri olarak sizlere sunmak istedik. Aşağıdaki foto galeri içerisinde beğendiğiniz ürünlere tıklayarak, ürünün orjinal satış sayfasına ulaşabilir ve ürün hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Kime Ofis Hediyesi Alınır?

  • Kendinize… Ofiste çok zaman geçiriyorsanız, işlerden bunaldığınız zamanlarda, sizi gülümsetecek, işlerinizi kolaylaştırmaya yardımcı olacak herhangi bir ofis hediyesine ihtiyacınız olacaktır.
  • Ofis arkadaşlarınıza… Beraber çalıştığınız arkadaşlarınıza doğum günü gibi özel günlerinde, ya da terfi gibi tebrik edilmesi gereken bir başarı elde ettiklerinde güzel bir ofis hediyesi ile onu kutlayabilirsiniz.
  • Pazartesi sendromunu derinden yaşayan ofis çalışanlarına.. Güzel bir hafta sonunun tadını alamadan işe gelen ve asık suratlı, bunalım içinde haftaya başlayan çalışanlara, hayatın devam ettiğini ve bir sonraki haftasonunun o kadar da uzak olmadığını hatırlatacak, önümüzdeki hafta sonuna kadar ofiste de mutlu zaman geçirebileceğini ona kanıtlayacak güzel bir ofis hediyesi alarak motivasyon sağlayabilirsiniz.
  • Ofiste çok zaman harcayan eşinize, sevgilinize ya da arkadaşlarınıza… Günü sürekli olarak ofiste çalışarak geçen sevdiklerinize hem kendinizi hatırlatmak, hem de o çalışırken rahat ve mutlu olmasını sağlayacak ofis hediyelerinden alarak onu düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.
  • Şefinize, patronunuza… Üslerinizle aranızı iyi tutmak için ya da size sağladığı desteklere teşekkür etmek için güzel bir ofis hediyesi ile ortamı ısıtabilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza motivasyon amaçlı üzerinde iş hakkında özlü sözlerin olduğu yazılar yazdırarak onların çalışma şevkini yükseltebilirsiniz. Örnek olarak aşağıdaki özlü sözlerden ilham alabilirsiniz:

[box type=”info” fontsize=”14″]”Bir işi yapabileceğinizi düşünseniz de yapamayacağınızı düşündeniz de haklısınız.” Henry Ford [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”Kazananlar yaptıkları işi seyredip keyif almaya zaman ayırırlar. Çünkü dağın zirvesinden baktıkları manzarayı o kadar heyecan verici yapanın dağın yüksekliği olduğunu bilirler.” Denis Waitley [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”İşte başarılı olmak, en tepeye vurmak için bir insanın bilmesi gereken, yaptığı işle ilgili bilinmesi muhtemel her şeydir.” J. Paul Getty [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”Tek sınır her zaman hayalin koyduğu sınırdır.” James Broughton [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”Hayatta yapmanız gereken tek şey çok az şeyi yanlış yapmaktır.” Warren Buffet [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”Dünyada değişmesini istediğiniz ilk şey kendiniz olmalıdır.” Mahatma Gandhi [/box]

[box type=”info” fontsize=”14″]”İlgiyi uyandırmak ve şevki ateşlemek bir şeyi en kolay ve en iyi şekilde öğretmenin en kolay ve en emin yoludur.” Tryon Edwards [/box]