İçki Hediyeleri

Erkek arkadaşınız içmeyi seviyorsa onu çok mutlu edecek içki hediyeleri sunabilirsiniz! Merak etmeyin kararında içtiği sürece hiç bir sorun yok. Bu hediyelerle onu biraz içmeye teşvik etmiş gibi olduğunuzu düşünebilirsiniz ama şunu unutmayın ki bir erkek alkol aldığı zaman hemen sevdiğini düşünmeye başlar, ve o içkisini yudumlarken sizin aldığınız hediye yanındaysa, emin olun ki, bütün gece boyunca sizi hiç aklından çıkaramayacaktır. Eğer sizi kıracak bir davranışta bulunduysa, ilk fırsatta kendini affetirmek için elinden geleni yapacaktır.

Birçok erkeğin en duygusal anı alkol aldığı zamanlardır. Bu anları tehlikeli bir silahınız haline dönüştürmek istiyorsanız, o içerken sizin verdiğiniz ilginç bira açacağını ya da tirbüşonu, üzerinde isimleriniz yazan şarap bardağını her eline aldığında bilinç altından size olan sevgisini kalbine kazıyacaktır.

[divide]

İçki Hediyeleri Çeşitleri

İLGİNÇ İÇKİ HEDİYELERİ

içecek şapkası Detaylı incele&Satın al

İçecek Şapkası
Oldukça çılgın bir ürün olan içecek şapkası aslında göründüğünden daha fazla işleve sahip. İsterseniz partilerde, eğlencelerde takabilir, hem biranızı içer hem de insanların dikkatini üzerinize çekmiş olursunuz. Bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız, ben içeceğimi içerken ellerim klavyede, mouse’da olsun diyorsanız “içecek şapkası” sizin için göreve hazır. İki farklı içeceği karıştırarak içmek istiyorsanız, maç izlerken ellerim havada olsun diyorsanız, güneşlenirken yudumlanayım diyorsanız, dans ederken de içebileyim diyorsanız içecek şapkası tam size göredir. Şapka içerisinde kafanıza göre ayarlayabileceğiniz bir ayar kemeri mevcuttur. Böylelikle bol gelmesinden dolayı devrilme ya da kafanızı sıkıp acı verme gibi bir sıkıntısı yoktur. Farklı renk seçenekleri ile size ya da sevdiğinize en uygun rengi seçebilirsiniz. Ağız kısmına yakın akma önleyici klips ile içeceklerinizin dökülme riski yoktur. Eğlenmeyi ve çılgınca fikirleri seven bir sevgiliniz var ise harika bir hediye onu bekliyor.

[divide]

benzin istasyonu içecek pompası Detaylı incele&Satın al

Benzin İstasyonu İçecek Pompası
Çok ilginç ve acayip bir içki hediyeleri seçeneğini daha sizlere gururla sunuyoruz 🙂 İçecek pompası, yukarıdan içeceği doldurduğunuz, daha sonra minyatür bir pompa görünümündeki şekliyle aynı arabanıza benzin dolduruyormuş gibi bardağınızı doldurduğunuz apacayip bir hediyeliktir. İçki ortamında mazotu biten arkadaşlarınıza bu pompa ile yakıt ilavesi yapabilirsiniz 🙂

 

 

[divide]

 

Bottle Opener Ring Kapak Açan Yüzük Detaylı incele&Satın al

Şişe Açacağı Yüzük
Bazı zamanlar olur, elinizin altında bir şişe açacağı yok ise, bir şişeyi açabilmek için çakmaklar, çatallar, bıçaklarla uğraşır durursunuz. Halbuki elinizin altında açacağınız hep hazır olsa, doğada, piknikte, sahilde açacak aramak ile uğraşmasanız. Parmağınızda bir yüzük gibi duran bu açacak, hem bir aksesuar, hem de yeri geldiğinde bir açacak olarak kullanılabilen harika bir üründür. Uygun fiyatı ve yaratıcı fikri ile içki hediyeleri arasından harika bir seçim olabilir. İncelemenizi tavsiye ederiz.

 

 

[divide]

alkol test cihazı Detaylı incele&Satın al

Alkolmetre
Alkol alırken nerede durması gerektiğini bilmeyen bir sevgiliye alabileceğiniz harika bir ürün. 3 ayrı kademede alkol oranını gösterir. Anahtarlık olduğu için her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz. 0,5 promil ve üzeri alkol oranı araç kullanırken sizin ve sevdiklerinizin hayatını tehlikeye sokar, polise yakalanmanız durumunda ceza alırsınız, hatta ehliyetinize el konulur. Bizim tavsiyemiz az ya da çok farketmez, alkol aldıysanız hiçbir şekilde araç kullanmamanız. Yine de ne kadar içtiğinizi bilmek istiyorsanız, işinize yarayacak bir üründür.

[divide]

Şövalye İçecek Şapkası Detaylı incele&Satın al

Şövalye İçecek Şapkası
Biraz önce yukarıda tanıttığımız içecek şapkasının biraz daha çılgın versiyonu olarak adlandırabiliriz. Üç farklı modeli mevcut. Savaş oyunları oynarken, kılıçlı şövalye filmleri izlerken ya da Game Of Thrones keyfi yaparken bu şövalye içecek şapkasını takabilir ve hem içeceğinizi içip hem de oyun/film moduna geçip gaza gelebilirsiniz. Özellikle oyun oynarken içeceğinizi tutmak zorunda kalmayacağınız için oyun keyfine ara vermeden içeceğinizi yudumlamaya devam edebilirsiniz.

 

 

[divide]

Shot Oyunu - Abdi Detaylı incele&Satın al

Shot Oyunu
İçerken eğlenmek istiyorsanız, bu shot oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Abdi olarak bilinen oyun şimdi kutu oyunu olarak sizlere sunuluyor. Daha önce bu oyunu oynayanlarınız var ise eminiz ki gözleriniz parlamıştır oynadığınız günleri hatırlayınca… Eğer daha önce bu oyunu duymadıysanız, shot oyunu ile siz de öğrenip, sırf oynamak için içmeye başlayacaksınız 🙂 İyi eğlenceler…

[divide]

[one_half_last]

Happy Man Bottle Stopper Mutlu Adam Şişe Tıpası Detaylı incele&Satın al

Happy Man Şarap Şişesi Tıpası
Yarım kalan şişelerinizi Happy Man kapatmaktan büyük keyif alacaktır. Espirili yapısı ile içeceklerinizi korumaya gönüllü Happy Man – Mutlu Adam Şişe Tıpası, esprili ürünleri seven sevgiliniz için güzel bir hediye olabilir. Mutlu adam Şişe Tıpası tüm şişelere uyumlu olarak üretilmiştir.

[divide]

dijital bira açacağı Detaylı incele&Satın al

Dijital Açacak
Eğlencelerinizde, partilerinizde bol bol bira tüketiyorsunuz ve gecenin sonunda kaç bira içilmiş merak mı ediyorsunuz? Çözüm dijital bira açacağı isimli bu ilginç ürün. Üzerinde sayaç var ve her açılan şişe için artıyor. Gecenin sonunda kaç bira tüketildiğini hesaplayabiliyorsunuz. İçmeyi seven sevgilinize alınabilecek güzel bir hediye.

 

 

 

[divide]

bira kemeri Detaylı incele&Satın al

Bira Kemeri
Bira kemeri, birasını üzerinde stoklamak isteyenler için üretilmiş, esprili harika bir ürün. 6 adet kutu birayı (tabi ki sadece bira için değil, bütün kutu içecekler için uygun) üzerine yerleştirebiliyorsunuz. 2 farklı modeli var. Bu ürün en seksi içki hediyeleri çeşitlerinden biridir (tabiki taşıyan güzel bir hanım ise).

 

 

 

[divide]

İtiraf Shot Oyunu Detaylı incele&Satın al

İtiraf Shot Oyunu
İtiraf shot oyunu, arkadaşların arasında sır saklanmayacağını gösteren bir oyundur. Güzel bir itirafınız yok ise shot’lar sizi bekliyor. Unutmayın en az shot yapan kazanır. En çok yapan zaten o geceyi muhtelemen ertesi gün hatırlayamayacaktır. Bütün kirli çamaşırları ortaya dökme zamanı!

 

 

 

 

metal içecek kutusu presi Detaylı incele&Satın al

Metal İçecek Kutusu Presi
Özellikle kutu bira içmeye bayılan sevdiklerinize hediye edilebilecek bir içki hediyeleri tercihidir. Boş kutular çöp tenekelerinde çok yer kaplarlar. Bu ilginç alet ile biten boş bira kutularını eğlenceli bir şekilde pres haline getirip çöpünüzde de minimum yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca aletin alt kısmı şişe açacağıdır. Duvara monte edilebilir.

 

 

[divide]

içki bölmeli çekiç açacak Detaylı incele&Satın al

İçki Bölmeli Çekiç Açacak
Bu ürün hem gerçek bir çekiç, hem bir şişe açacağı, hem de gizli bölmesine içkinizi saklayıp içebileceğiniz bir gizli şişedir. Çok fonksiyonlu bu içki hediye seçeneği şık tasarımı, çoklu işlevi ile kesinlikle hediye ettiğiniz kişi tarafından beğeni kazanacaktır. Uzunluğu 25 cm olan bu çekiç, içki doldurma hunisi ile beraber gelmektedir. Böylelikle bir damla bile ziyan olmadan gizli içki deponuzu ağzına kadar doldurabilirsiniz.

[divide]

seksi şişe açacağı Detaylı incele&Satın al

Seksi Şişe Açacağı
Bu şişe açacağı, sizi oldukça şaşırtacak. Her şişe açtığınızda seksi bir hatun orgazm sesi çıkarıyor. Şişe açmak keyifli bir işti, artık daha eğlenceli olacak. Hediye olarak alıyor iseniz, hediye aldığınız kişiye bu hediyenin özelliğini söylemeyin ve böylece ilk açtığı şişede şaşkınlığını keyifle izleyin.

[/one_half_last]

 

 

[divide]

 

KİŞİYE ÖZEL İÇKİ BARDAKLARI

Sevdiğinize içki hediyeleri almayı düşünüyorsanız, onun sevdiği içkiye uygun bir bardak almayı aklınıza getirmişsinizdir. Burada her türlü içki çeşidi için uygun bardaklar ve kadehler var. En güzeli ise kişiye özel hazırlanmaları yani üzerinde sevgilinizin ismini ya da baş harfini barındırıyor olması. İşte içki hediyeleri kadehleri modelleri:

İsme Özel Rakı Bardağı Detaylı incele&Satın al

Kişiye Özel Rakı Bardakları
Rakı seven birisine hediye edilebilecek en güzel hediye onun ismini taşıyan bir rakı bardağıdır. Lazer kazıma yöntemi ile isim ve başharfi bardak üzerine kazınır. Özel hediye kutusunda size ulaştırılır. Uygun fiyatlı ve kişiye özel olması dolayısıyla oldukça sevilebilecek bir hediyedir. Sevgiliye hediye olarak alınıyorsa iki adet sipariş verip birine sizin, birine sevgilinizin adını yazdırabilirsiniz. Sonra da birlikte rakınızı içerken isim yazılı bardaklarınızı büyük bir sevgi ve aşk ile birbirine tokuşturabilirsiniz.

[divide]

Aşıklara Özel Şarap Kadehleri Detaylı incele&Satın al

İsim Yazılı Şarap Kadehleri
İşte sevgilinize alabileceğiniz romantik, kişisel ve zarif bir hediye. Üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz, siyah camdan yapılmış şarap kadehleri. En romantik anlarında şarap içenlerdenseniz bu hediye sevdiğinizi çok sevindirecek. Sevgilinize Özel Çiftli Şarap Kadehleri Seti birlikte aşkınızın şerefine şarap içerken kadehlerinizde yazan isimleriniz ile daha da özelleşecek.

[divide]

hediyelik viski kadehleri Detaylı incele&Satın al

Kişiye Özel Viski Bardağı
Viski severlere içki hediyeleri içerisinde en uygun olanı. Hediyelik Viski Kadehleri (2li set) ürünü ile, 2 adet viski kadehi üzerine istediğiniz isimi ve mesajı yazdırabiliyorsunuz. İsimleriniz kazıma yöntemi ile kadehlere yazıldığı için silinmesi mümkün değildir. Bulaşık makinesine rahatlıkla atabilirsiniz.

 

 

[divide]

Işıklı Bira Kupası Detaylı incele&Satın al

Işıklı Bira Kupası
Işıklı bira kupası, oldukça ilginç bir bira bardağı. Üzerinde bulunan 8 farklı led ışığı ile rengarenk bir bira bardağınız olacak. Bardağı kaldırdığınız anda ışıkları devreye giriyor. Yudumunuzu alıp masaya geri koyduğunuzda tekrar sönüyor. Loş ya da karanlık ortamlarda içerken oldukça renkli bir görüntü sağlıyor.

 

 

 

[divide]

seksi bira bardağı Detaylı incele&Satın al

Seksi Bira Bardağı
Seksi bira bardağı, üzerine isim yazdırıp kişiselleştirebileceğiniz harika bir hediyelik. İsim altta küçük harflerle yazıyor ve üzerinde büyük puntolarla ismin baş harfi seksi bir kadın figürü ile işleniyor. Her harfe ait farklı bir kadın pozisonu mevcut. Harfleri görebilmek için resime tıklayarak bardak açıklama sayfasına ulaşabilirsiniz. Site üzerinde aynı seksi harfler ile yazılmış kişiye özel viski bardağı da bulunmaktadır.

 

 

[divide]

şişe ve kadeh buketi Detaylı incele&Satın al

Şişe ve Kadeh Buketi
Bir şarap şişesi ve 6 adet kadehi tutan bu ürün hem taşıma kolaylığı sağlıyor hem de kadehler ve şişe için yer problemini ortadan kaldırıyor. Dekoratif olarak kullanılabilir, partilerde kullanılabilir.