Fotoğraf Baskılı Hediyeler

Hediye almak istiyor ama ne alacağınıza karar veremiyorsanız, daha doğrusu alacağınız hediyeyi beğenmemesinden endişe duyuyorsanız, size önerebileceğimiz hediye türü fotoğraf baskılı hediyeler olacaktır. Sevdiklerimizle beraberken güzel anlarımızı, özel günlerimizi, o gün harika bir fotoğraf çekerek ölümsüzleştiririz. Dijital fotoğraf makinelerinin ve kameralı cep telefonlarının olmadığı dönemlerde fotoğraflarımızı filmli makinelerle çeker ve fotoğrafın nasıl çıktığını merak ettiğimiz için en kısa sürede tab ettirir ve baskı olarak fotoğraflarımıza sahip olurduk. Dijital fotoğraf teknolojisi tabi ki çok güzel ve bir çok avantajı var. Öncelikle fotoğrafta kötü çıkmışsak, elimiz titremişse, ışık kötüyse, hemen yeni bir fotoğraf çekerek kötü fotoğrafımızın yerine koyuyoruz. Film yanması, poz sınırlaması ve fotoğrafı görmek için banyosunu bekleme gibi dertler olmadan günümüzde fotoğraf çekebiliyoruz. Ancak çoğu zaman farkına varmadığımız bir kötü yanı var dijital teknoloji ile fotoğraf çekmenin… Fotoğraf baskısı… Çoğu zaman çekildiğimiz fotoğraflar, cep telefonumuzda, kameramızda ya da bilgisayarımızda bir klasörün içinde öylece kalakalıyor. Ta ki dijital makinemizin başına bir dert gelene kadar. Sonrasında dijital ortamdaki fotoğraflarımız 1 ve 0 ların yer değiştirmesi ile yok olup gidiyor. Çünkü bir çoğumuz fotoğraflarımızın çıktısını alma gereği duymuyor ve çok da güvenli olmayan dijital ortamda cihazlarımızın bir virüs ya da disk arızası ile beraber sıfırlanması ile bilgilerimiz uçuyor gidiyor. Başınıza gelmeyeceğini düşünüyorsanız bir bilgisayar servisine disk arızaları sonucunda kaç kişinin yedeği olmadığı için onlardan fotoğraflarını kurtarmasını istediğini sorun… Sayı tahmininizden çok daha yüksek olacaktır. Peki ne yapmalıyız?

Dijital makinelerimizle çok sayıda fotoğraf çekiyoruz. Elbetteki bunların hepsinin çıktısını almak maliyetli olacaktır. Yine de tavsiyemiz belli aralıklarla en sevdiğiniz fotoğrafları bir flash diske toplayıp götürüp çıktı almanız. Bir de şöyle bir seçenek var. En sevdiğiniz kişi ile çekilen, en sevdiğiniz fotoğrafı bir hediyenin üzerine bastırmak. Bunu yapabileceğimiz o kadar çok ürün var ki… Kupalar, yastıklar, tişörtler, cam bardaklar, ahşap ürünler.

Kime Fotoğraf Baskılı Hediyeler Alınır?

Bu ürünler genellikle sevgiliye hediye olarak tercih ediliyor ancak çok sayıda ürüne baskı mevcut olduğu için herhangi birine özel olarak hazırlatmanız mümkün. Anneler gününde, babalar gününde, sevgililer gününde hazırlatılabilir veya arkadaşa, sevgiliye doğum günü hediyesi olarak tercih edilebilir. Bir çok fotoğraf baskılı hediyeler ayrıca yazı baskısı ile de desteklenebiliyor. Bu ürünlerde basılacak resim ve yazılacak yazı sizin tercihinize bırakıldığı için hayal gücünüz ve yaratıcılığınız ile harika fikirler ortaya çıkarabilirsiniz. Küçük fotoğraf oynamaları ile sevgiliniz ile birlikte çekildiğiniz fotoğrafı bambaşka bir hale getirebilir ve bunu fotoğraf baskılı ürünler için kullanabilirsiniz.

Neden Fotoğraf Baskılı Hediye Tercih Etmeliyiz?

Fotoğraflar anıları saklamanın en güzel yoludur. Birlikte geçirilen mutlu günleri, özel zamanları fotoğraflarla ölümsüzleştiririz. “O”nu özlediğimizde fotoğraflarına bakarız. Birlikte geçen yılları hatırlamak istediğimizde fotoğraflarımıza bakarız. Çekilen her bir fotoğraf, gelecek için saklanacak hatıra oluşturucularıdır. Bir hediye almamız gerektiğinde, beğendiğimiz ve anı yüklü bir fotoğrafla oluşturulmuş resim baskılı hediyeler oldukça etkili bir iz bırakacaktır. Hem kişiye özel hediye, hem de hatırası hep üzerinde olacak bir hediye olacaktır.

Ya Fotoğraf Baskısı Kötü ya da Silik Çıkarsa?

Fotoğraf baskılı ürünleri hazırlayan firmalar bu tür durumlar için genellikle garanti vermektedir. Bizim burada size tavsiye ettiğimiz ürünlerin üretici ve satıcı firmaları müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan ve kaliteli ürünler üreten firmalardır. Herhangi bir aksilik, baskıda sıkıntı olması durumunda satın aldığını firma ile bağlantı kurmaktan çekinmeyin. Gereğini yapacaklardır.

Fotoğraf Baskıları Zamanla Silinir Mi?

Fotoğraf baskılı ürünler, farklı baskı teknolojileri ile hazırlanabilmektedir. Lazer baskılı ürünler, silinmezler. Çünkü lazer ile ürünün üzerine kazınarak hazırlanırlar. Sublimasyon tekniği ile basılan ürünler ise elde yıkandığı sürece uzun süre baskısını koruyacaktır.

 

Fotoğraf Baskılı Hediye Tavsiyeleri:

Sevgiliye Özel Film Afişi

Sevgiliye Özel Film Afişi

Sevgiliye özel film afişi, oldukça yaratıcı bir hediye örneği. Sevgilinizin ve sizin isimleriniz afiş üzerine yazılıyor ve eklediğiniz resim afiş üzerine baskılanıyor. 3 farklı boyutta hazırlanabiliyor. En büyüğü 70cm x 100cm olan bu afişlerden bir çok farklı çeşit mevcut. Sıradan bir hediye yerine, sevgilinize böyle farklı bir hediye sunarak onu şaşırtabilirsiniz. Onun en sevdiği filmin ismini yazdırabilir ya da bir filmde en sevdiği alıntı sözü afişin altına ekletebilirsiniz. Yandaki resimde “Kasımda Aşk Başkadır (Sweet November)” filminin afişini görüyorsunuz. İncele butonuna basarak diğer film afişlerini ve posterlerini görüntüleyebilirsiniz.

 

İncele & Satın Al

 

Kişiye Özel Resimli Aşk Takvimi

Kişiye Özel Resimli Aşk Takvimi

Kişiye özel resimli aşk takvimi, sevgilinizin ve sizin isimlerinizin yazıldığı ve 3 adet fotoğrafınızla süslenen güzel bir takvim. Takvim MDF malzemeden yapılmaktadır ve sublimasyon tekniği ile hazırlanmaktadır. Takvimin boyutları 29x39cm dir. Yılbaşında ya da özel günlerde sevgiliye hediye olarak tercih edilebilir.

İncele & Satın Al

Resimli Masa Takvimleri

Kişiye Özel Fotoblog

Kişiye Özel Fotoblog

Kişiye özel fotoblog hediyesi, yüksek kaliteli kalın fotoğraf kağıdı üzerine basılıyor ve özel poster kolisi içinde gönderiliyor. Üzerine istediğiniz bir yazıyı yazdırabiliyorsunuz (maksimum 255 karakter uzunluğunda). 40x30cm boyutlarında bu fotoblog üzerine 6 adet fotoğraf baskılatabiliyorsunuz. Eklemek istediğiniz fotoğrafları ürünü sepete eklediğinizde çıkan ekrandan “upload” etmeniz gerekiyor.

İncele & Satın Al

Kişiye Özel Fotoğraflı Yastıklar

Kişiye özel hazırlanan fotoğraf baskılı yastıklara ürün resimleri üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Kişiye özel yastık, sevdiklerinize güzel ve romantik bir hediye olacaktır. Onun yatağının baş ucunda duracak ve her baktığında ona sizi hatırlatacak harika bir hediye seçeneğidir.

Resimli Bu Kalp Yastık

Resimli Bu Kalp Yastık

Kişiye Özel Kalp Resimli Yastık

Kişiye Özel Kalp Resimli Yastık

Çiftlere Özel Resimli Saten Yastık

Çiftlere Özel Resimli Saten Yastık

Çiftlere Özel Fotoğraflı Yastık

Çiftlere Özel Fotoğraflı Yastık

Kişiye Özel Foto Yastık

Kişiye Özel Foto Yastık

Sevgiliye Özel Kalpler Yastık

Sevgiliye Özel Kalpler Yastık

Kişiye Özel Fotoğraflı Seni Seviyorum Yastık

Kişiye Özel Fotoğraflı Seni Seviyorum Yastık

 

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Balonlu Yastık

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Balonlu Yastık

 

Kişiye Özel İnstagram Yastık

Kişiye Özel İnstagram Yastık

 

 

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

Kişiye Özel Film Şeridi Yastık

 

Çiftlere Özel Saten Yastık

Çiftlere Özel Saten Yastık

 

Kişiye Özel Aşkın Kalp Yastık

Kişiye Özel Aşkın Kalp Yastık

Siyah Kare Yastık Patiska

Siyah Kare Yastık Patiska

Kişiye Özel Kırmızı Kalp Yastık

Kişiye Özel Kırmızı Kalp Yastık

 

Kişiye Özel Güllü Yastık

Kişiye Özel Güllü Yastık

 

Kişiye Özel Dantelli Yastık

Kişiye Özel Dantelli Yastık

 

Kişiye Özel Mutluluk Yastığı

Kişiye Özel Mutluluk Yastığı

 

 

Kişiye Özel Siyah Yuvarlak Yastık

Kişiye Özel Siyah Yuvarlak Yastık

 

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Yastık

Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Yastık

Kişiye Özel Aşk Kuşu Yastık

Kişiye Özel Aşk Kuşu Yastık