Sevilen kahraman Fırat’ın olduğu ilginç ürünler. Sevgiliniz bir Fırat hayranıysa bu hediyeler çok hoşuna gidecek. Fırat’ın saflığı ve duygusallığı, olayları yorumlama biçimi kendisine binlerce hayran getirdi. Üstelik Fırat’ı sevenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır. İster kendinize, ister sevgilinize Fırat içerikli bir saat, kupa ya da biblo armağan edin, Fırat hediyeleri ile sevginizi perçinleyin. Aslında Fırat karikatür kahramanı olmakla kalmamalı, çizgi film olmalı.

[divide]

Fırat hediyeleriFırat Figürü, çalışma masanızda, salonunuzdaki vitrininizde, kocaman salçalı ekmeğiyle size bakıyor olacak. Fırat Figürü, 9 cm boyunda sert PVC’den üretilmiştir. Ürün ve Fırat hakkında detaylı açıklama için resime tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

 

 

[divide]

karikatur_baskili_sihirli_kupa_-_firat_384078 Sevimli Fırat Sihirli Kupa üzerinde karşınızda. Sihirli Kupaların özelliği sıcak içecekler ile doldurulduğunda siyah rengini açarak altındaki resmi görünür kılmasıdır. Kupanıza çay ya da kahvenizi koyduğunuzda kupa üzerindeki Fırat resimi belirmeye başlayacaktır. Kupanız soğuduğunda tekrar siyahlaşır.

 

 

[divide]

Sevilen Karakter Fırat Duvar SaatiFırat artık duvar saatlerinde karşımızda. İki farklı ebattaki duvar saatinden istediğinizi seçebilirsiniz. Kaliteli HDF malzemeden üretilmiş saat üzerine baskı yapılarak oluşturulmuştur.

 

[divide]

fırat bebek önlükleriFırat bebek önlükleri, bebeğinizde çok şık duracak sevimli mi sevimli bir ürün. Toplam 6 farklı çeşidi olan önlükler, erkekler için mavi ve kızlar için pembe olarak 2 farklı renkte üretiliyor. Alternatif Fırat resimli diğer önlükleri görmek için resime tıklayabilirsiniz. Nohut kafa Fırat, bebeğinizin üzerinde çok şirin duracak.

 

 

[divide]

fırat buzdolabı magnetleriFırat’ı buzdolabınızın üzerinde görmek isterseniz Fırat magnetleri sizin aradığınız ürün. Şimdilik 14 farklı Fırat resimi içeren magnet var. Sadece 4,90 TL’ye temin edebileceğiniz Fırat magnetleri aynı gün kargoya veriliyor.

 

[divide]

GÜNCELLEME:

Fırat ürünleri satan siteler bütün ürünleri kaldırmışlar (muhtelemen telif hakları ile ilgili bir durum). Bu yüzden Fırat hediyeleri bulmak artık mümkün değil. Buna çözüm olarak istediğiniz Fırat resmini bulup BURADAN kişiye özel ürün oluşturup kendiniz ekleyebilirsiniz. Böylecek Fırat hediyeleri içeren, Fırat temalı tişörtler, yastıklar, saatler, takvimler, telefon kapakları, kupa bardaklar oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün kategorisine girin, kendin tasarla ekranı açılacaktır. Ürünün üstüne baskılatmak istediğiniz Fırat resmini Google üzerinden indirin ve bilgisayarınıza kaydettiğiniz bu resmi “Fotoğraf Ekle” kısmından baskılatmak istediğiniz ürünün üstüne yerleştirin. Ürününüzü istediğiniz şekilde hazırlayıp size gönderecekler.