Fanatik Sevgiliye HediyeErkeklerin futbol hastalığı malum. Maç izlerken dünyadan koparlar. Sizin sevgiliniz de bir futbol fanatiği ise, maç izlerken herşeyi unuttuğu sırada, sizi unutmasını engelleyebilirsiniz. Nasıl mı? Üzerinde tuttuğu takımın forması, ya da elindeki anahtarlarındaki takım logolu anahtarlık sizin tarafınızdan hediye edilmişse maç izlerken dahi aklının bir köşesinde daima siz olacaksınız. Fanatik sevgiliye alınabilecek en güzel hediye tuttuğu takıma ait herhangi bir ürün olabilir. Bu konuda alternatif çok, biz alternatifleri sunuyoruz. Karar vermek size kalmış. İşte fanatik sevgiliye hediye seçenekleri:

beşiktaş lisanslı kartal peluş şapka Detaylı incele&Satın al

Beşiktaş Lisanslı Kartal Peluş Şapka
Siyah-beyaz renklerden oluşan, kartal görünümlü bu şirin peluş şapka, lisanslı Beşiktaş ürünüdür. 17x10x40 cm boyutlarında, Beşiktaşlı sevgiliye alınabilecek, yumuşacık ve şirin bir ürün. Kaliteli malzemeden üretilen bu Beşiktaş şapkasını uzun süre giyebilirsiniz. Beşiktaşlı sevgiliniz bu hediyeyi çok sevecek. Gittiği her Beşiktaş maçında sizin hediyeniz olan bu şapkayı giymek isteyecek.

Beşiktaş Siyah ve Beyaz Taşlı Tesbih Detaylı incele&Satın al

Beşiktaş Siyah ve Beyaz Taşlı Tesbih
Beşiktaşlı sevgiliye hediye edilebilecek harika bir tesbih modeli. Siyah ve beyaz taşların dizilmesiyle oluşturulmuş, şık ve kaliteli bir hediyelik tesbih. Beşiktaşlı sevgiliniz teshibleri çok seviyor ise, mevcut tesbihini yenilemek için harika bir fırsat. Beşiktaşlı adama Beşiktaşlı tesbih yakışır.
Galatasaraylılar için tesbihe buradan, Fenerbahçeli sevgili için tesbihe buradan ulaşabilirsiniz. Fenerbahçeliler için olan tesbih diğerlerinden farklı olarak gümüş uçlu, doğal taşlardan yapılmıştır. Bu yüzden fiyatı diğerlerine göre biraz daha yüksektir.

fenerbahçe toplu peluş ayı oyuncak Detaylı incele&Satın al

Fenerbahçe Toplu Cici Ayı
Fenerhahçeli sevgiliye alınabilecek şirin bir peluş oyuncak ayı. Elinde Fenerbahçe logolu sarı lacivert topu ve üzerinde Fenerbahçe forması bulunan beyaz peluş ayıcık. Sevgilinizin evinde başköşede duracak bir peluş oyuncak modeli. Fenerbahçeli fanatik sevgiliye alınabilecek romantik bir hediye.

Aynı ürünün diğer modellerine buradan ulaşabilirsiniz: Galatasaray Toplu Cici Ayı için buraya, Fenerbahçe Toplu Cici Ayı için lütfen buraya tıklayın.

galatasaray lisanslı askılı telefonluk Detaylı incele&Satın al

Galatasaray Lisanslı Askılı Telefonluk
Galatasaraylılar için hazırlanmış, aslan peluşlu, lisanslı askılı telefonluk. 11 cm boyu ve 5 cm eni olan bütün telefonlara uyumludur. Ayarlanabilir askısı vardır. Kapağında peluş aslan kafası bulunan bu cep telefonluğunu Galatasaraylı sevgilinize hediye edebilirsiniz.

 

Galatasaray Ford Mustang RC Araba Detaylı incele&Satın al

Galatarasaray Maisto 1967 Mustang RC Araba
Galatasaraylılar için özel üretilmiş, 1967 model Ford Mustang 1:24 full fonksiyonlu uzaktan kumandalı yarış arabası. Hem arabası hem de takım lisansı ile beraber 2 adet lisans taşıyan bir üründür. Klasik spor araba zevki olan Galatasaraylı sevgili için mükemmel bir hediye seçeneği olacaktır.

Aynı arabanın Fenerbahçe modelini buradan inceleyebilirsiniz.

fenerbahçe lisanslı forma şapka Detaylı incele&Satın al

Fenerbahçe Lisanslı Forma Şapkası
Fenerbahçelilere özel, lisanslı bu ürün çok güzel bir Fenerbahçe şapkası. Evet, ilk bakışta şapka olduğunu anlamak güç. Koyu Fenerbahçe taraftarlarına hediye edilebilecek bu şapkayı, her maça götüreceğinden emin olabilirsiniz.

fenerbahçe lisanslı bel çantası peluş çocuk kanarya Detaylı incele&Satın al

Fenerbahçe Peluş Çocuk Kanarya Bel Çantası
Bu da Fenerbahçelilere özel hazırlanmış kanaryalı bel çantası. Peluş malzemeden üretilmiş, oldukça kaliteli ve 7x23x20 cm boyutlarında bu bel çantası genç Fenerbahçelilerin çok hoşuna gidecek.

Beşiktaşlı taraftarlar için ise aynı modelin kartal peluşlu olanı mevcut. Beşiktaşlılar için peluş bel çantası modeline ulaşmak için burayı tıklayınız.

galatasaray beyzbol eldiven top seti Detaylı incele&Satın al

Galatasaray Beyzbol Eldiven ve Top Seti
Galatasaray beyzbol eldiven ve top seti, YavruAslan’ların sadece futbol değil, diğer spor dallarında da Galatasaray’ı temsil etmesi için tercih edilecek bir hediyelik spor ürünüdür. Burada sizlere tanıttığımız ürünler orjinal ve lisanslı Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe ürünleridir.

Beşiktaşlılar için beyzbol eldiven top setini incelemek için buraya, Fenerbahçeliler için beyzbol eldiven top setini incelemek için buraya tıklayın.

Galatasaray Maskot Ayı Peluş Oyuncak Detaylı incele&Satın al

Galatasaray Maskot Ayı Peluş Oyuncak
İşte bir tane daha şirin taraftar peluş oyuncağı. 20 cm boyundaki bu aıcık Galatasaraylı sevgiliye hediye edilebilecek harika bir hediyelik. Bu ayıcık Galatasaray’ın lisanslı ürünüdür. Çok marifetlidir. Sizinle birlikte maç izler, gece yatarken size yumuşak bir yastık olur. Herşeyden önemlisi sizinle aynı takımı tutuyor olmasıdır 🙂

Taraftar Megafonu Detaylı incele&Satın al

Taraftar Megafonu
Bu taraftar megafonu kalabalıkta sesinizi duyarabilmenizi sağlayacak. Takımınızı desteklemek için harika bir ürün. Ayrıca içinde ole ole şarkısı yüklü, istediğiniz zaman megafondan çaldırabiliyorsunuz.

fenerbahce lisanslı emniyet kemer kılıfı Detaylı incele&Satın al

Fenerbahçe Lisanslı Emniyet Kemeri Kılıfı
Fenerbahçe fanatiklerinin arabasına çok yakışacak bir ürün, lisanslı Fenerbahçe emniyet kemeri kılıfı.. Orjinal Fenerbahçe lisanslı ürünüdür. Birinci sınıf malzemeden üretilmiştir. Fenerbahçeli sevdiklerinizin arabasına harika bir hediye olacaktır.

 

beşiktaş kalpli ayi Detaylı incele&Satın al

Beşiktaş Kalpli Cici Ayı Peluş Oyuncak
Bu şirin ayıcık Beşiktaş’lı sevgiliniz için hoş bir armağan olabilir. Sevgiliniz Peluş oyuncaklardan hoşlanıyorsa ve Beşiktaşlıysa, Beşiktaş Kalpli Cici Ayı Peluş Oyuncak hediye seçimi için karar vermenize yardımcı olacaktır. Üstelik bu ürün hediye paketi yapılarak, Hediye kartına ücretsiz olarak notunuz yazılarak hazırlanıp ister sizin adresinize, isterseniz sevgilinizin adresine sizin adınıza hazırlanıp gönderiliyor.

kişiye özel yazılı türkiye kupası Detaylı incele&Satın al

Kişiye Özel Yazılı Türkiye Kupası
Fanatik sevgilinize hediye olarak kişiye özel hazırlanan bu Türkiye kupasını alabilirsiniz. Üzerine istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Sevgiliye yeni yılda, onu yılın şampiyonu seçtiğiniz için ona bu hediyeyi alabilirsiniz. Doğum günü hediyesi olarak fanatik sevgilinize hediye edebilirsiniz. Ya da halı saha maçlarında, turnuvalarda kazanan takıma özel olarak hazırlatılıp kupa olarak verilebilir. Üzerine istediğinizi yazdırabildiğiniz için her duruma uygun bir Türkiye kupası olacaktır.

Futbol Topu Cam Duvar Saati Detaylı incele&Satın al

Fanatik sevgili için hediye arıyanlara güzel bir tavsiyemiz var. 35 cm çapında Carla Mara Futbol Topu Cam Duvar Saati ile zamana gol atın 🙂 Evde yada ofiste dekoratif bir görünüm oluşturacaktır.

 

galatasaray peluş yastık Detaylı incele&Satın al

Galatasaray Lisanslı Minik Peluş Yastık
Galatasaray Peluş Yastık, yumuşak dokusu, üzerinde Galatasaray arması ile gayet şık durmaktadır. Galatasaray’ın lisanslı ürünüdür. Galatasaraylı fanatik sevgiliye hediye olarak tercih edilebilir.

Futbol Feneri - Uçan Fenerler Detaylı incele&Satın al

Futbol Feneri
Süper bir yaratıcılık örneği olan bu ürün çok hoşunuza gidecek. Futbol Topu Şeklinde Uçan Fener, maçlardan sonra zafer kutlamalarında, şampiyonluk kutlamalarında, ya da fanatik sevgilinizle kutlama yaparken kullabileceğiniz süper bir ürün. Yaklaşık 20 dk. boyunca uçmaya devam eder. Bir kutuda 5 adet fener mevcuttur. Oldukça tehlikesiz ve kullanımı kolay olduğu için havai fişeklerin yerine kullanılabilinecek mükemmel bir eğlence ürünü.

beşiktaş taraftar figürüBeşiktaşlı Taraftar Figürü
Beşiktaş’lı sevgiliye alınabilecek kişiye özel bir hediye. Taraftar figürünün altına sevgilinizin ismini metal plakaya yazdırabiliyorsunuz ve daha güzeli elinde tuttuğu Beşiktaş bayrağının ortasına istediğiniz resimi baskı yaptırabiliyorsunuz. Ürünün tam boy halini görmek için resime tıklayınız. Figürün boyu 27 cm’dir.

 

galatasaray taraftar figürüGalatasaraylı Taraftar Figürü
Galatasaray’lı sevgiliye alınabilecek kişiye özel bir hediye. Taraftar figürünün altına sevgilinizin ismini metal plakaya yazdırabiliyorsunuz ve daha güzeli elinde tuttuğu Galatasaray bayrağının ortasına istediğiniz resimi baskı yaptırabiliyorsunuz. Ürünün tam boy halini görmek için resime tıklayınız. Figürün boyu 27 cm’dir.

 

fenerbahçe taraftar figürüFenerbahçeli Taraftar Figürü
Fenerbahçe’lı sevgiliye alınabilecek kişiye özel bir hediye. Taraftar figürünün altına sevgilinizin ismini metal plakaya yazdırabiliyorsunuz ve daha güzeli elinde tuttuğu Fenerbahçe bayrağının ortasına istediğiniz resimi baskı yaptırabiliyorsunuz. Ürünün tam boy halini görmek için resime tıklayınız. Figürün boyu 27 cm’dir.

kişiye özel kramponPlaket Krampon
Yeşil saha ya da halı saha farketmez, sevgiliniz maçlara çıkıyorsa sadece sahaların değil kalbinizin de fatihi olduğunu ona gösterecek kişiye özel süper bir krampon. Tabi ki gerçek krampon değil, plaket olarak sunulabilecek, istediğiniz yazıyı altındaki plakaya yazdırabileceğiniz bir hediye. Sadece sevgiliye hediye olarak değil, halı saha turnuvalarından sonra gol kralına hediye edilebilecek bir ödül de olabilir.

kupa oscar ödülüMermer tabanlı, üzerine logo ya da resim yerleştirilebilen, isme özel hazırlanan Kupa ve Oscar ödülü bir arada. Şampiyon sevgilinize özel hazırlanabilecek güzel bir hediyelik.