EVLİLİK YILDÖNÜMÜ HEDİYELERİ

Evli çiftler için en önemli günlerden biridir evlilik yıldönümü. Erkekler genelde unutur, ancak özellikle tarihler konusunda güçlü hafızaya sahip hanımlar, evlilik yıldönümünde bir kutlama ya da bir hediye olmadığı zaman kırılabilir ya da tepki gösterebilirler. Evlilik yıldönümünde can sıkıcı bir durum yaşamamak, dargınlıkları önlemek adına, küçük bir kutlama, romantik bir akşam, uygun bir hediye ile önlem alınabilir. Evlilik yıldönümüne birkaç gün kala, hatta bir hafta önceden plan yapmakta fayda var. Özellikle hediyenizi internet üzerinden alacaksanız, ürünlerin hazırlanma ve kargolanma sürelerini dikkate almak lazım. Yıldönümü akşamında evde ya da dışarda yenilecek romantik bir yemek, biraz yaratıcılık katarak günü kutlamak, inanın evlilik hayatınıza çok şey katacaktır. Evlilik en önemli ve en zor kurumdur. İki insanın bir ömür boyu ortak bir yaşamı göze alması göründüğünden çok daha zordur. Aynı evi, aynı yatağı, aynı hayatı paylaşmak, kıskançlıklardan ve kıskandırmalardan uzak, sorumlulukları eşit bölerek evliliğin yükünü dağıtmak, eşinin mutluluğunu bir ömür boyu devam ettirebilmek… Gerçekten zordur… Ancak doğru olan zordur, zor olan güzeldir… Mutluluğu daim kılabilmek, iş ve ev hayatı arasında monotonlaşan yaşamı eşler arasında küçük sürprizlerle, kutlamalarla canlandırabilmek gerekir. Bu yüzden evlilik yıldönümlerini küçük bir çiçekle, bir cümlelik bir sözle kutlamak yerine, ona hayatını size adadığı için güzel bir hediye vermek, bu önemli güne özel bir şiir ya da önceden hazırlanmış bir konuşma yapmak, çok daha etkili olacaktır. İşte birbirinden güzel evlilik yıldönümü hediyeleri:

 

Evlilik Yıldönümüne Özel Yastıklar

ciftlere-ozel-romantik-yastiklar

Çiftlere Özel Romantik Yastıklar

Evlilik yıldönümüne özel yastıklardan ilki kişiye özel hazırlanan, üzerinde eşlerin isimlerinin bulunduğu bu elyaf dolgulu yumuşak ve sade yastıklar. 45x27x10 cm boyutlarındaki bu yastıklar bir yastıkta kocayın deyişini vurgulamak için evli eşlerin birbirine alabileceği harika hediyeler olabilirler.

evlilik-yildonumu-kalpler-saten-yastik

Sevgiliye Özel Kalpler Saten Yastık

Üzerine hem isimlerinizi hem resimlerini ekletebileceğiniz çok romantik saten yastık. Belirtmekte fayda var bu ürün bir adet gönderilmektedir. Yatak odanız için alacaksanız aynısından iki adet sipariş vermekte fayda var.

kisiye-ozel-askimiz-solmasin-yastik

Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Yastık

Ölümsüz aşklara özel bu yastık, sevgisini ömür boyu taşıyanlar için tasarlanmış üzerinde “Aşkımız Hiç Solmasın Sevgilim” yazan (isteğe bağlı değiştirebilirsiniz), bir adet resiminizin kalp içine yerleştirildiği ve üzerine isimlerinizi yazdırabileceğiniz oldukça romantik bir evlilik yıldönümü hediyesi.

kisiye-ozel-cop-adam-yastiklari

Kişiye Özel Çöp Adam Yastıkları

5 adet birbirinden romantik ve eğlenceli tasarıma sahip çöp adam yastıkları üzerine isimlerinizi yazdırarak kişiselleştirebildiğiniz bir hediyedir. Diğer modelleri görmek için yukarıdaki resime tıklayınız.

kisiye-ozel-kalp-resimli-yastik

Kişiye Özel Kalp Resimli Yastık

Kişiye özel kalp resimli yastık; resimlerinizi, isimlerinizi ve evlilik yıldönümü tarihinizi yazdırabileceğiniz çok romantik bir hediyelik olarak karşımıza çıkıyor. Ürüne ulaşmak için resimin üzerine tıklayabilirsiniz.

[one_half_last]

sevgili-yastigi

Love Pillows – Sevgili Yastığı

Tekli ve çiftli seçenekleri bulunan, aşıklara özel aşk yastığı kalp şeklinde, hem rahat hem hoş bir görsele sahip, romantik çiftler için tasarlanmış bir yastık.

omur-boyu-el-ele-yastik-seti

Ömür Boyu El Ele Yastık Seti

Ömür boyu el ele birlikte yaşamak isteyen çiftlere özel tasarlanmış, üzerinde sonsuza kadar beraber yazan ve el ele tutuşan çift çizimine sahip (erkeğin yastığında erkek, bayanın yastığında bayan resmi) güzel bir çift yastık hediyesi.

sevgiliye-ozel-asiklar-saten-yastik

Sevgiliye Özel Aşıklar Saten Yastık

Sevgiliye Özel Aşıklar Saten Yastık, bir yastıkta kocamak isteyen aşık çiftler için hazırlanmış bir hediyeliktir.

sevgiliye-ozel-bankta-oturan-cift-saten-yastik

Sevgiliye Özel Sonsuzluk Yemini Saten Yastık (Model 1)

Sevgiliye Özel Sonsuzluk Yemini Saten Yastık (Model 1), iki farklı modeli olan bir saten yastık modelidir. Diğer Modelin resmini aşağıda görebilirsiniz. İncelemek ve fiyatını öğrenmek için resime tıklayarak hediye satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

sevgiliye-ozel-sonsuzluk-yemini-saten-yastik

Sevgiliye Özel Sonsuzluk Yemini Saten Yastık (Model 2)

Sevgiliye Özel Sonsuzluk Yemini Saten Yastık (Model 2)

Birbirinden şirin kişiye özel hazırlanan bu saten yastıklara ulaşmak için resimlerine tıklayabilirsiniz.

[/one_half_last]

[divide style=”dots” icon=”circle”]

Evlilik Yıldönümü Akrilik Hediyeler

Evlilik yıldönümüne hediye olarak bu akrilik ödüllerden birini seçebilirsiniz. Hem evinizde hoş bir dekor olacak, hem de uzun yıllar saklanabilecek bir hediyelik çeşididir. Akrilik malzeme üzerine yazım lazer ile kazınarak yapılır ve hiç bir zaman silinmez.

adini-kalbime-yazdim-akrilik-kalp

Adını Kalbime Yazdım Akrilik Kalp

Adını Kalbime Yazdım Akrilik Kalp, romantik ve kişiye özel olması sebebi ile çok etkili bir hediyedir. Kalp şeklindeki akrilik parçanın üzerine istediğinizi yazdırabiliyorsunuz. Eşinize güzel bir mesaj vermek ve onu ne kadar sevdiğinizi kelimelerle kalbin üstüne kazımak oldukça romantik bir seçim olacaktır.

evlilik-yildonumu-hediyesi-akrilik-cerceve

Kişiye Özel Yıldönümü Akrilik Çerçeve

Kişiye Özel Yıldönümü Akrilik Çerçeve, evlendiğiniz günün ne kadar özel bir gün olduğunu belirtmek amacıyla bir takvim üzerinde evlilik yıldönümüzün kalp ile işaretlendiği yaratıcı bir hediye fikridir. Aynı zamanda bu hediyeyi alarak, her sene evlilik yıldönümünü unutan eşinize bir daha unutmaması için iyi bir yöntem bulmuş olursunuz 🙂

kisiye-ozel-dunyanin-en-buyuk-asklari-akrilik-odul

Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödül

Kişiye Özel Dünyanın En Büyük Aşkları Akrilik Ödül, Ferhat ile Şirin’in, Romeo ve Juliet’in, Kerem ile Aslı’nın ve diğer büyük aşıkların aşkı bizim aşkımız yanında hiç kalır diyenlerin tercih edebileceği bir evlilik yıldönümü hediyesidir. Hediye, resimde görüldüğü üzere büyük aşıklarının isimlerinin yazıdığı bir tablet üzerinde, ortada sizin ve eşinizin isimleri yazacak şekilde oluşturulmuş bir üründür.

yil-donumune-ozel-akrilik-odul

Yıldönümüne Özel Akrilik Ödül

Yıldönümüne Özel Akrilik Ödül, güzel deseni ve kişiye özel yazdırılabilen mesajı ile sevgilinize, eşinize güzel bir yıldönümü hediyesi olacaktır.

kisiye-ozel-akrilik-tepsi

Kişiye Özel Akrilik Tepsi

Kişiye Özel Akrilik Tepsi, eşinizin ve sizin isminizi yazdırabileceğiniz, altına da özel gününüzün tarihini attırabileceğiniz ve evinizde kullabileceğiniz ya da vitrininizin baş köşesine koyabileceğiniz güzel bir hediyeliktir.

Diğer Evlilik Yıldönümü Hediyeleri

Evlilik yıldönümü hediyesi olabilecek diğer hediyelikler aşağıda listelenmiştir.

farkli-dillerde-seni-seviyorum-gumus-kolyeli

Farklı Dillerde Seni Seviyorum Çikolata ve Peri Kolye

Öyle bir yıldönümü hediyesi düşünün ki, içinde kalp kartçıklara yazılmış ve “Seni seviyorum çünkü…” ile başlayan 100 adet sevme sebebiniz, 24 adet seni seviyorum yazılı mabel çikolata ve peri kızı gümüş kolyeden oluşuyor. Ayrıca kırmızı kalp kutu içinde sevgilinize / eşinize gönderiliyor. Oldukça romantik ve etkiliyeci.

ciftlere-ozel-retro-kupa-bardak

Çiftlere Özel Retro Kupa Bardak

Çiftlere özel retro kupa bardak, üzerine tarih ve belirttiğiniz mesajınız yazılarak hazırlanan şirin bir hediye. Ayrıca beyaz kupa bardak ve sihirli kupa bardak olarak iki farklı versiyonu var. Ürün detaylarına resime tıklayarak ulaşabilirsiniz.

i-am-married-tisort-hediyesi

Kişiye Özel Mesajlı Siyah Tişört

Yıkamaya dayanıklı lazer kesim baskı ile oluşturulan bu tişört üzerine istediğiniz yazdırabiliyorsunuz. Resimdeki örnekteki gibi eğlenceli ve muzip bir yazı yazdırarak eşinize armağan edebilirsiniz. Eşinizin evli olduğunu tişörtüne bakan herkes bilsin ama değil mi? Siz de kendinizi garantiye almış olursunuz 🙂

sevgiliye-hediye-sepeti-agzimiz-tatlansin-askimiz-katlansin

Sevgiliye Çikolatalı Hediye Sepeti

cok-seviyorum-ask-drajeleri

Çok Seviyorum Aşk Drajeleri

evlilik-yildonumu-sarkisi

Kİşiye Özel Evlilik Yıldönümü Şarkısı

kalp-desenli-dekoratif-ayna-saat

Kalp Desenli Dekoratif Ayna Saat

carla-mara-film-seridi-cerceve

Carla Mara Film Şeridi Çerçeve

evlilik-yildonumu-altin-kolyeli-hediye-sepeti

Altın Kolyeli Sevgili Hediye Sepeti

kisiye-ozel-kalp-kutuda-ask-mesajli-saat

Kişiye Özel Kalp Kutuda Aşk Mesajlı Saat

evlilik-yildonumu-cop-adam-ask-kupalari

Evlilik Yıldönümü Çöp Adam Aşk Kupaları

evlilik-yildonumu-fotoblog-duvar-saati

Evlilik Yıldönümü Fotoblog Duvar Saati

evlilik-yildonumu-kalp-ayna

Evlilik Yıldönümü Kalp Ayna

evlilik-yildonumu-ozel-urunler

Yeni Evlilere Özel Ürünler

evlilik-yildonumu-sutlu-harf-cikolata

Evlilik Yıldönümü Sütlü Harf Çikolata

winnie-sandik-dolusu-ask-hediyesi

Hediye Sepeti Sevimli Winnie Aşk Hediyesi

kisiye-ozel-askimiz-solmasin-urunleri

Kişiye Özel Aşkımız Solmasın Ürünleri

kisiye-ozel-fotografli-kalp-masa-saati

Kişiye Özel Fotoğraflı Kalp Masa Saati

kisiye-ozel-tek-tas-yuzuk-odulu

Kişiye Özel Tek Taş Yüzük Ödülü

[one_half_last]

Evlilik Yıldönümüne Özel Takılar

Evlilik yıldönümünde eşlere alınabilecek en güzel hediyelerden biri de takılardır. Birbirinden güzel, pırlanta ve altın yüzük, kolye, bileklik modellerini aşağıda bulabilirsiniz. İncelemek istediğiniz modelin resmine tıklayarak ürünün satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

degerli-tasli-kalpli-ok-yuzuk

Değerli Taşlı Kalpli Ok Yüzük

Bu yüzük onu tam kalbinden vuracak. Divas pırlantanın ürünü olan bu yüzük 0,20 karat taşlarla süslenmiş altın kaplama gümüş bir yüzüktür. Yüzük ile ilgili ölçü tablosunu ürünün sayfasında görebilirsiniz.

divas-pirlanta-4-yaprakli-yonca-kolye

Divas Pırlanta Dört Yapraklı Yonca Kolye

Divas Pırlanta Dört Yapraklı Yonca Kolye, evliliğinize şans getirmesi için eşinize alınabilecek, 14 ayar altın kaplı, 0,01 karat pırlantalı ve uygun fiyatlı bir takı hediyesidir.

divas-pirlanta-iki-kalp-kolye

divas-pirlanta-kalp-bileklik Divas Pırlanta Kalp Bileklik

harf-kolye

My Name Is Harf Kolye

Eşinize evlilik yıldönümü hediyesi olarak çok harika bir harf kolye hediye edebilirsiniz. Altın ve altın kaplama olarak iki farklı modeli mevcut. Bütçenize uygun olanını seçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece eşinizin isminin baş harfini ürün sayfasındaki ilgili yere yazmak ve siparişi tamamlamak.

iki-isim-yazili-alyans-yuzuk

My Name Is İki İsim Yazılı Alyans Yüzük

Üzerine isimlerinizi yazdırabildiğiniz bu yüzük ortasındaki şirin kalp ile süslenmiş. Divas marka, oldukça şık ve sevgilinize / eşinize hediye edebileceğiniz çok güzel bir yüzüktür.

iki-isim-yazili-tablet-kolye

My Name Is İki İsim Yazılı Tablet Kolye

Sizin ve sevgilinizin isimlerini bir kolyeye kazıyıp ona hediye etmek isterseniz size iki isim yazılı tablet kolyeyi tavsiye ederiz. Zinciri ile beraber gelen bu ürün kişiye özel olması sebebi ile sizin verdiğiniz isimlere göre hazırlanacak ve size ulaştırılacaktır. Sevgilinizin / eşinizin isimlerinizi en güzel günlerinde ve en şık anlarında boynunda taşıyabileceği ve aşkını sevgisini gurula gösterebileceği bir hediyelik kolyedir.

kalpli-iki-harfli-alyans-yuzuk

My Name Is Kalpli İki Harfli Alyans Yüzük

Ortasında kabartmalı bir kalp ve her iki yanında isimlerinizin baş harflerini taşıyan dairelerle süslenmiş güzel bir alyans yüzük.

kisiye-ozel-harfli-kalp-yuzuk

Kişiye Özel Harfli Kalp Yüzük

Yüzük üzerinde kalp ve harf bir arada olacak şekilde tasarlanmış güzel bir evlilik yıldönümü hediyesi örneği.

kisiye-ozel-isim-yazili-kolye

Kişiye Özel İsim Yazılı Kolye

Sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz bir kolye modeli daha.

kisiye-ozel-isim-yazili-nazar-bileklik

Kişiye Özel İsim Yazılı Nazar Bileklik

Onu nazardan koruyacak bir evlilik yıldönümü hediyesi tavsiyesi.

pirlanta-melek-kolye

Pırlanta Melek Kolye

Biricik meleğinize evlilik yıldönümünüzde pırlantalı bir melek kolye alabilirsiniz. Kolye ile ilgili detaylı bilgi için ürün resmine tıklayıp ürün satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

pirlanta-sonsuzluk-kolye

Pırlanta Sonsuzluk Kalp Kolye

Evliliğinizin, aşkınızın sonsuza kadar süreceğini anlatan bir yıldönümü hediyesi. Yatay şekilde iki kalbin birbirine karşılıklı bağlanması ile sonsuzluk işaretini andıran bu kolye, tam ortasındaki pırlanta ile daha şık ve anlamlı hale gelmiş.

sallantili-iki-harfli-yuzuk

My Name Is Sallantılı İki Harfli Yüzük

kalpli-iki-harfli-yuzuk

Kişiye Özel Harfli Kalp Yüzük

[/one_half_last]