Bazı aşklar unutulmaz, sevgilinizle aranız bozulur ve ayrılırsınız. Sonra onu unutamadığınızı fark edip, onu geri kazanmanın yollarını ararsınız. Bazen özür tek başına yeterli olmaz, ona özür dilerken harika bir hediye vererek biraz da olsun yumuşamasını sağlayabilirsiniz. Onun da içindeki kıvılcım sönmemiş ise, bu jestiniz belki de eski sevgilinizi size getirecek adım olacaktır. Eski sevgiliye hediye almayı ve onunla barışmayı istiyorsanız aşağıdaki hediyelere göz atmanızda fayda var. En ikna edici hediyelerin bir listesini yaptık. Buyrun:

 

eski sevgiliye hediyeKALBİMİN İÇİ HEDİYE SEPETİ, kırmızı kalpler içinde sevgi sözcükleri, çikolatası, çiçeği ile harika bir hediye sepeti, eski sevgilinizin kalbini tekrar çalabileceğiniz, güzel bir hediye olacaktır. Üstelik bu hediye sepeti 22 TL gibi oldukça uygun bir fiyata… Aynı gün kargo yapılmaktadır, İstanbul içinde iseniz kurye ile sipariş verdiğiniz gün teslimatı gerçekleşmektedir.

 

 

[divide]

KİŞİYE ÖZEL ÖZÜR DİLEME ŞARKISI, Tözür dileme şarkısıürkiye’de ilk ve tek olan bir hediye! Onun adına özel bir şarkı. Ona ne kadar özel olduğunu hissettirecek, belki de gözyaşlarına boğacak harika romantik bir şarkı. Resim üzerine tıklayarak, ürün tanıtım sayfasındaki örnek özür dileme şarkısını mutlaka dinleyin.

 

 

[divide]

eski sevgiliyi geri kazanmakBir eşşeklik yaptım,beni affet demenin en güzel yolu Eeyore’li hediye sepetini ona hediye etmektir. Eski sevgiliyi geri kazanmak için hatanızı kabul ettiğinizi göstermek istiyorsanız bu hediye sepetini incelemenizi öneririz. Çizgi filmlerden tanıdığımız bu şirin eşekcik size sevgi sözcükleri içeren kalp kağıtlar ve çikolatalar ile birlikte gelmektedir. Sevgilisini şirinlik yaparak kazanmak isteyen beylere duyrulur.

[divide]istiridye inci kolye

İstiridye içi inci kolye hediyesi, özel kutusunda, ücretsiz hediye paketinde, ücretsiz hediye notunuz ile birlikte, 5 farklı renge sahip tamamen doğal olarak oluşmuş inciye sahiptir. 925 ayar saf gümüş kolyesi, inci kafesi ile birlikte harika bir settir. Detayları incelemek için resime tıklayın ürün açıklama sayfasına bakın.

 

 

[divide]eski sevgiliye alınabilecek hediyelerKalp şeklinde havada uçan bir fotoğraf çerçevesi. Manyetik yapısı ile havada asılı kalabilen orta bölmeye sahip ilginç bir sevgiliye hediye ürünü. Orta bölmeye fotoğraf ekliyorsunuz -sevgilinizle olan eski romantik bir resiminizi kullanabilirsiniz- ve fişini taktığınızda kalp şeklindeki çerçeve havada asılı bir şekilde hafifçe dönmeye başlıyor.

 

[divide]kişiye özel şişede mesajÖzür dilemek, kendinizi affettirmek istiyorsunuz ama bunu kelimelere dökmek zor geliyor. Şişede mesaj hediyesi ile ona söylemek istediklerinizi kırmızı rulo kağıda yazdırabilir ve denizden çıkmış görüntüsüne sahip şişe hediyesi içinde verebilirsiniz. Şişe içerisinde deniz kumu ve deniz kabukları mevcut. Kırmızı şık hediye kutusunda geliyor ve içindeki romantik şişesindeki etkileyici sözlerinizi sevgilinizi ikna etmek için kullanıyorsunuz.

 

[divide]büyüyen kristalBu çok ilginç ürün şaşırtıcı bir şekilde bir kristalin nasıl büyüdüğünü gösteriyor size. Üzerinde Missing ou – Seni Özledim, Love – Aşk, Forever Together – Sonsuza Kadar Beraber vb. yazıları olan versiyonlarından birini seçebilirsiniz. 15-21 gün arasında kristal büyümektedir. Cam kavanozun içerisinde büyüdüğünü izlemek gerçekten inanılmaz bir deneyim.

 

[divide]ses kayıtlı konuşan gülOna duygularınızı ifade etmekte zorlandığınızda aynı şişede mesaj hediyesi gibi ancak bu sefer yazılı değil, sesli olarak mesajınızı iletebileceğiniz harika bir hediye. Gül üzerindeki kayıt düğmesine basıyorsunuz ve 10 saniye boyunca sesinizi kaydediyor. Gülü hediye ettiğiniz kişi mesajınızı gül üzerinden dinliyor. Uygun fiyatı ve ilginç fikirli olması sebebiyle romantik ve çok tutulan bir hediye.

 

 

 

 

Daha fazla seçenek için daha önceki yazımız olan ÖZÜR DİLEME HEDİYELERİ konusuna bakabilirsiniz.