ERKEK SEVGİLİYE EN GÜZEL HEDİYE

Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere hediye alma konusunda hanımların işi daha zordur. Hediyeler hep hanımlara yönelik olunca, erkeklerin işi kolaylaşır, çiçek, çikolata, peluşlar derken hediye bulma işi çözülüverir. Ama erkeklere alınabilecek hediyeler yelpazesi daha kısıtlıdır. Bu da erkek arkadaşına hediye bulmak isteyen hanımlar için bu işi zorlaştırır. Ona öyle bir hediye almalısınız ki, hem işine yarayan, kullanabileceği bir şey olmalı, hem de hediyesine her baktığında sizi hatırlayabilmelidir.

Erkek sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerden bazıları, erkeklerin değişmez aksesuarlarından olan cüzdan, kemer ya da gömlek olabilir. Eğer gömlek almayı düşünüyorsanız sıradan bir gömlek almak yerine Kişiye Özel Gömlek tercih etmelisiniz. Aynı şekilde cüzdan, kemer, anahtarlık tarzı bir seçiminiz olacak ise Kişiye Özel Deri Hediye Seti tavsiye edilir.

Çoğu erkek gibi futbol hastası bir sevgiliniz var ise, erkek sevgiliye en güzel hediye onun tuttuğu takım ile alakalı bir hediye olabilir. Örnek futbol takımı hediyeleri için önceki yazımız olan Fanatik Sevgiliye Hediye yazımızı incelemeniz tavsiye edilir.

[divide]

KİŞİYE ÖZEL HEDİYE SETİ

Erkek Sevgiliye en Güzel Hediye
Üzerine isim yazdırabileceğiniz anahtarlık, kalem ve kartvizitlikten oluşan kişiye özel bir hediye seti. Şık deri kutusunda geliyor. Yakışıklı beyefendi için şıklığına şıklık katacak bir hediye.

[divide]

KİŞİYE ÖZEL ÇAY BARDAĞI SETİ 4’LÜ

Erkek Sevgiliye Çay Bardağı Hediyesi

Çay içmeyi çok seven bir sevgiliniz var ise ona üzerinde isim yazdırabileceğiniz 4lü kişiye özel çay bardağı seti alabilirsiniz. 4 adet bardak ve 4 adet altlıkdan oluşmaktadır. İsterseniz her bardağa onun ismini yazdırabilirsiniz. İsterseniz 2sine onun ismini 2sine sizin isminizi yazdırırsınız.

[divide]

ÇAKMAKLI KOL SAATİ

Erkeğe Hediye Çakmaklı Kol SaatiKol saati erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Eğer erkek arkadaşınız sigara içiyor ise, bir de çakmağını sürekli kaybediyorsa onu bu hediye ile mutlu edebilirsiniz. Üzerinde çakmak olan bir kol saati! Genellikle çakmak ürünlerinde, yanıcı maddelerin kargoda yasak olması sebebiyle gaz haznesi boş olarak gönderilebilir. Bu yüzden hediyeyi erkek arkadaşınıza vermeden önce gazı olup olmadığını kontrol etmenizde fayda var.

[divide]

KİŞİYE ÖZEL ATEŞ SUYU KUPA VE KÜLLÜK

Erkek Sevgiliye Kupa ve KüllükEsprili ve kişiye özel bir ürün. Ateşsuyu kupa ve küllük. Üzerine sevgilinizin ismini, yaşını, memleketini ve alt kısmına kısa bir notunuzu yazdırabiliryorsunuz. İçki markası etiketi şeklinde, erkek arkadaşınızın alkol ve sigara ile arası iyi ise, ve esprili hediyelerden hoşlanıyorsa Ateşsuyu Kupa ve Küllük seti hoşuna gidecektir. Ürünün resimlerini yakından görmek ve satın almak için resime tıklayınız.

[divide]

USB BAĞLANTILI ASTRONOT LAMBA

Erkek Sevgiliye Hediye USB IşıkLaptobu başında çok vakit geçiren, özellikle geceleri çalışan sevgiliniz için esprili güzel bir hediye arıyorsanız USB bağlantılı Astronot onun çok hoşuna gidecek. Yaklaşık 12 lümen ışık veriyor. Çocukluğunda astronot olmak istemiş olan sevgiliniz için güzel bir hediye olabilir. Ürünün detayları resimlerini incelemek için resime tıklayabilirsiniz.

[divide]

USB BARDAK ISITICI

Erkeğe Hediye USB Bardak IsıtıcıBilgisayar başında çok zaman geçiren, ya da işini bilgisayar başında yapmak zorunda olan sevgiliniz, çay ve kahve tüketmeden duramıyorsa ona bu ürünü hediye edin. USB Bardak ısıtıcı, içeceklerinizi sıcak tutan, hem ucuz hem kullanışlı bir hediye olacaktır. Tavsiyemiz bu ürünle beraber, bir de kişiye özel kupa yaptırıp, ikisini bir vermek. Üzerinde beraber çekildiğiniz bir fotonun baskısı olan bir kupa bu hediye ile beraber çok daha anlamlı olacaktır. Fotoğraf Baskılı Kupa linki üzerinden baskılı kupaları inceleyebilirsiniz.

Erkek sevgiliye en güzel hediye aslında sadece sevginizdir. Yukarıda gösterdiklerimiz sadece ufak aracılar. Aşk ve mutluluk dolu bir ömür sizlerin olsun…