ERKEĞE SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYESİ

Erkek arkadaşınıza sevgililer günü hediyesi almak istiyorsunuz, peki ne alacaksınız? Sevgililer gününde hanımlara hediye bulmak gerçekten kolaydır; çikolata, kalp şeklinde hediyeler, şirin bir ayıcık hanımları mutlu etmeye yetebilir. Peki siz karşılığında erkek arkadaşınıza ne almayı düşünüyorsunuz? Özellikle sevgililer gününde, hediyelerin çoğu bayanlar için üretildiğinden, erkeğe sevgililer günü hediyesi bulabilmek sizi biraz zorlayabilir.

Burada erkek arkadaşınızın yapısına uygun hediye bulabilmek için onu biraz analiz etmeniz gerekir. Kendisi romantik bir erkek midir, bir futbol fanatiği midir, bilgisayar oyunları canavarı mıdır, ona evinin bir köşesine koyup sizi hatırlayabileceği bir hediye mi daha uygundur, yoksa üzerinde taşıyabileceği bir kıyafet ya da takı gibi (kemer, cüzdan, kravat iğnesi vb.) onu daha çok mutlu edecektir?

Burada erkek sevgiliye alınabilecek birkaç sevgililer günü hediyesi önerisi var. Erkek arkadaşınıza en uygun kategoriyi seçmek size kalmış. Mutluluğunuz daim olsun.

ROMANTİK ERKEKLERE HEDİYELER

Romantik hediyelerden hoşlanan erkek arkadaşınıza, nişanlınıza ya da kocanıza alabileceğiniz hediyelere buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgililere Özel Aşk Dolu Kare Yastık

sevgililere özel aşk dolu kare yastık

Sevgililere Özel Aşk Dolu Kare Yastık

Ona hep sizi hatırlatacak, kanepesinin ya da yatağının baş ucunda duracak güzel ve romantik bir hediye olarak Aşk Dolu Kare Yastık ürününü tercih edebilirsiniz. Üzerine yazılacak yazıyı, sizin için önemli bir tarihi ve isimlerinizi belirtiyorsunuz ve bu ürün size özel şekilde hazırlanarak kargoya veriliyor. 40 cm x 40 cm boyutlarında ve içi elyaf dolu yumuşacık bu yastık romantik erkeklere verilebilecek güzel bir hediye olarak karşımıza çıkıyor.

incele ve satın al

 

 

 

 

 

[divide icon=”circle”]

Kişiye Özel Time Dergi Kapağı

Time Dergisi Kapağı

Time Dergisi Kapağı

Sevgiliniz hem romantik ve hem yakışıklı ise onu Time dergisinin kapak yıldızı yapabilir ve bu kapağı çerçevelenmiş bir şekilde ona hediye edebilirsiniz. Erkekler böyle gururlarını okşayacak, egolarına dokunacak hediyelere bayılırlar. Kapak üzerine tarih, isim, ünvan yazdırabiliyorsunuz. Kaliteli ve yüksek çözünürlükte bir fotoğraf göndermek baskı kalitesini arttıracaktır. Ahşap çerçevesi ile birlikte gönderilen bu hediyelik, aynı gün hazırlanıp kargoya veriliyormuş.

incele ve satın al

 

 

 

 

[divide icon=”circle”]

ERKEKLERE GİYİM HEDİYELERİ

Sevgili Tişörtleri Çeşitleri

Sevgili Tişörtleri Çeşitleri

Sevgili Tişörtleri Çeşitleri

Sevgili tişörtleri, inanılmaz yaratıcı modelleri ve bir çok çeşidi ile sevgililer gününde erkek arkadaşınıza alabileceğiniz güzel bir hediye olacaktır. Uzun kollu ve kapşonlu gibi soğuk havalara da uygun modelleri bulunan bu tişörtleri mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Onlarca farklı modelin yanı sıra, satıcı firma size kendi tişörtlerinizi de tasarlama imkanı sunuyor. Oldukça başarılı bu modellerden birini tercih edebilir ya da kendi modelinizi oluşturarak sevgilinizle beraber ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu tişörtleriniz aracılığı ile de gösterebilirsiniz.

incele ve satın al

[divide icon=”circle”]

Kişiye Özel Gömlek

Kişiye Özel Nakışlı Gömlek

Kişiye Özel Gömlek

Kişiye özel gömlek modelleri erkeklere alınan hediyeler arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Beyaz, siyah ve mavi renkleri mevcut. Bu gömleklerin yaka kısmına (iç kısmına) kısa bir mesajınızı nakışla yazdırabiliyorsunuz. Ayrıca gömleğin cep üstü ve manşetlerinden isimlerinizin baş harfleri yazıyor. D’S Damat marka, oldukça kaliteli bu gömlekler her erkeğin hoşuna gidecektir. Sevgililer gününde erkeğinize ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, bu gömlek hem sizin kurtarıcınız olacaktır hem de erkeğinizin en sevdiği gömlek olarak gardrobunda yer alacaktır. Ürün sayfasında ayrıca gömleğin beden tablosu da bulunmaktadır. Ürün kişiye özel hazırlandığı için değişimi sıkıntılı olabilir, bundan dolayı ürünü sipariş vermeden önce beden seçimini yaparken dikkatli olmanızı ve beden tablosundan faydalanmanızı tavsiye ederiz.

incele ve satın al

[divide icon=”circle”]