Hep sevgilimizi düşünecek değiliz ya! Babalar gününe az bir zaman kaldı. Hala hediyenizi almadıysanız aşağıdaki hediyelere gözgezdirmenizde fayda var. Bu hediyeler aynı gün kargolanmaktadır. Ertesi gün elinizde olur. Eğer babanız başka bir şehirdeyse, onun adresini verip, hediye notunuzu da hediye paketinin üzerine yazdırabilir ve babanıza sürpriz yapabilirsiniz. İşte birbirinden güzel babalar günü hediyeleri:

[divide]

babalar_gunune_ozel_duvar_saatiBabanızla beraber çekilmiş güzel bir resminizi saat üzerine ekletip, altına da mesajınızı yazdırabileceğiniz çok zarif bir saat. Resim ve mesajınız arasında kalplerden bir şerit var. Özellikle hanımların babaları için tercih edebileceği türden harika bir hediye. Saat camdan yapılmıştır ve subliminasyon tekniği ile fotoğrafınız ve yazılarınız cam üzerine işlenmektedir.

 

[divide]

frenzy_nakışlı_gömlek

 

Frenzy marka bu hoş gömlek üzerinde, manşetlere ve gömlek cebine ve yakaya yazı yazdırabiliyorsunuz. Beyaz, mavi, siyah renk gömlekler arasında seçim yapabilirsiniz. Hoş siyah kutusu içerisinde oldukça şık bir hediye. Babanızın ismini ya da baş harflerini yazdırabildiğiniz, kişiye özel olması nedeniyle sıradan bir gömlekten çok daha öte ve etkileyici bir hediye olacaktır. %60 pamuk ve % 40 polyesterden imal edilmiş, klasik kesim bir gömlektir.

 

[divide]

isim_islemeli_deri_erkek_cuzdan_332290

 

Üzerine isim soyisim ve büyük baş harf yazdırabiliceğiniz, yine kişiye özel hazırlanan harika bir hediye. Siyah ya da taba renk cüzdan üzerine, yazı fontu alternatiflerinden beğendiniz bir tanesi ile babanızın ismine özel bu cüzdanı hazırlatabilir ve hoş hediye paketinde babanıza hediye edebilirsiniz. İsim cüzdan üzerine lazerle işlendiği için kalıcıdır ve zamanla silinme gibi bir problemi olmaz. Babanız bu hediyeye bayılacak!