ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ

Ana gibi yar olmazmış. Hep sevgilimize hediye bakacak değiliz ya! Bizim için her zorluğu göze alan, uykusuz geceler geçiren, yemeyip de yediren annelerimizi unutmak olmaz. Sadece anneler gününde değil, her zaman annelerimizi hatırlamalı, uzaktayken ya da yanı başımızdayken fark etmez, onlara sevgimizi göstermeliyiz. Annelerimize verilecek bir buket çiçek, küçük bir hediye, onların yüzündeki gülümsemeyi görmek için fazlasıyla küçük bir bedel. Anneler günü hediyeleri tavsiyelerimize başlamadan önce anneler günü hakkında küçük bir bilgi paylaşalım:

ANNELER GÜNÜ

Anneler günü, bütün dünyada kutlanmakla beraber, her ülkede aynı tarihlerde kutlanmamaktadır. Peki Türkiye’de Anneler Günü hangi gündür? Bizde “Anneler Günü” Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanmaktadır. Anneler Günü kutlama geleneği Antik Yunanlılarda başlamaktadır. Ana tanrıça için kutlanılan bu özel gün, zamanla tüm dünyaya yayılmış ancak Tanrıçalar için değil, biricik annelerimiz için kutlanmaya başlamıştır. Anneler günü hakkında daha detaylı bilgi için Vikipedi Türkiye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Anneler Gününde, genel olarak annelerimizi bize olan emekleri ve bize olan sevgisinden dolayı onurlandırır, hediyeler, güzel sözler ile onlara teşekkürlerimizi sunarız. Bir demet çiçek, sevgi dolu bir küçük hediye paketi, bir öpücük, bir teşekkür ve bir kutlama ona olan minnetimizi göstermemizin küçük bir yoludur.

ANNELER GÜNÜ HEDİYE FİKİRLERİ

Anneler günü hediyesi denilince genelde ilk olarak aklımıza çiçekler gelir. Sürekli çiçek alıyorsanız farklı birşeyler de sunmak, bir hediye paketi vermek isterseniz, size bazı naçizane tavsiyelerimiz olacak. Annelerimize hediye alacağımız zaman genelde onların ihtiyacı olan birşeyler almayı düşünürüz. Ancak siz siz olun, sürekli yapılan şu hatayı yapmayın. “Aaa, annemin mutfak robotu bozuldu, ona bir robot alayım…. Annemin düdüklü tenceresi eskimiş, anneler günü hediyesi olarak bir tencere alayım…. Annemin mutfağında şu eksik, şunu alayım….” Annelerimize ihtiyacı olan birşeyi almak güzel, ancak ona bu hediyeleri anneler gününde değil, sıradan bir günde alın. Ona yaptığı güzel yemekler için teşekkür etmek için alın. Anneler gününde aldığınız hediye bir temizlik ya da mutfak eşyası değil, ona kendini özel hissettirecek, “daha kişisel”, “daha duygusal”, “daha sevgi dolu” bir hediye olsun. Bu bir “anneler gününe özel hediye sepeti” olabilir, annenize güzel bir kıyafet olabilir, bir ayakkabı, kişisel kullanım için bir eşya, kişiye özel bir fotoğraf çerçevesi (tabi ki içine birlikte çekilmiş güzel bir fotoğrafınızı koyduktan sonra-varsa bebeklik, çocukluk döneminizden bir fotoğraf), annenizin adına hazırlanmış, ona teşekkür mesajınızın olduğu bir vitrin eşyası, kişiye özel fotoğraflı bir duvar saati vb. ona sevginizi her daim hatırlatacak, baktıkça mutlu edecek bir hediye almanızı tavsiye ederiz.

ANNELER GÜNÜ HEDİYE TAVSİYELERİ

İşte size birbirinden güzel anneler günü hediyeleri. Farklı tavsiyeler içinden annenize ve bütçenize en uygun olanı seçebilirsiniz. Hediyelerin detaylı açıklamaları, fiyat bilgileri ve satın almak için resimlerin üzerine tıklayarak ürünlerin satışını yapan sitelere ulaşabilirsiniz.

Öncelikle anneler günü hediye sepetlerine bakalım:

ANNELER GÜNÜ HEDİYE SEPETLERİ

ANNEYE HEDİYE SEPETİ – GÜL KOKULU ANNEME HEDİYE

anneye hediye sepeti - gül kokulu annemeGül kokulu anneniz için, üzerinde benim annem nakışı olan el havlusu, gül yaprakları ve gül dekorlu mumu ile kırmızı deri ciltli kutusunda sunulan harika bir hediye sepeti. Resime tıklayarak ürünü inceleyebilirsiniz.

ANNEYE HEDİYE SEPETİ – ANNEME BİSİKLET DOLUSU HEDİYE

anneye hediye sepeti - anneme bisiklet dolusu hediyeAnnesine şirin mi şirin bir hediye sepeti almak isteyenler için tasarlanmış, kalp nakışlı havlu, kokulu bardak mum, ayıcık anahtarlık, büyük boy kalpli bez torba ile sepetli oyuncak bisiklet ile gelen, kırmızı tülle sarılıp süslenen bir hediye.

ANNEME SEVGİ KULESİ

anneme sevgi kulesi hediyesiAnneler gününde annenize çoook tatlı ve kocaman bir hediye arıyorsanız bu hediyeyi size sunuyoruz. Melek şeklinde altın kolyesi, şık el aynası, şekerlemeleri, çikolataları ile çok harika bir hediye. Toplam 4 adet kalp şeklinde kutudan oluşuyor ve her kutuda farklı hediye ve şekerler mevcut. İncelemek, yakın resimlerine bakmak ve satın almak için resime tıklayıp ürünün sayfasına gidebilirsiniz.

 

BAKIMLI ANNELER İÇİN ANNEYE HEDİYE SEPETİ

Anneler Günü Hediye SepetiBu hediye sepeti, bakımlı annelerin çok hoşuna gidecek. Sepet içinde kendi kutusunda özel işlemeli ayna tarak seti, bir adet şal, kokulu sabun, Viva Cappio deodorant ve yapay çiçeği bulunuyor. Kendi sepeti içerisinde tül ile sarılıp hediye paketi haline getiriliyor. Hediye paketi halini görmek ve hediyeyi incelemek için resime tıklayın.

CANIM ANNEM AKRİLİK DEKOR HEDİYE

canım annem akrilik dekor hediyeBir tanecik anneniz için hazırlanan kalp şeklinde akrilik dekor hediye, üzerine istediğiniz mesajı, annenizin ismini ve tarihi yazdırın, anı olarak bir ömür kalsın.

CANIM ANNEM KAVANOZU

canım annem kavanozu Annesine sevgisini bir gün değil 365 gün için 365 ayrı mesajla göstermek isteyenler için hazırlanmış harika bir anneler günü hediyesi. Kırmızı süslü kavanozun içinde 365 adet farklı kağıt üzerinde 365 adet anne için yazılmış sevgi mesajı bulunuyor. Kavanozun üzerinde “Seni sevdiğimi hergün hatırlaman için” yazıyor. Anneniz kavanozdan her gün bir mesaj çekip, sizin ona ileteceğiniz mesajınızı okuyabiliyor. Tamamen sevgi yüklü, akıllıca düşünülmüş hoş bir anneler günü hediyesi. Hazır mesaj istemem, kavanozu boş kağıtlarla gönderin ben üşenmem annem için mesajlarımı kendim yazarım derseniz BURADAN yazısız canım annem kavanozlarına ulaşabilirsiniz.

SÖZLER ANLATSIN KALBİNİZİ – 12 MUHTEŞEM ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI

Anneler Günü Sözler Anlatsın KalbiniziBu anneler gününde annenize farklı ve sevgi dolu bir hediye alın. İçinde kırmızı kağıtlara yazılı birbirinden güzel ve özel 12 adet anneler günü mesajı var. Cam kavanozunda gönderiliyor. İçinde yazan mesajlar şunlar:

Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.
Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM. Ellerinden öperim.
En güzel insan, en güzel annem, koruyucu meleğim.. Ellerinden öperim.
Biricik annem.. Anneler günün kutlu olsun. Her zaman senin küçük bebeğinim..
Seni bir gün değil her canım yandığında, başım sıkıştığında seni çağırıyorum. Sesimi duyan tek insan sensin. Anneler günün kutlu olsun ANNECİĞİM.
Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın.Annemsin. Varlığımın tek nedeni.. Anneler günün kutlu olsun.
Gücüme güç, umuduma umut katan annem.. Anneler günün kutlu olsun!!
Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem.. Seni çok seviyorum.
Dünyanın en güzel, en iyi annesi, anneler günün kutlu olsun.
Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.
Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum. Anneler günün kutlu olsun.

 

ANNEYE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜKLERİ

ANNELER İÇİN KİŞİYE ÖZEL MUTFAK ÖNLÜĞÜ

Anneler Günü Kişiye Özel Mutfak ÖnlüğüMutfağın sultanı anneniz için onun resimini baskılatarak kişiye özel hazırlatabileceğiniz harika bir mutfak önlüğü. Annenize ait güzel bir resimi ekleyip, altına da istediğinizi yazdırabilirsiniz.

ANNELERİN EN GÜZELİNE KALPLİ MUTFAK ÖNLÜĞÜ

Annelerin En Güzeline Mutfak ÖnlüğüAnnelerin en güzeli için çok güzel bir kişiye özel mutfak önlüğü daha. Yukarıdaki önlükten farkı, etrafında kırmızı kalp desenleri olması. Yine istediğiniz fotoğrafı ekletebilir, istediğiniz yazıyı yazdırabilir ve annelerin en güzeline en güzel anneler günü hediyesini siz verebilirsiniz.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL ÇERÇEVELER

ANNELER GÜNÜ – KALP ŞEKİLLİ UÇAN ÇERÇEVE

Anneler Günü Kalp ÇerçeveKalp şeklinde bir fotoğraf çerçevesi düşünün ancak havada duruyor ve hafifçe dönüyor. Kalp şeklinde manyetik çerçeve ürünü, elektrik ile çalışıyor ve içindeki elektromıknatıs sayesinde havada salınıyor. İçine annenizle beraber çekildiğiniz en sevdiğiniz fotoğrafı koyuyorsunuz ve fişini taktığınızda kırmızı ışıkları ve havada asılı kalan kalp şeklindeki çerçevesi ile harika ve sihirli bir görüntü yakalıyorsunuz.

KALP FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

Kalp Fotoğraf ÇerçevesiKalp fotoğraf çerçevesi, 43 adet fotoğrafın kalp şeklinde yerleştirilmesiyle oluşan harika bir fotoğraf albümü/çerçevesi olarak karşımıza çıkıyor. Annenize bugüne kadar çekildiğiniz fotoğraflardan bir kolaj yapabilirsiniz. Her bir fotoğraf 5cm x 5cm boyutlarından oluşmalı.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVE

Anneler Gününe Özel Ahşap ÇerçeveAnneler günü hediyesi olarak verilebilecek en güzel hediyelerden birinin bu olduğunu düşünüyoruz. Kaliteli ahşap çerçeve üzerinde annenize istediğiniz mesajı ve tarihi yazdırabiliyorsunuz. İsterseniz “Canım Annem” yazan kısma da farklı birşey yazdırabilirsiniz. 21 x 26 cm boyutlarındaki bu çerçeve üzerine yazdıracağınız yazılar lazer işleme yöntemi ile yazıldığı için kesinlikle kalıcıdır.

ANNELER GÜNÜ ÖZEL AHŞAP ÇERÇEVELİ DOĞAL TAŞ BASKI

Annelere Özel Ahşap Çerçeveli Doğal Taş BaskıAnneler Günü için tercih edilecek harika bir hediye daha. Çerçeve kısmı ahşaptan olan, gönderdiğiniz resim çerçeve üzerindeki özel taş üzerine sublimasyon tekniği ile basılan çok şık ve orjinal bir hediye. Üzerine isim ve mesaj yazdırabiliyorsunuz.

ANNELERE ÖZEL DEKORATİF TAŞ BASKI

Annelere Özel Dekoratif Taş BaskıÖzel hazırlanan bir taş üzerine sublimasyon tekniği ile göndereceğiniz resim, mesajınız ve tarih baskılanıyor. Oldukça şık bir dekor. Anneniz salon vitrinindeki en güzel yere yerleştirecektir ve baktıkça sizi anacaktır.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL KUPALAR

KİŞİYE ÖZEL FİLM ŞERİDİ KUPA VE KAPAKLARKişiye Özel Film Şeridi Hediyeler

Kupa, sihirli kupa ya da telefon kılıfı olarak hazırlatabileceğiniz, kişiye özel olduğu için istediğiniz resim ve yazıyı ekleyebileceğiniz bir hediye.

ANNELER GÜNÜ HEDİYESİ KLASİK ANNE SÖZLERİ KUPA BARDAK

Anneler Günü Hediyesi Klasik Anne SözleriHer annenin klasik sözleri vardır. Annenizden sürekli duymaya alışık olduğunuz bu sözleri ona esprili bir anneler günü hediyesi olarak vermek istemez miydiniz? Üstelik kişiye özel ürün olduğu için istediklerinizi yazdırabiliyorsunuz. Kupa üzerinde yazan 8 adet klasik anne sözünü görmek için resime tıklayıp ürünün sayfasına ulaşabilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL VASFİYE TEYZE SİHİRLİ KUPA

Sihirli Kupa Vasfiye TeyzeSiz de annesine çok çektirip de Vasfiye Teyze’nin ünlü “Ne çektin be…” sözünü söyleyenlerdenseniz, bu esprili Vasfiye Teyze kupanı annenizin çok hoşuna gidecektir. Kişiye özel bu kupaya istediğiniz ismi yazdırabiliyorsunuz. Sihirli kupa olduğu için üzerindeki resim ve yazı sadece sıcak içecek ile temas ettiğinde görünüyor. İsterseniz aynı kupanın beyaz versiyonu da mevcut.

ANNELER GÜNÜ RESİM BASKILI SİHİRLİ KUPA

Anneler Günü Resim Baskılı Sihirli KupaAnneler günü için özel hazırlanmış kişiye özel bir kupa daha, üzerine istediğiniz yazıyı yazdırıp, resiminizi ekliyorsunuz. Kaliteli porselenden üretilmiş ve subliminasyon tekniği ile kupa üzerine baskı yapılıyor. Kupanın renklerinin canlı kalması için bulaşık makinesinde yıkanmaması gerekiyor.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL RESİM BASKILI SİHİRLİ KUPA

anneler gününe özel resim baskılı sihirli kupaBir önceki kupadan farklı olarak bu kupanın diğer yüzüne daha uzun bir mesajınızı yazdırabiliyorsunuz.