Anneler gününe bir kaç gün kaldı. Hala hediyenizi almadıysanız, aşağıda sunduğumuz anneler günü hediyeleri seçeneklerinden biri ile annenizi sevindirebilirsiniz. Anneler günü, her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar gününde kutlanmaktadır. Bu özel günde annelerimize, bir çiçek, küçük bir hediye, bir öpücük ve içten bir teşekkür ile onu unutmadığımızı göstermeliyiz. Annelerimizin bizim için yaptıkları fedakarlıklar yanında onlar için ne yapsak az kalır. Hamilelik döneminden büyüyene kadar geçen zaman içinde bizim için yaptıklarının sayısı ve miktarı ölçülemez. Hastalığımızda annelerimizin uykusuz geçen geceleri, canımız acıdığında bizden çok onların acı çekmesi, bizim hayatımızda başımıza gelenler için onların bizden fazla tedirgin olmaları annelerin nasıl bir yük altında olduğunu gösterir niteliktedir.

Annelerimizi mutlu edebilmek için onlara sadece sevgimiz bile yeterlidir. Ancak yine de, onları çiçeksiz, hediyesiz ve ilgisiz bırakmamalı ve sadece yılda bir gün değil, her aklımıza geldiğinde anmalı ve aramalıyız. Anneler günü hediyeleri başlıklı bu yazımızda annelerimize alabileceğimiz hediyeleri listelemeye çalıştık. Buradaki hediyelerden biri mutlaka annenize göre olacaktır. Hiç olmadı en azından bir çiçek alın ve annenizin anneler gününü kutlayın. Uzaktaysanız bile artık internet sayesinde annenize bir demet çiçek ulaştırabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyeleri

Melek Anne Yastığı

Melek Anne Yastığı

Melek Anne Yastığı

İncele & Satın Al

Melek annelerimiz için çok güzel bir anneler günü hediyesi tercihi olacaktır. Üzerindeki kanatlı anne ve kalp resimleri sabittir, yazılan yazıyı istediğiniz gibi değiştirtebilir ve annenize özel bir mesaj ile yastığı hazırlatabilirsiniz.

 

Kızından Annesine Anneler Günü Hediyesi

Kızından Annesine Anneler Günü Hediyesi

Kızından Annesine Anneler Günü Hediyesi

İncele & Satın Al

Annesinin biricik kızının “Anneler Günü Hediyesi” olarak alabileceği güzel bir hediye fikri. Yaklaşık A4 kağıt boyunda olan bu ahşap ürüne annenizle beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı gönderiyorsunuz ve ahşap yakma tekniği ile fotoğrafınız ahşap üzerine çiziliyor. Sol ve sağ üst köşelerdeki yazıları değiştirebiliyorsunuz. Altta istediğiniz tarihi yazdırabilirsiniz. Duvara asma ve masaya koyma aparatları ürün ile birlikte gönderiliyor. Üst kısmında bir saat mevcut. Ahşap plakanın kalınlığı 1.5 cm’dir.

Anneye Özel Mini Plaketler

Anneye Özel Mini Plaketler

Anneye Özel Mini Plaketler

İncele & Satın Al

Sizi yetiştiren, saçını süpürge eden anneniz bir plaketi hak etmiyor mu sizce de? 5 farklı modele sahip bu Anneler Günü Hediyesi ile annenizi şaşırtabilir ve sevindirebilirsiniz. Hediyenin diğer modellerini görebilmek için yukarıdaki incele butonuna tıklayıp ürünün satış sayfasına gidebilirsiniz. Her model üzerinde yazılan yazılar birbirinden farklıdır. Annenizin en çok hoşuna gidecek modeli seçip ona bu anneler gününde böyle ilginç bir hediye ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz. Bu hediyenin yanında ayrıca bir demet çiçek de vermenizi tavsiye ederiz.

Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

Anneler Günü Hediyesi Saatli Kalp Ödülü

İncele & Satın Al

Anneler bu hayatta ödülü en çok hak eden kişilerdir. Kalp şeklinde akrilikten yapılan bu hediye üzerine istediğiniz notu yazdırabilirsiniz. Üzerinde çiçek ve melek figürleri mevcut. En üst kısmında saati var. 12×12 cm boyutlarında bu hediyelik üzerine kalıcı baskı yapılmaktadır. Silinme ve kazınma olmadan uzun yıllar canlılığını koruyabilecek harika bir hediyeliktir.

Anneme Sevgi Kulesi

Anneme Sevgi Kulesi

Anneme Sevgi Kulesi

İncele & Satın Al

Dört ayrı kalp şeklinde kutudan oluşan bu hediyede her kutu içerisinde farklı hediyeler mevcut. En altta bulunan ve en büyük kalp kutuda, Melek Annem Altın Kolyesi, yuvarlak güzellik aynası ve 2 adet kalp şeklinde çikolata bulunmaktadır. Bir üstteki kalp kutu içinde yine kalp şeklinde kırmızı mum bulunmaktadır. Bir üstteki diğer kalp kutuda 10 adet “Canım Annem” yazılı kare çikolatalar bulunmaktadır. Onun üstündeki en küçük kalp kutuda ise renkli draje çikolatalar bulunmaktadır. Dünyanın en tatlı annesi için çikolatalar, kalp ürünler ve melek altın kolye içerikli müthiş bir Anneler Günü Hediyesi olacaktır. Ürünün diğer detayları ve fiyat bilgisi için İncele&Satın Al butonunu kullanabilirsiniz.