Sevgililer günü hediyesi seçmek zorlu bir süreçtir. Bu süreçte size yardımcı olabilmek adına farklı türlerde 55 adet sevgililer günü hediyesi seçeneğini bir araya getirdik. Çikolatalardan tişörtlere, saatlerden yastıklara kadar bir çok ilginç ve romantik hediyeyi sizlere tanıtıyoruz. İlgilendiğiniz hediye hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak, diğer resimlerini görmek, fiyat bilgisi almak ve satın almak için her ürünün altında bulunan bağlantılara tıklayarak ürünlerin satış sayfalarına ulaşabilirsiniz. Umarız hoşunuza gider.

Sevgililer Günü Hediyesi Tavsiyeleri:

sevgiliye-cikolata-seni-cok-seviyorum

Sevgiliye Çikolata – Seni Çok Seviyorum

Sevgililer gününde hediye olarak alınabilecek harika bir çikolata modeli. Üzerinde Seni Çok Seviyorum yazısı bulunan bu hediyeliğin her harfi bir kare çikolata üzerine yerleştirilmiş. Toplam 25 çikolatadan oluşan bu hediyelik çikolatanın her bir çikolatasının kenarları 3,5cm uzunluğundadır. Bu çikolata ile sevgilinize hem onu sevdiğinizi söylemiş olun hem de tatlı bir ziyafet çektirin.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgiliye-cikolata

 

sevgililer-gunu-hediyesi-love-yastikSevgililer Günü Hediyesi – Love Kare Yastık

Sevgililer Günü Hediyesi olarak özel üretilmiş bu yastık üzerine en romantik fotoğrafınızın baskısını yaptırtabilir ve altına isimlerinizi yazdırabilirsiniz. LOVE yazısı standarttır. Uygun fiyatı, kişiye özel olması ve sevgilinizin hep yatağının başucunda bulunduracağı bir hediye olması sebebiyle tercih edilme oranı yüksek bir sevgililer günü hediyesi seçeneğidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/love-yastik

sevgililer-gunu-hediyesi-seker-kovasiSevgililer Günü Hediyesi – Şeker Kovası

Sevgililer Günü Şeker Kovası hediyesi birbirinden farklı şekerlerle oluşturulmuş, tatlı mı tatlı bir sevgililer günü hediyesidir. Kırmızı ve beyaz olmak üzere iki farklı modeli mevcut. Yaklaşık 15 cm boyundaki bu şeker kovası ile sevgiliniz şekerlemelere doyacak. Kalp ve çilek şeklinde şekerler, jelibonlar ve bonibonlarla çeşitlendirilmiş bu şeker kovası ile sevgilinizi küçük bir çocuk gibi sevindirebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/seker-kovasi

 

sevgililer-gunu-hediyesi-2li-kadeh-setiSevgililer Günü 2li Kadeh Seti

Sevgiliniz ile romantik bir akşam yemeği yerken sevgililer gününe özel bu kadehleri tokuşturarak mutluluğunuzu kutlayabilirsiniz. Üzerinde kalp işlemeleri bulunan ve kalbin içinde öpüşen çift çizimi bulunan bu kadehlerin üzerine sevgilinizin ve sizin isimlerinizin baş harfi yazılıyor. 2li set olarak alabileceğiniz bu kadehler, sevgililer gününde akşam yemeğinizi farklılaştıracak ve sevgilinizle birlikte özel olduğunuzu daha fazla hissettirecek bir üründür.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgililer-gunu-kadeh-seti

kisiye-ozel-sevgili-cuzdaniKişiye Özel Sevgili Cüzdanı

Evlilik cüzdanlarından ilham alarak tasarlanmış bu hediyelik, şimdilik evliliği düşünmek için erken olsa da, sevgili olduğumuzun resmi belgesi olsun diyenler için harika bir esprili sevgililer günü hediyesidir. Ürünün kişiye özel hazırlanabilmesi için ürün ekranında isimlerinizi, yazılacak tarihi girmeniz ve fotoğraflarınızı eklemeniz gerekiyor. Tasarım olarak evlilik cüzdanı andıran bu hediyelik ile , sevgilinize ilk verdiğinizde evlilik cüzdanı olduğunu düşündürecek ve onu şoke edecektir. Hem esprili, hem de romantik bir sevgililer günü hediyesi arıyorsanız bu cüzdanı kaçırmayın.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgili-cuzdani

love-sevgililer-gunu-hediyesi-duvar-saatiLove Sevgililer Günü Duvar Saati

Kalbi aşkla çarpanlar için tasarlanmış bu duvar saati üzerinde her saat için bir kalp bulunmakta. Üzerine sevgilinizin ve sizin isimleriniz yazılıyor ve hediye edeceğiniz tarihi de alt kısma ekletebiliyorsunuz. Sevgililer gününde vermek için ideal bir hediye.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgililer-gunu-duvar-saati

seni_seviyorum_cunku_bir_suru_nedenim_var_hediye_sepetiSeni Seviyorum Çünkü Bir Sürü Nedenim Var

Bu hediye sepeti, onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek için harika bir tercih olacaktır. İçindeki kartlarda 100 adet seni seviyorum içerikli aşk cümlesi, çikolatalar ve bir adet gül bulunan bu hediye sepeti, kırmızı kalp şeklindeki kutusunda hediye paketi yapılarak ulaştırılıyor. İçindeki yazılı kartlar kalp şeklinde olup, kırmızı renktedir. Örnek yazılar ve detaylı bilgi için aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/bir-suru-nedenim-var

sevgililere-ozel-gullu-tas-bardak-altligiSevgililere Özel Taş Bardak Altlığı

Harika bir tasarıma sahip bu bardak altlığı üzerine fotoğrafınız baskılanıyor, isimleriniz ve tarih yazılarak ürün hazırlanıyor. Güller ile resiminizin etrafı ürün fotoğrafında görüldüğü şekilde çerçeveleniyor. Kalıcı, ilginç ve hoş bir hediyelik.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/tas-bardak-altligi

ejoya_sonsuzluk_altin_kalp_kolye_119536Sonsuzluk Altın Kalp Kolye

Sonsuzluk ve kalp işaretinin bir arada bulunduğu bu kolye aşkınızın sonsuza kadar süreceği mesajını vermektedir. Ayrıca kolye ile beraber kırmızı kalp kutusunda çikolatalar da gelmektedir. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edilebilir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sonsuzlukkalpkolye

kisiye_ozel_sisede_mesajKişiye Özel Şişede Mesaj

Bu hediyelik romantik sevgililere alınacak harika bir sevgililer günü hediyesi alternatifidir. Cam şişe içerisine gerçek deniz kumu ve deniz kabukları eklenip, kırmızı rulo kağıda sizin yazmış olduğunuz mektup/mesaj eklenerek hazırlanmaktadır. Son olarak cam şişe mantar tıpa ile kapatılıp tül ile süslenerek hazır hale getiriliyor. Sevgilinize anlatmak istediklerinizi, duygularınızı kağıda dökerek iletmenin en romantik en etkili yolu kişiye özel şişede mesaj hediyesidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/kisiye-ozel-sisede-mesaj

klise-sevgililer-gunu-kupasiKlişe Sevgililer Günü Kupası

Siz de sevgililer gününün klişe olduğunu düşünenlerdenseniz ancak hediye almadan yapamıyorsanız bu kupa bardak hediyesini beğeneceksiniz. Üzerinde “Sevgililer Günü Çok Klişe Biliyorum Ama Seni Çok Seviyorum” yazılı bu kupanın altına isminizi yazdırarak sevgilinize hediye edebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/klise-sevgililer-gunu

kisiye_ozel_kadife_kalp_kutuda_99_parca_puzzleKişiye Özel Kalp Kutuda Puzzle

99 parçadan oluşan ve kişiye özel hazırlanan bu puzzle, sevgilinize romantik ve eğlenceli bir ürün olarak sunabileceğiniz 14 Şubat hediyesidir. Göndereceğiniz resim puzzle haline getiriliyor ve karışık şekilde kırmızı kadife kalp kutusuna konarak size ulaştırılıyor. Birlikte çok eğlenirken çekildiğiniz ya da romantik bir anınızda çektiğiniz anılarla dolu bir fotoğrafınızı puzzle haline getirtebilir ve hediyeyi daha anlamlı kılabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/99-parca-puzzle

seker-dolu-ask-kovasiŞeker Dolu Aşk Kovası

Şeker gibi bir sevgililer günü geçirmek için Şeker Dolu Aşk Kovası hediyesini tercih edebilirsiniz. Üç adet ayıcık, ayıcıkların kucaklarında birer şeker kovaları ve bunların hepsi pembe ve kalplerle süslenmiş başka bir kova içerisinde sunuluyor. Her şeker kavonozunda farklı şekerler bulunmakta ve kavanozların üzerinde Seni-Çok-Seviyorum yazmaktadır. Detaylar ve diğer resimler için aşağıdaki linke tıklamanızı öneririz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/seker-dolu-ask-kovasi

omur-boyu-yan-yana-kare-yastikÖmür Boyu Yan Yana Kare Yastık

Bir ömür geçirmek istediğiniz sevgilinize hediye edebileceğiniz, üzerine isimlerinizin yazıldığı yastık seti. Şirin yaşlı çift görseli ile onunla bir ömür geçirmek istediğinizi, beraber yaşlanmak istediğinizi vurgulamaktadır.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/omur-boyu-kare-yastik

sevgililere-ozel-sirin-asiklar-cikolataŞirin Aşıklar Çikolata

Üzerinde çizgi karakterler bulunan ve altında Seni Seviyorum yazısı bulunan bu çikolatalar şirin aşıklara özel bir 14 Şubat hediyesidir. 25 adet madlen çikolatadan oluşmaktadır. Çikolatalar Mabel marka sütlü çikolatalardır ve oldukça lezzetlidir. Tatlı bir sevgililer günü için oldukça uygun bir hediye seçeneğidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sirin-asiklar-cikolata

istiridye_icinden_cikan_gercek_incili_gumus_kolyeGerçek İncili Kolye

İstiridye içinden çıkan gerçek inciyi gümüş kolyenin içine yerleştiriyorsunuz ve harika bir hediyelik haline geliyor. İstiridye şeklindeki kadife kutusu ile birlikte geliyor. Konservesi içinde çıkan inciyi kolye ucundaki kafese yerleştirerek hazır hale getiriyorsunuz. Piyasada bu ürünün çok sayıda sahte benzerleri bulunmakta, kötü bir sürpriz yaşamamak için ucuz versiyonlarından uzak durmanızı tavsiye ederiz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/incili-kolye

kalp_kutuda_fotografli_cikolatalarKalp Kutuda Fotoğraflı Çikolatalar

Kalp şeklindeki kadife kırmızı kutunun içinde 24 adet çikolata bulunmaktadır. İstediğiniz resim, hem kutu üzerinde hem de her bir çikolatanın ambalajında baskılı olarak hazırlanmakta. Lezzetli sütlü çikolatalarla sevgilinizi bu sevgililer gününde bu hediye ile mutlu edebilirsiniz. Şık kadife kutusunu çikolatalar bittikten sonra değerli eşyalarını saklamak için kullanabilir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/fotolu-cikolatalar

kalbimin_ici_hediye_sepetiKalbimin İçi Hediye Sepeti

Çiçekler, çikolatalar ve sevgi sözcükleri bu hediye sepetinde bir araya geliyor. Uygun fiyatlı ve yeterli içeriği ile sevgilinizi memnun etmek için geçerli bir hediyelik. Kırmızı hediye paketinde size ulaşıyor.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/kalbimin-ici

sevgililere_ozel_hediyelik_ahsapfoto

Sevgililere Özel Ahşap Foto

Göndereceğiniz fotoğraf ahşap yakma yöntemi ile bu A4 kağıdı büyüklüğündeki ahşap plaketin üzerine işleniyor. Duvara asma ve masaya koyma aparatları ile birlikte gönderilen bu hediyelik en güzel fotoğrafınızı ahşap üzerinde kalıcı bir hale getirecektir. Doğal ahşap masif plakalar 1.5cm kalınlığındadır.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgiliahsapfoto

kalbimden_gelen_mesajKalbimden Gelen Mesaj

Kalbimden gelen mesaj hediye sepeti, kırmızı kalp şeklindeki hediye paketi ile hazırlanan, içinde 2 adet seni seviyorum yazılı çikolata bulunduran, kalp şeklinde cam kavanozunun içinde drajeleri olan ve istediğiniz mesajın/mektubun yazılı olduğu kırmızı rulo kağıdı ile birlikte gönderilen harika bir 14 Şubat hediye sepetidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/kalbimden-gelen-mesaj

isme-ozel-deri-hediye-setiİsme Özel Deri Hediye Seti

Erkek sevgiliye 14 Şubat hediyesi olarak alınabilecek, tamamen kişiye özel hazırlanan, içeriğindeki kaleme, deri kartvizitliğe ve anahtarlığın üzerine isim yazdırılabilen bir hediye setidir. Şık kutusunda olması, kullanılabilirliği ve kişiye özel hazırlanması ile, erkeklere sevgililer günü hediyesi olarak tercih edilebilinecek mükemmel bir hediye setidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/isme-ozel-deri

kisiye_ozel_ask_mesajli_kalp_saatKişiye Özel Aşk Mesajlı Kalp Saat

Yine tamamen kişiye özel hazırlanan bir ürün. Bu akrilik masa saati üzerine sevgiliniz için harika bir mesaj yazdırabilir ve ona bu sevgililer gününde kişiye özel bir hediye sunabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-mesajli-kalp-saat

isme-ozel-ask-cikolatalariAşk Çikolataları

Bu çikolata hediyesinin içinde bulunan 25 adet çikolatanın her birinin ambalajının üzerine sizin ve sevgilinizin adı kalp içinde yazılmaktadır. Hem romantik hem tatlı bir 14 Şubat hediyesi arıyorsanız aşk çikolatalarını size tavsiye ediyoruz. Sütlü Mabel marka çikolatalardan oluşan bu hediyelik sevgilinizin çok hoşuna gidecek.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-cikolatalari

isme-ozel-favori-hediye-seti-siyahİsme Özel Favori Hediye Seti

Erkekler için sevgililer gününde tercih edilebilecek bir model olan favori hediye seti, bir adet not defteri, bir adet kalem ve bir adet anahtarlıktan oluşuyor. Her ürünün üzerine sevgilinizin/kocanızın ismini yazdırabilirsiniz. Şık kutusu ile birlikte ürün size ulaştırılıyor.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/isme-ozel-favori-hediye

kisiye_ozel_cop_adam_yastiklariKişiye Özel Çöp Adam Yastıkları

Bu yastık seti üzerindeki çöp adam ve kadın modelinin altına sizin ve sevgilinizin ismini yazdırabilir ve bu şirin ürünü kişiye özel hale getirerek sevgilinize hediye edebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/cop-adam-yastiklari

erdil_yasarogli_okuz_gibi_seviyorum_kupa_bardakSeni Öküzler Gibi Seviyorum Ürünleri

Erdil Yaşaroğlu’nun yandaki resimdeki karikatürü ile hazırlanmış, üstüne sevgilinizin ismini yazdırabileceğiniz ürünlerdir. Esprili ürünlerden hoşlanan sevgilinize, sizin öküz olduğunuzu düşünen ancak sizden vazgeçemeyen sevgilinize alınabilecek bir sevgili hediyesidir. Bu ürünler içerisinde kupa bardaklar, yapbozlar, duvar ve masa saatleri, telefon kılıfları ve bardak altlıkları bulunmaktadır.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/okuz-gibi-seviyorum

dev-kalp-yastik-50cmDev Kalp Yastık 50 cm

Üzerinde Seni Seviyorum yazılı kırmızı kocaman bir kalp yastık hediyesi. 50 cm büyüklüğünde olan bu hediyeye sevgiliniz bayılacak. İçi yumuşacık elyaf ile dolu bu yastığın dışı ise süettir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/dev-kalp-yastik

ayicikli-ask-kulesiAyıcıklı Aşk Kulesi

Ayıcıklı aşk kulesi hediye sepeti 4 adet kalp kutudan oluşmaktadır. Kalp kutular üzerindeki yazılar ile “Seni Herşeyden Çok Seviyorum” yazısını tamamlamakta ve her kutu içinde farklı hediyeler bulunmakta. Sepetin içinde 365 adet sevgi sözcüğü içeren kalp notlar, ayıcık anahtarlık, kalp plastik çerçeve, ayıcıklı çikolatalar ve badem drajeleri bulunmaktadır. Sevgililer gününde dolu dolu bir hediye arıyorsanız ayıcıklı aşk kulesi çok hoşunuza gidecek. Alternatif olarak benzer bir hediye isterseniz içinde ayıcık olmayan bu hediye seçeneğini inceleyebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ayicikli-ask-kulesi

erkek-sevgiliye-hediye-cuzdanErkek Sevgiliye Hediye Cüzdan

Erkeklere alınabilecek en güzel 14 Şubat hediyelerinden birisi de cüzdanlardır. Şöyle kaliteli, deriden yapılmış ve üzerinde sevgilinizin ismi yazan harika bir cüzdan modeline ne dersiniz? Taba ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği mevcut.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/erkek-sevgiliye-cuzdan

kisiye_ozel_ask_romaniSevgiliye Aşk Romanı

130 sayfalık bir roman düşünün, içeriğindeki kahramanlar siz ve sevgiliniz. Sizden istenen bilgileri giriyorsunuz ve roman size özel uyarlanacak şekilde hazırlanıyor. Bugüne kadar gördüğünüz en ilginç hediye olacağına eminiz. Detaylar ve romanın içeriği için aşağıdaki linkten ürünün açıklama sayfasına ulaşabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgiliyeaskromani

ask-kaseleriAşk Kaşeleri

Bu ilginç ürün 3 farklı modele sahip. Sevgilinize aldığınız hediyelerin üzerine bu kaşelerden basarak hediyenizi daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Seni Seviyorum, I Love You ve LOVE baskısı bulunan üç farklı modeli var. Sevgilinize bir not yazdığınızda, bir mektup yazdığınızda ya da aldığınız hediyenin ambalajına bu kaşelerden basarak hem ona küçük sürprizler yapmış olursunuz hem de onu sevdiğinizi söylemenin farklı bir yolunu keşfetmiş olursunuz.

 

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-kaseleri

askbiyotik_kapsulleriAşkbiyotik

Gerçek bir ilaç kutusu ve içeriği görünümünde olan bu hediyelik, yakından incelediğinizde oldukça romantik ve etkili bir hediye olarak karşınıza çıkıyor. Cam şişesi, içindeki kapsülleri ve reçetesi ile birlikte geliyor. Siz reçetenin içeriğini elyazınızla istediğiniz gibi doldurup sevgilinize hoş bir sürpriz yapıyorsunuz. Ürünün bir de çok hoş prospektüsü var. Neler yazabileceğiniz hakkında fikir edinmek ve ürünün içeriğini görmek için aşağıdan ürün sayfasına ulaşabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/askbiyotik

ask-sandali-kare-yastikAşk Sandalı Kare Yastık

Bu oldukça hoş ve şirin yastık üzerine isimlerinizi yazdırabilir ve sevgililer gününde, sevdiğinize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-sandali-yastik

evlilik-yastigiEvlilik Yastığı

Yeni evli çiftler ya da yakın zamanda evlenmeyi düşünen sevgililer için tasarlanmış bu yastığı sevgililer gününde hediye olarak alabilirsiniz.

 

 

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/evlilik-yastigi

fotografli-sevgililer-gunu-cikolatalari

Fotoğraflı Sevgililer Günü Çikolataları

Güzel bir fotoğrafınızı çikolataların ambalajı olarak bastırabiliyorsunuz. Sonra sevgilinize keyifle çikolataları yemek kalıyor.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/fotolu-sevgililer-gunu-cikolatalari

asiklara-ozel-ayili-kovaAşıklara Özel Ayılı Kova

Bu şirin kova içerisinde bir ayıcık, kalp şekerler, LOVE yazısı ve 100 dilde seni seviyorum mesajı ile geliyor. Hayli etkili ve hoş bir hediye, sevgiliniz mutlu olacak.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ayili-kova

ask_cekiAşk Çeki

Bu ilginç hediye, sevgilinizle karşılıklı birbirinize taahhütler verebileceğiniz harika bir ürün. Ürün içinde 40 adet aşk çeki bulunuyor. Bunların içerisinde bir takım verilecek sözler mevcut. Ayrıca 8 adet çek boş ve siz içini dolduruyorsunuz. Yani 8 adet açık çekiniz var. İlişkilerde yaşanan anlaşmazlıkları gidermek ve daha mutlu bir birliktelik kurmak için bu eğlenceli üründen faydalanabilirsiniz. Aşk çekleri üzerinde yazan bazı sözleri ürünün diğer fotoğraflarını aşağıdaki link üzerinden görebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-ceki

her-dilde-seni-seviyorum-kanvas-tabloHer Dilde Seni Seviyorum Tablo

Ortasındaki kalp şeklindeki yazı içerisinde her dilde seni seviyorum yazmakta ve iç kısmında ayrıca belirgin şekilde sizin ve sevgilinizin ismi bulunmakta. Ayrıca sağ ve sol taraflarına sevgiliniz ile çekildiğiniz iki fotoğrafı ekleterek harika bir tablo ortaya çıkarmış olursunuz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/herdildeseviyorumtablo

asiklara-ozel-fotografli-film-degirmeniAşıklara Özel Fotoğraflı Film Değirmeni

Oldukça ilginç bir sevgililer günü hediyesi ile şimdi tanışacaksınız. Gönderdiğiniz fotoğraf bu değirmene eklenerek hareketli bir animasyona dönüştürülüyor. Nasıl çalıştığını görmek için aşağıdaki bağlantıdan ürünün açıklama sayfasına ulaşabilir ve orada çalışmasını izleyebilirsiniz. Siz değirmeni çevirdikçe kalp içindeki fotonuz dönecek ve kalbin arkasında sizin belirtmiş olduğunuz yazı yazacak. Farklı ve yaratıcı bir hediye arayanlara bu ürünü mutlaka incelemelerini öneririz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/film-degirmeni

ask_dolu_sevgililer_gunu_hediyesiAşk Dolu Sevgililer Günü Hediyesi

Kalp şeklinde mumu, ayıcıklı anahtarlığı, saten kalpleri, kalp desenli el havlusu, çubuk süsü ile birlikte hoş metal kutusunda hazırlanarak gönderilen bu sevgililer günü hediyesi sizi hediye arama derdinden kurtarıyor.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ask-dolu-hediye

kisiye_ozel_fotograf_baskili_cakmakKişiye Özel Fotoğraf Baskılı Çakmak

Kişiye özel foto baskılı çakmak, sevgilinizle beraber çektirdiğiniz bir fotoyu üzerine baskılatabileceğiniz ve ona kişiye özel bir hediye olarak sunabileceğiniz uygun fiyatlı bir hediye seçeneğidir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/foto-baskili-cakmak

sevgili-tisortleri-siyah-ilkel-askSevgili Tişörtleri – İlkel Aşk

Bu espri yüklü sevgili tişörtleri ile hem sevgilinizi şaşırtabilir hem de tişörtlerinizi birlikte giyerek ne kadar uyumlu bir çift olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. İlkel insan figürlerinin altına isimleriniz yazılıyor ve ortaya harika bir kişiye özel sevgili tişörtü çıkıyor.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgili-tisortleri-ilkel-ask

tas-devri-kapsonlu-sevgili-sweatshirtleri-beyaz-fred-ve-wilmaSevgili Tişörtleri – Taş Devri

Taş Devri hayranları için Fred Çakmaktaş ve Wilma Çakmaktaş temalı, isimlerinizin yazılı olduğu bir sevgili sweatshirt’ü.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/tas-devri-sevgili-sweatshirt

sevgili-tisortleri-siyah-sonsuzlukSevgili Tişörtleri – Sonsuzluk

Aşkınızın sonsuza kadar süreceğini herkese göstermek için sevgilinize ve kendinize bu tişörtü alabilirsiniz. İsim ve tarih yazdırarak kişiye özel hale getirilen bu tişörtler birlikteliğinizin güzel bir göstergesi olacak.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgili-tisortleri

sevgili-tisortleri-siyah-formaSevgili Tişörtleri – Aşk Forması

Bu ikili siyah tişörtlerden biri erkek, biri bayan modelidir. Üzerine isimlerinizi ve istediğiniz forma numaralarını yazdırarak ürünü hazırlatabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgili-tisortleri-siyah-forma

sevgiliye_ozel_bize_dair_her_sey_kitabiBize Dair Herşey Kitabı

Sevgilinize hem romantik hem sıradışı bir hediye arıyorsanız bize dair herşey kitabı hoşunuza gidecek. Özel anılarınızı yazabileceğiniz, içindeki sorulara cevap vererek anıları sürekli taze tutabileceğiniz harika bir sevgililer günü hediyesi. Kitabın iç sayfalarını görmek ve diğer detaylarına ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/sevgiliyebizedairkitabi

omur_boyu_el_ele_yastik_setiÖmür Boyu El Ele Yastık

Birlikteğinizin sonsuza kadar süreceğini gösteren bu şirin yastık seti eşiniz / sevgiliniz tarafından beğeni görecektir.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/omur-boyu

star_lover_romantik_projeksiyonlu_gece_lambasiRomantik Projeksiyonlu Gece Lambası

Bu hoş gece lambasının üzerinde kalp ve I love you desenleri bulunmaktadır. Sevgilinizle geçirdiğiniz romantik zamanlarda bu projeksiyon lambasını çalıştırarak ortamı daha romantik hale getirebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/romantikgecelambasi

kisiye_ozel_nakisli_gomlekKişiye Özel Damat Gömlek

Sevgililer gününde erkeklere alınabilecek süper bir 14 Şubat hediyesi. Manşetine ve gömlek cebinin üstüne sizin ve sevgilinizin baş harfleri işleniyor. Ayrıca yaka içerisine istediğinizi de yazdırabiliyorsunuz. Beyaz, siyah ve mavi renk modelleri mevcut. Beden ve ölçü tablosunu ürün sayfasında inceleyebilirsiniz.

Ürün sayfası için:

http://hediye.link/kisiye-ozel-gomlek

100_dilde_seni_seviyorum_kupa_bardak 100 Dilde Seni Seviyorum Kupası

Sevgilinize 100 farklı dilde seni seviyorum diyebileceğiniz bir kupa hediye edebilirsiniz. Kupanın ortasında onun adı ve soyadı yazacak ve kupanın geri kalan her yerinde farklı dillerde seni seviyorum yazacak.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/100-dilde-seni-seviyorum-kupa

sonsuza-dek-beraber-iki-kalp-kolyeSonsuza Dek Beraber İki Kalp Kolye

Ona kalplerinizin her zaman beraber olduğunu ve sonsuza kadar beraber kalacağını hatırlatacak olan bu harika kolyeyi sevgililer günü hediyesi olarak verebilirsiniz.

İncelemek ve satın almak için:

http://hediye.link/ikikalpkolye